|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:32:39   
koka i po
kisne jasta...ma neka kisne nek je glava ziva uopste me ne sekira user posted image
ima lavora hBd user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:39:28   
vjestica
došla voda user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:40:50   
Bebica11
joj zene mene je samo strah za grijanje i struju, imam malu bebu, samo me to brine,na hajr

btw C faza na alipasinom ima vode hB samo je slabiji pritisak

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:41:38   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: vjestica

došla voda user posted image



user posted image hvala Bogu

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:45:59   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Nasmijana1

Pozdrav svima. Jel neko zna sta je sa kuponima u Mercatoru? Autom ne mozemo, a pjeske bad i ne bih isla. Stobse tice situacije sa snijegom, ja se nekako ne sekiram. Niti imam nekih zaliha hrane ( 2kg brasna i 1 l ulja), al nemam pojma ne raxmisljam o najgorem. Nekako kontam, kako bude svima bice i meni. Naravno fa bi bilo teze bez struje i vode, al valjda nece potrajati...optimisticna sam :). Bice ti sve dobro aBd :)


kupon vrijedi danas...ako ga iskoristis dobro i jeste, ako ne, onda ti propada...user posted image
nadam se da ima svega u mercatoru u alti jer odoh tamo, usput mi je pa cmeo ganjati taksi do kuce...

nego, bezveze dizete nepotrebnu frku i paniku ako smijem primjetitit..halo ba, nije ratuser posted image ...
struje ce biti, jer ceste su prohodne, dobaviće oni ugalj nekako..ovo samo ako ne uspiju a Midheta reče da nema šansi da ne budeuser posted image .....
moj kolega isao na ročište u zenicu, ceste prohodne, očišćene ko pišta, jedino je sarajevo zatrpano izgleda...user posted image

i nemojte praviti zalihe hrane tita vam..pokvariće vam se sve...joj Boze...fakat narod budali bezveze user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Nasmijana1)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:47:46   
koka i po
suti poki ima da te lincujuuser posted image
btw....isto mislimo.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:47:57   
felix
moj kolega isao na ročište u zenicu, ceste prohodne, očišćene ko pišta, jedino je sarajevo zatrpano izgleda...user posted image
bas tako, i kod nas ceste ciste ja vas citam , citam o prehrani nestasici pa kontam isto kao da ce kod vas gore gluho i dalkeo bilo rat user posted image user posted image user posted image
al otpice se i kod vas abd nece vjecno user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:02:30   
Bebica11
nek svak radi sta hoce, ne znam sta se neko "pali" ako neko drugi pravi zalihu, nek pravi i ja imam 4-5kg brasna jer UVIJEK imam toliko kad nam navuku od muza roditeljiuser posted image litar il dva ulja, litar mlijeka i sl....jesmo nabavili mazalica, i sl al to je zato sto ja volim da imam lijep izbor za dorucak i sl....nista posebno, nadam se da nece potrajati te uzasne cijene jer ce mi do kraja sedmice opet zatrebati svegauser posted image

a Zenica ima duplo manje snijega i taj kraj tamo tako da nije ni u blizu stanje kao kod nas....btw vecina rocista u Sarajevu je otkazano jer se sudije ne pojave a stranke su primorane da dodju, tako da je haos opsti ovo stanjeuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:15:39   
Bebica11
mozda je OT ali da napomenem "profiterima na nevolji ljudi" i njihovim porodicama da je haram dizati cijene za vrijeme nestasice u Islamu

posto mozda neko ima babu, rodjaka, muza ili sl koji drze trgovinuuser posted image

znaci nema zarade na nevolji ljudi, to ce se takvima sve obiti o glavu, otici ce im zarada gdje se najmanje budu nadali, ne dao Bog za lijekove i sl, jer nema u tome hajra

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:25:50   
Galicia
Sta panicite, to je samo snjeg. Sva sreca pa ce se istopiti. Ha ja. 

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:29:18   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Galicia

Sta panicite, to je samo snjeg. Sva sreca pa ce se istopiti. Ha ja. 


nadamo se da se nece NAGLO otopiti jer onda mogu uslijediti poplave zemljotres i sl



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:34:06   
teacher75
evo o vodi:
http://www.oslobodjenje.ba/index.php?id=25080

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:38:00   
anidla
Zene,

jel iko putovao ovih dana Sarajevo-Krajina (bilo gdje)??

hitno mi treba info iz prve ruke, kakva je cesta!

zovem bihamk, al im nis ne vjerujem....dzaba....

kazu ok ceste-prohodne, ali uske .....

molim vas ako imate neku info,jako mi je bitno!


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:40:22   
mama75
nemam pouzdanu informaciju, ali sam cula da su ceste, izuzevsi Hercegovinu, najlosije ociscene u Sarajevu. Eno u subotu put do bjelasnice bio prohodan, jedino problem kad se udje u Sarajevo user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:43:00   
anidla
mi sutra mislili na put user posted image

da mi je da mi iko kaze ista.....pogotovo me interesuju dionice:

Komar

Donji Vakuf do Jajca

Kljuc-Petrovac- Laniste( iznad Bihaca)




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:45:00   
mišur

Evo ti informacija iz Banja Lukeuser posted image
Sve ceste prohodne, kolege iz Bihaća, Ključa, Cazina, Krupe, Velike Kladuše doputovali bez problema u ponedeljak.
Klizavo jeste, ima snijega po cestama, ali saobraćaj se normalno odvija.
U Banja Luci ima snijega, nekih 40 cm, ali ništa naspram Sarajeva i Hercegovine.
Ako te tačno zanima neki grad, javi da pitam kolege, jer nas ima sa svih strana ovdje user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:46:05   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: mama75

nemam pouzdanu informaciju, ali sam cula da su ceste, izuzevsi Hercegovinu, najlosije ociscene u Sarajevu. Eno u subotu put do bjelasnice bio prohodan, jedino problem kad se udje u Sarajevo user posted image


Naravno da je problem hoće "građanin" da mu se sve na noge donese.
De ba, sada slušam i gledam tv (i iznervirah se), umjseto što mahalaju telefonima i javljaju se uživo u program kukajući kako nemaju ništa (uhljupi), bolje im je da uzmu lopate u ruke i da čiste ako ništa makar ispred svog praga/zgrade/mahale...
Hebo te, glavni grad jedne države zbog "da ih ne imenujem jer sam fakat ljuta", paralizovan, zbog metra snijega.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:47:35   
anidla
IZVORNA PORUKA: mišur


Evo ti informacija iz Banja Lukeuser posted image
Sve ceste prohodne, kolege iz Bihaća, Ključa, Cazina, Krupe, Velike Kladuše doputovali bez problema u ponedeljak.
Klizavo jeste, ima snijega po cestama, ali saobraćaj se normalno odvija.
U Banja Luci ima snijega, nekih 40 cm, ali ništa naspram Sarajeva i Hercegovine.
Ako te tačno zanima neki grad, javi da pitam kolege, jer nas ima sa svih strana ovdje user posted image



misure,legendo user posted image

ja trebam za Veliku Kladusu user posted image

i to od sarajeva, znaci prolazim slijedece gradove, pa bilo kakava info bi mi znacila:

Sarajevo
Travnik
Komar
Donji Vakuf
Jajce
Mrkonjic Grad
Kljuc
Bos,. Petrovac
Bihac
Cazin
Vel.Kladusa





_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:48:25   
mišur
IZVORNA PORUKA: anidla

mi sutra mislili na put user posted image

da mi je da mi iko kaze ista.....pogotovo me interesuju dionice:

Komar

Donji Vakuf do Jajca

Kljuc-Petrovac- Laniste( iznad Bihaca)





sad vidim poruku...
Kolega iz Ključa doputovao preko Manjače, ne znam koliko ti znači taj podatakuser posted image
Za Jajce Donji Vakuf, ne znam, ali je prohodan put Jajce Banja Luka.
Uglavnom, ovaj dio Krajine nema problema sa snijegom, ima ga, ali ni blizu kao tamo, i koliko znam svi putevi su prohodni.
Moj tata je u petak kad je najviše padao snijeg bez problema stigao iz sarajeva, preko Skender Vakufa i Vlašića.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:51:06   
mišur
Moje cure iz Bihaća došle u nedelju veče busom, malo kasnile, ali ništa strašno.
Drugarica stigla u nedelju iz Cazina, ista stvar. Sporije se ide, ali se ide.
Kolega iz Velike Kladuše isto stigao, živ i zdrav user posted image

U Banja Luci od sinoć pada snijeg, ali slabo skroz i situacija je smiješna u odnosu na vaš kraj

I kum mi je sinoć došao iz Mrkonjića, sve očišćeno i prohodno.


< Poruku je uredio mišur -- 7.2.2012 15:52:23 >

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:51:12   
anidla
IZVORNA PORUKA: mišur

IZVORNA PORUKA: anidla

mi sutra mislili na put user posted image

da mi je da mi iko kaze ista.....pogotovo me interesuju dionice:

Komar

Donji Vakuf do Jajca

Kljuc-Petrovac- Laniste( iznad Bihaca)





sad vidim poruku...
Kolega iz Ključa doputovao preko Manjače, ne znam koliko ti znači taj podatakuser posted image
Za Jajce Donji Vakuf, ne znam, ali je prohodan put Jajce Banja Luka.
Uglavnom, ovaj dio Krajine nema problema sa snijegom, ima ga, ali ni blizu kao tamo, i koliko znam svi putevi su prohodni.
Moj tata je u petak kad je najviše padao snijeg bez problema stigao iz sarajeva, preko Skender Vakufa i Vlašića.



Mi idemo od Kljuca direktno na Petrovac pa na Bihac...

meni je onda samo upitnik vise glave za Komar i dionica Donji Vakuf-Jajce jer je tu put uzasno inace uzak, s jedne strane rijeka a s druge ogromna brda pa se bojim obrusavanja snijega user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:51:57   
mama75
Blue Rose sve i ja isto tako kazem. Da samo vidis kod mene komsiluka. Uzas jedan! mm izasao u subotu i lopatao, tek kasnije se 2-3 pridruzili i to da ociste svoje auto pa usput malo i prilaz. Evo ga i sada "lopata" pred neboderom. Sinoc sege - komsija sisao, cisti svoje auto i zatrpava nase. mm gleda s prozora, ne moze da vjeruje. A on cistio malo po danu sa djecom i ostavio lopatu u autu. Ovaj zatrpao vrata, ne moze ni lopatu izvuci. A sto je najtuznije odmah pored je park, moze tamo bacati snijeg, ali jok. I mm sidje i natjera ga da ponovo "otkopa" nase auto user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:52:12   
anidla
IZVORNA PORUKA: mišur


Moje cure iz Bihaća došle u nedelju veče busom, malo kasnile, ali ništa strašno.
Drugarica stigla u nedelju iz Cazina, ista stvar. Sporije se ide, ali se ide.
Kolega iz Velike Kladuše isto stigao, živ i zdrav user posted image

U Banja Luci od sinoć pada snijeg, ali slabo skroz i situacija je smiješna u odnosu na vaš kraj



Draga hvala tebi u svakom slucaju na info user posted image divna si!


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:53:48   
mama75
A ti anidla ni manje ni vise vec u Bihac user posted image Meni ej danas kolega iz BL rekao da nije veliki snijeg ali je zaledjeno, pa eto, polako i sretno! user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 15:56:55   
anidla
IZVORNA PORUKA: mama75

A ti anidla ni manje ni vise vec u Bihac user posted image Meni ej danas kolega iz BL rekao da nije veliki snijeg ali je zaledjeno, pa eto, polako i sretno! user posted image


jos dalje od Bihaca user posted image user posted image user posted image user posted image

hej citam za tm, tako i moj, u subotu je lopatao punih 9 sati, a u neboderu ima 120 stanova, od toga su lopatali mm, i jos dvojica komsija, tuuugaaaaaaa

a svi gledaju kroz prozore, fuuuuj

ja sam danas cistila malo user posted image da iscejfim


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *