|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi simptomi poroda
17.4.2009 15:46:48   
Anoniman
samo da pozelim srecu svim buducim mamama, drzim vam fige user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Prvi simptomi poroda
17.4.2009 15:50:22   
mnn
dobro si rekla, kad smo toliko izdržale i ovih par dana čemo još...do našihuser posted image

imam neke simptome ali nije to to...brzo prodje...prvo pritisak pa križa...ali nestane u trenu....tako da ništa još. a maleni lupa sve jače i jače tako da neznam da li treba prestati lupati da krenu trudovi...user posted image  ma stomak i se spustio ali opet ne toliko..baš ga danas proučavala ...

ništa moramo biti strpljive i gotovo...jedino mi ide isjedak ali žuti...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Prvi simptomi poroda
17.4.2009 16:07:39   
gvendolina
hej saharice hvala na podrsci,pusicauser posted image Citala sam tvoju porodjajnu pricu,pravo pozitivna,bas me je ohrabrilauser posted image user posted image user posted image pusa za bebaca i  tebe
Mislim da se mi znamo sa vjezbica na otoci (koliko sam skontala iz tvojih ranijih trudnickih postovauser posted image )Jednom smo zajedno zakasnile,pa je bilo zakljucanouser posted image .pitala si me za rr,jesam li u pravu?

mnn ja imam neke povremene bolove,ali sam nekako zbunjena sto se tice kontrakcija,toga slabo ima izgledauser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Prvi simptomi poroda
17.4.2009 16:13:31   
Anoniman
hej, jeste sjecam te se user posted image , pa super pravo nas ima sa vjezbica, bas mi je drago da si pri kraju user posted image , ides li jos na vjezbe?
pozdrav tebi i user posted image u pupi
btw, drago mi je ako sam pozitivno djelovala na user posted image svojom porodjajnom pricom, aBd i ti ces napisati jos ljepsu

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Prvi simptomi poroda
17.4.2009 16:59:01   
gvendolina
Nisam isla na vjezbe ove sedmice,bila prosle.Citala sam da se porodila jos jedna trudnica sa vjezbi,ona sto se spremala za porod u vodi.A imala termin iza mene,preskocila meuser posted image
kako je bebac je li mirna,drago mi je vidjeti da mozes stici da se javis i na rruser posted image
Cucemo se pusa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Prvi simptomi poroda
17.4.2009 17:13:03   
Anoniman
ma stigne se sve, prvih dana dok se malo uhodas nemas vrenmena ni za sta osim bebe, ali kad spava onda je ok



(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Prvi simptomi poroda
17.4.2009 17:24:07   
mnn
tako je i kod mene...ma sva sam danas nikakva...boli me sve a ništa se ne dogadja...a to srpljenje mi baš ne ide...user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Prvi simptomi poroda
17.4.2009 20:13:15   
škorpija
Gvendolina, ja sam se bila zabrinula da se ne porodim prije termina jer nisam još završila sve pripreme za bebu i veliko spremanje stanauser posted image , tako da mi se čini kao da vodim utrku sa vremenom. Beba se i dalje bacaka u stomaku, a nekad mi nagazi na neki nerv da izgubim osjet u nozi. Vidim da si iz Sarajeva, gdje ćeš se porađati na GAK-u ili u Općoj, ( ja ću u Općoj)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Prvi simptomi poroda
17.4.2009 20:59:39   
Okarica
 
Trudnicama kojima se približio termin želim brz i lagan porod. Ostalim trudnicama, želim ugodan ostatak trudnoće.
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Prvi simptomi poroda
17.4.2009 22:05:16   
gvendolina
To ti je super da okupiras misli i brze vrijeme ide kad se nesto radi.Mi smo prosli vikend krecili i ja se unervozila i sve pozurujem,strah me da ne krene u po frke A sad sve spremno,pa mi preostalo cekanjeuser posted image
A danas i mene neki bol i sve mi u nogu udara,maloprije nisam mogla stajati,jel to neki simptom skorog poroda.Cesto idem u WC cula sam da je to prirodna priprema organizma.E sad koliko te pripreme mogu ranije krenuti,valjda nece dugo.
Ja sam na Kosevu,jest da mi se zivot smuci svaki put kad odem na pregled.Ali sam se odlucila gore zbog dr.Nidzare,za sad sam zadovoljna.
okarica hvala na podrsci
ljubim vas sveuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Prvi simptomi poroda
17.4.2009 22:20:31   
Okarica
IZVORNA PORUKA: gvendolina


A danas i mene neki bol i sve mi u nogu udara,maloprije nisam mogla stajati,jel to neki simptom skorog poroda.Cesto idem u WC cula sam da je to prirodna priprema organizma.E sad koliko te pripreme mogu ranije krenuti,valjda nece dugo.



Tri dana pred porod bila sam non stop u wc-u, tako da....
Sretno!!!!!!!!!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Prvi simptomi poroda
17.4.2009 22:26:55   
Jajan
Pozdrav svima,
Ja takodjer treba do kraja mjeseca da se porodim ali osluskujem svaki dan, desavaju se neki grcici, potkoci me pod stomakom sto pod narodski kazu, malo lupa na sve strane, idem stalno u Wc i povrenmeno me proziga tako jako da pomislim evo ga ali to su vjerovatnop ovi laznjaci pred prave trudove. Bila sam prije 3 dana na kontroli kaze doktor idemo dalje tako da vjerovatno nije jos pocelo skroz ali pocele su pripreme, opet u utorak na kontrolu kad cu biti u 39 nedjelji pa ce se znati sta dalje ako nas sta ne iznenadi haha.user posted image . kako god mi zeljno cekamo nasu bebicuuser posted image user posted image . Zelim puno srece svim zenama koje ce uskoro na porod, a i svima ostalim na forumu.user posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Prvi simptomi poroda
17.4.2009 22:40:25   
mnn
IZVORNA PORUKA: Okarica

IZVORNA PORUKA: gvendolina


A danas i mene neki bol i sve mi u nogu udara,maloprije nisam mogla stajati,jel to neki simptom skorog poroda.Cesto idem u WC cula sam da je to prirodna priprema organizma.E sad koliko te pripreme mogu ranije krenuti,valjda nece dugo.



Tri dana pred porod bila sam non stop u wc-u, tako da....
Sretno!!!!!!!!!












Okarica hvala! nadam se da če tako i biti...uh i ja idem stalno na wc...da je bar to priprema....

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Prvi simptomi poroda
18.4.2009 17:58:43   
taze_mlada
evo i mene opet...sinoc mi je na papiru poslije mokrenja ostao sluzavi trag kao sa jednom niti blage boje krvi...a onda jutros smedjkasti iscjedak...stomak me malo handrio sinoc, tacnije receno s lijeve strane pri dnu me kao probadalo, stomak cesce tvrd nego inace ali bolvi prestali, normala spavala, jutros isto nista, malo pritisak dole, blagi iscjedak jutros...ali kontam dok ne pocne boliti ne idem ja nigdje hahaha da mi je samo da preguram vikend...jutros isla do grada sa MM;obavli zadnju tu neku kupovinu ali evo ni krevetac jos nije sklopljenuser posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Prvi simptomi poroda
19.4.2009 20:46:32   
gvendolina
Hej drage moje user posted image
Leti vrijeme,jos samo 7 dana do terminauser posted image i dalje samo laznjaci,nista konkretnouser posted image
taze mlada  kod tebe se izgleda nesto konkretno desavauser posted image sretno i lagan porod,javi nam se


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 8:27:01   
škorpija
Jutros mi je ispao taj famozni krvavo-sluzvai čep, sigurna sam da je to to, izgledalo je kao komad džigerice, što reče jedna forumašicauser posted image . E sad ne znam kad bi porod mogao, ja kontam u naredna 24 sata, ali ne znam koliko je to sigurno. Joj ma da mi je još kupatilo izribati prije prvih kontrakcijauser posted image
Eto ako neko zna koliko još imam fore nek mi javi

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 9:31:54   
Anoniman
ja koliko znam u naredna 72 sata bi trebala roditi, sretno

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 9:40:19   
Rina26
Ma za 48h si ti gotova ako ne i prije

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 11:18:29   
sanjarka
skorpija, neka ti je sretno. iscekujemo tvoju sretnu pricu sa poroda:)

_____________________________

doslo je i nase sunce, sada imamo dva
adin 29.10.2004
lajla 11.6.2009

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 11:52:05   
pepeljuga
Drage moje meni je jos 6 dana do poroda termin 25 a ja nemam ama bas nikakve simptome.Niste me ne boli,bebac se vrti jedan dan pocjeli dan aktivan a drugi dan opet se smiri pa samo nekad se javi mami.Ja sve kontam kad ce ali bebacu se ne zuri izgleda a ja bila ubjedjena da cu se poroditi prije termina.Sretno svima i cuvam vam fige.

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 11:54:56   
gvendolina
skorpijice kod tebe pravi simptomi poceliuser posted image user posted image user posted image bas mi je drago
samo hrabro draga moja ubrzo ce tvoj bebolini aBd,javi nam novosti
zelim ti brz i lagan poroduser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 11:55:22   
sanjarka
pepeljuga, jos samo se malo strpi, a znam kako je to kad se priblizi. ja sam prvu bebu penijela preko 2 sedmice, ali opet je izasla, ne moze ostati unutrauser posted image sretno

_____________________________

doslo je i nase sunce, sada imamo dva
adin 29.10.2004
lajla 11.6.2009

(odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 12:04:25   
pepeljuga
Hvala puno na podrsci ali znas kako covjek sve nesto iscekuje a ono nista pa vise osim sto mi svi idu na zivce pocela sam i sama sebi ici na zivce ali bice brzo aBd.pozdrav

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 12:08:45   
Anoniman
uuu skorpija ja tek sada vidim...ma samo opusteno i sretno..sve ce super bitiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Prvi simptomi poroda
20.4.2009 12:37:00   
sanjarka
pepeljuga, ja sam izbjegavala ljude pred kraj samo da me ne pitaju -pa kad ces vise ti se poroditi, sta cekas-. isto kao da je do nase odluke. znas koliko sam puta sa torbom otisla na kosevo i uredno se vracala kuciuser posted image valjda cu ovaj put brze u salu a i tebi drzim fige, kao i svim trudnicama

_____________________________

doslo je i nase sunce, sada imamo dva
adin 29.10.2004
lajla 11.6.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *