|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:05:38   
Anoniman

dijete ja "liječim", mm samo dodaje i radi po mojim uputama
do duše meni se mm i ne miješa, što bi kad ja sve fino deveram user posted image

Kod mane to nije tako.
Logicno, ja sam upucenija i imam jaci instinkt, ali u odgoju ucestvujemo oboje, zajedno biramo, izlazimo, peremo,nosamo, uspavljujemo, lijecimo, kupamo, kupujemo, strahujemo, dajemo, hranimo, trcimo za njima po parkovima i supermarketima...(naravno, ova godina je vanredna situacija jer mm nije tu, ali je ovo nas porodicni ritam).

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:14:47   
ziki
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


dijete ja "liječim", mm samo dodaje i radi po mojim uputama
do duše meni se mm i ne miješa, što bi kad ja sve fino deveram user posted image

Kod mane to nije tako.
Logicno, ja sam upucenija i imam jaci instinkt, ali u odgoju ucestvujemo oboje, zajedno biramo, izlazimo, peremo,nosamo, uspavljujemo, lijecimo, kupamo, kupujemo, strahujemo, dajemo, hranimo, trcimo za njima po parkovima i supermarketima...(naravno, ova godina je vanredna situacija jer mm nije tu, ali je ovo nas porodicni ritam).
isto ovako,jedino je dojenje samo moje user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:15:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


dijete ja "liječim", mm samo dodaje i radi po mojim uputama
do duše meni se mm i ne miješa, što bi kad ja sve fino deveram user posted image

Kod mane to nije tako.
Logicno, ja sam upucenija i imam jaci instinkt, ali u odgoju ucestvujemo oboje, zajedno biramo, izlazimo, peremo,nosamo, uspavljujemo, lijecimo, kupamo, kupujemo, strahujemo, dajemo, hranimo, trcimo za njima po parkovima i supermarketima...(naravno, ova godina je vanredna situacija jer mm nije tu, ali je ovo nas porodicni ritam).


kod nas je ovako...
ja doduše sma paničnija pa mu ne vjerujem da dežura kad imaju turu...
al znam da on nebi ostavio dijete u tuti i spavao ko klada...
a opet te dežure ja sma uvela...jer nisma normalna a on jadan poštuje moje ludilo i paranoju...naviko na mene takvu i pomirio se sa sudbinomuser posted image

međutim...
čitajući spagericin post naletim u situaciju u kojoj sam bila...
upis u školu...
ja mjesecima razmišljam gdje je upisati, molim boga da nam u nasleju bude devetogodišnja škola, da imama porduženi, plačem kukam rapistujem itd...
on hladno kaže ide u školu ko Sosa...
ja pogledam sdres eokolo ...pomislim na taj gradski ritam...vidim sliku moje curice u 5- 6 razredu...ljetni raspust porodi na tramvajskim prugama...i plačem...
on s emisje...kaže luda si...
što se sikiraš bzevze..
de ne budali itd itd...a ja hoću iz kože da sikočim svoje...

kako ne konta da sve je ok dok je ona mala...al šta ću kad je pubertet uhavti u 5. 6 razredu...
kad mi ne bude dala da je vodim u školu i vraćam...

njemu smješnouser posted image

elem ...
dobijemo info da naša škola u naselju ima porduženi ima devetogdišnju i tu upišemo dijete...
on ko malo negodovao eto bi komlekse liječio gradskim školama...user posted image
user posted image
ja mu iznesem argumnte...i kažem molim te ...gdje ću kad poraste, kako raju d ajoj znam...
roditelje upoznam...
molim te shavti me...

sjeo i kaže...ženo u naselje...vidiš tih ovih ludih vremena...

sad je sva sretan što će krneuti u naselju u školu,
išao sam da pregleda produženi boravak i raspita se o istom...


Mislim...dođe sve na svoje...al eto treba malo ''pogurat'' pričomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:36:11   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


dijete ja "liječim", mm samo dodaje i radi po mojim uputama
do duše meni se mm i ne miješa, što bi kad ja sve fino deveram user posted image

Kod mane to nije tako.
Logicno, ja sam upucenija i imam jaci instinkt, ali u odgoju ucestvujemo oboje, zajedno biramo, izlazimo, peremo,nosamo, uspavljujemo, lijecimo, kupamo, kupujemo, strahujemo, dajemo, hranimo, trcimo za njima po parkovima i supermarketima...(naravno, ova godina je vanredna situacija jer mm nije tu, ali je ovo nas porodicni ritam).

mi isto ovako sve zajedno deveramo...i kad me nema, nekako sam mirna jer znam da će sve njemu podrediti i kako trebao..dobro, nekad u oblacenju fuli boje da mu spari, ali bitno je da ga ne obuče prelagano ili previše...user posted image i sl.
on ne voli odrđene kućanske poslove, pa to ja radim, opet, ima nešto što i ja nikako ne volim niti mogu (čišćenje ribe! user posted image npr.) tako da se nadopunjujemo...
kupovino obavljamo zajedno, mada se zna desiti da ja obavim merkator a on pijacu posebno ako zurimo itd. ja se ne žalim user posted image

ali je malo smotan po pitanju radova u kuci, onih tipicnih muskih kada pokadkad zatreba..tipa, ima vec neko vrijeme molim da mi nesto zakuca, ma kakvi, prije da cu se ja zakucati user posted image sve govori: "e sutra cu, e hoću Boga mi jojjjjj user posted image user posted image
ali zato kuha mmmmmmmmmmmmmm user posted image



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:40:50   
ena23

IZVORNA PORUKA: Alhemicarka

Uh, da se negdje rasteretim, iako znam da nisam u pravu, eksplodiraću ako se ne rasteretim negdje.
Moj džuvegija se razbolio user posted image , baš je našao kad će. Škripa, izgubio glas, temperatura. Imamo bebu od dva mjeseca, skoro svaki dan goste, a on leži i još moram da igram i oko njega, te mu napravi juhicu, te skuhaj čaj da se napari, došlo mi da ga zalijem čajem. Ne znam gdje ću prije, oko bebe, njega ili gostiju user posted image . Sve sam mu neko jutro skresala, da je bezobrazan, da će odsad samo on raditi, i da neću da čujem ne znam (recimo ispegla pelene, ali garderobicu ne zna user posted image , e pa lijepo sam mu rekla, ne interesuje me znaš li, kad tebi nešto treba sve znaš izgooglati, izgooglaj kako se pegla garderoba, ukucaj na youtube, pa ko debil prati). I još sam mu rekla de se nakiši u mene, tako bih voljela da i ja malo ležim, a samo mi bebu na podoj donosiš. On je jadan samo šutio i na kraju rekao pa ti mene više ne voliš. E malo mi je falilo da mu i na to odgovorim u gornjem stilu. user posted image Uh kako sam bijesna.



ja sam se derala 15.dan nakon drugog poroda i na njega i na mamu mu. poslje nam je svimabilo lakseuser posted image user posted image user posted image i njih zacudo prestade boliti sve sto ih je bolilo i pocese pomagati oko djeceuser posted image

slobodno se ti istresi, poslje pripisi sve postporodjajnim hormonima i depresijomuser posted image jer to kod tebevjerovatno i jeste slucaj, sad znam da je i kod mene bio, ali su i oni bili bezobrazni brate.

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:44:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ena23


IZVORNA PORUKA: Alhemicarka

Uh, da se negdje rasteretim, iako znam da nisam u pravu, eksplodiraću ako se ne rasteretim negdje.
Moj džuvegija se razbolio user posted image , baš je našao kad će. Škripa, izgubio glas, temperatura. Imamo bebu od dva mjeseca, skoro svaki dan goste, a on leži i još moram da igram i oko njega, te mu napravi juhicu, te skuhaj čaj da se napari, došlo mi da ga zalijem čajem. Ne znam gdje ću prije, oko bebe, njega ili gostiju user posted image . Sve sam mu neko jutro skresala, da je bezobrazan, da će odsad samo on raditi, i da neću da čujem ne znam (recimo ispegla pelene, ali garderobicu ne zna user posted image , e pa lijepo sam mu rekla, ne interesuje me znaš li, kad tebi nešto treba sve znaš izgooglati, izgooglaj kako se pegla garderoba, ukucaj na youtube, pa ko debil prati). I još sam mu rekla de se nakiši u mene, tako bih voljela da i ja malo ležim, a samo mi bebu na podoj donosiš. On je jadan samo šutio i na kraju rekao pa ti mene više ne voliš. E malo mi je falilo da mu i na to odgovorim u gornjem stilu. user posted image Uh kako sam bijesna.



ja sam se derala 15.dan nakon drugog poroda i na njega i na mamu mu. poslje nam je svimabilo lakseuser posted image user posted image user posted image i njih zacudo prestade boliti sve sto ih je bolilo i pocese pomagati oko djeceuser posted image

slobodno se ti istresi, poslje pripisi sve postporodjajnim hormonima i depresijomuser posted image jer to kod tebevjerovatno i jeste slucaj, sad znam da je i kod mene bio, ali su i oni bili bezobrazni brate.

Ma znas sta. Pun mi je kofer vise tih post porodjajnih hormona...Samo se zeni prisivaju takve stvari, ali realno, da nema razloga ne bi zene bile ni 'drekave' ni tuzne...Ono.... jesu zene tad osjetljivije, pa ne mogu coolirati i voditi neku filozofsku bitku, ali to nije njihova krivica. Ta zna se ko je krivac.

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:46:15   
Amam
IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


dijete ja "liječim", mm samo dodaje i radi po mojim uputama
do duše meni se mm i ne miješa, što bi kad ja sve fino deveram user posted image

Kod mane to nije tako.
Logicno, ja sam upucenija i imam jaci instinkt, ali u odgoju ucestvujemo oboje, zajedno biramo, izlazimo, peremo,nosamo, uspavljujemo, lijecimo, kupamo, kupujemo, strahujemo, dajemo, hranimo, trcimo za njima po parkovima i supermarketima...(naravno, ova godina je vanredna situacija jer mm nije tu, ali je ovo nas porodicni ritam).

mi isto ovako sve zajedno deveramo...i kad me nema, nekako sam mirna jer znam da će sve njemu podrediti i kako trebao..dobro, nekad u oblacenju fuli boje da mu spari, ali bitno je da ga ne obuče prelagano ili previše...user posted image i sl.
on ne voli odrđene kućanske poslove, pa to ja radim, opet, ima nešto što i ja nikako ne volim niti mogu (čišćenje ribe! user posted image npr.) tako da se nadopunjujemo...
kupovino obavljamo zajedno, mada se zna desiti da ja obavim merkator a on pijacu posebno ako zurimo itd. ja se ne žalim user posted image

ali je malo smotan po pitanju radova u kuci, onih tipicnih muskih kada pokadkad zatreba..tipa, ima vec neko vrijeme molim da mi nesto zakuca, ma kakvi, prije da cu se ja zakucati user posted image sve govori: "e sutra cu, e hoću Boga mi jojjjjj user posted image user posted image
ali zato kuha mmmmmmmmmmmmmm user posted image




Mogu potpisati sve osim ciscenja ribe,mm srkleti svo sirovo meso (a ne voli bas ni peceno) i ne voli da se bavi vesom,zato evo vec 1,5 mj kako sam se vratila na posao nisam kucu usisala user posted image ,kuhanje je moje,osim ako zelim jesti tesko przenu hranu user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:46:47   
Hanady RR
nemoj tako Pahulji...nek s ebar na nešto imamo vaditi user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:49:15   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

nemoj tako Pahuljo...nek se bar na nešto imamo vaditi user posted image

Dobro, to stojiuser posted image ali stvarno, ako zena drekne, ah, to je zato sto je jafdna u postporodjanim hormonalnim ludovanjima user posted image Niko zaista ne konta da je zeni pun kofer tudjih nebuloza, a ona jadna tek porodjena, bolna, nenaspavana, izmorena...

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:51:26   
mala_sa
Amam ti si jos i dobra; kod mene bi bila tesko preprzena hrana (citaj izgoretina) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:51:50   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


dijete ja "liječim", mm samo dodaje i radi po mojim uputama
do duše meni se mm i ne miješa, što bi kad ja sve fino deveram user posted image

Kod mane to nije tako.
Logicno, ja sam upucenija i imam jaci instinkt, ali u odgoju ucestvujemo oboje, zajedno biramo, izlazimo, peremo,nosamo, uspavljujemo, lijecimo, kupamo, kupujemo, strahujemo, dajemo, hranimo, trcimo za njima po parkovima i supermarketima...(


Potpisujem! Ovako je i kod nas.
Mada, uglavnom sam ja ta koja se vise informise o mnogim pitanjima (dojenje, dohrana, vakcine, vrtici, virusi...), a onda mu to sve lijepo prenesem.

Sjecam se kako sam ja u pocetku od dohrane pravila nauku, pa me nervirao mm koji nije imao pojma o tome, a nije imao ni najmanju namjeru da se malo informise. Ali nije meni mrsko analizirati i istrazivati. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:55:38   
ena23

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

nemoj tako Pahuljo...nek se bar na nešto imamo vaditi user posted image

Dobro, to stojiuser posted image ali stvarno, ako zena drekne, ah, to je zato sto je jafdna u postporodjanim hormonalnim ludovanjima user posted image Niko zaista ne konta da je zeni pun kofer tudjih nebuloza, a ona jadna tek porodjena, bolna, nenaspavana, izmorena...



ma znas sta fakat si u pravu. ali eto, kad sam se fino istresla, izgalamila, poslje isplakala onda sam im rekla da je to do hormona ali da fakat moraju da se promjene. i to su i ucinili. a sad kad vratim film unazad, vala se nisam morala pravdati, sve sto sam rekla bila sam u pravu.

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:57:20   
ena23
Et sad sam se sjetila tih dana i opet me ufati huja, sad bi mogla da galamim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 13:59:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


dijete ja "liječim", mm samo dodaje i radi po mojim uputama
do duše meni se mm i ne miješa, što bi kad ja sve fino deveram user posted image

Kod mane to nije tako.
Logicno, ja sam upucenija i imam jaci instinkt, ali u odgoju ucestvujemo oboje, zajedno biramo, izlazimo, peremo,nosamo, uspavljujemo, lijecimo, kupamo, kupujemo, strahujemo, dajemo, hranimo, trcimo za njima po parkovima i supermarketima...(


Potpisujem! Ovako je i kod nas.
Mada, uglavnom sam ja ta koja se vise informise o mnogim pitanjima (dojenje, dohrana, vakcine, vrtici, virusi...), a onda mu to sve lijepo prenesem.

Sjecam se kako sam ja u pocetku od dohrane pravila nauku, pa me nervirao mm koji nije imao pojma o tome, a nije imao ni najmanju namjeru da se malo informise. Ali nije meni mrsko analizirati i istrazivati. user posted image

Isto.

(odgovor članu Neca xxx)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 14:02:52   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


dijete ja "liječim", mm samo dodaje i radi po mojim uputama
do duše meni se mm i ne miješa, što bi kad ja sve fino deveram user posted image

Kod mane to nije tako.
Logicno, ja sam upucenija i imam jaci instinkt, ali u odgoju ucestvujemo oboje, zajedno biramo, izlazimo, peremo,nosamo, uspavljujemo, lijecimo, kupamo, kupujemo, strahujemo, dajemo, hranimo, trcimo za njima po parkovima i supermarketima...(


Potpisujem! Ovako je i kod nas.
Mada, uglavnom sam ja ta koja se vise informise o mnogim pitanjima (dojenje, dohrana, vakcine, vrtici, virusi...), a onda mu to sve lijepo prenesem.

Sjecam se kako sam ja u pocetku od dohrane pravila nauku, pa me nervirao mm koji nije imao pojma o tome, a nije imao ni najmanju namjeru da se malo informise. Ali nije meni mrsko analizirati i istrazivati. user posted image

moj je isto tabula rasa za istrazivanje i googlanje..on sto zna, zna ako ne zna pitace doktora ili nekoga ko zna..a on da se lomi i cita i istrazuje i informise na nacin kao ja, ma kakvi...fakat su lijeni oni po tom pitanju..
ali zato mu ja sto kazes, sve lijepo prenesem i onda tako i radimo-ukratko, po momuser posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 14:16:25   
shpagica
Ma prave se da ne znaju ... gledam samo kako glanca auto kad pere ...pa da mi onako usisava kucu bilo bi sve sterilno user posted image

Sve fino budzake usisa, izglanca, posusi ispolira .... pa mislim fakat user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 14:16:35   
veeseelaa
i mm trči za malenom al trči u pogrešnom smjeru user posted image user posted image user posted image
il se meni čini user posted image user posted image

evo crno na bijelo

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1358534084977.2048091.1280265878&type=3#!/photo.php?fbid=1763806736540&set=a.1358534084977.2048091.1280265878&type=3&theater


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 14:17:49   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i mm trči za malenom al trči u pogrešnom smjeru user posted image user posted image user posted image
il se meni čini user posted image user posted image

evo crno na bijelo

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1358534084977.2048091.1280265878&type=3#!/photo.php?fbid=1763806736540&set=a.1358534084977.2048091.1280265878&type=3&theater


znaci pratis mu svaki korak user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 14:21:04   
veeseelaa
da vidi kako je veselo user posted image

mm je dobar otac e sad što ja nikom ne vjerujem to je valjda do mene user posted image
ode Ajša s njim vani šetati i ja ih spratim i ljubim je i grlim a mm će "ko da ide u Bejrut" user posted image
reko Ajši drži babu za ruku, nek te dobro čuva

Vraćaju se za sat dva a ona će "mama nije me ništa čuvao, evo kako sam pala"user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 14:24:58   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


dijete ja "liječim", mm samo dodaje i radi po mojim uputama
do duše meni se mm i ne miješa, što bi kad ja sve fino deveram user posted image

Kod mane to nije tako.
Logicno, ja sam upucenija i imam jaci instinkt, ali u odgoju ucestvujemo oboje, zajedno biramo, izlazimo, peremo,nosamo, uspavljujemo, lijecimo, kupamo, kupujemo, strahujemo, dajemo, hranimo, trcimo za njima po parkovima i supermarketima...(


Potpisujem! Ovako je i kod nas.
Mada, uglavnom sam ja ta koja se vise informise o mnogim pitanjima (dojenje, dohrana, vakcine, vrtici, virusi...), a onda mu to sve lijepo prenesem.

Sjecam se kako sam ja u pocetku od dohrane pravila nauku, pa me nervirao mm koji nije imao pojma o tome, a nije imao ni najmanju namjeru da se malo informise. Ali nije meni mrsko analizirati i istrazivati. user posted image

moj je isto tabula rasa za istrazivanje i googlanje..on sto zna, zna ako ne zna pitace doktora ili nekoga ko zna..a on da se lomi i cita i istrazuje i informise na nacin kao ja, ma kakvi...fakat su lijeni oni po tom pitanju..
ali zato mu ja sto kazes, sve lijepo prenesem i onda tako i radimo-ukratko, po momuser posted image


Upravo tako! Privid demokratije! Ja mu fino serviram cinjenice i poludovrsene zakljucke i onda se on slozi. Naravno da ce se sloziti, kada sam mu ja jedini izvor informacija. user posted image  I tako je kod nas i vuk sit i ovce na broju. user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 14:35:56   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

da vidi kako je veselo user posted image

mm je dobar otac e sad što ja nikom ne vjerujem to je valjda do mene user posted image
ode Ajša s njim vani šetati i ja ih spratim i ljubim je i grlim a mm će "ko da ide u Bejrut" user posted image
reko Ajši drži babu za ruku, nek te dobro čuva

Vraćaju se za sat dva a ona će "mama nije me ništa čuvao, evo kako sam pala"user posted image user posted image user posted image


apropo ovoga, tako i meni R. se izofira sta su radili...
reko gdje ste bili, šetali i sl. kaze on: "igali smo fudbala i neka veeeelika seka se s nama igala"
reko, ma nemoj? user posted image

i tipa, kada sam bila u USA, vratila se i vidm mu malu čvorugicu..pitam sta je ovo, kaze mm: "ma, ma, eto majmun, dira kompjuter i omaklo mu se i rokno glavom u sto"
jos ga ja svaku noc preko skype-a pitam je li sve ok, ima li padova i udaraca i sl. kaze, ma sve superiška user posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 14:37:18   
veeseelaa
apropo ovoga, tako i meni R. se izofira sta su radili...
reko gdje ste bili, šetali i sl. kaze on: "igali smo fudbala i neka veeeelika seka se s nama igala"
reko, ma nemoj? user posted image


e čuj velika seka, nikad više ne bi pustila taju da šeta sam bez mame user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 14:40:49   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

apropo ovoga, tako i meni R. se izofira sta su radili...
reko gdje ste bili, šetali i sl. kaze on: "igali smo fudbala i neka veeeelika seka se s nama igala"
reko, ma nemoj? user posted image


e čuj velika seka, nikad više ne bi pustila taju da šeta sam bez mame user posted image


ma čim igra fudbal, kontam i nije neka riba..
šalim se...to je bila neka velika seka, ali velika u odnosu na mog R. ali previse mala za mm (mozda 15-tak godina) user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 14:42:38   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


dijete ja "liječim", mm samo dodaje i radi po mojim uputama
do duše meni se mm i ne miješa, što bi kad ja sve fino deveram user posted image

Kod mane to nije tako.
Logicno, ja sam upucenija i imam jaci instinkt, ali u odgoju ucestvujemo oboje, zajedno biramo, izlazimo, peremo,nosamo, uspavljujemo, lijecimo, kupamo, kupujemo, strahujemo, dajemo, hranimo, trcimo za njima po parkovima i supermarketima...(


Potpisujem! Ovako je i kod nas.
Mada, uglavnom sam ja ta koja se vise informise o mnogim pitanjima (dojenje, dohrana, vakcine, vrtici, virusi...), a onda mu to sve lijepo prenesem.

Sjecam se kako sam ja u pocetku od dohrane pravila nauku, pa me nervirao mm koji nije imao pojma o tome, a nije imao ni najmanju namjeru da se malo informise. Ali nije meni mrsko analizirati i istrazivati. user posted image

moj je isto tabula rasa za istrazivanje i googlanje..on sto zna, zna ako ne zna pitace doktora ili nekoga ko zna..a on da se lomi i cita i istrazuje i informise na nacin kao ja, ma kakvi...fakat su lijeni oni po tom pitanju..
ali zato mu ja sto kazes, sve lijepo prenesem i onda tako i radimo-ukratko, po momuser posted image


Upravo tako! Privid demokratije! Ja mu fino serviram cinjenice i poludovrsene zakljucke i onda se on slozi. Naravno da ce se sloziti, kada sam mu ja jedini izvor informacija. user posted image  I tako je kod nas i vuk sit i ovce na broju. user posted image user posted image

Da, a oboje 'potegnemo'

(odgovor članu Neca xxx)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kako živite vaš brak?
11.6.2012 14:50:01   
D_K
Nije ovo dzaba napisano :)
Nekim zenicama za utjehu, nisu same ni jedine :))

http://www.depo.ba/zabava/zena-ljubavi-popravi-mi-slavinu-u-kupatilu-curi-kao-luda-muz-daj-mi-klijesta

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *