|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.9.2013 14:28:13   
Pingvina
Scarlet, zao mi je beskrajno...user posted image user posted image
Pogledah tvoj prvi post...pitas se bude li lakse...kako dalje..kako prestati misliti o svemu. Voljela bih ti reci da ce proci, da ces jednom zaboraviti...da ce jednom sve biti normalno. Mozda kod tebe i hoce..i ja ti to od srca zelim. Ja nikad preboljela nisam. I mojoj mrvi je srce prestalo kucati. Kad se osvrnem, kao da je bilo u drugom zivotu. A kad izmjerim jacinu bola-kao da je prosao samo treptaj oka. Covjek pokusa na sve moguce i nemoguce nacine da objasni sebi da je tako bilo sudjeno...da je to od Boga...da se samo mozes pomiriti s tim. Nekad mozak i ubijedis, ali srce se ne da prevariti.
Molim se da ti dragi Bog olaksa tvoju patnju i saljem ti najveci zagrljaj podrske.

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.9.2013 15:56:02   
scarlett
Hvala drage moje user posted image

Imam podršku svojih najmilijih, posebno MM, ali je dodatno olakšanje kada te tješe osobe koje su prošle manje - više isto, razumijete u kojem smislu mislim. Onima koje nisu, želim da nikada ne prođu i da nam se svima koje jesmo nikada ne ponovi. Al' opet kažem, Bog zna zašto je to moralo biti i zašto je to dobro.

Vjera me i drži i daje nadu. Nisam niukakvoj depresiji ili da sam se predala, nego je jednostavno teško. Ne može čovjek da se odupre mislima koje odjednom dođu, pa se pita kako bi to bilo da je sve bilo ok, pa iz navike pomiluje stomak i skonta da je prazan. Čim otvorim oči ujutro i dalje imam mučnine, naravno jako slabe, ali prva pomisao pri tom je trudnoća.

Najteže je nekako navečer, ali izdržaćemo aBd. Imam problem sa spavanjem, ne mogu ugasiti svjetlo i zaspati, opteretim se svakakvim mislima, nego ubijam vrijeme na različite načine i zaspim tek pred jutarnje sate kada me san sam uhvati. Htjela sam uzeti neke tablete, ali kažem sebi, polako, sve je ovo ionako stres za organizam, pa treba dati vremena i tijelu i psihi. Biće bolje s vremenom aBd.

Ne zvuči mi ništa što pišete besmisleno, ne daj mi Bože, ali ja i ne želim da to sve zaboravim. Vjerujem da ima neka poruka za mene u svemu što se desilo.
U prvi mah kada sam saznala šta se desilo i šta moram dalje raditi, rekla sam suprugu da čim prije želim sve zaboraviti i da kaže svima da me više niko na to ne napominje, ali onda sam čitala vaše priče i shvatila da će mi biti lakše da to ne potiskujem, nego da i ja kažem da imam 2 djece, samo da je jedno Božijim određenjem preselilo. Ja sam tako mirnija i lakše mi je nastaviti dalje.



_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.9.2013 16:35:39   
Mrvica_83
Draga user posted image user posted image Ponovno kazem - zao mi je user posted image user posted image Ja sam isto tako ovdje trazila i nasla utjehu u drustvu zena koje su nazalost prozivjele isto sto i ja .. Zao mi je zbog neljudskog pristupa doktora - pricale su zenice vec o njemu da je user posted image user posted image Eto ja sam imala iskustvo da mi je sve saopstila moja divna doktorica kod koje sam i dalje nastavila ici .. Blago , njezno , ljudski .. Sa savjetima i zeljom da mi pomogne .. Pa me opet boljelo isto user posted image Mozda bi mi bilo lakse da sam onaj jad mogla iskaliti na nekom drugom ali nisam .. Vjeruj mi da mi je miris ordinacije ostao u losem sjecanju od tog pregleda kad je utvrdjeno da moja beba nema srcanu funkciju .. Da se sjecam sta sam rucala dan prije , u kojoj odjeci sam bila itd.itd .. Ja nisam zaboravila niti cu moju prvu bebicu .. Cak sam nasla da je ( po nekoj tabeli ) vjerovatno bio djecak .. Sad je curica .. Ako trebas utjehu kroz razgovor tu smo user posted image Vrijeme ce sve ublaziti ..Saljem ti veliki zagrljaj podrske !!

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.9.2013 17:04:53   
scarlett
Hvala Mrvice user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 454
   [Obrisana poruka]
23.9.2013 17:17:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu scarlett)
  Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.9.2013 17:30:57   
Romali
Scarlett draga, zao mi jeuser posted image . Bas mi je zao sto si morala kroz sve ovo prociuser posted image

A bila si mu na umu zadnjih sedmica, pitala sam se kako podnosis sve jer smo zajedno 'kukale' pocetkom septembra.
Nadam se da ce nesto lijepo ubrzo zacijeliti tvoju ranu.Cuvaj mi seuser posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.9.2013 23:23:36   
scarlett
Hvala Iman i Romali user posted image

Mučnine su bile tako jake da ih i sada povremeno osjećam. Tako su se povećavale iz dana u dan, da sam jedan dan poslije posla povraćala skoro cijelim putem do kuće, gdje me uhvatila groznica, jaki bolovi u stomaku i onda pred jutro proliv. I dalje sam imala podražaj da povraćam, ali nisam imala šta. Činilo mi se da me to povraćanje isforsiralo i da od toga osjećam bolove i groznicu. Ipak sam odmah ujutro otišla dr.

Par dana nakon toga, UZ je pokazao da bebi nema otkucaje srca. Bili smo kod tri dr. Niko nema objašnjenja zašto, samo je dr. Dizdarević navela primjer da može biti neki virus koji je prošao kroz placentu, jer kao puno stomačnih i raznih drugih virusa hara ovih dana. Ja sam to povezala sa tom noći kada mi je bilo baš baš loše i ko zna, možda je to razlog, možda ne, nemam pojma...
Bila sam u 9toj sedmici. ovo je ujedno i odgovor na tvoje pitanje veeseelaa.

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

scarlett u kojoj si sedmici bila? šta se desilo?





_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.9.2013 23:37:53   
Crnkica
Jako mi je žao,i sama znam kako je to kad izgubiš dio sebe,na početku braka prije 9 godina,u istoj sedmici trudnoće desio mi se pobačaj....Nisam ni znala da sam trudna,nikakvih simptoma osim mensa koji je kasnio 10-tak dana,i kad je stigao krvarila sam cijelu noć ne znajući da mi plod odlazi i da imam odljev....mislim obilna menstruacija,ujutro u hitnu šokiraju me vijestimauser posted image i svim ostalim...vremenom manje boli ali nikad ne prestaje,zato budi hrabra nisi sama user posted image user posted image

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
24.9.2013 12:35:54   
EEDITH
draga Scarlett,neizmjerno mi je žaouser posted image user posted image
user posted image user posted image
ne znam šta da ti kažem nema tu posebnih riječi(nažalost i ja znam)moraš biti jaka,ne traži razloge,jednostavno je tako moralo biti...neko to sve posloži i ima razloge za to ,šaljem jedan snažni user posted image ,mi žene sve izdržimo

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
24.9.2013 13:15:32   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: scarlett

Hvala Iman i Romali user posted image

Mučnine su bile tako jake da ih i sada povremeno osjećam. Tako su se povećavale iz dana u dan, da sam jedan dan poslije posla povraćala skoro cijelim putem do kuće, gdje me uhvatila groznica, jaki bolovi u stomaku i onda pred jutro proliv. I dalje sam imala podražaj da povraćam, ali nisam imala šta. Činilo mi se da me to povraćanje isforsiralo i da od toga osjećam bolove i groznicu. Ipak sam odmah ujutro otišla dr.

Par dana nakon toga, UZ je pokazao da bebi nema otkucaje srca. Bili smo kod tri dr. Niko nema objašnjenja zašto, samo je dr. Dizdarević navela primjer da može biti neki virus koji je prošao kroz placentu, jer kao puno stomačnih i raznih drugih virusa hara ovih dana. Ja sam to povezala sa tom noći kada mi je bilo baš baš loše i ko zna, možda je to razlog, možda ne, nemam pojma...
Bila sam u 9toj sedmici. ovo je ujedno i odgovor na tvoje pitanje veeseelaa.

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

scarlett u kojoj si sedmici bila? šta se desilo?







žao mi je mila.... vejrovatno je bio neki virus u pitanju.... tako ej bilo sudjeno, jendostavno se neke stvari dese nekom, ne muči sebe, uradi sve nalaze , izadji, prošetaj, nemoj da te ovo slomi
teško jeste al naprijed se mora



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
24.9.2013 13:17:51   
veeseelaa
Vjeruj mi da mi je miris ordinacije ostao u losem sjecanju od tog pregleda kad je utvrdjeno da moja beba nema srcanu funkciju .. Da se sjecam sta sam rucala dan prije , u kojoj odjeci sam bila itd.itd ..


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
24.9.2013 17:10:43   
malenaa
Nadala sam se da ce ova tema.koju sam otvorila sa toliko bola postat prazna.. i nadala se da nece nikome trebati vise :((

Scsrlet mila... prosla sam sve to u 18.sedmici,nicim izazvano..nema razloga ni objasnjenja.cak sam morala i roditi bebicu...
Boli i bolit ce zauvijek..nema dana ni noci da ne mislim.. da ne racunam datume i sve ostalo sto bol nosi...
I sada sam trudna nosim blizance i vjerujem mila da je ovo nagrada od Svevisnjeg... jer jednu srecu uzeo vratio mi duplo,cak mi je dan termina abd dan kad sam izgubila svog drugog sina :((
Zato misli pozitivno koliko mozes..odmah u nove planove nove akcije za bebaru i saburaj...vjeruj u njegovu odluku jer se sve desava sa razlogom.
Saljem milion poljubaca...

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
24.9.2013 17:17:04   
ena23
Draga scarlet nemam rjeci utjehe :( jako, jako mi je zao. I ja sam bila va puta kod onog doktora I mogu samo zamisliti kako ti je bilo kada ti je saopstio najgore sto se moze saopstiti trudnici... zelim I snagu I sabur da predeveras ovo...

Malena, na ovoj temi tek saznadoh za radosne vijestio, cestitam od srca i zelim ti da rodis zive I zdrave bebice.

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
4.10.2013 10:45:43   
malenaa
danas sam trebala slaviti tvoj prvi rodjendan... tvoj termin rodjenja nikad docekan :(
mama je sretna jer ima bracu pored sebe i dvije mrvice u pupi... koje znam da su rezultat mog sabura i tuge u jednom za tvojim gubitkom...
ali falis... ludo...
opet nekako zamisljam da bi sve bilo ljepse i radosnije da si i ti tu... da bih vise uzivala u ovoj trudnoci da imam i tebe da mazis pupu :(
strah me je, svaki dan osluskujem tijelo i bojim se vise nego ikada... iako je sve uredu to mi nista ne znaci, jer i ti si bio zdrava bebica u pupi pa sam te izgubila.
znam da ne smijem tako razmisljati... ali dzaba ... opustiti se ne mogu...
mislim danas posebno na tebe... idem tvom drugu na rodjendan i svjesna sam da vidim tebe u tom malom bicu... pa mi sve to tesko pada.
voli mamica do najdalje zvijezde i nazad... jer ti si moj drugi sin...moja druga beba to mjesto nedam nikome...


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
4.10.2013 10:51:19   
Andy_Bec23
Malena mila moja grlim jako user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
4.10.2013 10:52:02   
muaaa
malena dusouser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
4.10.2013 10:58:59   
EEDITH
user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
4.10.2013 11:20:01   
veeseelaa
malenaa nećemo tugovati, snagu ćemo naći u onom što dolazi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 468
   [Obrisana poruka]
4.10.2013 11:25:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu malenaa)
  Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
4.10.2013 11:34:55   
Leena
Malenaa, dugarice, budi mi jaka kao sto si i do sada bila! Puno te ljubim!!!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
4.10.2013 11:46:51   
SREĆNA
Malenaauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
4.10.2013 13:05:21   
malenaa
hvala vam drage moje... ovdje se ispraznim pa idem dalje...
samo da se opustim mislim da bi sama sebi bila draza
bit ce kako Allah da...
ljubim vas

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
4.10.2013 20:20:30   
vila_7
uh malenaa saljem ti najveci zagrljaj sto postoji! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
6.10.2013 0:06:48   
scarlett

IZVORNA PORUKA: malenaa

danas sam trebala slaviti tvoj prvi rodjendan... tvoj termin rodjenja nikad docekan :(
mama je sretna jer ima bracu pored sebe i dvije mrvice u pupi... koje znam da su rezultat mog sabura i tuge u jednom za tvojim gubitkom...
ali falis... ludo...
opet nekako zamisljam da bi sve bilo ljepse i radosnije da si i ti tu... da bih vise uzivala u ovoj trudnoci da imam i tebe da mazis pupu :(
strah me je, svaki dan osluskujem tijelo i bojim se vise nego ikada... iako je sve uredu to mi nista ne znaci, jer i ti si bio zdrava bebica u pupi pa sam te izgubila.
znam da ne smijem tako razmisljati... ali dzaba ... opustiti se ne mogu...
mislim danas posebno na tebe... idem tvom drugu na rodjendan i svjesna sam da vidim tebe u tom malom bicu... pa mi sve to tesko pada.
voli mamica do najdalje zvijezde i nazad... jer ti si moj drugi sin...moja druga beba to mjesto nedam nikome...



malenaa user posted image user posted image


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
6.10.2013 0:08:15   
scarlett

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

malenaa nećemo tugovati, snagu ćemo naći u onom što dolazi


Draga veeseelaa, da ti dragi Bog uvijek očuva tako pozitivnu, jer to i nama daje snagu da idemo dalje. user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *