|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
22.3.2009 19:37:11   
merima85
cao cure
imam promlema sa menstruacijom, jako su cudne u zadnje vrijeme,prvo mi je kasnila 2 mjeseca, pa sam dobila pa mi trajala 16 dana, pa sam brzo nakon toga opet dobila i eo vec 27 dan mi traje menstruacija..
da li vam je poznato??
hormonski poremecaj??? helllpppp


< Poruku je uredio merima85 -- 22.3.2009 19:38:11 >

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
22.3.2009 20:00:40   
nikita
merima jesi imala spontani? ako jesi te promjene su ocekivane par mj onda se sve vrati u normalu?

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu merima85)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
22.3.2009 20:14:20   
remzy
Drage moje evo i mene na ovu temu
evo da vas malo utjesim -prije nego sto cu roditi Lamiju (2000god)imala sam spontani i to u trcem mjesecu trudnocei da bude jos gore nosila sam blizanceuser posted image user posted image user posted image user posted image
ciscenje je bilo jako tesko i bolno,jedva sam to podnijelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image u bolnici sam ostala15 dana ,jer sam bas bila slaba i tesko sve podnijela...doktori su mi kasnije govorili da je to bio tezak spontani da je pitanje dali cu roditiuser posted image user posted image user posted image user posted image
i evo drage moje ,u samom potpisu vidite ,danas imam troje prekrasne ,zdrave i poslusne djece,nek su zivi i zdravi,....

a vama hanume predlazem neodustaji te i glavu gore ,psihicki se neumarajte ...i ako Bog da bit ce sve ok i vi cete na kraju svega osjetiti SVOJE bebe mirisuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
23.3.2009 10:21:36   
Happy
Hvala remzy puno... Ma nedamo se mi... Imamo uspona i padova, ali idemo dalje...
Puno jeste teško i 100 000 puta mi na um padne i strah me nove user posted image , puno me je strah... Ali nekako... Šta dragi Bog odluči user posted image user posted image user posted image
Hvala


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
23.3.2009 21:00:25   
mali bubin
hejj cure

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
24.3.2009 20:41:38   
remzy
Happy, samo polako i nemoj se opterecivati s tim i sve ce biti OK,i vjeruj u sebe, a prije svega u Boga,
zelim ti sve najbolje, a tako i svim forumasicama koje zeljno ocekuju trudnocu!!!user posted image
sretno!!!!
drzim vam fige!!!!
ljubim vas sve!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mali bubin)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
8.7.2009 13:43:40   
rose
ne bih da otvaram novu temu jer moje pitanje ima veze s ovom

kakva vam je bila prva menstruacija nakon kiretaze?

meni su ciklusi inace 25-28 dana ali sam kiretazu radila 3.6. a nesto kao menstruaciju dobila 6.7. ..medjutim evo vec tri dana to nije to...izlazi stara tamno smedja krv...a prava nikako da krene?

da li je neko imao ovakvo nesto i koliko mu je trajalo dok nije pocela prava menstruacija?

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
9.7.2009 10:06:35   
rose
krenula je normalno nakon 3 dana...a bas me malo zabrinulo ono trodnevno povlacenje stare krvi i kasnjenje...valjda je bilo zacepljeno starom krvi pa nije moglo odmah...nisam prije imala slicno iskustvo pa sam mislila da mozda neka od vas zna user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
9.7.2009 10:11:06   
Malaja

Rose tek sada sam vidjela tvoje pitanje.
Normalno je nakon kiretaže da slijedeća user posted image kasni, da bude obilnija nego inaće pa čak i manje da ide. Sve dok se hormoni ne vrate na svoje. Meni je recimo došla 36ti dan nakon kiretaže i bila mi je baš obilna, već slijedeća se bila unormalila. Nemaš razloga za brigu, sve je to ok!
Pozz


_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
9.7.2009 10:27:15   
rose
ma ja...samo me malo brinulo sta mi 3 dana pomalo ide ta stara krv i izgledalo mi je kao da nikako nece krenuti prava a endometrijum bio 12 mm zadebljan jos 15 dana ranije...ma garant je ta stara krv malo zacepila cerviks pa nije moglo odmah...cak sam kad je zakasnilo po preporuci ginekologa pocela piti dobrastan (kako li se vec zove uvijek zamjenim neki samoglasnik user posted image ) ali je nakon 5 tableta (umjesto preporucenih 10) krenulo samo...ma samo nek krene i onda imam jos 2-3 ciklusa da pripazim pa u nove pobjede user posted image

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
9.7.2009 10:29:40   
Malaja

Ma naravno! Neka se iščistilo ono staro što je možda i ostalo nakon kiretaže.
Samo tako pozitivno razmišljaj a 3 ciklusa nisu puno!
Ja ti želim da što prije opet budeš sretna user posted image user posted image


_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
9.7.2009 12:31:28   
lanelane

pozdrav moje dame mozda moje pitanje nema bas veze sa ovom temom izravno a dali je neka od vas radila kolposkopiju i kako se radi taj nalaz jer ja trebam da ga radim a nisam do sadauser posted image


(odgovor članu merima85)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
9.7.2009 13:10:26   
rose
hvala malaja user posted image

(odgovor članu lanelane)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
9.7.2009 13:21:46   
Malaja
Ma NP user posted image

_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
9.7.2009 13:28:51   
rose
lanelane

ovdje ti je info o kolposkopiji

http://www.poliklinika-harni.hr/teme/onkteme/04_kolpos.asp

a ovdje ima i neki video http://www.medicacentar.info/kolposkopija.htm


(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
22.7.2009 17:05:17   
Rina26
Ej žena ja sam se maloprija vratila bila na čišćenju boli me Bože sačuvaj

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
14.8.2009 0:18:20   
milenium
evo jedna moja poznanica će na tu kiretažu pa me zamolila da joj saznam nešto o tome,pa rekoh da pitam vas.To joj je prva trudnoća i pojma nema o tome,kako se radi,jel bolno,jel daju anesteziju,i to?Najvjerovatnije će u Mostar.

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
14.8.2009 0:21:52   
Hurma
kratko traje, ali mene nista u zivotu nije tako boljelo, bol koja prođe za 10 min poslije... nikakvu anesteziju ne dobih... apaurina itd... + gel prije da bih se otvorila, beba bila povelika... znaci prije cijelog cina 10 sati kontrakcija... DIVOTA!!!!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
14.8.2009 0:23:55   
milenium
tek je u petom tjednu!
anitaMo javi se

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
14.8.2009 0:27:15   
Hurma
svjedeno je u kojoj je sedmici i sva bol nije bitna dok je fizicka...
ali psihicku niko nikada nece razumjeti ko to nije pezivio... najbitnije da ona "poravni" sto se gubitka tice... ostalo ce biti ok... ;)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
14.8.2009 0:29:39   
Doraa
Zavisi od velikčine ploda tj.koliko je trudna. Ja sam bila mislim u 8.sedmici kad sam izgubila bebu i tražila sam anesteziju jer nisam bila spremna na bol jer sam bila nedavno porođena ali pošto je krenulo krvarenje nisu mogli čekati pripremu za opću anesteziju pa su krenuli onako. Ustvari daju oni neku kao lokalnu anesteziju ali to nije ništa.Boli ali kratko traje ja sam jako stegla zube i kad sam mislila sad će još više i više boljeti bilo je gotovo. Doduše doktor je bio fin i upozoravao me je da je u pitanju moj život pa sam valjda skupila snagu.

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
14.8.2009 0:31:12   
Doraa
Ma biće to ok aBd samo je utješi  koliko možeš sad joj treba pažnja.

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
14.8.2009 0:39:11   
milenium
joj Doraa jako mi je žaouser posted image ja je tješim da će sve bit ok,al još je mlada pa se jako boji.

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
14.8.2009 8:24:09   
mamy Sabina
Milenium prvo ,jako mi je zao sto je tvoja prijateljica izgubila bebu.user posted image
Kiretaza tako male trudnoće ne bi trebala trajati dugo,obavezno neka insistira na lokalnoj anestezijijer davanje iste ne traje vise od 10 sekundi a koliko toliko će joj umanjiti bol.Meni je dr dao anesteziju pusti par minuta da počne djelovati,pa tek onda radio kiretazu.
Bol kada anestezija počne djelovati nije tako jaka,više neki mučan osjećaj.
Nadam se da će proći što bezbolnije,da će se psihički što prije oporaviti i raditi ponovo na bebaču.



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
14.8.2009 9:38:48   
milenium
mamy hvala na informaciji.user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *