|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:30:49   
MicoTico
Ja imam samsung corby, uzela ga u m:telu za 1 KM dok sam bila sa T. trudna, znači imam ga oko 3 godine. Nikad (da kucnem) ništa mu nije falilo niti se kvario. Jedino sam punjač 3 puta mijenjala.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:34:11   
draguljče
Ja se sad dvoumim između Sony Xperia Miro i Samsung I8160 Galaxy Ace 2 ili Samsung S7562. Ima li neko neki od ovih da mi prenese iskustvo?

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:36:04   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: bebaa

u telekomu ne kupuj ni za zivu glavu...moj suprug kupio i vec 3 puta nosio na popravke i reklamacije...na kraju ga prodao i kupio drugi a onaj jos otplacuje...kod njih nista zivo ne valja ....sami škart...



ja kupujem godinama u telekomu, ali do 300 km mobitel i svaki mi je dugo trajao, ovaj zadnji mala zube s njih trlja, a brat kupi u telekomu oko 900 ja mu govorim nemoj, al eto tata mu uze na rate i vjeruj haman su do suda stigli, tri mjeseca bio na reklamaciji vrate kažu sve ok, i njemu isti dan opet mobitel sma se gais i pali i on napravi nekoliko klipova i pošalje im tužbu, odmah ga sutradan zvali i novi mu uređaj dali, a nemaju da daju nove jer su te malo bolje podjelili po Koševu doktorima

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:38:04   
M kao Mama
meme kćer lobira za ovaj

http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5e0c0212267.html

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:39:14   
bebaa
ma i moj muz je kupio nekakav 660 km na rate mozes mislit stresa...ma neka ga se rijesio...ja vjerujem samo u nokiu nikad me izdala nije...ni jedna do sad...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:42:58   
M kao Mama
i meni je noki zakon, ali nemaju nekog izbora za buraniju, hahahhahah,

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:44:53   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: mama_alma

meme kćer lobira za ovaj

http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5e0c0212267.html


Ako moja vidi ovakav gotova sam. user posted image Nego, ništa se ne dvoumi kupuj, jedan je život.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:46:25   
M kao Mama
ma ostat ću i bez njega, a otplatit ga neću, hahahahhaha, jel ofirno zazvoni mi, a ono mama dvoje djece Kiti vadi, hahahah

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:46:36   
bebaa
mozes si mislit ja ne pamtim kad sam imala nov mobitel...sve naslijedim od muza...isto ko kakvo djete pa me zapadne kad je pri kraju...al ja ga vjerno cuvam i sluzi mi dugo dok se dragi ne sjeti da promjeni svoj ato je sveke 1.5-2 god...pa hajd bas i ja mjenjam pravo cesto...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:47:31   
draguljče
mama alma, nadam se da se ne ljutiš, ali ja djetetu od 6 godina nikad u životu ne bih kupila ovakav telefon, a tablet posebno.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:50:32   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: draguljče

mama alma, nadam se da se ne ljutiš, ali ja djetetu od 6 godina nikad u životu ne bih kupila ovakav telefon, a tablet posebno.



ama, bona ja da kupim ovajj sebi, ona mene moli, a teblet sam koj uzela, nakon operacije, to joj je bila želja, da bi popustila moj mobitel, mada služi ovu manju da zabavi kad šta radim, stavim joj u kevetić

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:53:44   
draguljče

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: draguljče

mama alma, nadam se da se ne ljutiš, ali ja djetetu od 6 godina nikad u životu ne bih kupila ovakav telefon, a tablet posebno.



ama, bona ja da kupim ovajj sebi, ona mene moli, a teblet sam koj uzela, nakon operacije, to joj je bila želja, da bi popustila moj mobitel, mada služi ovu manju da zabavi kad šta radim, stavim joj u kevetić


Ma idi bježi, samo te zamišljam sa ovim telefonom. user posted image Ma ja kontam kupila joj tablet da ima, pa reko' šta će joj, ima 6 godina.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:55:58   
M kao Mama
pa to bona, hahahaha, onako pojavim se ja kršna žemska, i vadim Kiti moBilan, hahahahhahhhaa

a mislila sam da popusti moj laptol, al napisah mobitel, hahahahah, ma raskučiše me ove moje, ova mala mi mobitel skršila, ova starija lagano sve ostalo, hahahhah

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:56:59   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: mama_alma

ma ostat ću i bez njega, a otplatit ga neću, hahahahhaha, jel ofirno zazvoni mi, a ono mama dvoje djece Kiti vadi, hahahah


Ma jok, to je baš simpa. user posted image Ja imam koliegicu koja nosi Hello Kitty majice a ima 30 i kusur godina.
Vrhunac je kad obuče jednu sa velikim zecom i ušima. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Mobitel
30.3.2013 22:57:48   
draguljče
Ma dok su mali na sve embargo ide. user posted image Kakva modernizacija, pusti. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Mobitel
30.3.2013 23:00:43   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: mama_alma

ma ostat ću i bez njega, a otplatit ga neću, hahahahhaha, jel ofirno zazvoni mi, a ono mama dvoje djece Kiti vadi, hahahah


Ma jok, to je baš simpa. user posted image Ja imam koliegicu koja nosi Hello Kitty majice a ima 30 i kusur godina.
Vrhunac je kad obuče jednu sa velikim zecom i ušima. user posted image



ne znaš ti mene uživo, ja sam biš tako taj fensi tip, ubila se za hello kity hahahahah, domet mi je šnalica sa tim logom, hahahahha

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Mobitel
30.3.2013 23:02:23   
draguljče
Odosmo daleko od teme, ali ja toliko mrzim tu mačketinu da vam ne mogu opisati.


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Mobitel
30.3.2013 23:15:14   
Lady26

IZVORNA PORUKA: bebaa

u telekomu ne kupuj ni za zivu glavu...moj suprug kupio i vec 3 puta nosio na popravke i reklamacije...na kraju ga prodao i kupio drugi a onaj jos otplacuje...kod njih nista zivo ne valja ....sami škart...

Godinama uzimam u Telecomu na rate...od 2004 godine, ja koristim 2god pa ga brat naslijedi i koristi 1 - 2 godine...nijednom nijedan nije isao na popravak....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Mobitel
30.3.2013 23:17:12   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: bebaa

u telekomu ne kupuj ni za zivu glavu...moj suprug kupio i vec 3 puta nosio na popravke i reklamacije...na kraju ga prodao i kupio drugi a onaj jos otplacuje...kod njih nista zivo ne valja ....sami škart...

Godinama uzimam u Telecomu na rate...od 2004 godine, ja koristim 2god pa ga brat naslijedi i koristi 1 - 2 godine...nijednom nijedan nije isao na popravak....



skuplje telefone kod njih ne treba uzimati, jer nešto ima neki problem, u mojoj firmi, imamo top tim, 75 mobitela u timu, i svake godine dobijemo 75 aparata službenih, svaki put bude frka, pretprošle godine sve samsung galaksije smo vratili jer su jeli podatke, slike, gasili se,

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Mobitel
30.3.2013 23:25:24   
Lady26
A ne znam...
Cijena mojih se krece oko 400-500KM...I uvijek su novi telefoni, tj telefoni koji su skoro pusteni u prodaju...
Evo godinu i po koristim HTC, tad kad sam uzela bio je jedan od boljih mob u ponudi...
Ja fkt nemam uopste lose iskustvo...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Mobitel
30.3.2013 23:26:52   
M kao Mama
ma, naravno Lady, evo kažem ti i ja, nikada nisam imala primjedbu, kod mene nije vala skupi nikada, ali eto deševa se zaista, a šta je razlog to oni samo znaju,

ima li taj tvoj sada u ponudi

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Mobitel
30.3.2013 23:28:59   
Lady26
Mislim da ne, al nisam sigurna....
HTC desire Z

Ps jedva cekam oktobar user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Mobitel
30.3.2013 23:32:27   
Lady26
Mojne hello kitty user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Mobitel
30.3.2013 23:36:56   
Visnja RR
ja sam preko eroneta naručila....trebam samo doplatiti 129 km...uzela sam na 24 mjeseca

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3489/Samsung/Galaxy-S-Duos-S7562

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Mobitel
31.3.2013 11:02:47   
draguljče
Višnja, ja sam taj mislila uzeti. Kakav je, jesi li zadovoljna?

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

prednost
marijica

Da li mislite da u vašoj sredini trudnice i dojilje imaju prednost?

Ne,nikad me nisu pustili preko reda (48%)

Da,ali u retkim situacijama (38%)

Da,uvijek (15%)


Broj svih glasova: 103

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *