|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.4.2013 22:35:58   
dandi84
Andy mila moja zao mi je user posted image user posted image ...Često sam u mislima bila sa tobom...Budi jaka i izdržiuser posted image ...Da ti Bog podari snage da sve izdržiš...

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.4.2013 22:49:57   
D_K

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nazalost nema lijepih vijesti...Andy se javila jednoj nasoj trudnici... nalazi su jako losi. Nemam rijeci utjehe :((((((


bas mi je zao user posted image user posted image
da joj dragi Bog olaksa user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.4.2013 22:51:45   
patrizia
Andy user posted image user posted image user posted image user posted image ,mila moja .

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.4.2013 22:52:30   
raja_ringe
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.4.2013 23:00:58   
sreca 27
Boze dragi daj joj snage da ovo sve prezivi http://yoursmiles.org/tsmile/tears/t2321.gif

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.4.2013 23:03:56   
reallove

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nazalost nema lijepih vijesti...Andy se javila jednoj nasoj trudnici... nalazi su jako losi. Nemam rijeci utjehe :((((((

Strasno mi je zao Andyuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.4.2013 23:08:13   
Volim Te!
Draga moja drzi se,nadauser posted image m se da ce se desiti veliki preokret i da rodis zravu bebicu.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.4.2013 23:28:31   
Honey3
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.4.2013 23:32:19   
Leena

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nazalost nema lijepih vijesti...Andy se javila jednoj nasoj trudnici... nalazi su jako losi. Nemam rijeci utjehe :((((((

Strasno mi je zao Andyuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.4.2013 23:33:56   
canim

IZVORNA PORUKA: vila_7

ja se jos uvijek nadam da ce i za ovo pogrijesiti i da ce beba prezivjeti i biti uz svoje roditelje dugo dugo aBd

I ja se iskreno nadam da je greska i da ima nade user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
6.4.2013 0:03:03   
sporty mamaa
Andy jako mi je zao. Mogu ti samo reci da ce sve ovo jednom biti proslost, i koliko god tesko bilo, sunce ce ponovo izaci i tebi. Budi jakauser posted image user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
6.4.2013 1:06:30   
minie
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Andy jako mi je zao. Mogu ti samo reci da ce sve ovo jednom biti proslost, i koliko god tesko bilo, sunce ce ponovo izaci i tebi. Budi jakauser posted image user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
6.4.2013 8:43:04   
Lalali
Bas sam se nadala dobrim vijestima.
Andy budi jaka, Bog nas stavlja na razlicita iskusenja, iako nekad ne razumijemo on ima svoje razloge. Ali na kraju nas uvijek obraduje.
Mnogo mi je zaouser posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
6.4.2013 11:32:59   
Andy_Bec23
Drage moje hvala vam od srca na podrsci, i ja sam se nadala da je greska ali nije 2 sata je gledala srce . Doktori su super i specijalisti u ABecu, negrjese 2 njih me pregledalo i tesko je jako tesko, morat cu donjet odluku :-(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
6.4.2013 15:16:21   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Drage moje hvala vam od srca na podrsci, i ja sam se nadala da je greska ali nije 2 sata je gledala srce . Doktori su super i specijalisti u ABecu, negrjese 2 njih me pregledalo i tesko je jako tesko, morat cu donjet odluku :-(



ako ti ikako mozemo pomoci, tu smo. sve mislimo na tebe

ne znam sta da ti kazem user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
6.4.2013 19:03:56   
otkucaji

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Drage moje hvala vam od srca na podrsci, i ja sam se nadala da je greska ali nije 2 sata je gledala srce . Doktori su super i specijalisti u ABecu, negrjese 2 njih me pregledalo i tesko je jako tesko, morat cu donjet odluku :-(


Mislim na tebe i molim Boga da ti olaksa u ovim trenucima, da tvoj bol ucini podnisljivim i da te nakom svega OBRADIJE I USRECI!!!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
6.4.2013 19:14:22   
elalea
user posted image user posted image user posted image user posted image andi tesko je nema sta al budi jaka i moras dalje svi mi imamo neka losa iskustva bar su ti rekli sta je i kako je a meni su rekli da je sve ok pa ja rodi svoju EMU mrtvu molim te skupi snage i samo saburi to ti jedino mogu reci.user posted image user posted image user posted image o ostalom je suvisno i govoriti.cuvaj se

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
6.4.2013 19:28:21   
Mrvica_83
Mila Andy user posted image user posted image user posted image Toliko mi je zao da se to rijecima ne da iskazati .. Sve sam se nadala da ces javiti kao i za DS da je sve ok i operabilno .. U ovim teskim momentima i iskusenju u mislima smo uz tebe .. Molim Boga da ti olaksa i da ucini malo podnosljivijim breme koje ti je na dusi !!!! Ljubim te i grlim mnogo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu elalea)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
8.4.2013 13:47:52   
ljiljo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tu smo za tebe

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
22.7.2013 17:38:45   
BebeLina
Mislim da je Život namjerno sve muke koje može donijeti strpao u mojih 20 i kusur godina...I neka je... Jer sada, kad su sve te muke iza mene, ja živim život kakav sam oduvijek željela, imam svoj mikrokosmos koji je uređen po pravilu ravnoteže i sloge.. I lijepo mi je.. Hvala Allahu...
Čitav život se pripremam za ulogu majke. Učila sam od najbolje na svijetu. I pokrala sve recepte za to. Kad mi se ukazao plusić, sjedila sam na jednom mjestu satima i razmišljala o svim divnim stvarima koje će zajedno sa mojim stomačićem rasti u meni, oko mene... Slijedi standardna priča o sreći, suzama radosnicama, mirnoj, lijepoj, "školskoj" trudnoći... Sedmice su sporo tekle. Nikad da se udebljam.. Nikad da mi noge nateknu, da me leđa zabole, pa da imam na šta da kukam, kao i svaka trudnica :)
Uživala sam u svojim, prerano kupljenim trudničkim haljinama, gaćama "za duboku vodu", grudnjacima.. A moj muž je uživao u onom što je u te grudnjake išlo ( :)) XXXL :)

Prije 10 dana smo se spremali na redovan UZV... Pa da saznamo hoće li biti dječak i nositi ime koje sam ja odabrala ili djevojčica i nositi ime koje je izbor moga muža. Noć prije tog datuma, tačnije 11.07. prokrvarila sam.. U bolnici mi rekoše da srculence ne kuca već dvije sedmice. Brodolom u meni... Plakala sam cijelu noć... Olakšala sebi... U petak, 12.07., crvenim markerom obilježen dan na našem životnom kalendaru... Radili su mi kiretažu, pod općom anestezijom. Moja Mrvica više nije bila ispod moga srca, u mom stomaku. Tješile su me moje "cimerke".. Jedna sa vanmateričnom trudnoćom, druga sa miomima u maternici, trea sa 12 litara vode u stomaku, etvrta sa menstruacijama koje su lijekovima morali izazivati, pa prekidati.. I tad sam ustala iz kreveta. Ja sam zdrava elhamdulillah, mlada sam... Zar da plačem zbog onoga što mi je Allah odredio? Zar da kukam, a On zna šta je najbolje za mene... Zar da me tješe one koje su u težoj situaciji od moje... ? Drage žene, ja sam osjetila, bar na tren šta znači biti majka... Moja Mrvica je bila zaštićena mojom utrobom 15 sedmica.. Treba mi snaga za dalje. Moram stajati na nogama i vjerovati da će me Allah opet počastiti tim osjećajem.. I moje srce puca.. I moja duša jeca, ali ja moram dalje... Ja želim dalje. Znam da svako nosi svoj bol na svoj način. Ali toliko se bojim neke depresije, tuge i kočnice u životu, da koristim svu svoju snagu samo da ne padnem na mjestu. Oko mene šapuću da sam još u šoku i da možda nisam svjesna šta mi se desilo. Ali jesam. Ja sam bila majka jedne Mrvice.. Gledala sam srculence, gledala kako sebi pravi prostor u mom stomaku, zbog Mrvice pila mlijeko koje ne volim, jela voće za koje ranije nisam ni čula... I opet ću, ako Bog da... Fizički sam se skroz oporavila, iako je prošlo tek 10ak dana, psihički oporavak će trajati duže, ali ide nabolje...

Samo jedna stvar u svemu ovome me najlakše natjera na suze... Kroz maglu se sjećam svog boravka u bolnici. Dva puta sam bila u toj zgradi, i to u posjeti nekom drugom. Potpuno izgubljena, prestravljena i šokirana, bez pogovora sam slušala doktore i njihove upute, nadajući se da to jeste najbolje za mene. Rekoše mi da legnem na sto. Spremni za kiretažu koju će mi raditi. Stadoh pored stola. Vidim tu je i sivi lonac..hladan, prljav, kao najveći neprijatelj, čeka da legnem, pa da u sebe onako prljavog prihvati nešto što sam ja njegovala svih 15 sedmica... Stojim i gledam... Pogledom tražim nešto mehko, bijelo, čisto, udobno, da obložim lonac, da ubijem ono sivilo, prekrijem hladnoću, dodam nježnost, jer tu će se spustiti moja Mrvica kad njena majka bude u dubokom snu i kad ne bude nikog da se brine za nju. "Dođi dušo, lezi", ponovi nestrpljiva sestra nježno, ni ne sluteći kakva se drama odvija u mojoj glavi.. Legoh.. Zatvorih oči, uplakana jer nisam imala način i mogućnost da svojoj Mrvici budem bolja majka bar taj tren, koji ću i za sebe i za nju pamtiti samo ja...



< Poruku je uredio BebeLina -- 22.7.2013 17:43:38 >


_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
22.7.2013 17:44:57   
Maya_K
draga, zao mi je user posted image user posted image user posted image
saljem ti milion user posted image

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
22.7.2013 18:01:12   
damma
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zao mi je..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
22.7.2013 18:08:42   
Sandrich
Zao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image  isplakala sam se citajuci ovo user posted image
saljem ti ogroman user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
22.7.2013 19:21:20   
vila_7
uh BebeLina znam kako ti je..... i pogotovo taj "lonac" i ja sam bila obratila paznju na njega i cinio mi se ... ne znam ....nekako hladan , neprimjeren, kao da je za smece a ne za izgubljenu bebicu user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
22.7.2013 19:44:34   
malenaa
Citajuci prozivljavam opet iznova sve..gubitak moje bebe..mrvice...
I nikad vise nece biti isto,nemoj bjezati od osjecanja..isplaci se..
Ja i danas placem,i nisam ista osoba... i to je nesto moje i nedam nikome...
Zelim ti da se ubrzo radujes plusicu i novoj trudnoci
Ljubim te

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *