|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
7.1.2008 13:22:22   
travnicanka
Naravno...ja sam stalno tu...malo virnem kakvo je stanje kod vas.
Bas ste se lijepo nasle...pravo je lijepo citati vase postove...bas se nadopunjavate!
Ma nije ni nama u principu lose,ponekad nam se ubace neki virusi ali sta bi...nije do nas!!!!Moramo osvijeziti antivirus programuser posted image user posted image user posted image user posted image
Sala mala...pusa velika za sve duple mame!!!!

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
7.1.2008 13:25:44   
issa
Travničanka - hvala ti na riječima podrške. Ja sam slučajno naletjela na ovaj foruma, vidjela da ima mama duplica i ostala. Član sam još jednog foruma, ali nekako mi je draže ovdje. Bilo bi liepo da se i ostale članice aktiviraju. A viruse neka rješavaju administratori, naše je da razmjenjujemo iskustva, jel da?

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
7.1.2008 13:30:23   
travnicanka
Tako je...slazem se s tobom.

Ja nisam clan ni jednog drugog foruma ali ovdje sam se svezala pravo....lijepo je druzimo se kao da se znamo godinama!!!
Pusa i cuvaj bebice!!!

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
7.1.2008 17:26:16   
Amelaa RR
Hvala puno na podrsci pa vidjet cu jos sta cu radit....samo znam da moram smrsat.Pusa velika



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
7.1.2008 17:45:40   
Suzana
Ooo, pa sta je postova novih!!!

Issa, Issa, cuj Suzana spava! user posted image
Suzana je prva od vas ustala jutros, i vec u pola 9 bila na poslu! user posted image  
Smrc... Ali jos malo. Od februara cu se i ja pridruziti mamama na bolovanju!
Ali tebi svaka cast! Do 13 h si i ves razvukla, i odgledala film i skuhala rucak...
Ja sam pravo spora sto se tice tih kucnih obaveza user posted image , i nekada pomislim "zeno, imaces aBd dvije bebe, uci se da budes brza, organizovanija itd...".

Vidim da ima i novih 'trudnica debatantica', nema veze sto niste buduce mame dvojki, i sa vama mozemo razmijeniti trudnicka iskustva hehe.

Nego... Ja mislim na Elmu, nije nam se jos javila, a danas je trebala ici na pregled.
Nadamo se da je sve OK, Elma javi se sa vijestima da je to bilo od previse aktivnosti, i da je sada sve dobro.

Uh sto sam se lijepo narucala, neka kineska slatko-slana varijanta, bas mi je legla.

Sutra sam kao sto znate na pregledu, pa vam se javim!

Ciao

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
7.1.2008 20:58:48   
ElmaB
Drage moje!!!!!

Danas sam bil kod svog dr i hvala Bogu sve je ok!!!! user posted image Rekao mi je da mi se iscjedak desio zato sto mi se i deckic sada okrenuo guzom pa mi je potkacio neki kapilar. Sve drugo je ok, i on je veoma zadovoljan jer mi je grlic dug 5,3 cm i skroz sam zatvorena, sto je super. Ne moram uzimati tu tesku terapiju, vec samo po potrebi apaurin od 2 mg. Dobila sam i neki antibiotik koji trudnice smiju piti jer sam uzasno prehladjena. On kaze da je veoma zadovoljan i da mi bebe dobro napreduju. Hvala Bogu!!!!!user posted image
Sto se tice kilaze u trudnoci, ja sam u prosloj trudnocu zapocela sa 62 kg, a rodila sa 88 kg. Uzas!!! 26 kg sam se udebljala i morala sam u 8. mjesecu na trudnicku dijetu. Sada sam u 6. mjesecu i dobila sam 11 kg. Medjutim, ovaj put sve mi je otislo u stomak, mada mi dr kaze da moram pripaziti jer u ova tri posljednja mjeseca dobija se najvise na tezini.
Drage moje jos jedanput hvala Vam na podrsici i brizi!user posted image

Velika pusa!!!!

Elma B.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
7.1.2008 21:38:40   
Suzana
Elma,

Super vijesti. Znala sam da ce sve biti OK, super, super!
Ko ti je doktor, znam da si spominjala Hadziomerovica i Mehmedbasica?
Joj, ja sam tako lose stvari cula o Mehmedbasicu...
Vjerovatno si mu bila na tom 4D UZV, ja sutra idem na kliniku, oko 12 h, bas me zanima kako se tu vide bebe.

I can't wait. :)

Dobra si zeno, dosta si se udebljala u prvoj trudnoci, ali sta ces :).
Vecina se udeblja vise nego sto treba, nego skolski!
Mada, ima i skolskih slucajeva. Moja prijateljica se udebljala 12 kg (normalno je jela, i nije pazila), rodila divnu bebu od 3,5 kg, i za 20 dana bila na mom vjencanju, prava macka...
Istina, to je prava rijetkost, moje je misljenje.

Cujemo se mi da se vidjamo uskoro.

Cuvaj se, a ja se svima vama javim sutra poslije pregleda.

Kiss

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
8.1.2008 8:55:56   
issa
Jutro, curke moje!
Ja sam jutros opet ranoranilac, probudila sam se u 3 , jer sam sinoć zaspala u pola 11. Ustanem i pojedem jabuku i vratim se nazad. I opet odvalim do pola 8. A evo sad mi se spava, a ne ide user posted image  Primjećujem da me leđa počinju boljeti od silnog spavanja na lijevoj i desnoj strani. Uh kako bih voljela malo na stomak, moj omiljeni položaj za spavanje. Ali to vam je, znate već, ko princeza na lubenici, a ne zrnu graška user posted image  
Evo u Bišću se sunce ukazalo na nebu bez ijednog oblačka pa ću danas malo u šetnju i na kaficu. Toplo je, pa možda sjednem u koju baštu pored Une.
Suzi, javi se kad dodješ s pregleda, a ti Elma čvokni tog malenog po guzi da više i ne pomišlja mrdati njomeuser posted image

Kissuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
8.1.2008 14:39:07   
ElmaB
Cao!

Ja sam samo jednom bila kod Mehmedbasica, a i proslu i ovu trudnocu vodi mi dr Hadziomerovic! On je super. I ja sam svasta cula o Mehmedbasicu, ali to je sve individualno,jer svaki ljekar ima poneku mrlju u svojoj karijeri. Na 4 D nisam isla, jer sam radila onaj triple test pa nije bilo potrebe. A tebi sretno, pa obavezno javi sta je bilo. Issa hvala puno na podrsi!

Cujemo se!

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
8.1.2008 19:38:42   
ElmaB
Cao Issa!

Kako je u Bihacu? U Sarajevu je odvratma magla i bukvalno se nista ne vidi. Ja pravo volim Bihac i prije rata sam masu puta tamo dolazila jer sam imala rodbinu, medjutim oni su sada u inostranstvu. Jesi li i ti na bolovanju? Ja sam od pocetka. Kako provodis dane i fali li ti posao? Moram priznati meni malo fali sva ta frka jer radim u banci i cijelu proslu trudnocu sam radil pa mi je sada neobicno! Javi se!

Pozdrav

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
8.1.2008 19:40:36   
ElmaB
Baby!

Pa gdje se ovih dana? Mi smo pravo aktivne. Jesi li dobro? Javi nam se!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdrav!

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
9.1.2008 13:40:00   
Suzana
Cao zene moje,

Evo i mene da vam se javim sa najnovijim vijestima.
Pokusacu biti sto kraca, jer sam se umorila od silnog prepricavanja mog prvog susreta sa drzavnom verzijom pregleda na GAK-u na Kosevu.

Prije svega, bebice su dobro i zdravo, lijepo napreduju hvala Bogu, sto je najbitnije.
Jedan je djecak sigurno, a za drugu bebu nije htjela da garantuje, ali kaze da bi i druga beba mogla biti deckic.
Neka su oni meni zivi i zdravi, al' bicu iskrena, pa reci da bih se mnogo obradovala kada bi druga beba bila curica. user posted image

Pregled na Kosevu je ODRON.
Obzirom da kod svoje Dr idem privatno godinama, znate da me je narucila da joj dodjem gore na kliniku, radi 4D-a, pa da malo bolje pogleda moje user posted image user posted image . Dan prije sam bila slobodna da je nazovem na mobitel pa da mi kaze kada tacno da dodjem, jer su me tako posavjetovali, obzirom da su gore nevidjene guzve. Rekla mi da dodjem oko 12 h.
Dosla ja s muzem, zena milion. A te katakombe i taj enterijer je zaista katastrofa, ali Boze moj, kakva nam je drzava takve su i drzavne bolnice.
Usla kod sestre, pozivam se na privatne posjete doktorici, kaze da je izasla ali da je rekla da ce se vratiti.
Eto Dr, ja je pogledam da se pozdravim, ma zena me nije ni registrovala a kamoli prepoznala.
Neki hitan slucaj je primila.
Udjem ja drugi put, kaze sestra, sacekajte, nisam jos ni doruckovala, a vidite sta je zena prije vas doslo.
Hajd' cekam ja opet.
Elem, 'ukaza' se mamina rodica koja je dosla na pregled preko jake stele, a na tu stelu bih se i ja mogla pozvati, i to i bi, udjem ja preko reda (sramota me drugih trudnica, ali sta da radim...).
Ja nazvah dobar dan svojoj Dr, kaze ona "dobar dan, zasto ste vi dosli, trudni ste?", te se ja predstavim, podsjetim je da joj idem privatno i da nosim blizance, da mi je rekla da dodjem.
Posadi me na onaj sto, ja u cizmama na tom stolu starom hiljadu godina, sutim, ona gleda u monitor...
U tom mi i muz udje, pokazala nam bebe, ovaj sto je sigurno djecak user posted image  je dominantan, jak, 'tuce' ovu drugu bebu, ne da joj da dodje do izrazaja. Ova druga bebica mirna, vidi se da joj ovaj ne da da se pomjeri, pa ko veli 'gurnite ga malo od mene'. Ma slatki su eheh.
Iste su velicine, kosti su im dobre, i sve to sto se gleda je uredu.
Zavrsih ja s pregledom, pripremila papiric sa pitanjima, pa da s Dr malo popricam, ma kakva prica... Kaze, ja moram na jedan sastanak 5 minuta, pa hajde da me sacekate na stepenicama kod portira, pa cemo odgovoriti na pitanja. Elem, ja izadjoh i prije nego sam usla.
Naravno, sad me je poslala na bolovanje, muz mi vise ne da na posao, i evo me kuci.
Izadjoh ja k'o "s trake" iz te sobice, ona ode, mi za njom, sacekamo je na stepenicama, ja konfuzna totalno, uhvatimo je i kazemo joj "Dr, vidimo da ste i vi u guzvi, pa cemo mi vama doci privatno da prodjemo kroz ova pitanja".

Ma ne znam. Pravo sam se razocarala, i pitam se kako zene koje sebi ne mogu priustiti da plate i da idu privatno...
Pomislila sam i na porod, i vidi se, ako nemas dobru stelu, tretman prema tebi ce biti...

Issa, ovaj 4D UZV i nije cemu. Bar nije onakav kakav sam ja ocekivala. Istina, vidi se bolje nego na klasicnom, e sad... drugarica mi je rekla da ima kolor i crno-bijeli. Ja sam ocito bila na tom c/b, a kolor je izgleda ovaj na ovoj web stranici: http://www.layyous.com/ultasound/ultrasound_video.htm
(kada vam izadje ovaj neki prozorcic Java Script, samo kliknite na CANCEL). Imaju i blizanci, pa pogledajte, super su snimci!!!

I eto drage moje, sta da vam kazem, sutra mozda joj odem privatno da popricam, a mozda i malo sacekam.


Sta ima kod vas? :)

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
9.1.2008 13:44:06   
hanabanana
Suzana mogu misliti koliko je tvoje razočarenje...

Ne mogu vjerovati da te doktorica nije prepoznala....to mi je van pameti.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
9.1.2008 13:47:06   
travnicanka
Cao Suzana...mozda je ovo drugo jedna maja cujica dok je tako mirno....bas bi bilo lijepo da bude jedno user posted image i jednouser posted image .
Saljem ti pusu i cuvaj ta dva mala slatka stvorenja!!!

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
9.1.2008 13:50:41   
Blue rose RR
OŠTROKONDŽA.
Nije mi jasno, garant su i te tzv. doktorice jednom bile trudne, pa znaju koliko nam je stalo da znamo što više o NAŠIM stanjima.

I onda kažu, kada se nešto nedao Bog, loše desi :"Jao jeste vi današnje majke neodgovorne, ovake, onake...niste vi doktor ja sam...."
A kada i ako dođeš do njih, ljepše se ponašaju prema onom portiru.

GRRRRR 

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
9.1.2008 13:52:38   
Suzana
Ma moja Hana, kakva nam je drzava, takve su i bolnice...
Nista to nije cudno.

A to da me nije prepoznala, ma ne znam, ova moja Dr ti je pravo, pravo zaposlena, i vidi se da je juce bilana 1000 strane, leti sa pregleda na pregled, ko zna, ode da pregleda neku zenu koja se poradja, pa onda se vrati, pa sastanak, pa konzilij, ucinilo mi se da mati rodjenu ne bi prepoznala u toj frci, jer je gore ko na proizvodnoj traci, milion zena...

Opet kazem, hvala Bogu,u mogucnosti sam da mogu platiti privatno, a sta je sa onim siroticama koje ne mogu sebi prisustiti da plate, koje nemaju veze... pa da se pozovu na nekoga...


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
9.1.2008 13:55:24   
Suzana
Cao Travnicanko-Svedjanko user posted image .

Vidjecemo da li je cujica user posted image .

Uglavnom, ovaj mali fudbaler je dominantan i ne da drugoj bebi da 'primirise' u stomaku heheh.
Gura je nogama, kofrci se heheh.

Hvala ti najljepsa sto si mi se javila.

Veliki pozdrav!

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
9.1.2008 14:00:13   
travnicanka
Vidjet cemo akobogda sta ce biti na slijedecem uvz....neka su samo ziva i zdravaPozdrav i tebi cuvaj se i odmaraj maximalno!!!!

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
9.1.2008 14:16:13   
ElmaB
Cao Suzana!

Zanam ja da su oni po klinikama katastrofa, pa zato vec godinama idem privatno i obje trudnoce vodim kod dr Hadziomerovica. Ako bas zelis 4 D onda nekako pokusaj izdvojiti 200 KM i otidji privatno. Inace sva ta frka je uobicajena za dr Dizdarevic jer je ona sefica, a i ime je gore, pa to vrlo uspjesno koristi. Drago mi je da si konacno na bolovanju. A za pol druge bebice znat ces brzo. Bez brige! Sada kada si kod kuce mozda se uskoro i vidimo. Cuvaj se i puno pozdrava!

Elma B.user posted image


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
9.1.2008 14:44:14   
Suzana
Cao Elma,

Zar je 200 KM??? Uf... to je bas skupo!
user posted image
Ja sam mislila da je to dosta jeftinije...

Ma znam Elma da je ta frka na klinici upravo najveca kod Dr Dizdarevic, cula sam ja to, ali eto, otisla prvi put pa se iznenadila. user posted image
Ali sam pomislila kako je porodu. Znas, vjerovatno je slicno, opet ako nemas vezu...

Svakako cemo se vidjeti.
Moracu ja jos par puta skoknuti do posla, ne mogu tek tako otici, nisam jos posao predala, moram se klijentima javiti, sa direktorom zvanicno sjesti...
U kontaktu smo svakako!

S.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
9.1.2008 14:58:33   
Visnja RR
I meni se slicno desilo kada sam prije 7 g bila trudna s trojakama (koje sam kasnije izgubila) ...moja pvt doktorica me poslala kod dr Dizdarevic da i ona da svoje misljenje... Ona je bila toliko ne ljubazna da sam se rasplakala kad sam izasla ...
Medjutim kad sam prije par mjeseci isla da cujem i njeno misljenje u vezi amniocinteze ( opet me moja doktorica poslala) ... dr Dizdarevic je bila toliko ljubazna i divna da sam pomislila da to nije ista osoba...

Prvi put sam bila sama kod nje a muz me cekao ispred i sa strahom sam isla ovaj drugi put...Drugi put je on usao sa mnom i kasnije smo oboje samo govorili kako je divan i pazljiva :)...
Dakle kao sto i mi, tako i oni mogu imati svoj los dan...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
9.1.2008 18:21:44   
issa
Ej curkemoje, sorry što se danas nisam javljala, ali imala sam majstora cijeli dan u stanu, popravljao mi neke stvari, a ja skakutala oko njega. Zato me evo tek sada...

ElmaB - Ja sam na bolovanju već tri mjeseca, otprilike otkako sam doznala da nosim blizance. Doktor mi je to odmah preporučio s obzirom da blizanačka trudnoća spada u red rizičnih trudnoća. Posao mi jaaako fali, posebno svakodnevni kontakti s ljudima i kolegama. Istina, sada je malo lakše, polako sam organizirala kod kuće, ali ispočetka sam imala neku vrstu psihičke krize, jer sam po cijeli dan bila sama u kući, a na to nisam navikla. Tako sam samo plakala. Sad je već bolje. Mogu izaći, prošetati itd....

Suzana - Žao mi je što se sve to desilo, jer ipak si puno očekivala od tog pregleda. Tako je to u bolnicama, ako nemaš love onda te iko ne vidi.Doktori imaju previše posla i ne zadržavaju se mnogo s jednom pacijenticom.  I ja idem privatno kod doktora koji radi u bolnici i koji je poznat po tome da svoje pacijentice "drži ko kap vode na dlanu". To mi je olakšavajuća okolnost, jer kad odem roditi on će biti tu. Ma divan je, stvarno!!!
Drago mi je da će š imati jednog dečka, možda da skontamo ovu moju curicu s njimuser posted image  Kod mene je curica nemirna i stalno udara po drugoj bebi koja stalno spava. Tako da još ne možemo vidjeti kojeg je spola. Možda uspijemo na sljedećem pregledu.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
10.1.2008 15:39:05   
ElmaB
Cao Suzuna!

Taj 4 D je pravo skup, ali eto ako bas imas zelju ond pokusaj nesto skuckati love. A sto se tice poroda, bilo gdje, na klinici ili u Opcoj bolnici, sve je to isto. Kada sam ja trebala roditi Teu imala sam extra vezu i opet je moj muz prije samog mog odlaska u salu doktoru dao kovertu sa 100 eura. A da ti ne pricam koliko sam se para nadavala sestrama. One su najgore! Kako koja smjena dodje tako te maltretiraju! Ali, sta ces. Tako nam je svugdje, pa i u zdravstvu. Zato sam ja pristalica odlaska kod privatnog ljekara. Jednom mjesecno das 50 KM za ultrazvuk, ali ti se barem posveti i sve ti lijepo kaze, posebno sto je nasa trudnoca drugacija od obicne. Kada budes mogla javi se!
Issa drago mi je da si se javila. Kako tvoje bebe?

Pozdrav svima

Elma B.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
10.1.2008 19:48:01   
Suzana
Cao Elma,

Ma znam da je tako...
Ne znam, necu jos da se opterecavam tim...

Ako se slazes, mozemo se naci na kafi cim malo bude bolje vrijeme.

Ja nisam nekog raspolozenja juce/danas, ali i to je dio trudnoce. user posted image
Taman da vas ne peglam, inace se raspisem pravo hehe.

Veliki pozdrav svima.

S.


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
10.1.2008 21:12:28   
ElmaB
user posted image Cao Suzi!

Ma, bices bolje cim zaboravis jucerasnji dan. A, za kafu nema problema. Javi mi se i imas moj br telefona. Ja sam kuci, pa ti nazovi!!!

Pozdrav!

Elma B.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *