|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:43:35   
Skvo RR
taurus ima u robotu,

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:45:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: animagical

meni je jedino bilo malo frka sto nemam gdje kupiti svjeze voce i povrce za bebu,ali hajd moze koji dan na kupovnim kasicama...a vala mi je smijesno...


draga jesi bila u PIKu...moj suprug danas redovno dokupio vođa...narandže, mandarine, banane i jabuke za tufahijeuser posted image ( njih imamo iz bašte la nisu za tufahija a naumpale nam)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:46:35   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: taurus

gdje u Sa ima kupiti onih malih plinskih boca zajedno sa onim gore dijelom za kuhanje (jesam dobro objasnilauser posted image )



pijaca ciglane...ja imam u offisu jednu takvuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:46:51   
animagical
jabuke imam, banane A ne voliuser posted image , a to drugo su citrusi pa ne smijeuser posted image hvala ti, banane volimo mi stari,pa cemo se sutra zaletiti do pikauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:48:21   
taurus
drage moje hvala za infouser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:50:44   
Visnja RR
dakle sutra ce biti opuhane sve male plinske bocice za kuhanje... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 23:00:15   
ledy blue
Evo mozda nekome zatreba i ova informacija
http://www.sarajevo-x.com/biznis/news/bh-telecom-aktivirao-uslugu-sos-kredit/120207066



_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 23:01:02   
taurus

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

dakle sutra ce biti opuhane sve male plinske bocice za kuhanje... user posted image


upravo tako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 23:05:36   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Da vas obradujem:

"Obavijest o obustavi saobraćaja,

Datum objave: 07.02.2012
Ministarstvo saobraćaja Kantona Sarajevo dostavilo je MUP-u Kantona Sarajevo Rješenje o privremenoj potpunoj obustavi saobraćaja u ulicama na području Kantona Sarajevo, a radi omogućavanja uklanjanja snijega i leda sa saobraćajnica. Ulice na koje se odnosi ova obustava su: Bulevar Mimar Sinana, Bulevar branilaca Dobrinje, „G“ transverzala, Lukavička cesta, „X“ transverzala, Safeta Hadžića, Zvornička, Zagrebačka, Terezije, Skenderija, Hamdije Kreševljakovića, Bistrik, Alipašina, Hamze Hume, Patriotske lige, Azize Šaćirbegović, Gradačačka, Kraljice Jelene, Majdanska (duž mreže trolejbuskih linija), Maršala Tita, , Mula Mustafe Bašeskije, Telali, Obala Kulina bana, Musala, Reisa Džemaludina Čauševića, Misa Irbina, Hiset__a, Zmaja od Bosne, Bulevar Meše Selimovića, „VIII“ transverzala, Džemala Bijedića, Koševo, Bolnička, Višnjik, Put života, „I“ transverzala, Halida Kajtaza i Hamdije Čemerlića. Privremena potpuna obustava saobraćaja će trajati do stavljanja van snage ovog rješenja, odnosno stvaranja bezbjednih uslova za odvijanje saobraćaja."
http://mup.ks.gov.ba/node/5173


Ne pise otkad i dokad?
Sad sam nasla, svaki dan od 17h

< Poruku je uredio Lady26 -- 7.2.2012 23:06:53 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 23:19:30   
veeseelaa
pa kako će čisititi? a parkirani automobili????

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 7:16:00   
ElmaB
Čišćenje snijega i leda Privremena obustava saobraćaja u Sarajevu od 17 sati Zbog čišćenja i uklanjanja snijega i leda sa saobraćajnica u Sarajevu Ministarstvo saobraćaja KS donijelo je naredbu o privremenoj potpunoj obustavi saobraćaja na 38 saobraćajnica svakim danom od 17 sati. Rješenje o obustavi saobraćaja u ulicama Bulevar Mimar Sinana, Bulevar branilaca Dobrinje, "G" transverzala, Lukavička cesta, "X" transverzala, Safeta Hadžića, Zvornička, Zagrebačka, Terezije, Skenderija, Hamdije Kreševljakovića, Bistrik, Alipašina, Hamze Hume, Patriotske lige, Azize Šaćirbegović, Gradačaćka, Kraljice Jelene, Majdanska (duž mreže trolejbuskih linija), Maršala Tita, Mula Mustafe Bašeskije, Telali, Obala Kulina bana, Musala, Reisa Džemaludina Čauševića, Mis Irbina, Hiseta, Zmaja od Bosne, Bulevar Meše Selimovića, "VIII" transverzala, Džemala Bijedića, Koševo, Bolnička, Višnjik, Put života, "I" transverzala, Halida Kajtaza i Hamdije Čemerlića na snazi je dok traje proglašeno stanje prirodne nesreće u Kantonu Sarajevo.

Privremenu potpunu obustavu saobraćaja utvrđivat će operativni organi MUP-a KS u zavisnosti od situacije na terenu. Regulaciju toka saobraćaja na dijelu potpune obustave saobraćaja i raskrsnicama na kojima se saobraćaj usmjerava na alternativne pravce vršit će pripadnici MUP-a KS. Nakon utvrđenog vremenskog termina, odnosno stvaranja bezbjednijih uslova za odvijanje saobraćaja, pripadnici MUP-a KS će uspostaviti redovni režim prometa, saopćeno je iz Ministarstva saobraćaja KS.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 8:25:21   
leona81

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: leona81

@anidla put je ok, stigla je u 8 15, krenula u 2 15...


odlicna info, hvala ti zaista....ipak je ona prevalila put kojim mi trebamo proci...

hvala jos jednom leona user posted image



nema na cemu:) kad krecete?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 13:50:26   
teacher75
kakva je situacija sa tramvajima obzirom na ove obustave saobracaja? rade li i jesu li prevelike guzve? trebala bih sutra do grada oko pola 4, pa ne znam koje mi je prevozno sredstvo najpametnije da koristimuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 13:51:50   
veeseelaa
bacim pogled danas pa ti javim, znam da tramvaji rade od Č.vile - Baščaršije
a ima i komercijala, pa ne bi trebalo da u to vrijeme prema gradu ima gužve


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 13:53:03   
Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa kako će čisititi? a parkirani automobili????

Pauk redovno radi i odvlace auta...
Bez naplacivanja

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 16:26:38   
calahoe
upravo samo stigli iz Mostara u Jablanicu,putovanje je trajalo 3 i po sata.Mostar ,lijeva obala od jucer ujutro nema struje,ja zivim na Tekiji,mostarci znaju kako puse tu,ma nijedan dio grada nije bure posteđen,al ti juzni i sjeverni djelovi su nekako najizlzeniji.Bura puse danima,u stanovima je vec nenormalno hladno,a ne pretjerujem ako kazem da se 80 posto stanovnistva grije na struju:(
Ja s djecom sam bila kpd prijateljice 100 m od mene,ima kamin.Bilo nas je 17-ero nocas kod nje.Kroz grad se jedva krece,sto se ocisti bura ponovo razbaca,hladno je do bola.Nadam se da ce struja brzo doci jer je situacija kriticna,a do nas nisu dopirale optimisticne prognoze,kao u najboljem slucaju veceras,a prije da ce sutra.
Mostarci moji mislim na vas stalno,valjda se ovaj uzas brzo zavrsi

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 16:40:58   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: calahoe

upravo samo stigli iz Mostara u Jablanicu,putovanje je trajalo 3 i po sata.Mostar ,lijeva obala od jucer ujutro nema struje,ja zivim na Tekiji,mostarci znaju kako puse tu,ma nijedan dio grada nije bure posteđen,al ti juzni i sjeverni djelovi su nekako najizlzeniji.Bura puse danima,u stanovima je vec nenormalno hladno,a ne pretjerujem ako kazem da se 80 posto stanovnistva grije na struju:(
Ja s djecom sam bila kpd prijateljice 100 m od mene,ima kamin.Bilo nas je 17-ero nocas kod nje.Kroz grad se jedva krece,sto se ocisti bura ponovo razbaca,hladno je do bola.Nadam se da ce struja brzo doci jer je situacija kriticna,a do nas nisu dopirale optimisticne prognoze,kao u najboljem slucaju veceras,a prije da ce sutra.
Mostarci moji mislim na vas stalno,valjda se ovaj uzas brzo zavrsi



Draga moja mislil na sve Vas, šta da VAm kažem, to je strašno što se dešava, ali eto hvala Bogu barem si se ti sa svojim sklonila, strašno, strašno, nemam riječi, a kako da Vam pomognemo

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 17:11:06   
beba1 beba2
evo da pohvalim svoje biscane koji su i ovog puta pokazali da zele pomoci,naime juce 5-6 kamiona sa ralicama otislo je u pomoc Mostaru i okolnim mjestima da se nekako izbore sa ovim vremenom...kod nas jos nije alarmantno sto se tice snijega nekih 35 cm ali je jako hladno...pozzz

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 19:08:14   
calahoe

IZVORNA PORUKA: beba1 beba2

evo da pohvalim svoje biscane koji su i ovog puta pokazali da zele pomoci,naime juce 5-6 kamiona sa ralicama otislo je u pomoc Mostaru i okolnim mjestima da se nekako izbore sa ovim vremenom...kod nas jos nije alarmantno sto se tice snijega nekih 35 cm ali je jako hladno...pozzz



Sreli smo putem te ralice,hvala Bihacu od srca
mama Alma<3

(odgovor članu beba1 beba2)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 19:37:01   
teacher75

IZVORNA PORUKA: teacher75

kakva je situacija sa tramvajima obzirom na ove obustave saobracaja? rade li i jesu li prevelike guzve? trebala bih sutra do grada oko pola 4, pa ne znam koje mi je prevozno sredstvo najpametnije da koristimuser posted image

ja opet da ponovim, niko mi ne odgovoriuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 19:50:36   
ElmaB
Tramvaji i trolejbusi će ti raditi normalno, manja gužva je na troli, ja se danas vratila oko pola četiri trolom i nije bilo gužve.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 19:55:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Tramvaji i trolejbusi će ti raditi normalno, manja gužva je na troli, ja se danas vratila oko pola četiri trolom i nije bilo gužve.

hvala, onda idem trolom

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 19:58:20   
milenium
pitala sam već na temi pravni savjeti ali nitko nije odgovorio pa da pokušam ovdje ako netko zna. pao nam je snijeg s krova kuće na auto i doslovno ga stukao,šteta je oko 2000  zna li itko imamo li pravo na nadoknadu štete zbog snijega.auto je naravno osigurano. hanady bi to znala sigurno ali nema je odavno na forumuuser posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 20:05:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: milenium

pitala sam već na temi pravni savjeti ali nitko nije odgovorio pa da pokušam ovdje ako netko zna. pao nam je snijeg s krova kuće na auto i doslovno ga stukao,šteta je oko 2000  zna li itko imamo li pravo na nadoknadu štete zbog snijega.auto je naravno osigurano. hanady bi to znala sigurno ali nema je odavno na forumuuser posted image


ma draga tu sma ja al ne vdijeh pitanje...
ček odoh na pravne gdje si pisala

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
8.2.2012 20:08:30   
milenium
poslala sam ti jučer pp al ne znam jesi ga primila.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *