|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna, a sama...
5.11.2010 7:22:55   
veda
Draga,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kao prvo iskrene cestitke povodom rodjenja tvoc sincica,i ja sam se kao i vecina cesto pitala sto je sa tobom, i kako si.Drago mi je da si se javila,sada uzivaj u svojoj malenoj user posted image .Zelim vam svu srecu ovoga svijeta,a malenom sretno djetinjstvo.Pusa

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Trudna, a sama...
5.11.2010 9:05:52   
veeseelaa
moje čestitke, samo ocu djeteta nisi trebala dati tu počast da sin o kojem ne želi brinuti nosi njegovo ime


< Poruku je uredio malena27 RR -- 5.11.2010 19:13:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Trudna, a sama...
5.11.2010 9:20:22   
teacher75
slazem se sa veeseelom...


< Poruku je uredio malena27 RR -- 5.11.2010 19:13:31 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Trudna, a sama...
5.11.2010 9:31:12   
saso
Draga moja,cestitke za sincica,da ti bude ziv i zdravuser posted image .Mislim da nisam kompetentna davati ni poz.ni neg.komentar u vezi toga ali sam ipak misljenja da ta osoba ni po kojem osnovu nije zasluzna da dijete nosi njegovo ime.Ti si pokazala mnogo vecu odgovornost i imas veeeeliko srce user posted image


< Poruku je uredio malena27 RR -- 5.11.2010 19:13:58 >


_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Trudna, a sama...
7.11.2010 22:41:18   
ivana st
Mea čestitam user posted image  user posted image user posted image i tvom princu želim dug i sretan život!
Drago mi je da si nam se javila! Ako budeš trebala bilo kakav savjet, pomoć ili nekog za razgovor tu smo, samo se javi. Nadam se da će se sve u tvom životu posložiti kako budeš htjela, a ima li ljepšeg početka od ovog user posted image .


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Trudna, a sama...
7.11.2010 23:36:14   
Lilipop
Mea cestitke i od mene, bas sam se brinula za tebe a sad sam presretna da je sve ispalo odlicno! Tvome sincicu zelim dug i sretan zivot, njegovoj majci puno srece i odsad sve veselja u zivotu!user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 9.11.2010 10:00:55 >


_____________________________

3 x IUI -0

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 18:45:34   
mea ley
Ejj. drage moje... Htjela bi vam stavit slike od mog najmilijeg  samo recite mi  kako mogu al nebi htjela da itko vidi osim vas forumasicauser posted image user posted image user posted image  ,  podjelila bih to samo sa vama...

Razmisljala sam o tome sto ste mi rekle da ocu djeteta nisam trebala dati tu cast da moj mali nosi njegovo ime, ali sta je tu je, sad je vec gotovo.... ne znam dal mi je zao ili ne, niti da ni ne...


Moram priznat da mi je tesko u trenucima, fali mi on...otac djeteta...izgleda da ma kakav gad on bio jos uvjek skrivam osjecaje prema njemu samo sramim se priznati vam, user posted image user posted image  ,jos sam u kontaktu sa njim, nazalost ne sjecam se kad sam dobila ljepu rjec od njega, nasli smo se koji puta, cujemo se skoro svakodnevno i tesko mi je a znam da se moram maknuti, samo ne znam kako jer jedino sto radi je to da me cini tuznom, tesko mi je bilo cuti od njga da on zeli jos mnogo zena a ne samo mene...sramim se priznati da mu jos uvjek pisem a on meni odgovara samo radi reda, al ne znam kako si pomoc, ispadam jadna i ocajna...
Zelim ne misliti na njega, maknuti ga iz zivota, zaboraviti ga, sretna sam sto imam sad tu malu mrvicu koja mi uvjek izmami osmjeh, koja mi uljepsava zivot i nebi to mjenjala ni za sto, samo ne zelim da me gleda tuznu ponekad , zelim da me uvjek gleda veselu i nasmijanu....

ljuta sam sto otac djeteta putuje svijetom, zeli da se zabavlja sa jos mnogo drugih zena, izlazi da se provodi, luduje, malo mu je stalo do malog, malo mu je svejedno jer ga jos nije ni vidio, a opet dovoljno bi mu bilo da ga vidi jednom u dva mjeseca...

Mislite li da bi trebala dozvoliti mu to da ga vida jednom u dva mjeseca s obzirom da on nece nista poduzimat ako mu ja ne dozvolim, stovise nece se zamarat time jer ionako je njegov zivot samo u poslu....???
Mislite da bi trebala dozvolit mu da ga vida jenom, dva puta u 2 mjeseca ???
Poslala sam mu neke slike od sina i rekao mi je da nije osjetio apsolutno nista kada  je vidio slikeuser posted image user posted image ..
Ja se bojim da mu takav otac ne treba koji ce svako malo reci da nije spreman biti otac ??
Bojim se da bi mogao samo povrjedit ga s time da se vide samo par puta godisnje..
Sta cu djetetu reci kad me pita zasto ga tata ne zove danimauser posted image user posted image user posted image ni ne posjecuje mjesecima ako mu dozvolim da ga posjecuje par puta godisnje ??? sto cu djetetu reci kad otac zaboravi na njega sto po mom misljenju sigurno hoce???

Imam toliko pitanja a ni jedan odgovor...user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Lilipop)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 19:00:58   
Anoniman
Draga moja vidim dvoumis se , ja sam prije 3 mjeseca prekinula sa svojim radi par razloga, mada on zove , kao pozelio me ovo ono, ma mislim sama u sebi ko te hebe, slusaj ti svoju mater ona najbolje zna sta je za tebe dobro...Sto se tice malog rekla sam mu da ne dolazi, bolje nikakav otac nego ikakav...Jesam imala osjecaje prema njemu, mozda i sad imam ali su uguseni svakodnevnicom , malenom bebom, planovima za buducnost i jedino sto znam je da sam najsretnija zena na svijetu...Svakim jutrom se budim nasmijana, mada nenaspavana, uvijek u zurbi ali moje dijete me gleda i osjeca sretnom...Ne zalim ni za cim, jer ovo dijete je moja starost, jednom kad budem umirala, kad se okrenem da pogledam svoj prozivljeni zivot nemam se cega stidjeti, dok naprotiv mbm nece imati u sjecanju, ni prvi zubic, ni prvu rijec, prvi korak, izgubio je najvece bogatstvo slusajuci druge....

Tako i ti draga gledaj sebe i svoju bebicu,ona ti daje snagu, radost, smijeh, zar ima veceg bogatstva...Zaboravi tog muskarca nije vrijedan tebe ni tog djeteta, uostalom sa takvim stavom sta ti moze pruziti osim suza, nervoze, sikirancije...Zasluzujes mnogo bolje i vise....

(odgovor članu mea ley)
  Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 19:05:36   
anidla
MarinaDK svaka tebi cast! jako si hrabra, jaka i pozitivna!!! cijenim to! ustvari skidam ti kapu! user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 19:12:02   
Anoniman
Potpisujemuser posted image user posted image user posted image ...nisam ni znala

< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.11.2010 19:45:39 >

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 19:20:02   
Niobe
Marina, nisam znala user posted image svaka cas_t, da je tesko jeste, ali znas da se boris i uspijevas sama.

Mea, također sam samohrana majka. Clean break, a poslije sve nadođe. Ispocetka boli ko vrag, ali prođe..i sve dođe na svoje.

Sad ne postoji niko sretniji od mene.

SAMA SI SEBI NAJBITNIJA, s tim dolazi i sposobnost da se brines o malenom biću koje je sada prioritet.

Ljubim te i cuvaj se.

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 19:21:26   
Anoniman
Hvala cure moje, pisala sam nesto malo o tome ali to je sad proslostuser posted image user posted image
Usput da kazem tesko jeste, ali kad dobro isplaniras dan, sedmicu puno je lakse, imam seku koja mi je velika pomoc. ali ipak  znam da sam napravila ispravan korak, moze se to zvati i princip ali ne vidim se s nekim ko stoji u mjestu i govori danas-sutra....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 19:21:53   
juni
MarinaDK, svaka cast zeno! user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 19:40:03   
malena27 RR
nasim samohranim majcicama jedan veliki zagrljaj podrske user posted image user posted image user posted image
svaka cast hrabre zenice!

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 19:41:48   
mea ley
Marina DK svaka ti cast, zelja mi je da jednog dana i ja tako kazem ko sto si ti meni sada napisala user posted image  i da taj dan sto prije dode, da skupim hrabrosti, maknem se od njega i dodem do tih rjeci koje si ti meni napisala

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 19:43:06   
Niobe
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

nasim samohranim majcicama jedan veliki zagrljaj podrske user posted image user posted image user posted image
svaka cast hrabre zenice!


user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 19:47:55   
mea ley
Hvala user posted image  . Znaci mislite da nebi smjela dozvolit da vida malog s obzirom da on zeli samo jednom , dva puta u dva mjeseca???

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 19:50:19   
Anoniman
lutko nema tu jednog dana, to zavrsi sto prije inace sama sebe zavlacis i cinis se jos vise ranjivom nego sto jesi....promijeni broj, zibrisi njegov, s malom bebom kojoj si potrebna svake sekunde mnogo lakse ide...posveti vrijeme bebi i sebi....Vjeruj mi lakse ce ti biti jer on je samo ruzna navilka, tu naviku zzamijeni s drugom...Tesko jeste ali vidjet ces kad prodje par dana i skontas da ne mislis na njega... A sto se tice bebe i odrastanja bez oca bolje je da odraste sa majkom koja ga voli nego s ocem koji ne postuje ni majku, samim tim ni dijete i koji je u dubini duse toliko sebican da nije u tsanju pruziti ljubav i paznju svom rodjenom djetetu....
Sjedi sama sa sobom malo popricaj razmmotri stvari onakvim kakve jesu e ne onakvim kakve bi ti zeljela da budu....
Moze biti da je ovo zadnje grubo receno ali u stvarnosti je tako....

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.11.2010 8:29:42 >

(odgovor članu mea ley)
  Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 19:58:07   
Niobe
Ta odluka je tvoja.
Ukoliko financijski ucestvuje i priznao je dijete, mislim da ima pravo da ga vidi. svaki sud bi to dozvolio.
Ako pak ne, ukini ga naskroz user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.11.2010 8:29:25 >


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu mea ley)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 20:09:13   
Anoniman
Ne znam kakav je zakon u drzavi kojoj zivis, ali mislim jednom ili dva puta u dva mjeseca bi on da vidi djete, je apsurd....Mislim evo kontam on bi to vise radi sebe nego radi djetata...Jer djetetu je potrebna paznja, ljubav i sigurnost svaki dan, a on bi kako se meni cini vise da dijete zna za njega nego da pruzi to sve gore navedeno...Mislim da je taj tvoj veoma egoistican(nadam se da ova rijec postoji u nasem jeziku)Ako ne placa alimentaciju lupi mu vrata pred njuskom

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.11.2010 8:29:33 >

(odgovor članu mea ley)
  Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 20:10:52   
mea ley
Marina DK nije nista grubo receno, znam u pravu si, ohrabruju me tvoje rijeci...

Otac djeteta kaze da trenutno moze pomoci samo financijski, nisam od njega uzela do sad ni kunu ma koliko god mi bilo tesko, nisam htjela jer smatram da ako uzmem novac da ima pravo da ga vidi kad pozeli, a za svoje djete ne zelim da on ulazi i izlazi iz njegovog zivota svaki mjesec, dva, tri ....vjerujem da bi se njegove posjete prorjedile na jednom, dva puta godisnje s vremenom, a ne zelim to svom djetetu priustiti...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 20:14:38   
bebbe RR
Podrška za naše samohrane mame. Znam da vam nije lako, ali znam i da imate najveći motiv na svijetu za sve.
A što se tiče oca u primijeru o kojem govorimo i u svakom - ne smije se dozvoliti da dijete ikada, ikada bude sredstvo zamanipulaciju i emocionalne ucjene.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 20:17:51   
Leva
Mea iskrene cestitke user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 20:20:12   
Anoniman
Lutko ja mislim da je u svakoj drzavi na svijetu otac duzan placati djetetu, ja bi da sam na tvom mjestu, sudski obezbjedila da on placa, a taj novac slagala malenom na racun...To je moje misljenje, znaci ne moze se iskupiti s izjavom da ti pomaze jer nemas nikakve koristi od tih para

(odgovor članu bebbe RR)
  Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Trudna, a sama...
18.11.2010 20:25:22   
mea ley
sva sam izgubljena od toga svega, zelim konacno pokazat se jakom i biti to, krenut dalje, samo ne znam kud tocno njega stavit, nije ovo emocionalna ucjenavec samo zelim za svoje djete izabrat najbolje da ne pati, nebi si oprostila da ga on povrjedi, mozda je tesko, treba nam novac , ali snaci cu se i ja i bez njega sto se novca tice, a to dal mu moze on par puta godisnje pruziti nesto ne vjerujem da moze bilo sto osim da me djete pita tko je to kad se pojavi par puta godisnje il se ne pojavi duze vrijeme, on sam kaze da mu je prioritet posao, uvjek mu je bitna firma i drustvo, zabave, nogomet, pa tek onda ako nije umoran i nade vremena da se javi na moj poziv... zar mi treba da sinu lazem kad me pita gdje je tata?? da mu lazem da je doma i da spava, ili da je na putu da ce se javiti vec kad stigne, a on ce se provodit okolo i zaboravit na sina.... mislim da tako necu sinu priustiti nista ljepog, i ja cu se samo sekirati... ne znam, izgubljena sam vise... nebi si oprostila da mi mali pati zbog njega...

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *