|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 10:32:51   
Hannica
Ja nisam nista spremila za Bajram,mi uvijek idemo kod sveki na rucak tako da nemam potrebe za tim,zao mi bacat hranu.
Spremila sam jedan kolac za sveki.Njoj gosti dolaze stalno pa joj je bas potreban a meni niko nece doci 100%.
Šmrc user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 10:34:57   
Hanady RR
acuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mašallah draga....
ja sam planirala prekosutra kad bude veliki ručak još mantija psremit jer ih traže i ovu pahuljičinu pitu...da uvedemo noviete user posted image

dublemum nadam se dječaci su bolje jutros....user posted image

milenium hvala....kod mene ne broje kolač bez čokoladeuser posted image user posted image user posted image user posted image
nakav čudan ovaj moj naroduser posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 10:38:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja nisam nista spremila za Bajram,mi uvijek idemo kod sveki na rucak tako da nemam potrebe za tim,zao mi bacat hranu.
Spremila sam jedan kolac za sveki.Njoj gosti dolaze stalno pa joj je bas potreban a meni niko nece doci 100%.
Šmrc user posted image

pa što plačeš...
sreća ti je imaš svekrvu...
skuhala ...ti se fino spremiš pa našminkamna sa kolačem ided kod nje....
da je meni svekrva živa ja bih jutros naspavana bar bila....

Drage moje ja sam sebi zadala tempo jer sam u porodičnoj kući...i normalno mi da mi zaove u kuću u kojoj su se rodile osjete toplinu Brajma...ja pokušavam da im to omogućim...nisu oni izjelice al ja sam osjetljiva...one ništa jele nebi da im je mama da ih na vrtaima umjesto mene dočeka....

Fala dragom Allahu pa imate i mame i svekrve da vam skuhaju i da vas dočekaju...
ja znam sa kojom radošću bajramluk svojoj mami kupujem i jedva čekam danas da joj vrata otvorimuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 10:42:34   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

acuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mašallah draga....




user posted image user posted image
od tebe kompliment za kuhanje, puno znaciuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 10:44:15   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja nisam nista spremila za Bajram,mi uvijek idemo kod sveki na rucak tako da nemam potrebe za tim,zao mi bacat hranu.

mene muz zeznuo par puta..dodjemo sa rucka..nakon 2h kaze: ima li sta..
kod sveki svega-kod mene skoro nista...
ja sad skuham-a, visak...zamrzivac, znas kako dobro dodjeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 12:25:28   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Evo dio moje bajramske trpeze..kod sveki je rucak..ovo je za nasuser posted image
pahuljicina pitauser posted image
user posted image
Punjene paprike


malo preliva od paradajz sosa i prezli-pa jos u rernu
user posted image user posted image

torta-ala Acu...fil od putera i pudinga od vanilije (moj omiljeni), a preliv od cokolade
user posted image

malo voca
user posted image
hahahha..ovo voce je da malo popunim..dosta od mene....danas: do 11 cistila kucu, pa na posao, pa u kupovinu (kupovinu sam obavila zadnji dan jer mi je malac bio slab prethodnih dana), kuci u 19h..i opet se stiglouser posted image


Vrijednica user posted image
user posted image user posted image
Gdje da nađem recept ove pite? Super mi izgleda user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 12:27:27   
acudesa
tnxuser posted image
evo pokusat cu ga ja pronaci...da ja ne pisem i ne fulim

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 12:27:55   
mama_debeljuca
Ja sam svašta nakuhala, ali čitavo jutro plačem, niti imam koga da mi dođe ni da odem kome user posted image Blago vama kad možete roditeljima da otvorite vrata, da ih obradujete user posted image Naši su svi daleko, ali opet hvala Bogu živi su i zdravi.

_____________________________

:-)

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 12:29:43   
acudesa
Evo, Višnja je meni pisala na hanumi, ja ga kopirala u svoj fajl recepata..

Vikiuser posted image , Pahuljiceuser posted image
razvaljas lisnato...pa ga pospes sa 200 g naribanog livadskog, gaude i sl. .. zatim malo dinstas luk sa fasiranim... za ovaj jedan dio ja sam uzela samo 150 grama fasiranog...dodala sam dvije kasike kecapa (hot)  ...pa pospes po siru....
zatim (pahuljica uzme ono povrce za francusku salatau Ledo i skuha ) a ja sam uzela  konzervu  za francusku salatu (jer se ne mora kuhati ... procjedila i pola te konzerve stavila za ovaj jedan rolat...
zatim sve to zarolas.... stavis u duguljastu tepsiju...najbolje je oba jedan do drugog (ima gore fotka sa iftara kako je to Pahuljica)...
ali ja sam pekla jedan...pa sam samo malo pouljila tepsiju i stavila jedan... premazala jajetom... (Pahuljica pospe susamom ali meni nestalo)... zatim narezi do pola snitu po snitu...da ti je lakse kasnije izrezati.... i peci...
ja sam prvo na najace pekla ( zagrijana pecnica) a onda utisala na 200 ... kad porumeni izvadis... mmmmmmljac.... Pahuljo Bog ti dao lijepo zdravlje  sad cu da svoje prjatelje "maltretiram"

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 12:31:50   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Ja sam svašta nakuhala, ali čitavo jutro plačem, niti imam koga da mi dođe ni da odem kome user posted image Blago vama kad možete roditeljima da otvorite vrata, da ih obradujete user posted image Naši su svi daleko, ali opet hvala Bogu živi su i zdravi.

naravno..pa ne budi tuzna...ja imam bracu (otisao u Njemacku bas za Bajram, ma sec nisam tuzna-nek je ziv i zdrav...)...mama mi pristize danas...nije tu bila jutros, al sve OK..bez tuge i suza

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 12:32:31   
mama_debeljuca
Hvala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 12:35:13   
Anoniman
bajram mubarek olsun curama koje slave, ostalima ugodan dan svakako!

Ja bila kod sveki odsjedila svoje user posted image

Jucer sam spala s nogu pravila baklavu i ledene kocke i mami jaffa tortu! Danas mi se nejede nista, jucer dok sam kuhala sve probavala i zgadilo mi se slatko! user posted image  ali procice to mene brzo! ima li bajramluka???
 

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 15:12:59   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: taurus

Lejla Ka user posted image user posted image user posted image  super izgleda
a o ukusu ne smijem da razmišljam jer sam luda za kokosomuser posted image user posted image
nadam se da ćeš nam dati recept kada stigneš


Nije što sam je ja pravila, ali je ispala pravo dobra. Okusom podsjeća na kajmak-pituljice sa kokosom i prava je alternativa klasici.

Recept za baklavu, a kokosovo mlijeko koje je potrebno sam napravila duplu mjeru iz ovog recepta.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 15:20:19   
klemzi
IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Ja sam svašta nakuhala, ali čitavo jutro plačem, niti imam koga da mi dođe ni da odem kome user posted image Blago vama kad možete roditeljima da otvorite vrata, da ih obradujete user posted image Naši su svi daleko, ali opet hvala Bogu živi su i zdravi.
Nemoj biti tužna...user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 15:35:13   
sara.at

IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Ja sam svašta nakuhala, ali čitavo jutro plačem, niti imam koga da mi dođe ni da odem kome user posted image Blago vama kad možete roditeljima da otvorite vrata, da ih obradujete user posted image Naši su svi daleko, ali opet hvala Bogu živi su i zdravi.


Eh draga tako mi je i samojuser posted image
Svake godine slavimo bajram u bosni kod mojih,Al ove godine zbog bebe nismo mogli,ja vec 3dana kao da mi je u srcu rupa,Pa boliuser posted image
Tesko kad ti nema Ko Vrata otvoriti i kad tvoji nisu tuuser posted image
Al aBd iduce godine smo opet svi na okupu....

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 15:35:42   
Ella_H
Mama_debeljuca nebudi tuzna i kod mene je
nesto pa tako ali elhamdulilah budi sretna bolan
nemamo 100 Bajrama nego 2 hehe
pusaaaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 15:49:44   
jasmin

IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Ja sam svašta nakuhala, ali čitavo jutro plačem, niti imam koga da mi dođe ni da odem kome user posted image Blago vama kad možete roditeljima da otvorite vrata, da ih obradujete user posted image Naši su svi daleko, ali opet hvala Bogu živi su i zdravi.


Nemoj,mila,da places.Zamisli kako je meni ovamo,miljama daleko od svojih.Ali imam moje drage prijateljice pa jedna drugoj ublazimo nedostatak i uljepsamo bajramsko veselje.user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kuhanje za Bajram
9.9.2010 19:51:00   
mama_debeljuca
klemzi, ella, sara, jasmin ljubim vas user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kuhanje za Bajram
10.9.2010 14:54:50   
milenium

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Evo dio moje bajramske trpeze..kod sveki je rucak..ovo je za nasuser posted image
pahuljicina pitauser posted image
user posted image
Punjene paprike


malo preliva od paradajz sosa i prezli-pa jos u rernu
user posted image user posted image

torta-ala Acu...fil od putera i pudinga od vanilije (moj omiljeni), a preliv od cokolade
user posted image

malo voca
user posted image
hahahha..ovo voce je da malo popunim..dosta od mene....danas: do 11 cistila kucu, pa na posao, pa u kupovinu (kupovinu sam obavila zadnji dan jer mi je malac bio slab prethodnih dana), kuci u 19h..i opet se stiglouser posted image

user posted image user posted image aj lajk sveuser posted image pogotovo punjene paprike,samo ačudesa ja bi ove paprike mogla sama pojestuser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kuhanje za Bajram
10.9.2010 14:56:18   
koka i po
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Evo dio moje bajramske trpeze..kod sveki je rucak..ovo je za nasuser posted image
pahuljicina pitauser posted image
user posted image
Punjene paprike


malo preliva od paradajz sosa i prezli-pa jos u rernu
user posted image user posted image

torta-ala Acu...fil od putera i pudinga od vanilije (moj omiljeni), a preliv od cokolade
user posted image

malo voca
user posted image
hahahha..ovo voce je da malo popunim..dosta od mene....danas: do 11 cistila kucu, pa na posao, pa u kupovinu (kupovinu sam obavila zadnji dan jer mi je malac bio slab prethodnih dana), kuci u 19h..i opet se stiglouser posted image

user posted image user posted image aj lajk sveuser posted image pogotovo punjene paprike,samo ačudesa ja bi ove paprike mogla sama pojestuser posted image user posted image




Acu hocu i ja malo ove tvoje torte user posted image user posted image user posted image
jel ostao komad za ovu "debelu" koku ????user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kuhanje za Bajram
10.9.2010 15:00:22   
acudesa
Milenium, cini ti se...u jednoj je pola kileuser posted image user posted image  
Koki, ima kako nema, posluzi se virtualnouser posted image
i ostali, naravnouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kuhanje za Bajram
10.9.2010 15:01:50   
koka i po
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Milenium, cini ti se...u jednoj je pola kileuser posted image user posted image  
Koki, ima kako nema, posluzi se virtualnouser posted image
i ostali, naravnouser posted image



jahhhhh tako je najlakse...nemoras iza mene prati sudje user posted image
od virtualnosti nema hajra user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kuhanje za Bajram
10.9.2010 15:02:40   
acudesa
mm moze fino pojestiuser posted image ...a, nije (doduse poslije parceta pita), uspio pojesti cijelu big one papriku

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kuhanje za Bajram
10.9.2010 15:03:14   
acudesa
IZVORNA PORUKA: koka i po

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Milenium, cini ti se...u jednoj je pola kileuser posted image user posted image  
Koki, ima kako nema, posluzi se virtualnouser posted image
i ostali, naravnouser posted image



jahhhhh tako je najlakse...nemoras iza mene prati sudje user posted image
od virtualnosti nema hajra user posted image

hahahah...pa kako...fed exuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kuhanje za Bajram
1.11.2010 14:00:04   
jasmin
Pisite cure sta cete kuhati za bajram.Ja planiram biti s roditeljima na hadzu,pa necu moci nista kuhati,citav niz obreda se svakodnevno izvrsava,ali cu rado citati sta ce biti na vasim bajramskim trpezama.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *