|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi simptomi poroda
2.10.2012 11:56:21   
almondray

IZVORNA PORUKA: Alannah

Uh user posted image onda sam u iscekivanju danas.

Sigurno si sad sa svojom bebačom , javi se kad dođeš do sebe...

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Prvi simptomi poroda
2.10.2012 12:53:58   
Alannah
Evo mene jos kuci,nista se jos nije desilo.Sutra je termin,pa cu se javiti u bolnicu,pa cu vidjeti hoce li me ostaviti ili vratiti kuci.I danas imam kao menstrualne bolove,sinoc me ledja i podno ledja jako bolilo,ali znacajnije se nista ne desava.Vidjecemo sutra user posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Prvi simptomi poroda
2.10.2012 18:09:17   
almondray

IZVORNA PORUKA: Alannah

Evo mene jos kuci,nista se jos nije desilo.Sutra je termin,pa cu se javiti u bolnicu,pa cu vidjeti hoce li me ostaviti ili vratiti kuci.I danas imam kao menstrualne bolove,sinoc me ledja i podno ledja jako bolilo,ali znacajnije se nista ne desava.Vidjecemo sutra user posted image

A ja mislila da se ne javljaš jer si rodilauser posted image
biće ako Bog da sve u redu ,želim ti lagan porod i snažnu i zdravu bebaču user posted image

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Prvi simptomi poroda
4.10.2012 1:55:16   
jele85dr
pozdrav! user posted image evo meni termin za tacno dvije sedmice, tj, 18.10. jos se nista specijalno ne desava user posted image pomalo osjetim lagane menstrualne bolove, te bolove u ledjima i nogama ka stomaku.. ma bas kao pred menstruaciju. ali lagani bolovi skroz.. :) proslog cetvrtka sam bila na pregledu, zaatvorena potpuno user posted image
recite mi, mora li taj sluzavi cep ispasti ranije ili se moze desiti da ne ispadne uopste prije poroda? user posted image

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Prvi simptomi poroda
4.10.2012 7:56:40   
sunce27
Meni termin sutra a nikakvih bolova nema, sve sto me do sada boljelo je prestalo, nece ovo dijete kao iz inata da izadje a ja vise ovako ne mogu, noge su mi uzasno otekle i bas sam teska, samo mislim o tome da sto prije beba krene.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu jele85dr)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Prvi simptomi poroda
9.10.2012 21:30:51   
DadoNina
Drage trudnice i mame da vam se i ja pridruzim user posted image
Inace sam iz BL, termin mi je 22.10. i svaki dan iscekujem, doktorica kaze da sam otvorena jedan prst, na CTG-u sve uredu, beba jos visoko i strasno udara...Jos uvijek nemam nikakvih simptoma.
Da li svakoj trudnici izlazi sluzni cep prije porodjaja ili je to individualno user posted image ?
Iskreno se nadam da cu simptome docekati kuci da sto manje vremena provodim u bolnici user posted image
Kakva sau vam iskustva sa dripom, da li da se pristane ako doktor predlozi ili ipak da se ceka prirodno sve? user posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Prvi simptomi poroda
9.10.2012 21:47:22   
sunce27
Dobro dosla, ja ti jedino mogu reci za ovaj sluzni cep kod mene ga nije bilo, sto se tice dripa nemam iskustvo i ne bih voljela da ga imam, sto i tebi naravno zelim.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu DadoNina)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Prvi simptomi poroda
10.10.2012 13:55:00   
DadoNina
eh da jos jedno pitanje... doktorica mi jos nije dala uputnicu gore za porodiliste, da li da je opominjem ili je jos rano? Neko mi je rekao da znaju praviti problem kada se dodje bez uputnice sa nekim bolovima user posted image
I da..ukoliko osjetim neke bolove preko dana kod kuce da li idem odmah na Paprikovac ili prvo do svoje doktorice user posted image . Nem,ojte zamjeriti na pitanjima, mlada sam, prva mi je beba pa me sve zanima user posted image

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Prvi simptomi poroda
13.10.2012 19:05:06   
Alannah
Drage moje, da vam javim da sam rodila djecaka. Ipak sam otisla na termin u bolnicu i ispalo je da nemam plodove vode,iako nije pukao vodenjak,nisam imala ni trudove,niti sam bila otvorena. Na kraju sam zavrsila na hitnom carskom.Sve je proslo dobro,bebica lijepo napreduje,ocekujemo i pupak da otpadne danas ili sutra.Sva sreca da je termin bio,ko zna sta bi bilo da sam cekala jos malo.

(odgovor članu DadoNina)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Prvi simptomi poroda
13.10.2012 19:25:27   
visnjica1
user posted image uhala radila kucu sto se kaze generalka, sad me ledja bole ali bit ce sve ok

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Prvi simptomi poroda
13.10.2012 19:28:21   
visnjica1
Uh pola mi se poruke poslalo pola ne.Alanah cestitam ti na sincini da ti je zdrav i ziv, i ja imam iduci mjesec termin jedva cekam akb, a htjela sam napisati da radim sve kao da nisam trudna masala nisam imala nikakvih problema danas cijeli dan na nogama malo me ledja bole ali ok .Drage trudnice kad je vas dr poceo pregledati vaginalno, mene je moj do 3 mjeseca i poslije na UZ sada sam 34+6 sedmica i nikad me nije vise pregledao vaginalno mogu biti i otvorena a necu znati haha

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Prvi simptomi poroda
13.10.2012 20:16:14   
nanika
Koliko se sjecam mene su oba puta gledali nekad skroz pred kraj trudnoce

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Prvi simptomi poroda
14.10.2012 16:24:15   
almondray

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Uh pola mi se poruke poslalo pola ne.Alanah cestitam ti na sincini da ti je zdrav i ziv, i ja imam iduci mjesec termin jedva cekam akb, a htjela sam napisati da radim sve kao da nisam trudna masala nisam imala nikakvih problema danas cijeli dan na nogama malo me ledja bole ali ok .Drage trudnice kad je vas dr poceo pregledati vaginalno, mene je moj do 3 mjeseca i poslije na UZ sada sam 34+6 sedmica i nikad me nije vise pregledao vaginalno mogu biti i otvorena a necu znati haha

Mene ni jednom taj glupi pregled nije obišao.Čak kad sam odnijela nalaze za pregled , glupača od dr. počela galamit što se nisam skinula da mi malo pročaprka ,iako je 4 dana prije to radila ..pih Višnjice nas dvije mo tu negdje sa terminom ..
alannah Čestitam ti , nek je živ i zdrav...imala si sreće..

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Prvi simptomi poroda
14.10.2012 16:39:28   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Uh pola mi se poruke poslalo pola ne.Alanah cestitam ti na sincini da ti je zdrav i ziv, i ja imam iduci mjesec termin jedva cekam akb, a htjela sam napisati da radim sve kao da nisam trudna masala nisam imala nikakvih problema danas cijeli dan na nogama malo me ledja bole ali ok .Drage trudnice kad je vas dr poceo pregledati vaginalno, mene je moj do 3 mjeseca i poslije na UZ sada sam 34+6 sedmica i nikad me nije vise pregledao vaginalno mogu biti i otvorena a necu znati haha



vaginalnim UZ se moze vidjeti koliko je grlic otvoren. meni je vidio kad je bio otvoren 3mm

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Prvi simptomi poroda
14.10.2012 17:57:01   
visnjica1
Alma naravno da znam da se vaginalnim pregledom vidi koliko smo cm otvorene, ja NE ZNAM zasto ovdje ne pregleda ju vaginalno,user posted image
Almondray kada je tebi termin, kako se ti osjecas user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Prvi simptomi poroda
14.10.2012 18:24:30   
Alma_27
skontala sam da te pregleda vaginalnim UZ a ne rukom. do mene je user posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Prvi simptomi poroda
14.10.2012 18:29:17   
visnjica1
Ok Alma oprosteno user posted image user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Prvi simptomi poroda
14.10.2012 19:28:48   
almondray
IZVORNA PORUKA: visnjica1

Alma naravno da znam da se vaginalnim pregledom vidi koliko smo cm otvorene, ja NE ZNAM zasto ovdje ne pregleda ju vaginalno,user posted image
Almondray kada je tebi termin, kako se ti osjecas user posted image

Meni je 11.11 aBd i iz dana u dan sam sve veća i veća .
nego da ne začatavamo temu možemo nastaviti ovdje :
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1425974/mpage_15/tm.htm#1441124

< Poruku je uredio almondray -- 14.10.2012 19:29:33 >

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Prvi simptomi poroda
14.10.2012 19:36:29   
visnjica1
Ok cekam te na onoj temi user posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Prvi simptomi poroda
19.11.2012 10:15:47   
novikolacic
Zdravo cure,nadam se da se i ja mogu prikljuciti ovim razgovorima. U 37 sam sedmici i bila na terapiji ginipralom do 36 zbog opasnosti prijevremenog poroda. Imam hrpu pitanja, jer vise ne znam sta se desava sa mnom, ali eto za pocetak, nocas su me probudili bolovi kao u toku najjace menstruacije, sva sam se preznohila, i da izvinete ostatak noci sam isla u wc - sracka me slomi :-) jeli neka od vas imala slicnih iskustava? Inace mi je trudnoca bila hb super,ali bojim se da se pretvaram u ludjakinju koja se samo osluskuje i imam osjecaj da su sve druge trudnice skroz cool a ja samo panicim...eto bas sam vas ugnjavila...

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Prvi simptomi poroda
19.11.2012 12:11:10   
amrych
Jel ja nisam normalna ili moj doktor, nikad me niko nije pregledao vaginalno od pocetka trudnoce user posted image

(odgovor članu novikolacic)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Prvi simptomi poroda
19.11.2012 13:21:27   
visnjica1
Novikolacic ja mislim da je krenuo porod ako su ti simptomi, opet moze biti i lazne kontrakcije , ali ako se nastave bolovi iistim tempom to je to
user posted image Sretno

(odgovor članu amrych)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Prvi simptomi poroda
19.11.2012 13:30:02   
ninuska
IZVORNA PORUKA: amrych

Jel ja nisam normalna ili moj doktor, nikad me niko nije pregledao vaginalno od pocetka trudnoce user posted image


Nije do tebe user posted image . Mene su pregledali vaginalno par dana pred porod. Nek vala i nisu cackali user posted image

(odgovor članu amrych)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Prvi simptomi poroda
19.11.2012 13:33:25   
ninuska
IZVORNA PORUKA: novikolacic

Zdravo cure,nadam se da se i ja mogu prikljuciti ovim razgovorima. U 37 sam sedmici i bila na terapiji ginipralom do 36 zbog opasnosti prijevremenog poroda. Imam hrpu pitanja, jer vise ne znam sta se desava sa mnom, ali eto za pocetak, nocas su me probudili bolovi kao u toku najjace menstruacije, sva sam se preznohila, i da izvinete ostatak noci sam isla u wc - sracka me slomi :-) jeli neka od vas imala slicnih iskustava? Inace mi je trudnoca bila hb super,ali bojim se da se pretvaram u ludjakinju koja se samo osluskuje i imam osjecaj da su sve druge trudnice skroz cool a ja samo panicim...eto bas sam vas ugnjavila...


i sama sam pila ginipral i porodila se 10 daan prije termina. Mene su probudili bolovi, vise kao ziganje,  koji su me tjerali na wc, velika nuzda, a kasnije kao blagi menstrualni bolovi, ali u jednakim razmacima.
Jesi mjerila u kojim razmacima se javljaju???

A, milsim da je to to. Sretno user posted image

(odgovor članu novikolacic)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Prvi simptomi poroda
19.11.2012 13:46:48   
amrych

IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: amrych

Jel ja nisam normalna ili moj doktor, nikad me niko nije pregledao vaginalno od pocetka trudnoce user posted image


Nije do tebe user posted image . Mene su pregledali vaginalno par dana pred porod. Nek vala i nisu cackali user posted image

user posted image
hajde dobro je, vec sam se bila zabrinula :) mene doduse nikad niko nije gledao vaginalno, tako da cu se crveniti pred porod, al kontam boljet ce pa cu zaboraviti user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *