|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna, a sama...
20.9.2010 11:48:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MarinaDK
user posted image user posted image user posted image

Osveti mu se tako sto ces biti sretna, zadovoljna i sa svojim djetetom, vec ako zelis da ga vidis porazenim...


upravo, kad te vidi nasmijanu i sretnu s bebicom to mu je dovoljna kazna

< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.9.2010 21:57:32 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Trudna, a sama...
20.9.2010 12:59:14   
ivanak
Draga tek sam sad vidjela ovu temu....
Moja je mama ostala sa mnom trudna i moj tata nije htio čuti, ni vidjeti me....
I pomogla su joj braća i izdržala je kako je mogla. Imala je problem radi nervoze - malo upalile sike pa me nije mogla dojiti... ali ne brini, sve će biti u redu.
Da si u Dubrovnik došla ja bi ti prva pomogla i našla ti neki posao kad se oporaviš, ali kad si u Splitu.
Nađi su neki zanimaciju - čitaj knjige... Ako ti treba što robice za bebu i stvarčica, ja imam toga pa samo javi na pp pa ti pošaljem poštom.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Trudna, a sama...
20.9.2010 18:14:50   
Leva
Mea tako mi je drago sto si optimisticna user posted image  Saljem ti jednu veliku pusu i javi nam kada je termin da mozemo zajdno odbrojavati s tobom user posted image user posted image user posted image
Anonimna mislim da te taj covjek ne zasluzuje. Ako ste toliko dugo pokusavali dobiti bebu naprosto mi je apsurdno da on odustane na cilju. Cinjenica jeste da se parovi koji dugo pokusavaju zatrudniti ili jos vise vezu jedno za drugo ili se totalno otudje ali opet sve me je to ucinilo uzasno tuznom, sva ta muska sebicnost...

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Trudna, a sama...
21.9.2010 20:47:44   
luuunaa
Drage moje,
Danas sam se tek učlanila i malo šaram pob blogovima, zastala sam na ovom.

Tebi malena od srca želim sve najbolje u životu, budi jaka,sretna i ponosna. Jednog dana, kada ugledaš te vesele okice, kada čuješ taj nježan plač, kada osjetiš te mile rukice koje te trebaju, sve drugo pasti će u drugi plan.
Sada ti ostaje samo da misliš na sebe i bebu, da se raduješ svakom trenutku, i svakom novom danu, jer imaš za koga živjeti, imaš se ćemu nadati. Katkad nam se zatvore vrata, ali ostane otvoren prozor!
Život nije uvjek onakav, kakav se na prvi tren čini.

user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 11:33:37   
mea ley
ejjj.. evo mene samo da se javim da sam rodila prekrasnog sincica i dala mu ime po ocu...
sve je u redu i moram priznat da se puno bolje osjecam sad kad je mala mrvica pokraj mene, imam se za koga truditi...
Sa ocem djeteta sam jos uvjek u kontaktu ali prije 2 dana mi je rekao da zeli mir i slobodu, da se ne moze zamislit da bude sa djetetom svaki dan vec jednom u mjesec ili dva i da trenutno moze pomoci samo financijski , a kad odraste razgovorom ako ce trebat... a isto tako da mu je stalo do mene ali ne vidi se u tom smislu da je sa samo sa mnom nego i sa drugima...Totalno je nezainteresiran.. eto tolko o ocu...
Moram priznat da mi puno fali razgovor sa vama, sve ste mi jako super i drago mi je da vam se mogu javiti...

(odgovor članu luuunaa)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 12:09:05   
mea ley
falite mi user posted image

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 12:13:18   
rose 87
cestitam ti na rodjenju sina user posted image user posted image user posted image user posted image zelim vam sve najbolje,eto dobila si najljepsi poklon na svijetu i sama kazes bori se za njega,uzivaj s njim i raduj se svakom danu koji provedete zajednouser posted image
a za oca necu trositi rijeci user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 12:26:12   
mala86
cestitam na sincicu user posted image user posted image user posted image user posted image ,uzivaj s njim u svim novim danima sto ti dolaze,a stavri iz proslosti ostavi tamo gdje im je mjesto user posted image ,u proslosti naravno,jer krenuo ti je novi,puno sretniji zivot

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 14:27:27   
malena27 RR
mea ley cestitam ti na user posted image user posted image user posted image user posted image   posveti se svom bebcetu i volite se user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 14:30:45   
Hanady RR
čestitam dragauser posted image user posted image user posted image user posted image
tako mi je milo zbog tebe, sjećam se pričala sam ti kada rodiš to čudo malo sve ćeš gledati drugačijim okama. sve boli manje su jer jedino te to pile iskreno i bezuslovno voli kao i ti njegauser posted image

javi se, pričaj nam, slikaj nam....
ovo je beba koju smo čekale sve...
stalno si nam bila u mislima, tvoja hrabrost i snaga i konačni ishod može biti lijepa i poučna priča za mnoge mameuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 15:06:23   
Apotekarka
Cestitam...Svako zlo za neko dobro mislim da osjecaj koji si dozivjela kad se rodila bebica se ne moze porediti ni s cim...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 15:09:55   
samedi
Cestitam draga Mea

user posted image user posted image user posted image

Bas sam te se juce sjetila i pitala se sta je bilo s tobom!!!! Eto sad imas svoje malo cudo koje je bilo ispod tovg srca i nista i niko drugi ti ne treba!!! Pisi nam,kako je porod protekao,kako je maleni? Kako se ti osjecas? Ma sve nam pisi!!!
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 16:22:43   
Anoniman
user posted image   user posted image   user posted image   Čestitam ti draga na sinčiću!

Baš mi je drago da si nam se javila.

(odgovor članu samedi)
  Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 20:17:28   
Niobe
Čestitam na sinu.
Svaka žena je dovoljno jaka da uspije sama, samo treba da tu snagu u sebi i pronađe.
Ne daj se user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu luuunaa)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 20:22:55   
klemzi
Uživaj u svom sinu, da ti bude zdrav i živ, i raduj se svemu lijepom što vas čekauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 20:34:29   
rose
cestitam na rodjenju sina i da ti je ziv i zdrav puno godina user posted image user posted image pominjale smo te neki dan na kafici i sjetih se da ti je termin sad negdje u novembru...kao i meni...ja jos uvijek cekam svoju curicu user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 20:34:55   
aida.
cestitam draga bas mi je drago da si se javila... cesto sam se pitala sta je s tebe... uzivaj sa svojim malim piletom, sve ostalo je manje vazno user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 21:15:34   
taurus
user posted image user posted image user posted image user posted image  mea
iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
stvarno mi je drago da si nam se javila

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 21:21:45   
teacher75
iskrene cestitke i od mene!user posted image user posted image user posted image strasno mi je drago da je sve proslo ok i da uzivas sa svojim sincice. sve naj mu zelim, neka ti je ziv i zdrav i neka te slusa i postujeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 21:27:47   
Mirkica
hrabra zeno cestitiam ti na rodjenju sina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da mu budete zivi zdravi veseli da vam nista u zivotu ne fali punoo srece , zdravlja uspjeha i ljubavi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.11.2010 22:59:10 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 21:38:11   
ivanak
Čestitiam na sinu i uživajte puno, puno skupa dok god možete...

Ako ti što treba samo javi...


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 22:49:15   
mnn
bas sam sad ugledala ovu temu.čestitke iskrene na malenom andjelu!!!user posted image
moj savjet glavu gore,neki dan sam naletila na jedan post od jednog svjetski poznatog pjevača kojeg je otac ostavio.citiram samo dio..rekao je da mu to nikada neče moči oprostiti ali da je skupio hrabrost da popriča sa njim o svemu.ali da ga i dalje ne želi skroz u svomn životu.nedaj se i glavu gore,imaš svoje djete i ne zaboravi osmjeh na lice.jedan savjet od mene,bolje da je tako jer da ste ostali zajedno samo bi bili nesretni.želim ti svu sreču ovog svjeta!user posted image user posted image i zapamti da e on jednog dana aliti ali to je njegov problem .

< Poruku je uredio mnn -- 4.11.2010 22:50:36 >


_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 23:07:29   
enna
I meni si neki dan pala na um pitala sam se zasto se ne javljas toliko dugo i evo javila si se sa prekrasnom vijescu dobila si jedng malenog andjela na dar sada uzivaj smij se i kada bi plakala jer imas razlog za to imas svoje pile pored sebe.Znam tesko ti je ali vjeruj mi mnogo teze bi ti bilo da si ostala sa ocem djeteta zato osmjeh na lice a ONuser posted image user posted image user posted image  ce imati vremena da se kaje ali bit ce kasno.Ljubimo i tebe i pilence i javi se kada mognes posalji nam slike od bebe ako ti treba nesto pisi tu smo za tebe!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 23:50:03   
mea ley
Hvala vam svima user posted image user posted image user posted image .... Znam da je bolje tako da sam sama sa bebicom, moram priznat da mi je jako zao sto nije uz nas ,dode mi ponekad da mi je tesko, ali ne mogu ja tu nista...imam malu mrvicu i ona je sad bitna i koncentriram se samo na nju...ta mala bebica uvjek mi izmami osmjeh i to je nesto najljepse sto mi se dogodilo...

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Trudna, a sama...
4.11.2010 23:54:38   
sporty mamaa
Mea draga cestitam ti na rodenju sincica, da je ziv, zdrav i veseo svojoj mami dugo, dugo godinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 4.11.2010 23:55:35 >

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *