|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhanje za Bajram
8.9.2010 23:41:18   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Drage moje, mm sutra radi, tako da sam ja sama citavo jutro. KAd on dodje oticemo do sveki na kratki rucak (kratki jer ce to biti oko 5, pola 6) a vec smo u 8 na veceri kod mojih. Nama nece niko dolaziti. Ali kolaca uvjek ima, kao sto Hanady kaze i ako se neko 2 ili 3 dan bajrama nama najavi ja cu naravno spremiti rucak ili veceru, zavisi u koje doba hoce da dodjuuser posted image .

i tvoj radi...
čekamo ta ujuto na pobajramici ovdje na hanuma gradu...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kuhanje za Bajram
8.9.2010 23:45:57   
SailorMoon
Eh moja Hanady, sta cu. On radi, ja na trudnickom, mama radi, sestra u skoli. Tako je ovde, ali opet nam je super. Prema mnogim drugim zeljama ovde se ipak zna za Bajram, pa mnoge skole i daju slobodno djeci koji slave Bajram.
Nek se zivo i zdravo. Bice ipak ljepo

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:12:53   
acudesa
ja gotov!
samo jos stosta da se ispeceuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:15:42   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ja gotov!
samo jos stosta da se ispeceuser posted image

i jauser posted image
sirnica se peče...
nakon nje kupanje i abiba do 5 ujutro čakuser posted image user posted image user posted image

posebno sam ponosna na svoje kolače....mašala torta mi je ispla plaho finauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:16:35   
SailorMoon
Hanady daj slike...............

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:25:23   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Hanady daj slike...............

evo ahmedija
user posted image
pa ruske kape
user posted image
i američka torta
user posted image
baklavu nisma sad lsikala...mrzi me da je raspakujem iz folijeuser posted image
ona ujutrouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:25:23   
Honey3
eh evo i ja gotova,Boze koliko je satiuser posted image Svi okupani,miruhljaviuser posted image svojim momcima odijela pripremila,kosulje ispeglala a sceri maloj novu haljinicu i kosuljicu pored krevetica stavila a velika scera sama sebi bira stvari....kolacici u frizideru,maslenjak potkuhala za dorucka eto svasta i jos da vam kazem da mm i ja svake godine pripremimo djeci paketice i stavimo pored kreveta,pa kad ustanu kazemo da im je Deda-Bajro donio,ove godine ovo dvoje mladjih imaju paketic a stariju kcerku nemozemo vise prevaritiuser posted image eto drage moje zelim vam sretan Bajram i lijep provod sutrauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:26:33   
Honey3
Aj,aj Hanady vrijednica si pravauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:28:43   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Hanady daj slike...............

evo ahmedija
user posted image
pa ruske kape
user posted image
i američka torta
user posted image
baklavu nisma sad lsikala...mrzi me da je raspakujem iz folijeuser posted image
ona ujutrouser posted image



Zeni draga svaka ti cast. Stvarno si prava DOMACICA u pravom smislu. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:32:39   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Hanady daj slike...............

evo ahmedija
user posted image
pa ruske kape
user posted image
i američka torta
user posted image
baklavu nisma sad lsikala...mrzi me da je raspakujem iz folijeuser posted image
ona ujutrouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  zano sa sto ruku, tebi treba onaj stari avatar od shee
sad mene sramota postaviti slike..shalim se..nego mi baterija riknulauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:37:01   
jasmin
Allah ti dao bereketa Hanady.Masaallah.Stvarno si prava bosanska domacica.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:39:24   
Hanady RR
Hvala vam drage moje...
ja zasita u ovome uživam...
eto takva sam i nema mi pomoći...
neću slano ni da vam slikam...
prozvale bi me oktopoduser posted image
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:40:55   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: jasmin

Allah ti dao bereketa Hanady.Masaallah.Stvarno si prava bosanska domacica.:)

Amin
svina neka nam zdravlje  i sreća na vrata ulaze...

ja ću vam sutra bajram čestitai kada i vakat budeuser posted image
tebi jasmin prekosutra naravnouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:43:36   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

Allah ti dao bereketa Hanady.Masaallah.Stvarno si prava bosanska domacica.:)

Amin
svina neka nam zdravlje  i sreća na vrata ulaze...

ja ću vam sutra bajram čestitai kada i vakat budeuser posted image
tebi jasmin prekosutra naravnouser posted image


Allah te nagradio.I ja cu vam sutra nakon bajram namaza cestitati,jer tada ustvari i nastupa bajram.Ja se tako radujem subhanallah.Vec sam ispeglala ono sto cemo obuci,kcerkica jedva ceka haljinice i sve pjevusi `bajram dodjeee` hehe.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:45:15   
DM
E prijo i ja sam pravila američku tortu-da prste poližeš(samo mi ubuduće daj recept sa kašikama, pokvarena mi vaga),mama mi poslala ružice, sveki napravila baklavu i šapice, ja iskuhala koljenicu za supe, nafilovala dolmu i evo pečem sirnicu, ujutro ćemo aBda zapeći meso,bilo bi ovo sve od mene i još bolje(mislim bez pomoći sa strane)da mi nisu djeca bolesna, a i ja! danas ped. konstatovao bronhitis kod obojice, sad su na inhalacijama, a evo između jufki mjerim temp-S. mi gori....

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:50:40   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum

E prijo i ja sam pravila američku tortu-da prste poližeš(samo mi ubuduće daj recept sa kašikama, pokvarena mi vaga),mama mi poslala ružice, sveki napravila baklavu i šapice, ja iskuhala koljenicu za supe, nafilovala dolmu i evo pečem sirnicu, ujutro ćemo aBda zapeći meso,bilo bi ovo sve od mene i još bolje(mislim bez pomoći sa strane)da mi nisu djeca bolesna, a i ja! danas ped. konstatovao bronhitis kod obojice, sad su na inhalacijama, a evo između jufki mjerim temp-S. mi gori....

u prijo haman sev nam isti sem ove bolesne djece...evo moja sirnica gotova...
pa kako bronhitis obojiciuser posted image
miša mu...
prijo de ti malo na temu pronhitis tamo prorodne lijekove uvedi nemoj im puno inhalacijauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:51:39   
Honey3
doublemum bas mi je zao sto ste bolesni,bas uoci bajrama mogu misliti kako ti je, pa bas sviuser posted image a opet si svasta nesta pripremila,da vam dragi Allah olaksa i da fino u zdravlju probajramujeteuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:51:49   
acudesa
IZVORNA PORUKA: doublemum

E prijo i ja sam pravila američku tortu-da prste poližeš(samo mi ubuduće daj recept sa kašikama, pokvarena mi vaga),mama mi poslala ružice, sveki napravila baklavu i šapice, ja iskuhala koljenicu za supe, nafilovala dolmu i evo pečem sirnicu, ujutro ćemo aBda zapeći meso,bilo bi ovo sve od mene i još bolje(mislim bez pomoći sa strane)da mi nisu djeca bolesna, a i ja! danas ped. konstatovao bronhitis kod obojice, sad su na inhalacijama, a evo između jufki mjerim temp-S. mi gori....
user posted image ..
nista gore od toga..mi smo sinoc imali temp, ali danas mi je, hB-ko nov..ljubi ga majka

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:53:53   
DM
prijo de ti malo na temu pronhitis tamo prorodne lijekove uvedi nemoj im puno inhalacijauser posted image

Ma šta ću kad pište obojica , na kilometar se čujeuser posted image
Starijem podvalim svašta(i ja sam više za prirodnu varijantu) ali ovaj mali lopov odmah flašicu baci čim nanjuši čaj u nj-bilo koji...ma zafrkan do bola-zna povratiti namjerno ako sam mu šta na prevaru dala...al' hajd sad da ne kvarim temu..sorry


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:55:18   
milenium
mašala hanady te šubare mi izgledaju primamljivo,mada ni ta čokoladna nije loša al ja ne volim čokoladuuser posted image

dublemom pusti kuhanje ,nitko neće ostat gladat.bolje se posvetiuser posted image user posted image

i naravno,svima vama koji danas slavite čestitam Bajram i da ga provedete s vašim najmilijimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:56:45   
DM
Hvala zaha, ma ovaj mi bajram nešto se sve ružno sastalo, ali bičće aBda bolje..

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 0:58:38   
DM
dublemom pusti kuhanje ,nitko neće ostat gladat.bolje se posvetiuser posted image user posted image

Ma znam da neće, ali mog S.ako hoćeš obradovati napravi mu pitu,a bez supe ne znam ih nahraniti-kontam ovako bolesni da bar kjvalitetno pojedu...opet začatavam


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 1:32:28   
acudesa
Evo dio moje bajramske trpeze..kod sveki je rucak..ovo je za nasuser posted image
pahuljicina pitauser posted image
user posted image
Punjene paprike


malo preliva od paradajz sosa i prezli-pa jos u rernu
user posted image user posted image

torta-ala Acu...fil od putera i pudinga od vanilije (moj omiljeni), a preliv od cokolade
user posted image

malo voca
user posted image
hahahha..ovo voce je da malo popunim..dosta od mene....danas: do 11 cistila kucu, pa na posao, pa u kupovinu (kupovinu sam obavila zadnji dan jer mi je malac bio slab prethodnih dana), kuci u 19h..i opet se stiglouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 6:58:21   
maja78 RR
e pa acu ti stalno kukas kako nisi kuharica a vidi kako ti je sve super ispalo user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 10:27:12   
acudesa
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

e pa acu ti stalno kukas kako nisi kuharica a vidi kako ti je sve super ispalo user posted image
user posted image
tnx...kad se potrudim-bude ok..
a, za pitu, gore (Višnja hvala na receptu od Pahulje), kaze mm: Jest dobro ovo, sta je ovo?
Rekoh: Da, znas jos kako je zahmetli..tek bi ti onda bila dobrauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *