|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:45:41   
veeseelaa
Vesela, u Mostaru je nestasica namirnica.Doslo je dotle da se ljudi tuku po trznim centrima za vrecu brasna.user posted image Hvala Bogu, brat kaze da je kod vas u Sarajevu sve koliko toliko normalno.


da, ja govorim o Sa
pa od kud takvo stanje tamo??? za Boga miloga???
možete li kako svojima dobaciti hranu...
mislim da imam nekog tamo napunila bi gepek i pravac Mostar, nema druge... pa polako


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:46:16   
veeseelaa
Nikako od sinoc su bez grijanja,a sad je tata otisao da uzme neku plinsku grijalicu i ako gdje nade bocu plinu,valjda ce naciuser posted image user posted image


žao mi je draga moja
šta kaže EP, kad struja dolazi?
možetel im vi kako pomoći???


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:50:54   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Nikako od sinoc su bez grijanja,a sad je tata otisao da uzme neku plinsku grijalicu i ako gdje nade bocu plinu,valjda ce naciuser posted image user posted image


žao mi je draga moja
šta kaže EP, kad struja dolazi?
možetel im vi kako pomoći???




Valjda sutra,oni nisu EP BIH,nego EP HZHB,zvali su,kao pokusat ce napraviti do sutra,ja pomoci ne mogu,muz radi,dole nista ne ide,valjda ce napraviti,optimisticna samuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:51:14   
Pingvina
vesela, nista ne mozemo.Zabrana saobracaja na putu Jablanica-Mostar zbog lavina u podrucju Grabovice i Dreznice koje svako malo zatrpavaju put.Policija stoji na juznom izlazu iz Jablanice i vraca sva vozila osim sluzbenih.user posted image Moji sreca imaju hrane...ali smrznuce se majke mi ako im struja ne dodje.
Ljudi pokusavaju osposobiti prugu, ali kazu da je i to uzaludan posao jer dok oni sklone jednu lopatu snijega vjetar im nanese 3.
EP je nemocna isto zbog jakog vjetra.Neka im je dragi Bog na pomoci.

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 20:56:36   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image da Bog sačuva, ja nisam znala za to stanje
mora se iznaći načina da se tim ljudima pomogne


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 21:05:50   
Pingvina
Evo kazu sutra ce im iz Sa poslati helikopter sa osnovnim namirnicama..A za struju-trude se radnici pa valjda i to bude sutra u toku dana aBd...user posted image user posted image Ama da hoce pruga proraditi pa bujrum i moji i tudji.Ima drva,vode.. ima hrane..za ostalo cemo se snaci.

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 21:17:00   
juni
Ma i moji roditelji su u Mostaru bez struje, ja sam konkretno govorila za Sa. Sinoc u 00:00 nestalo i nema jos uvijek, ali su se nekako snasli tj. otisli kod rodbine koja ima pec na drva. Mislim da ima dosta ljudi koji se griju na drva (sreca) tako da ce jedni drugima izaci u susret. Sto se tice gladi, ne treba im nista, a i dalekovod u Opinama bi se sutra trebao sanirati, tako da sumnjam da ce ova situacija potrajati. Sad sam bas s njima pricala, sve je pod kontrolom.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 21:21:03   
felix

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pa sad... 15.000 ljudi u i oko Mostara bez struje ...rekose maloprije na TV...nije to malo... koliko tu ima bebai male djecice?? user posted image



moja mama,tata i 3 djece od juce u mostaru nemaju struje,a griju se na strujuuser posted image user posted image



eh draga user posted image


i kako sad s grijanjem?




Nikako od sinoc su bez grijanja,a sad je tata otisao da uzme neku plinsku grijalicu i ako gdje nade bocu plinu,valjda ce naciuser posted image user posted image

user posted image joj esmica-sa zao mi je nadam se da ce struja im brzo doci .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 21:23:31   
Idina mama

Ovdje svi ciste snijeg ispred svojih kuca. Duzni su. A placamo dodatne troskove za komunalno odrzavanje (dakle samo odrzavanje, ne za potrosnju) svaki mjesec po 150 eura. Svi lijepo pociste snijeg ispred kuca i nadju mjesto izmedju da nikom ne smeta da ga nagomilaju. I svi kupe so, pa sipaju po plocniku. Moraju. Zakon. Plocnik ispred kuce odrazavju vlasnici i stanari.
Nekad mi se cini da ljudi kod nas jednostavno cekaju da im neko pocisti. Ne ide to tako...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 21:39:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: anidla

Zene,

jel iko putovao ovih dana Sarajevo-Krajina (bilo gdje)??

hitno mi treba info iz prve ruke, kakva je cesta!

zovem bihamk, al im nis ne vjerujem....dzaba....

kazu ok ceste-prohodne, ali uske .....

molim vas ako imate neku info,jako mi je bitno!




danas moja svekrva otputovala u Bihac, jos putuje, kaze da je ok zasad...javim ti kad stigne
Moja svekrva je jucer poslijepodne krenula busom  iz Bu preko Komara u Sarajevo. Kaze da su ceste prilicno ciste, samo se velika auta(busevi) tesko mimioliaze.I sporije se ide no inace. Putovali su 4h, a inace se dodje za 2.5h-3h


(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 21:45:35   
juni
Sad sam dobila info od direktora EP da se nadaju da ce struja doci sutra navece.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 21:49:15   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: Idina mama


Ovdje svi ciste snijeg ispred svojih kuca. Duzni su. A placamo dodatne troskove za komunalno odrzavanje (dakle samo odrzavanje, ne za potrosnju) svaki mjesec po 150 eura. Svi lijepo pociste snijeg ispred kuca i nadju mjesto izmedju da nikom ne smeta da ga nagomilaju. I svi kupe so, pa sipaju po plocniku. Moraju. Zakon. Plocnik ispred kuce odrazavju vlasnici i stanari.
Nekad mi se cini da ljudi kod nas jednostavno cekaju da im neko pocisti. Ne ide to tako...


Kod nas nije problem snijeg ispred kuca,naravno da smo toliko savjesni da cemo sebi ocistit,kod nas su problem javna preduzeca kojima se takodjer placa!A imaju previse posla,do duse negdje su i zakazili inace uvijek ih snijeg "iznenadi" !Ovdje ima ljudi koji nemaju mjesecna primanja 150e,a gdje li da toliko izdvajaju za odrzavanje !Nama drzva ne pravi plocnike oko kuca nego mi samo kupimo cement,pjesak,krec i opleti,i zamisli da to posipamo solju?!Za 3 godini morali bi jovo na novo ! na koncu ovo je Bosna !



_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 21:58:41   
Blue rose RR
Da vas obradujem:

"Obavijest o obustavi saobraćaja,

Datum objave: 07.02.2012
Ministarstvo saobraćaja Kantona Sarajevo dostavilo je MUP-u Kantona Sarajevo Rješenje o privremenoj potpunoj obustavi saobraćaja u ulicama na području Kantona Sarajevo, a radi omogućavanja uklanjanja snijega i leda sa saobraćajnica. Ulice na koje se odnosi ova obustava su: Bulevar Mimar Sinana, Bulevar branilaca Dobrinje, „G“ transverzala, Lukavička cesta, „X“ transverzala, Safeta Hadžića, Zvornička, Zagrebačka, Terezije, Skenderija, Hamdije Kreševljakovića, Bistrik, Alipašina, Hamze Hume, Patriotske lige, Azize Šaćirbegović, Gradačačka, Kraljice Jelene, Majdanska (duž mreže trolejbuskih linija), Maršala Tita, , Mula Mustafe Bašeskije, Telali, Obala Kulina bana, Musala, Reisa Džemaludina Čauševića, Misa Irbina, Hiset_a, Zmaja od Bosne, Bulevar Meše Selimovića, „VIII“ transverzala, Džemala Bijedića, Koševo, Bolnička, Višnjik, Put života, „I“ transverzala, Halida Kajtaza i Hamdije Čemerlića. Privremena potpuna obustava saobraćaja će trajati do stavljanja van snage ovog rješenja, odnosno stvaranja bezbjednih uslova za odvijanje saobraćaja."
http://mup.ks.gov.ba/node/5173


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:07:18   
animagical
meni je jedino bilo malo frka sto nemam gdje kupiti svjeze voce i povrce za bebu,ali hajd moze koji dan na kupovnim kasicama...a vala mi je smijesno...danas starija gospodja na kasi u hose komercu,na vrhu dalmatinske kupuje 1kg krompira i 1kgbrasna...i smije se nekim studentima koji su napunili putnu torbu hranom,kao jel to oni drze granap...ne bih vala u njenim godinama(a ni u svojim) isla svaki dan po ovom snijegu po maksuz namirnice za rucak...trreba da se slomi negdje,pa sta onda... bas mi je zao mostaraca, moze se to i nama desiti,niko ne moze garantovati....
nama je nestalo struje na nekih sat vremena,pa smo se gledali uz mirisne svijeceuser posted image u biti, majstori dosli i ugasili struju dok nesto ne naprave...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:16:14   
anidla
IZVORNA PORUKA: leona81

@anidla put je ok, stigla je u 8 15, krenula u 2 15...


odlicna info, hvala ti zaista....ipak je ona prevalila put kojim mi trebamo proci...

hvala jos jednom leona user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:21:08   
Idina mama
IZVORNA PORUKA: hatepsut

IZVORNA PORUKA: Idina mama


Ovdje svi ciste snijeg ispred svojih kuca. Duzni su. A placamo dodatne troskove za komunalno odrzavanje (dakle samo odrzavanje, ne za potrosnju) svaki mjesec po 150 eura. Svi lijepo pociste snijeg ispred kuca i nadju mjesto izmedju da nikom ne smeta da ga nagomilaju. I svi kupe so, pa sipaju po plocniku. Moraju. Zakon. Plocnik ispred kuce odrazavju vlasnici i stanari.
Nekad mi se cini da ljudi kod nas jednostavno cekaju da im neko pocisti. Ne ide to tako...


Kod nas nije problem snijeg ispred kuca,naravno da smo toliko savjesni da cemo sebi ocistit,kod nas su problem javna preduzeca kojima se takodjer placa!A imaju previse posla,do duse negdje su i zakazili inace uvijek ih snijeg "iznenadi" !Ovdje ima ljudi koji nemaju mjesecna primanja 150e,a gdje li da toliko izdvajaju za odrzavanje !Nama drzva ne pravi plocnike oko kuca nego mi samo kupimo cement,pjesak,krec i opleti,i zamisli da to posipamo solju?!Za 3 godini morali bi jovo na novo ! na koncu ovo je Bosna !




Samo da ne bude zabune. Htjela sam reci da placamo odrzavanje, a moramo sami cistiti. Dakle, placamo, a obavezni smo cistiti. Za ostalo odrazvanje trosi se porez. Meni i muzu uzmu po 45% plate.
Sto se tice plocnika, platili smo ih. Kupili smo komad zemlje za kucu. Pravimo kucu. Napravice nam (nekad u buducnosti, moze potrajati godinama) plocnik, ali cemo za to platiti 10. 000 eura. srecom samo 10 hiljada, jer nam je mali komad zemlje. I svaki popravak ulice i plocnika (mislim na vece radove obnove) naplatice od nas. I opet moramo posipati solju... Da se ko ne bi okliznuo. Ne bih da mi se to desi, ne daj Boze. MM kao i svi, kasno navece i ujutro prije posla cisti i pospe solju.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:24:01   
Lana_
ja baš imam pogled na dio Mostara koji nema struje,tuga stvarno,stalno mi u mislim kako oni,pogotovo trudnice,mala djeca,bebe...nama je nestajalo danas sat-dva smrzli se,puše na sve strane u stanu...a što se tiče hrane polako nestaje,a ima dva dana nema voća i povrća...večeras su u mojo ulici probili put da dođe opskrba konzumu i vidim samo bršno...ja npr koristim posebnu prehranu bez glutena,a tamo gdje je i bilo nema,i kad nije ovakvo satanje uvijek je u malim količinama...evo i tko nema struju gdje će,niti može pješke jer bura odnese niti autom jer su kazne 500KM,a cesta poput stakla,užas....evo i čitala sam da su djecu trebali prebacivati iz bolnica u drugi dio na pedijatriju na toplo...Bože pomozi onima koji nemaju struju prežive noć bez posljedica,i da će ujutro se pojaviti što više volontera da se ide uklanjati taj kvar user posted image user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:25:00   
animagical
najbolje hajte u BiH, ovdje je jeftinijeuser posted image

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:30:43   
chantal
 
IZVORNA PORUKA: Lana_

ja baš imam pogled na dio Mostara koji nema struje,tuga stvarno,stalno mi u mislim kako oni,pogotovo trudnice,mala djeca,bebe...nama je nestajalo danas sat-dva smrzli se,puše na sve strane u stanu...a što se tiče hrane polako nestaje,a ima dva dana nema voća i povrća...večeras su u mojo ulici probili put da dođe opskrba konzumu i vidim samo bršno...ja npr koristim posebnu prehranu bez glutena,a tamo gdje je i bilo nema,i kad nije ovakvo satanje uvijek je u malim količinama...evo i tko nema struju gdje će,niti može pješke jer bura odnese niti autom jer su kazne 500KM,a cesta poput stakla,užas....evo i čitala sam da su djecu trebali prebacivati iz bolnica u drugi dio na pedijatriju na toplo...Bože pomozi onima koji nemaju struju prežive noć bez posljedica,i da će ujutro se pojaviti što više volontera da se ide uklanjati taj kvar user posted image user posted image


user posted image uh,da vam je dragi Bog na pomoći

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:30:46   
Idina mama

IZVORNA PORUKA: Lana_

ja baš imam pogled na dio Mostara koji nema struje,tuga stvarno,stalno mi u mislim kako oni,pogotovo trudnice,mala djeca,bebe...nama je nestajalo danas sat-dva smrzli se,puše na sve strane u stanu...a što se tiče hrane polako nestaje,a ima dva dana nema voća i povrća...večeras su u mojo ulici probili put da dođe opskrba konzumu i vidim samo bršno...ja npr koristim posebnu prehranu bez glutena,a tamo gdje je i bilo nema,i kad nije ovakvo satanje uvijek je u malim količinama...evo i tko nema struju gdje će,niti može pješke jer bura odnese niti autom jer su kazne 500KM,a cesta poput stakla,užas....evo i čitala sam da su djecu trebali prebacivati iz bolnica u drugi dio na pedijatriju na toplo...Bože pomozi onima koji nemaju struju prežive noć bez posljedica,i da će ujutro se pojaviti što više volontera da se ide uklanjati taj kvar user posted image user posted image



Draga lana, zelim ti sve najbolje. Nadam se da ce vam ubrzo bar struja doci. Uh, u parvu si. Najgore je za djecu, pa jos bolsna djeca. Neka ih dragi Bog cuva i pomognr im.

Vidis, i ti kaze da treba vise volontera. To i ja kazem. Treba nesto i sami da ucinimo. Kad ovdje cistimo i tako nesto drustveno korisno radimo, meni zao da ne radim to u Bosni.

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:34:37   
niki83

IZVORNA PORUKA: animagical

najbolje hajte u BiH, ovdje je jeftinijeuser posted image

user posted image user posted image
Ja kad vidim ove sume novca, 150 eura, 300..10 000..sve mi seuser posted image ..blago vama, vi ste tamo bogatasi..

_____________________________

N&N

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:35:27   
Lana_
ma volontera ima,u one najgore dan spašavala nas je gorska služba i volonteri,divim se ljudima...grad je bio ztrpan u najgorem trenutku jer je sva mehanizacija otišla prema tunelima gdje je bilo ztrpanih automobila...samo zahvaljujući toj gorskoj službi i adekvatnim vozilima uspjelo se nekako...sto puta sam rekla hB nije mi termin,zdravo mi djete,i ostali...ljude je bila uvatila panika prvu mene,svašta pročitam,vidim čujem,nadam se da je najgore prošlo i da taj snijeg što najvljuj za vikend će samo prolepršati kroz BiH user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:36:09   
taurus
gdje u Sa ima kupiti onih malih plinskih boca zajedno sa onim gore dijelom za kuhanje (jesam dobro objasnilauser posted image )

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:37:16   
Medić*
IZVORNA PORUKA: taurus

gdje u Sa ima kupiti onih malih plinskih boca zajedno sa onim gore dijelom za kuhanje (jesam dobro objasnilauser posted image )



Ja vidjala u skafi one male plinske boce, ako mislimo na iste user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 22:41:56   
taurus

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: taurus

gdje u Sa ima kupiti onih malih plinskih boca zajedno sa onim gore dijelom za kuhanje (jesam dobro objasnilauser posted image )



Ja vidjala u skafi one male plinske boce, ako mislimo na iste user posted image



garant mislimo na isteuser posted image , ali meni treba i onaj nastavak gore, jer nemam ništa od same boceuser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *