|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 13:00:54   
Okarica
IZVORNA PORUKA: škorpija

Jutros mi je ispao taj famozni krvavo-sluzvai čep, sigurna sam da je to to, izgledalo je kao komad džigerice, što reče jedna forumašicauser posted image . E sad ne znam kad bi porod mogao, ja kontam u naredna 24 sata, ali ne znam koliko je to sigurno. Joj ma da mi je još kupatilo izribati prije prvih kontrakcijauser posted image
Eto ako neko zna koliko još imam fore nek mi javi


Meni je taj sluzavi čep ispao na redovnom pregledu kod dr. u 11h. Ostavio me je u bolnici. Rodila sam naredni dan u 12, 15h. Sretno!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 14:40:16   
škorpija
evo upravo se vratila iz opće bila na CTG, dvaput su mi radili valjda beba spavala, drugi je bio o.k. Dr. mi rekao da mi je porcija skraćena za prst , (šta god to značilo) i da bi to porođaj mogao sutra krenuti. Mene i dalje ništa ne boli, a prema CTG-u imam kontrakcije.
Eto valjda će to brzo, hvala svima na podršci, pusa

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 14:43:03   
lely
škorpija-drzim ti fige i da sve prodje u najboljem redu i da aBd imas brz i lagan porod.
pusa tebi i tvom tibi

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 14:48:11   
remzy
skorpija
nista se ti nebrini ,sve ce biti ok!!!
i zelim ti lak i brz porod!!!
i da nam se javis sa dobrim vijestim!!!
drzim ti fige ,draga moja!!!user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 14:50:50   
Anoniman
skorpija, puno srece i lagan porod ti zelimuser posted image

(odgovor članu remzy)
  Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 16:16:48   
pepeljuga
Evo i ja samo da ti pozelik srecu i da se lahko porodis.Sretno skorpija pa da i mi ostale za tobom krenemo. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 12:24:26   
škorpija
Ma šta se dešava sa ovim mojim kontrakcijama, počele su mi sinoć u dva sata poslije ponoći i dogurale na svakih 10 minuta, ja taman kontam to je to, kad one skroz prestanu na dva sata i ja zaspem. Iz sna me trgnu snažni bolovi, opet kontrakcije, bude ih 4-5 svakih deset minuta i evo sad opet ništa. Stvarno nisam pametna, osim toga od sinoć imam proliv i znam da je i to jedan od predznaka skorog poroda, ali kad će višeeeeeeuser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 13:11:30   
sanjarka
Draga skorpija, sigurno vise gubis zivce, ali ako ce te to utjesiti, ti ipak cekas veliko finale, i ja bi se rado mijenjala sa tobomuser posted image Sretnouser posted image

_____________________________

doslo je i nase sunce, sada imamo dva
adin 29.10.2004
lajla 11.6.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 13:29:21   
ziki
Skorpijice knjizicu u ruke, torbu na vidno mjesto i sretno. To je to, sam organizam ti se klistira. Polako bez panike, disi pravilno, spremi aparat, sminkaj se ako hoces jer uskoro ces na najljepsi sastanak u zivotu.
Zelim ti braz i lak porod, srteno

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 13:33:22   
Rina26
Škorpija javi se dr. da odeš na pregled a želim ti svu sreću i da se što prije porodiš

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 13:34:33   
Anoniman
skorpija sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina26)
  Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 13:38:27   
lely
škorpijo sretno i od mene,da se sto lakse i prije porodis.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 13:55:27   
škorpija
Idem u 16 sati na pregled kod dr-a pa ćemo vidjeti šta će biti, sama sam kući, mužek radi pa bih voljela da dan brže prolazi, ali eto.
Samo se nadam da neću morati u tri ujutro u bolnicu, to mi baš nekako crnjakuser posted image

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 13:57:15   
Anoniman
ma sta te briga bar nece biti guzve na cesti,hahaha, salim se malo, ja sam u 5 ujutro isla, nigdje zive duse, sretno


(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 14:18:58   
taze_mlada
skorpija-sretno!!

ja isto da se prijavim, iscjedak je prosao, nema ga od subote, grcevi se smanjili, beba se pokrece isto ko do sada, sutra mi je pregled, ustvari sutra mi je ctg ali se nadam da ce me i pregledati kad budem rekla za iscjedak...vecina stvari spremna, bar ono za pocetak...ja se maloprije salim moga bi vala pisonja prije 1. maja...jest da sam 38. sedmica ali mi je dr na zadnjem pregledu rekao da misli da ce porod biti prije termina....

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 14:49:22   
mnn
danas sam bila na ctg i imala sam trudove u drugoj skupini nekih 3minute a nisam ni osjetila...i pitam ja sestru kako ču prepoznati ako me ulove trudovi..a ona meni kaže vi imate visok prag boli kad niste osjetili...ništa ja nisam osjetila...

ma kad krenu znati ču ja več..kad se srušim na pod od bolova sam im rekla..nasmijale su se...

škorpija sretno, sve če biti uredu!user posted image , taze _mlada samo pomalo, zna malena beba kad če krenuti! sretno vam!

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 14:52:53   
Anoniman
sretno i tebi mnn i da nam brzo dodjes na bebe 2009user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mnn)
  Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 17:12:32   
škorpija
Evo vratila se s pregleda, kaže dr. da sam tri prsta otvorena, glavica nalegla na nešto (valjda grlić šta li), rekao mi da popijem buscopan!? i ako krene večeras bujrum.
Ako ne onda kontrola za dva dana, pa kontam šta ako sutra krene porod kad on nije dežurni, neću valjda čekati dva dana, user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 17:14:28   
škorpija
mnn vidim tebi termin prošao, pa dešava li se šta kod tebe kad imaš kontrakcije, sretno i želim ti brz porod

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 19:14:20   
mnn
škorpija idem za dva dana na ctg opet.ma fulali oni meni termin.kaže doktor da je termin 24.4 a ne 17...kad je trebao biti...ma ja ti više ništa ne kužim..jedva čekam da dodje miš maleni.samo da sve bude uredu i da krene prirodno.to mi je jedina želja.user posted image

škorpija drži mi se, sretno!user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Prvi simptomi poroda
21.4.2009 19:22:32   
Romali
Hajde obje rodite 23.4.user posted image user posted image pa da zajedno slavimo rođendane  naših user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Prvi simptomi poroda
22.4.2009 19:58:12   
taze_mlada
danas sam bila na ctg, sve oki, rekla mu za iscjedak, kaze nikakva frka.... i da dodjem na pregled u utorak...pa eto vidjecemo tad nadam se da li se i koliko omekasao grlic i ima li otvaranja.....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Prvi simptomi poroda
22.4.2009 20:07:09   
mnn
ja idem sutra, jadan moj susjed samnom stalno ga nešto pitam...a on odgovara strpljivo...htjela sam nositi malenog sina njegovog od 1,5 dana da se pokrene..ali mi je rekao možeš posljedice ukočenje i ništa drugo...a ja mislila ako ga budem nosila da če krenuti porod...pa ništa od toga...tako da nema pomoči...morati če maleni sam krenuti....user posted image

taze_mlada drži se, znam kako ti je....

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Prvi simptomi poroda
22.4.2009 20:17:22   
Mala Selma
Drage moje...
evo upravo sam se vratila sa pregleda.CTG je uredu, pregledala me vaginalno, otvorena sam 2cm (prsta), e onda mi je gledala kvalitet plodove vode (malo je pregled bolioi krvarila sam) i to je ok, hvala Bogu. Kaze kontrola u petak , a po potrebi i ranije.Pitala sam je da li ima problema sto sam prenjela, kaze nema, sve dok je beba ok nije problem i dvije sedmice prenjeti.

Eto....dr. ode i meni sestra rece vidimo se mi veceras user posted image .

I evo sada, stomak me bolucka kao i krsta, pa ko zna mozda se stvarno vidim sa sestrom veceras...

Pozdrav i cuvajte mi se

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Prvi simptomi poroda
22.4.2009 20:20:21   
Rina26
Hej ćao Selma,ako te bole leđa i stomak i ako ti se to javlja često moguće je da su trudovi

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *