|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
14.8.2009 15:35:27   
milenium
ma znamo mi sve da se ne plaća.ali to je ono ''ispod ruke'' ma znaš... darivanjeuser posted image žalosnouser posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
14.8.2009 15:47:54   
veeseelaa
jao užasa, bez daha sam pročitala sve postove
Cure drage koje ste doživjele kiretažu/abortus zaista mi je žao
Nisam znala da to tako boli, znam za psihičke ožiljke a za fizičku bol zaista nisam znala
pa jesul normalne ove koje malo-malo pa abortiraju
Lakše je roditiuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.8.2009 15:48:36 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
14.8.2009 15:56:24   
mamy Sabina
Ne znam jesu li normalne,al znam da nema veće boli od one kada izgubiš tako željenu trudnoću.
Kod zadnjeg spontanog,doktor me gleda ultrazvučno,zavrsi pregled i kaze mi,,Zao mi je nema više kucaja,bebino srce ne kuca više"
To su momenti kada misliš da ćeš te sekunde umrijeti od tuge.



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
14.8.2009 16:25:28   
anitaMO
sjećam se i ja toga trenutka mamy još kad je prva trudnoća .ma užas živi.isto srce nije kucalo i kad mi je dr.rekla ovo moramo odmah prekinuti.a čim sam joj na pregledu vidila facu znala sam da nešto nije u redu.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
15.8.2009 0:32:13   
veeseelaa
cure tako mi je žaouser posted image
mogu samo zamisliti kako ste se osjećale
ja dok sam bila trudna pa odem na ultrazvuk pa samo analiziram facu od dr ako je ozbiljan ja pretrnim i sve pitam jel sve ok? jel ok?
a mogu samo zamisliti koliko ste patile, pretužno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
15.8.2009 14:10:36   
anitaMO
iako sam brzo zatrudnila ponovo nije prošao ni jedan dan a da ne pomislim na to.ni sada.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
15.8.2009 19:22:07   
milenium
ja isti nisam znala da ima ovoliko žena koje su ovo pretrpjele dok nisam slučajno trebala neke podatke.osobno ne poznajem mnogo žena kojima se ovo desilo,i uvijek sam mislila da se to dešava u nekim daaaalekim svjetovima ali evo sad vidim da ti to može biti i susjeda,sestra,prijateljica itd.stvarno mi je žaouser posted image .želim još reći da biti žena znači biti hrabar.nije stvar u tome kako je ženama teško i bla bla... nego one su za mene heroji!!!divim se svakoj mami,treba netko dignuti spomenik ŽENA!pa da se ljudi malo zamisle zašto!

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
15.8.2009 22:26:25   
illa
Žao  mi je svih koji su morali proći kroz sve to...user posted image Držite se!user posted image

Imam jedno pitanje, možda je glupo ali me stvarno zanima. Može li liječnik pouzdano utvrditi da je plod odumro tj. da mu srce ne kuca. Grozim se od pomisli da bi moglo doći do pogreške...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
15.8.2009 22:32:32   
anitaMO
da moža utvrditi,ali ja sam tražila i drugo mišljenje.isto mi je potvrdio.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
15.8.2009 22:41:02   
nikita
illa sumnjam da uzv moze pogrijesiti sto se tice otkucaja srca...a ako je neka druga dijagnoza u pitanju uzrok abortusa  svakako treba drugo misljenje ...
anita ti si imala srece pa te nije bolilo...mene je i tad bolilo a jos vise 5 dana poslije dok sam krvarila, ma to je bio uzas od bolova i to od jutra do mraka...


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
15.8.2009 22:45:07   
anitaMO
ma mene nije ništa to sam ti rekla onda ni kasnije .sutradan sam odmah ustala.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
16.8.2009 14:35:39   
milenium



illa

titleAndStar(7,0,0,false,"","")
user posted image



Objave: 7
Član od: 31.7.2009
Status: odsutan user posted image
Žao  mi je svih koji su morali proći kroz sve to...user posted image Držite se!user posted image

Imam jedno pitanje, možda je glupo ali me stvarno zanima. Može li liječnik pouzdano utvrditi da je plod odumro tj. da mu srce ne kuca. Grozim se od pomisli da bi moglo doći do pogreške...
bole je uvijek tražiti drugo mišljenje i ne žuriti s reakcijama,za ostalo ne znam ali kad je riječ o srcu to znam.poznajem jednu ženu kojoj prošle godine dr nije na uzv čuo srce,propisao joj je neke dabroston (neznam jal se ovako točno piše)tablete i bebino  srce se pojavilo,prokucalo ne znam kako da kažem.neki je dobar dr bio i nije htio naglit s odlukom dok još i tablete ne proba.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
16.8.2009 14:36:27   
milenium
ovo sam htjela reći

bolje je uvijek tražiti drugo mišljenje i ne žuriti s reakcijama,za ostalo ne znam ali kad je riječ o srcu to znam.poznajem jednu ženu kojoj prošle godine dr nije na uzv čuo srce,propisao joj je neke dabroston (neznam jal se ovako točno piše)tablete i bebino  srce se pojavilo,prokucalo ne znam kako da kažem.neki je dobar dr bio i nije htio naglit s odlukom dok još i tablete ne proba.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
16.8.2009 14:54:20   
nikita
nece ni jedan dr reci u 6tj idemo na kiretazu radi srca nece cekat sve do 8-9tj kad se srce MORA cuti....tako je bar u mom slucaju bilo...i nema ti tu tablete koja ce ti pomoci...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
16.8.2009 14:56:06   
milenium
da,pa prije 8-og tjedna i jest bilo

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
17.10.2009 18:00:22   
Natica
imam jedno pitanje, kako se zna da je plod uginuo, pojave li se kakvi simptomi?

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
17.10.2009 18:13:05   
fatimica09
Obicno to ustanovi ljekar prilikom kontrole....moguce je da se javi krvarenje, temperatura, ostar bol po dnu stomaka, a ako je veca trudnoca....zena obicno primjeti da je beba neobicno mirna i neosjeti udare.

(odgovor članu Natica)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
17.10.2009 18:19:17   
Natica
aha, to je bas zalosno. mislis da bebica zivi u tebi a.... user posted image sad i mene malo strah. nadam se da je s mojom sve okiii

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
17.10.2009 18:19:39   
Natica
bas je strasna i zalosna ova tema

(odgovor članu Natica)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
17.10.2009 18:21:59   
nikita
IZVORNA PORUKA: Natica

aha, to je bas zalosno. mislis da bebica zivi u tebi a.... user posted image sad i mene malo strah. nadam se da je s mojom sve okiii


molim te nemoj misliti o tome ...zasto ne bi bilo sve u redu, nemoj citati ove teme ako te uznemiruju, iskreno ja ne smijem ovamo ni poviriti a nekad sam samo na ovim i slicim temama pisala...


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Natica)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
17.10.2009 18:23:23   
fatimica09
Zalosna je.....user posted image ....aBd sa tvojom bebom ce biti u redu, zelim ti puno srece!

(odgovor članu Natica)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
17.10.2009 18:32:38   
Natica
ah.. uznemiruje da, zato sto sam i ja imala 2 pobacaja, pa sad me malo strah. sad sam u devetoj nedelji pa se nadam se ce sve dobro proci, naravno uz Allahovu pomoc. nikita sta je kod tebe bilo?? kako je sad? jel sve ok?

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
17.10.2009 18:39:39   
fatimica09
Natice...mislim da uopste ne trebas biti na ovoj temi kao sto Nikita rece! Dragi Allah salje svojim robovima razna iskusenja, ali je i jako Milostiv! Vjeruj i nadaj se dobrom! Imas temu trudnoca...pa uzivaj!user posted image user posted image user posted image
Pusica veeeeelika......

(odgovor članu Natica)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
17.10.2009 18:43:45   
Natica
super si fatimica! necu vise ovamo dolaziti, brisem odavde. kisss for uuu 

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
17.10.2009 18:49:45   
nikita
ja sam imala kiretazu u 9 tj trudnoce, u mene tockica nije nikako prokucala...sad sam u 9.mj trudnoce i od pocetka ove trudnoce ne idem na ove teme, mozda sam sebicna jer ne dajem potporu jer sam je i ja imala, ali stavrno ne mogu, odmah me crne misli uhvate i pocnem plakat zbog svake price koju procitam...evo tvoju pricu fatimice izbjegavam vec danima, nemam snage da je procitam jer sam evo dosla pred kraj i samo molim Boga da sve bude u redu....

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Natica)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *