|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 14:10:50   
Medić*
evo stavljam ovdje pitanje ili molbicu za prijedloge koju tortu ili kolac ili rolat bih mogla praviti za Bajram, da napomenem neznam praviti kolace ali odlicno kuham bih molila da neko predlozi neksto lagano a fino gdje se necu zapetljati user posted image , sitne kolace smo narucili od nase merime, baklavu fino praavim ali treba mi jos neki kolac ali ne mogu se odluciti sta, molim za prijedloge user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 14:24:42   
muaaa
medic slatki imas divnih cokoladnih rolata,nisu zahmetli za napraviti a ukusni su,ako odlucis stavim receptuser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 14:42:27   
mamin cvjetić
Medić ja ti imam jedan recept za tortu pravo je jednostavana za napraviti ao ukusu da ti ne pričam pa ako si za ja ti pošaljem recept

_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 14:46:35   
mamine oci
na temi sto za 4 koja je malo zaboravljena takodje mozete naci divne recepte sto slanih sto slatkih jela:)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 14:50:45   
Lalana

IZVORNA PORUKA: mamin cvjetić

Medić ja ti imam jedan recept za tortu pravo je jednostavana za napraviti ao ukusu da ti ne pričam pa ako si za ja ti pošaljem recept


Ja sam za, dosadili su mi komplikovani kolaci i torte


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 14:51:53   
veeseelaa
joj kad bi se ovaj naziv teme promjenio, baš mi nešto bezveze ovo Kuhanje za Bajram možel npr
Tradicionalna Bajramska jela ili sluser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 14:55:08   
Lalana
veeseelaa to si trebala na temi: kritike, sugestije user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 14:55:53   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj kad bi se ovaj naziv teme promjenio, baš mi nešto bezveze ovo Kuhanje za Bajram možel npr
Tradicionalna Bajramska jela ili sluser posted image


A, sto tradicionalna? Ja recimo za bajram izmedju ostalog kuham netradicionalna jela...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 14:56:09   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image  vala si u pravu, al stvrano ovo Kuhanje mi tvrdo zvuči user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 14:56:46   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Lalana

veeseelaa to si trebala na temi: kritike, sugestije user posted image

Jah...evo potpisujem...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 14:57:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj kad bi se ovaj naziv teme promjenio, baš mi nešto bezveze ovo Kuhanje za Bajram možel npr
Tradicionalna Bajramska jela ili sluser posted image


A, sto tradicionalna? Ja recimo za bajram izmedju ostalog kuham netradicionalna jela...


ma ko fol i tvoja su tradiocionalna user posted image user posted image  ako ih kuhaš godinama zar nisu tradionalna postala u tvojoj porodici, pa jauser posted image  
Može bilo kako samo skinite ovo KUHANJE, odmah mi na um padne pun lonac graha kad sam bila u izvidjačima user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 14:58:52   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj kad bi se ovaj naziv teme promjenio, baš mi nešto bezveze ovo Kuhanje za Bajram možel npr
Tradicionalna Bajramska jela ili sluser posted image


A, sto tradicionalna? Ja recimo za bajram izmedju ostalog kuham netradicionalna jela...


ma ko fol i tvoja su tradiocionalna user posted image user posted image  ako ih kuhaš godinama zar nisu tradionalna postala u tvojoj porodici, pa jauser posted image  
Može bilo kako samo skinite ovo KUHANJE, odmah mi na um padne pun lonac graha kad sam bila u izvidjačima user posted image user posted image


Pa i nisu...to je vec diskutabilno...upravo...istrazujem tajlandsku kuhinju za ovaj Bajram...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 15:00:27   
veeseelaa
user posted image fulih temu

< Poruku je uredio veeseelaa -- 1.11.2010 15:01:55 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 15:02:54   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image fulih temu


Vidim...

user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 15:03:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj kad bi se ovaj naziv teme promjenio, baš mi nešto bezveze ovo Kuhanje za Bajram možel npr
Tradicionalna Bajramska jela ili sluser posted image


A, sto tradicionalna? Ja recimo za bajram izmedju ostalog kuham netradicionalna jela...


ma ko fol i tvoja su tradiocionalna user posted image user posted image  ako ih kuhaš godinama zar nisu tradionalna postala u tvojoj porodici, pa jauser posted image  
Može bilo kako samo skinite ovo KUHANJE, odmah mi na um padne pun lonac graha kad sam bila u izvidjačima user posted image user posted image


Pa i nisu...to je vec diskutabilno...upravo...istrazujem tajlandsku kuhinju za ovaj Bajram...user posted image


meni je to tradicionalna user posted image  kad ne ispadne kako treba ručak ja kažem ovo vam je tajlandska kuhnja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 15:03:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image fulih temu


Vidim...

user posted image


vještice user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 15:14:02   
Anoniman
Ja ću napraviti raznovrsnih kolača spakovati u celofan i ponijeti nenama, jer je kod njih skupuser posted image ... Uvijek se sikiraju kako da nas ugoste, pa zato od nas svako nešto ponese i onda zasjednemo i sve to pojedemouser posted image ...A i one se potrude duše slatke kako je njima samo drago kad nas vide sve naokupu...
Imam 4 nene (2 svoje 2 od mm) te roditelje (1 svoje i 1 od mm), sve dok ja to obiđem, malo mi je 4 dana bajramauser posted image ...
Najsmješnije mi je što moram pojest baklavu kod svake, inače ako ne pojedem nene će složit takvu žalosnu facu, te milion puta nuditi dok ne pojedem... tako da se ja uništim svaki bajramuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 15:17:59   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja ću napraviti raznovrsnih kolača spakovati u celofan i ponijeti nenama, jer je kod njih skupuser posted image ... Uvijek se sikiraju kako da nas ugoste, pa zato od nas svako nešto ponese i onda zasjednemo i sve to pojedemouser posted image ...A i one se potrude duše slatke kako je njima samo drago kad nas vide sve naokupu...
Imam 4 nene (2 svoje 2 od mm) te roditelje (1 svoje i 1 od mm), sve dok ja to obiđem, malo mi je 4 dana bajramauser posted image ...
Najsmješnije mi je što moram pojest baklavu kod svake, inače ako ne pojedem nene će složit takvu žalosnu facu, te milion puta nuditi dok ne pojedem... tako da se ja uništim svaki bajramuser posted image
joj breskava ovo je tako simpaticno,neka su ti nene zive i zdraveuser posted image moje su obje preselile prije mog rodjenja,imam jednu od mm ali je niko ne voliuser posted image



_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 15:22:04   
Honey3
ja cu praviti baklavu i treba mi neki bas dobar i jak kolac(ja takve najvise volim) i vjerovatno bombiceuser posted image a od slana ujutro maslenjak,sir,suho meso,salata,ajvar do kurbana a onda samo kurbansko meso,svi ga volimouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 15:24:36   
veeseelaa
joj neznam, ja za Bajram idem ocu i bratu na mezar, malo svratim kod sveki i kod mame sam na ručku, drugi dan svi dolaze meni a treći sam dan kod brata, helem stigne se a i ovo mi zna biti frka
Jel 16/11 Bajram?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 15:30:40   
Medić*
muaaa i mamin cvjetic dajte recepte user posted image   ja svakako moram probati jednom prije bajrama da se malo ispraksam user posted image

vesela  i ja koliko znam bajram je 16 user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 15:30:55   
Honey3
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
Jel 16/11 Bajram?
Da,dauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 15:33:16   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: veeseelaa
Jel 16/11 Bajram?
Da,dauser posted image user posted image user posted image

kod mene veliko slavlje ovaj bajram...sestri i mužu rođendan a Bajram nam...mašallahuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 15:36:00   
Honey3
medic slatki evo ti jedan lagani:petit keks izlomis i u to stavis 150g.secera u prahu i pola jogurta i fino ga izmjesas,istreses u tepsiju,preko toga 1kg.banana isjeci preko pola po duzini i poredati preko kolaca,na banane malo limuna nacijedi i preko svaga dva slaga umucenauser posted image lagan kolac,brz i nije ga tesko napravitiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 15:37:02   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: veeseelaa
Jel 16/11 Bajram?
Da,dauser posted image user posted image user posted image

kod mene veliko slavlje ovaj bajram...sestri i mužu rođendan a Bajram nam...mašallahuser posted image

Bogami tebi troskali ovaj Bajramuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *