|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 16:00:14   
mama75
anidla Vidjeh ti na djetetovoj slici od neki dan da si mi "bivsa kona". Ja sam to rodjena i odrasla, a sada sam malo dalje, na Grbavici user posted image  

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 16:03:22   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: mama75

Blue Rose sve i ja isto tako kazem. Da samo vidis kod mene komsiluka. Uzas jedan! mm izasao u subotu i lopatao, tek kasnije se 2-3 pridruzili i to da ociste svoje auto pa usput malo i prilaz. Evo ga i sada "lopata" pred neboderom. Sinoc sege - komsija sisao, cisti svoje auto i zatrpava nase. mm gleda s prozora, ne moze da vjeruje. A on cistio malo po danu sa djecom i ostavio lopatu u autu. Ovaj zatrpao vrata, ne moze ni lopatu izvuci. A sto je najtuznije odmah pored je park, moze tamo bacati snijeg, ali jok. I mm sidje i natjera ga da ponovo "otkopa" nase auto user posted image

Isto ovako i mi.
U subotu ujutro sve troje izađemo vani, mm i ja sa lopatom a kika da se valaj po snijegu. I do podne smo očistili nas dvoje ulaz i razgrnuli do auta, a oko 1400 sati završimo odgrtanje auta.
Naravno cijelo to vrijeme komšije/nice se "deru" sa prozora eto moglil ste nas pričekati .. niko od njih nit ima lopatu, nit se za ovo 6 godina koliko živim u ovoj zgradi počešao da bilo koju zimu makar ispred ona tri stepenca razgrnu snijeg. A kamoli šta drugo.

A giganti kad su skotnali  u nedjelji da moraju ujutro na posao, razmahali se da čiste, i se po nađem autu. Mm gleda sa balkona levata koji onako bez imalo pameti u glavurdi zatrpava naše auto. I tek kad ga mm "zamoli" da sav taj snijeg na "to crno auto pokraj" nabaca - gigant je skonto da se zahebo. Valjda.

Sva sreća pa ova auta postoje, da njih nema nema šanse da bi iko izašao da mahne lopatom.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 16:06:21   
Anoniman
Ja za 'svoja jaja'user posted image nemam racun, a i da imam ne bih ga vala prijavljivala...eto im ih na dusu, a ja cu ih ubuduce u sirokom luku obilaziti. U nevolji se poznaju ljudi. 

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 16:07:32   
mama75
Ali meni je najsmjesnije sto ovi ovdje ciste auta, a nema sanse da izadju sa parkinga. Nego onako, ocistili aute, zatrpali jos vise prolaz kroz parking i sada cekaju ne bi li bager kakav dosao da to ocisti.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 16:10:03   
anidla
IZVORNA PORUKA: mama75

anidla Vidjeh ti na djetetovoj slici od neki dan da si mi "bivsa kona". Ja sam to rodjena i odrasla, a sada sam malo dalje, na Grbavici user posted image  


pa jel se znamo ? user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 16:10:28   
Blue rose RR
Ja bi im još kaznu prikačila.
Naš narod samo zna kad ga po džepu "opali".


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 16:12:45   
mama75
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: mama75

anidla Vidjeh ti na djetetovoj slici od neki dan da si mi "bivsa kona". Ja sam to rodjena i odrasla, a sada sam malo dalje, na Grbavici user posted image  


pa jel se znamo ? user posted image


Hajd na chat temu user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 16:32:52   
klemzi
Anidla mislim da su sinoć na Dnevniku javili da je preko Komara zabranjen saobraćaj user posted image user posted image
ali nisam 100 % sigurnauser posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 16:35:53   
anidla
IZVORNA PORUKA: klemzi

Anidla mislim da su sinoć na Dnevniku javili da je preko Komara zabranjen saobraćaj user posted image user posted image
ali nisam 100 % sigurnauser posted image


stvarno?  uh....ja to prvi put cujem, ali hvala ti u svakom slucaju, zvacu Bihamk...pusek


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 17:16:49   
leona81

IZVORNA PORUKA: anidla

Zene,

jel iko putovao ovih dana Sarajevo-Krajina (bilo gdje)??

hitno mi treba info iz prve ruke, kakva je cesta!

zovem bihamk, al im nis ne vjerujem....dzaba....

kazu ok ceste-prohodne, ali uske .....

molim vas ako imate neku info,jako mi je bitno!




danas moja svekrva otputovala u Bihac, jos putuje, kaze da je ok zasad...javim ti kad stigne

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 17:21:30   
Visnja RR
kome je wisa usput ima svega... ceste do wise prohodne

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 19:54:17   
juni
Mi smo bili u Mercatoru u Alti, ima svega, od mlijeka do jaja user posted image Kupili smo samo najosnovnije sto kupujemo inace, ne volim zalihe i mislim da je Poki u pravu, samo se bespotrebno panici, a Avaz raju prepada, bas su sega user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:13:23   
Visnja RR
pa sad... 15.000 ljudi u i oko Mostara bez struje ...rekose maloprije na TV...nije to malo... koliko tu ima bebai male djecice?? user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:17:47   
leona81
@anidla put je ok, stigla je u 8 15, krenula u 2 15...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:21:51   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pa sad... 15.000 ljudi u i oko Mostara bez struje ...rekose maloprije na TV...nije to malo... koliko tu ima bebai male djecice?? user posted image



moja mama,tata i 3 djece od juce u mostaru nemaju struje,a griju se na strujuuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:24:35   
veeseelaa
ja ne kužim gdje je ta nestašica, ja danas išla u Konzum, svega ima
Muž bio u Tušu svega kupio, sve ok


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:25:53   
Esmica
Joj vi malo malo zacatavate.
Imal sta konkretno za struju i vodu,da znamo?
Kod nas danas nestajalo vode,kratko samo,a pritisak duze vrijeme bio jadan (Alipasino B faza).Isto u Konzumu kod nas nema jaja.
Ja vec ona potrosila user posted image .
Ostalo fercera...


_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:28:29   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pa sad... 15.000 ljudi u i oko Mostara bez struje ...rekose maloprije na TV...nije to malo... koliko tu ima bebai male djecice?? user posted image



moja mama,tata i 3 djece od juce u mostaru nemaju struje,a griju se na strujuuser posted image user posted image



eh draga user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:28:43   
veeseelaa
Joj vi malo malo zacatavate.
Imal sta konkretno za struju i vodu,da znamo?


šta zaćatavamo? tema je RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!

tako da..... eto ja se obradovah jer je Konzum pun, kao i Tuš :-) moja zimska radost


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:29:56   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pa sad... 15.000 ljudi u i oko Mostara bez struje ...rekose maloprije na TV...nije to malo... koliko tu ima bebai male djecice?? user posted image



moja mama,tata i 3 djece od juce u mostaru nemaju struje,a griju se na strujuuser posted image user posted image



eh draga user posted image


Nisu mi htijeli ni reci tek maloprije mi rekli da se ne brinemuser posted image user posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:29:58   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pa sad... 15.000 ljudi u i oko Mostara bez struje ...rekose maloprije na TV...nije to malo... koliko tu ima bebai male djecice?? user posted image



moja mama,tata i 3 djece od juce u mostaru nemaju struje,a griju se na strujuuser posted image user posted image



eh draga user posted image


i kako sad s grijanjem?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:30:28   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Esmica

Joj vi malo malo zacatavate.
Imal sta konkretno za struju i vodu,da znamo?
Kod nas danas nestajalo vode,kratko samo,a pritisak duze vrijeme bio jadan (Alipasino B faza).Isto u Konzumu kod nas nema jaja.
Ja vec ona potrosila user posted image .
Ostalo fercera...



Midheta u 19 h rece da je situacija optimisticnija za ostatak federacije ali je u i oko Mostara kriticno...tj 15.000 bez struje
ja se jedino plasim niskih temperatura koje su najavili u cetvrtka i petak.... a temperature koje su prosjecne za ovaj mjesec najavljuju tek u drugoj polovini februara...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:33:35   
mama75
IZVORNA PORUKA: Esmica

Joj vi malo malo zacatavate.
Imal sta konkretno za struju i vodu,da znamo?
Kod nas danas nestajalo vode,kratko samo,a pritisak duze vrijeme bio jadan (Alipasino B faza).Isto u Konzumu kod nas nema jaja.
Ja vec ona potrosila user posted image .
Ostalo fercera...


Vode nestajalo jer je bio prekid snadbjevanja strujom, najavljen jos jutros. Maloprije na vijestima rekli da je bio neki kvar i na Bacevu, ali je otklonjen tako da ima i vode. Ali da je potrosnja povecana jer ljudi vise vremena provode u kucama. I apeluju da ne zatrpavamo kanalizacione odvode snijegom. Za struju Midheta Kurspahic kaze da je sve ok, sem tog kvara u mostaru. U Merkatoru na Socijalnom ima svega. Pijaca Grbavica takodje radi. dp isto poprilicno snadbjeven (danas im dosao i kaion piva, pa se malo zaglavio, ali izvukli su ga nekako user posted image )

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:35:31   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pa sad... 15.000 ljudi u i oko Mostara bez struje ...rekose maloprije na TV...nije to malo... koliko tu ima bebai male djecice?? user posted image



moja mama,tata i 3 djece od juce u mostaru nemaju struje,a griju se na strujuuser posted image user posted image



eh draga user posted image


i kako sad s grijanjem?




Nikako od sinoc su bez grijanja,a sad je tata otisao da uzme neku plinsku grijalicu i ako gdje nade bocu plinu,valjda ce naciuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:41:19   
Pingvina
Emica_Sa, ako ti tata negdje pronadje plin javi molim te.Rodica u 4 mjesecu trudnoce i muz su joj isto u Mostaru..i oni se griju na struju.user posted image Muz joj jucer pokusao negdje pronaci bar bocu plina da imaju gdje skuhati caj-ali nije uspio.Kako stvari stoje struje nece biti do sutra sigurno..a i za sutra je diskutabilno.
Vesela, u Mostaru je nestasica namirnica.Doslo je dotle da se ljudi tuku po trznim centrima za vrecu brasna.user posted image Hvala Bogu, brat kaze da je kod vas u Sarajevu sve koliko toliko normalno.

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *