|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako kvalitetno provesti vrijeme s djetetom
20.11.2015 15:06:57   
malena27 RR
Lijepa tema...mi u biti dok ja kuham ili pravim kolace, zajedno mjesimo, on muti kreme ili koru mikserom, kad usisavamo, ganjam ga usisivacem po kuci dok on isti gasi i umire od smijeha, nedavno sam pravila krofne pa ih je on oblikovao casom, kad pravim pitu, dam i njemu malu oklagiju da razvija...elem vecinom se ovako zabavimo i uradimo nesto korisno...
U zadnje vrijeme zajedno slazemo puzzle i bas uzivamo u tome... Igra se vrlo rado plastelinom, pravimo pitu ili spagete ili zmije od njega...
Kad smo umorni od posla i obaveza izvedemo ga do igraonice a muz i ja uspijemo popiti kafu s mirom, a on se zabavi s djecom.
Vikendom obicno idemo na obliznju planinu sa prijateljima i njihovom kcerkicom i bas uzivamo u takvim vikendima.
U park ga vodimo kada je vjetrovito na planini.
Uglavnom smo prisutni u zivotu djeteta i muz i ja user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Lilyfee)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako kvalitetno provesti vrijeme s djetetom
27.12.2015 21:41:11   
bebaa
evo mene opet malo....
sad su zanimacije drugačije....
druga vrsta crtića....kuhinja mu je preokupacija..čim sam ja tamo eto i njega da i on nešto muti.....mislim nije s epuno promijenilo od mog poslednjeg posta....samo nam ovaj smrda ne da da šetamo.....user posted image
učim o slova....učimo svoje ime....
učimo prepričati priču....upijamo sitnice da bi više zapamtili....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako kvalitetno provesti vrijeme s djetetom
28.11.2016 14:58:59   
zivotnisan
Drage mame, da li vam se desilo da Vaše dijete ne želi da negdje idete sa njim. Npr. ide se nani i djedu, ali dijete ne želi da vi idete i kaže to i pred njima, neću da mama ide.. Samo sa ili samo sa tatom..
Zašto to se dešava, kakva su vaša iskustva? Mene je strašno pogodilo od moje malene..

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *