|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
26.6.2009 17:57:06   
bebana27
mene nerviraju voditeljice na OBN-u uzas kao lutke na izlogu,pogotovo Dejana i Adrijana fuj!!!!!!!!!
ponasaju se kao neke fufice.
a da ne govorim za Emerika i one njegove zvaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
26.6.2009 19:47:00   
larina
ponekad me neko nanervira ali vrlo rijetko,a te neke voditeljice mi uopste ne smetaju,niko nije perfektan,danas mnogi vise vole da gledaju nego da slusaju,a sto se tice gresaka u citanju to se svima moze desiti,za mene je to nebitno,vazno je da je neka interesantna emisija i to  je to.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
26.6.2009 20:17:01   
Nunny
IZVORNA PORUKA: mamabb

Meni idu na živce sve koje, obavezno, u društvu počnu da pričaju o nekom moralu i poštenju - a nisu se ni očešale o njega...od toga mi se kosa diže na glavi i odmah bi joj mogla, što neka spomenu, glavom o sto da dođe sebi.
E da i ima jedna mamina rodica koja kad dolazi u goste obuje bijele čarape da vidi koliko ti je čisto u kući - bolesnik! 


hahahha ovo me stvarno od srca nasmijalo
Mene nervira jedna zena laznog morala koja glumi sveticu pred svima, a ja znam sve u tancine ko je ustvari ona i nekad kad je vidim kako se kesla i glumata dodje mi da pred svima kazem sto znam...vjeruj mi bio je trenutak kada sam se jedva suzdrzala...uh...

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
26.6.2009 22:09:12   
aazra
Mene takodjer nervira jedna zena koja se stalno zali na svog muza,
a on joj cuva dijete, pere prozore, i uz to radi.
Mislim da je razmazena ali necu joj to reci jer ipak zelim odrazavati s njom fin odnos zbog nase djeceuser posted image

_____________________________








(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
26.6.2009 23:47:56   
slono
Ma mi zene smo cudo prirode!!!!! To kako zena zna nanjusiti da te neka ne voli, bez ikakvog posebnog razloga, osjetiti to nesto, ma to je meni nevjerovatno...........user posted image user posted image user posted image
Od muskarca tako nesto neces nikada dozivjeti, ali zene su da Bog sacuva!!!!!

Najvise me nervira kad se pred nekim takvim žabama, trudim biti ljubazna. a one me šikaniraju , a mene onda uhvati srklet i ponasam se ko zbunjeno dijete!
Uh, a onda me kod kuce spuca povratna...............user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
26.6.2009 23:52:37   
Okarica
IZVORNA PORUKA: slono


Najvise me nervira kad se pred nekim takvim žabama, trudim biti ljubazna. a one me šikaniraju , a mene onda uhvati srklet i ponasam se ko zbunjeno dijete!
Uh, a onda me kod kuce spuca povratna...............user posted image user posted image user posted image


I ja sam ti ista. Ta povratna kod mene obično bude intenzivna, ali hvala Bogu pa brzo prođeuser posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
26.6.2009 23:58:03   
Lulu_
mene nervira ova zena u prodavnici sto radi iza coska...
uhuser posted image
sve zna
zna kako se zovem mada nikoga ne znam od komsija(kad sam tek dosla ) niti sam joj rekla svoje ime

zna kada smo krecili i koje su boje

zna da ne jedem meso mada joj nisam rekla
i kda kupujem maslac i secer odjednom obavezno me pita koji cu kolac spremati , ma reko necu, kaze ona mnie-hoces hoces hihihihi

pita me kad ce doc svekrva i kako joj je muz

a jos ujutro kada dodjete pa  neraspolozene tek ustale a ona pocne cvrkutat i ispitivat.
ja jednom idem sa pijace a ona na vartima -sta si ti to kupila pita-reko donjet cu ti izvjestaj kasnije,hoces da napisem i sta ce biti za jest cijelu semdicu pa da ti ustedim vremena user posted image
od tada se kao naljutila na meneuser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
27.6.2009 0:09:18   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Lulu_

mene nervira ova zena u prodavnici sto radi iza coska...
uhuser posted image
sve zna
zna kako se zovem mada nikoga ne znam od komsija(kad sam tek dosla ) niti sam joj rekla svoje ime

zna kada smo krecili i koje su boje

zna da ne jedem meso mada joj nisam rekla
i kda kupujem maslac i secer odjednom obavezno me pita koji cu kolac spremati , ma reko necu, kaze ona mnie-hoces hoces hihihihi

pita me kad ce doc svekrva i kako joj je muz

a jos ujutro kada dodjete pa  neraspolozene tek ustale a ona pocne cvrkutat i ispitivat.
ja jednom idem sa pijace a ona na vartima -sta si ti to kupila pita-reko donjet cu ti izvjestaj kasnije,hoces da napisem i sta ce biti za jest cijelu semdicu pa da ti ustedim vremena user posted image
od tada se kao naljutila na meneuser posted image



da nije i ona na rr

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
27.6.2009 0:36:14   
Lulu_
ma jok ima joj i 50 godina

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
27.6.2009 11:36:06   
Anoniman
niko me više ne nervira, tiču me se samo lijepe stvari.user posted image

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
27.6.2009 12:27:10   
meme27
IZVORNA PORUKA: slono

Ma mi zene smo cudo prirode!!!!! To kako zena zna nanjusiti da te neka ne voli, bez ikakvog posebnog razloga, osjetiti to nesto, ma to je meni nevjerovatno...........user posted image user posted image user posted image
Od muskarca tako nesto neces nikada dozivjeti, ali zene su da Bog sacuva!!!!!

Najvise me nervira kad se pred nekim takvim žabama, trudim biti ljubazna. a one me šikaniraju , a mene onda uhvati srklet i ponasam se ko zbunjeno dijete!
Uh, a onda me kod kuce spuca povratna...............user posted image user posted image user posted image



ja sam takva imam vrlo radoznalu prirodu sve vidim i osjetim
za par minuta na jednoj festi u nepoznati ljudi sam osjetila da se snaha i svekrva uopste nepodnose i ako su bile odaljene jedna od druge
dok nije niko shvatio ja sam shvatila kako jedna udata zena flertuje sa jednim momkom
vrlo lako osjetim ko se uzdize i pravi
i vrlo lako shvatim ko je prevarant i ko nije i ko je dobar
osjetim kako se ko osjeca
jer kao sto rekoh vrlo sam znatizeljna tako da sam i razvila ta neka svoja cula za takve stvari i jos imala sam mogucnosti sresti ljude i imati prijatelje  svedzane arape albance rome vijetnamce ruse ma prijatelje iz citavog svjeta

< Poruku je uredio meme27 -- 27.6.2009 12:33:27 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
27.6.2009 21:15:14   
Skvo RR
U zadnjih par dana apsolutno me SVI nerviraju.
Znam da je do mene, pa izbjegavam ljude, dok se opet ne vratim u pitomu fazu.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
27.6.2009 21:33:22   
aazra
Nerviraju me DOMACI POLITICARI I MEDJUNARODNA ZAJEDNICAuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________








(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
27.6.2009 21:34:12   
Anoniman
Eh... a ko će me nervirati ako neće moja svekrva!
Odmah da se razumijemo: nemam ništa protiv pripadnika druge vjere, svakoga poštujem i dijelim ljude samo na dobre i zle.
Moja svekrva je katolkinja, MM i ja smo muslimani.
MM i ja smo našoj curici dali ime Esma, prije svega što je ime muslimansko i ima veoma lijepo značenje.  Nismo htjeli nikoga uvrijediti.  To je naše dijete i imamo pravo da joj damo ime koje želimo.  Naravno, bilo je negodovanja sa svekrvine strane, ali mi smo ostali pri svome.
No, moja svekrva nikad to nije prihvatila i samo je jednom dosad oslovila svoju unučicu njenim imenom... inače je zove ESMERALDA!!!  Nemam ja ništa ni protiv tog imena (jest' da me podsjeća na onu Esmeraldu iz španske sapunice) ali to nije ime koje smo odabrali za našu djevojčicu.  Mislim da nije fer ni prema MM i meni, a prije svega ni prema mojoj malenoj.
E, to me baš nervira............................................................
P.S. Inače, sa svekrvom se dobro slažem.  Žena je posvetila cijela 2 mjeseca da mi pomogne oko malene kad sam se porodila.  To neizmjerno cijenim, ali ovo oko imena me baš pojede živu. user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
28.6.2009 6:17:50   
luna77
mozda je zena očekivala da je nazovete po njoj user posted image .Ja svoju već odavno neprimjećujem pa me nemoze nervirtati.Sda me nervira samo zena od muzevog rođaka koja stalno kuka kako nemaju novaca a kad nesto zarade prvo na sebe potrosi dok su joj djeca doslovno željna svega (sir ,cola i sl im je misaona imenica nazalost) i sto uglavnom djecu kad mi dolazimo nagovori da kazu sto im treba za skolu i sl jer znba da smo slabi na djecu.
Ni ona ni muz nerade jer imje sve tesko zive od soc pomoći u RH ali zato su kukanje istreniraliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
28.6.2009 14:40:03   
dana3
Kad malo bolje razmislim-nijedna osoba nije vrijedna mojih zivaca!!


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
28.6.2009 14:44:19   
Anoniman
Nema osobe "koja me bas nervira"!
Ima dosta situacija kada se uvijek nanovo iznenadim kolika ljudska glupost moze biti i  dokle ide neciji bezobrazluk...ali u tom slucaju samo sam iznenadjena, nikako iznervirana.

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
28.6.2009 14:57:21   
pjenica mala
Dok su me te neke osobe mogle iznervirati, odnosno dok sam im ja to dozvoljavala, vjerujte, bilo mi je daleko teže živjeti.
Sada sam jednostavno poradila na sebi, pa to gledam drugim očima, i prihvatam drugačije.
A vrlo često, su to samo naša ogledala, pokušajte vidjeti drugačije...

E kada baš nikako s nekim ne mogu, odnosno ne želim svoje vrijeme tratiti uzaludno, onda se distanciram od te osobe, kao što je naprimjer strina od mog mm.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
28.6.2009 14:58:52   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: pjenica mala

Dok su me te neke osobe mogle iznervirati, odnosno dok sam im ja to dozvoljavala, vjerujte, bilo mi je daleko teže živjeti.
Sada sam jednostavno poradila na sebi, pa to gledam drugim očima, i prihvatam drugačije.
A vrlo često, su to samo naša ogledala, pokušajte vidjeti drugačije...

E kada baš nikako s nekim ne mogu, odnosno ne želim svoje vrijeme tratiti uzaludno, onda se distanciram od te osobe, kao što je naprimjer strina od mog mm.


Potpisujem te od riječi do riječiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu pjenica mala)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
8.9.2009 20:43:52   
Tidzi
Nervira me moja svekrva! Cim ima priliku da nekog ili nesto otraca, stvarno ne gubi vrijeme! Nikako da skonta da me to fakat ne zanima! I dok ona tako traca druge, kaki su, sta su, kako je, ovo, ono...ona ne vidi ili ne zeli da vidi da ona u kuci ima kcerku od 19 godina koja ne zna ni odakle je suplja!!! Ja joj cesto ponavljam da ljudi trebaju da prvo ciste smece ipsred svoje kuce, pa onda da idu kod drugog,al ona se na to ne obazire. Sva je vazna dok traca kcerke svojih kolegica, a njena najgora!!!

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
12.10.2009 16:40:14   
Đenifer
Najviše od svega me nervira moja glupa šefica, veću tuku i neznalicu u životu nisam vidjela, domogla se znanja " na papiru" od koje kakvih seminara, kurseva,st.ispita, a u glavi Tabula raza, ma fuj, to je kad imate kretenušu iskompleksiranu do bola, sebe mrzi do 12h, a poslije cijeli svijet.
Udala se, pa razvela, opsjednuta muškarcima, naravno mrzi žene koje su lijepše i dotjeranije od nje, u braku, a pogotovo trudne ,a koji je gurbet , samo da vidite,a pored svega misli da je "treba" plakale bi.
Nervira me moja jetrva, koja je došla iz Tuzle u Sarajevo, ( nek mi ne zamjere Tuzlanke)dok nije završila fax ovdje i udala se, nije se smirila, i sad mi glumi " Sarajku" par excelance , ona gospođa, a mi iz Sarajeva papci i nemamo pojma ni o čemu i nerviraju me prodavačice koje prodaju univerzalno i još kažu to ti može , a ja trebam da se porodim svaki čas uh poubila bih ih sve redom.......user posted image

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
12.10.2009 17:02:06   
Hocu bebu
Uh kud bas danas naleti na ovu temu pa vala da se malo ispusem!

Od javnih licnosti mislim da me niko ne nervira ko ona Hana Hadziadvic kako li se preziva tacno. Pa to je ljudi moji nevjerovatno, sta ta zena prica, sinoc naletih na neku njenu emisiju Savjeti za sponzoruse , na Novoj. Ona u nekoj sado mazo odjeci prica nebuloze, bruka nas Bosance, ahhhhh kako me nervira, pa jeste vi vidjeli samo tu njenu veliku glavu i one krive zube?
Prava celebrity, nema govora.
U privatnom zivotu sam rijesila da me vise niko ne nervira i da cu odmah to da okrenem, pa da se taj neko zbog mene nervira!! Iapk, cudim se kako me neki ljudi izbace iz takta, svojom gluposcu...
Znaci Hana ta Hazdistajaznam je dno dna.
Bruka nase zemlje i Sarajeva

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
12.10.2009 17:07:45   
lilix
potpisujem!

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
12.10.2009 18:08:36   
Mya_81 RR
Mene trenutno živcira Konzum u mom kvartu gdje uvijek, ali baš uvijek moram čekati da se pojavi prodavačica i da mi da sir ili nešto drugo iz frižidera...toliko puta sam dobila neopisivu želju da sama prođem iza i da se poslužim!!!! 

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
12.10.2009 19:49:19   
mamilica
Najvise me nervira neljubaznost i nekultura ljudi koji rade na mjestima gdje nije potreba nego je obaveza biti uljudan, ljubazan i susretljiv. Mislim da je to i ljudski a ne samo profesionalno. Ja sam uvijek spremna uputiti osmijeh i lijepu rijec. 

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *