|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna, a sama...
14.9.2011 14:50:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: usamljena80

Cure moje :)
Tipkale smo u srijedu, a ja u cetvrtak ujutro rodila svoju najvecu i jedinu ljubav :)
Ne mogu reci da nije bilo bolno ali je bilo sve dosta brzo gotovo i sad se samo mazimo, pazimo i volimo.
Otac ga je dosao viditi i potekle su suze ali to je sve lazno. Znam ja da ce to sve on brzo zaboraviti :)
Ali sad mi on srecom vise nije vazan, jer sad imam svoju ljubav za koju vrijedi zivjeti :)
Jos smo u bolnici ali se nadam da obzirom da je sve ok idemo sutra kuci :)
Pusa svima :)


sretno milauser posted image user posted image user posted image

i slažem s emejnjaj nick...ti si sve samo uasmljena nisi...imaš ono što taj ''mamlaz'' neće nikada...ljubav koja s enikada ne prkeida i na koju ništa ne utječe...mama i bebauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu usamljena80)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Trudna, a sama...
14.9.2011 14:53:13   
klara klaric
ĆESTITAM DRAGA NA MALOM ANĐELKUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu usamljena80)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Trudna, a sama...
14.9.2011 14:58:07   
HanaBana
sve sam virkala na ovu temu da vidim kako si, javljas li se i onda extra vijestuser posted image user posted image user posted image
prvenstveno cestitam da mi budete zivi i zdravi i veseli!!!!!
ljubice slatka sve ostalo sada vise nije bitno i nije prece od tog bica i darivanja paznje..sve ces ti ostalo lako zaboraviti uz to slatko stvorenje...jubim te punooo i da se sto prije oporavis i uzivas u buducem zivotu...

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu klara klaric)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Trudna, a sama...
15.9.2011 21:47:48   
usamljena80
Hvala vam cure, najbolje ste :)
A i ja konacno sretna zbog svoje bebice :)
Tata ga dolazi vidjeti, ali bas me zanima kako dugo. Bojim se da mu nisam trebala dozvoliti da ga vidi jer nije zasluzio. I bojim se da kako je jedna cura napisala da ga dijete ne zavoli a on podvije rep. A maleni je toliko medeni ko i svako novorođence da kad ga vidis tako sicusnog i bespomocnog ne mozes da ga ne zavolis :)
Te okice kad me pogledaju, jednostavno se topim poput kocke leda na suncu.
I da vise ne placem, nemam razloga :)user posted image
Moj zivot je konacno dobio smisao!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Trudna, a sama...
15.9.2011 22:31:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: usamljena80

Hvala vam cure, najbolje ste :)
A i ja konacno sretna zbog svoje bebice :)
Tata ga dolazi vidjeti, ali bas me zanima kako dugo. Bojim se da mu nisam trebala dozvoliti da ga vidi jer nije zasluzio. I bojim se da kako je jedna cura napisala da ga dijete ne zavoli a on podvije rep. A maleni je toliko medeni ko i svako novorođence da kad ga vidis tako sicusnog i bespomocnog ne mozes da ga ne zavolis :)
Te okice kad me pogledaju, jednostavno se topim poput kocke leda na suncu.
I da vise ne placem, nemam razloga :)user posted image
Moj zivot je konacno dobio smisao!



user posted image Bravo reklasam ja dijete je beskonacna ljubav , zavoli se istog trena ....Tesko je biti samohrani roditelj , Ja sam Adijevom ocu zabranila dolazak jer ne zelim da on dolazi kad je njemu ceif, on ima opciju da se zali , pa nek kuka kome hoce boli me , ja uzivam i kad sam umorna i nenaspavana ...
Sretno i vama , cokni to bebce za nas dvoje

(odgovor članu usamljena80)
  Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Trudna, a sama...
16.9.2011 0:10:10   
gerberka
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: usamljena80

Cure moje :)
Tipkale smo u srijedu, a ja u cetvrtak ujutro rodila svoju najvecu i jedinu ljubav :)
Ne mogu reci da nije bilo bolno ali je bilo sve dosta brzo gotovo i sad se samo mazimo, pazimo i volimo.
Otac ga je dosao viditi i potekle su suze ali to je sve lazno. Znam ja da ce to sve on brzo zaboraviti :)
Ali sad mi on srecom vise nije vazan, jer sad imam svoju ljubav za koju vrijedi zivjeti :)
Jos smo u bolnici ali se nadam da obzirom da je sve ok idemo sutra kuci :)
Pusa svima :)


sretno milauser posted image user posted image user posted image

i slažem s emejnjaj nick...ti si sve samo uasmljena nisi...imaš ono što taj ''''mamlaz'''' neće nikada...ljubav koja s enikada ne prkeida i na koju ništa ne utječe...mama i bebauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image i dobro si postupila. neka si dozvolila viđanje djeteta i oca..ne treba uvoditi vaše relacije i odnose u odnos diete - roditelj..djetetu je otac potreban za uredan psihofizicki razvoj..mnoge studije govore o tome..očinska figura je jako značajna..i neka si..koliko god nije zasluzio tvoj partner..tvoj sin ga treba..tata je tata.
s druge strane radim taj posao i mnoge zalbe oceva se ubaže sudskim putem, te majke izgube starateljstvo..cak je duzna dati i kad ne placa alimentaciju vec se alimentacija potrazuje drugom linijeom isto sudski..ali nista nije bitnoije od toga da ima i mamu i tatu bez obzira sto vas dvoje vise niste skupa..izvini ako sam te utušila, ali sam tako sretna zbog tvojih odluka da si mi uljepsala ne sedmicu nego mjesecuser posted image

sretna sam zbog tebe i user posted image i da, ti si sve, ali usamljena nisi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio gerberka -- 16.9.2011 0:12:55 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Trudna, a sama...
21.10.2011 15:24:16   
s0305
Vi ste jaaako srecne zene!!! Ima zena koje pokusavaju ostati trudne, ima nas koje smo izgubile svoje bebe... vase su zive i zdrave, samo naprijed, jeste tesko ali ima li sta ljepse od djece pa makar ih same odgajale!?
To je, naravno, samo moje misljenje...
user posted image svaka cast user posted image


_____________________________

Prolaze godine i život, još za tebe palim svijeće,
svakog dana boga molim da te vrati, ali neće........:(

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Trudna, a sama...
16.7.2012 15:15:53   
Anoniman
Nisam znala gdje da postavim pitanje,pa cu na ovoj temi
Dali mozda neka zna dali kod nas u Bosni ima neko prihvatiliste za trudnice? Radi se o punoljetnoj trudnici koja je sama, koja nema smjestaj, nikakvih primanja, a roditelji ne zele da je prime,jer nemaju ni oni navodno dovoljno,na oca djeteta nemoze racunat.Jedino rjesenje je neki smjestaj,pa me zanima ima li tako nesto kod nas?

(odgovor članu s0305)
  Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Trudna, a sama...
16.7.2012 19:29:07   
Alma_27
ne znam user posted image

u Tuzli, meni na pamet pada samo Vive zene. Ne znam ni da li bi oni to uradili ali mozes pitati. Na internetu ces naci njihov kontakt tel.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Trudna, a sama...
16.7.2012 19:40:46   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nisam znala gdje da postavim pitanje,pa cu na ovoj temi
Dali mozda neka zna dali kod nas u Bosni ima neko prihvatiliste za trudnice? Radi se o punoljetnoj trudnici koja je sama, koja nema smjestaj, nikakvih primanja, a roditelji ne zele da je prime,jer nemaju ni oni navodno dovoljno,na oca djeteta nemoze racunat.Jedino rjesenje je neki smjestaj,pa me zanima ima li tako nesto kod nas?

Ima u Međugorju zove se majčino selo i baš je prihvatilište za trudnice i majke sa djecom koje su same, bez primanja i bez krova nad glavom. Ja sam više puta išla tamo poslovno i razgovarala sa tim ženama i ima ih iz svih dijelova BiH.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Trudna, a sama...
17.7.2012 8:05:20   
Anoniman
Hvala Elma.Nasla sam njihovu stranicu evo.Bas se cini ok.Nego,dali znas mozda kakva je procedura oko dolaska,mislim dali se prije moraju neki papiri poslati od trudnice,ili slicno..., dali se ceka dugo...? Svakako cu nazvati da se raspitam ali eto vidim da si upoznata pa ako bi mogla jos neki detalj napisati ako znas.Hvala

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Trudna, a sama...
17.7.2012 17:53:52   
ElmaB
Ovako: majčino selo i dvije komune za odvikavanje, muška i ženska, se nalaze u Međugorju u sklopu katoličke crkve. Finansiraju se od vlade Italije, ali to nužno ne znači da moraš biti katolik ili da moraš ići u crkvu. Ne, tamo ima jako mnogo žena iz cijele BiH, koje nisu katolkinje, ali se tamo nalaze jer nemaju gdje drugo. Pošto sam ja tamo davno bila, mada mislim da se ništa nije promijenilo ni dan danas, dešavalo se da žene, sa djecom ili trudnice jednostavno pokucaju na vrata majčinog sela, tj. bukvalno pobjegnu i svoje sredine i tamo dođu. Sve žene koje se tamo nalaze, nešto rade u krugu majčinog sela, kuhaju, spremaju, ima čak i vrtić, zavisno od onoga što zanju raditi. Vremenom, osoblje majčinog sela se potrudi da se neke žene i zaposle, pa one u međuvremenu odu iz sela jer imaju prihode za samostalan život. Tamo se nalaze žene sa različitim sudbinama i veoma tužnim životnim pričama. Atmosfera u selu je predivna, svi su kao jedna velika porodica, a hrana lijekovi i smještaj su im obezbjeđeni. Selo ne oskudjeva ni učemu zato što novac dolazi iz Italije i oni po cijelom svijetu imaju svoja utočišta za žene, djecu, ovisnike i slično. Slobodno ih nazovi i raspitaj se. Sretno!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Trudna, a sama...
17.7.2012 20:49:41   
milenium
novac dolazi sa svih strana i iz svih gradova BiH a ne samo Italije.par puta godišnje i naše mjesto i sva okolna mjesta po cijeloj hercegovini skupljaju hranu i ostale stvari koje se gore u Međugorje šalju. ne znam više ni broja koliko sam pelena,šampona,ulja dječje kozmetike,i hrane poslala.ne samo ja nego i svi ostali okolo međugorja.a što se tiče Italije mogli bi davno zatvorit.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Trudna, a sama...
17.7.2012 21:34:58   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: milenium

novac dolazi sa svih strana i iz svih gradova BiH a ne samo Italije.par puta godišnje i naše mjesto i sva okolna mjesta po cijeloj hercegovini skupljaju hranu i ostale stvari koje se gore u Međugorje šalju. ne znam više ni broja koliko sam pelena,šampona,ulja dječje kozmetike,i hrane poslala.ne samo ja nego i svi ostali okolo međugorja.a što se tiče Italije mogli bi davno zatvorit.

Milenium, nija baš tako kao što kažeš jer sam izuzetno dobro upoznata sa situacijom, ali nema veze, uopšte to i nije bitno, već sam ovo sve napisala da bih dala informacije osobi koja je to tražila.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Trudna, a sama...
18.7.2012 7:35:36   
Anoniman
Hvala puno na odgovoru, bas mi se cini ovo ok.Jos danas cu ih kontaktirati jer je hitno.Lijep pozdrav!

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Trudna, a sama...
18.7.2012 9:39:51   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Hvala puno na odgovoru, bas mi se cini ovo ok.Jos danas cu ih kontaktirati jer je hitno.Lijep pozdrav!

Nazovi ih i objasni kakva je situacija, sigurna sam da će pomoći. Sretno!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Trudna, a sama...
18.7.2012 9:50:39   
Mala Selma
Majcino selo i komuna Cenakolo koja se nalazi u Medjugorju ne finansira vlada Italije, vec dobroi ljudi.Ovi objekti su nastali zahvaljujuci casnoj sestri Elviri.Oni zive i funkcjonisu zahvaljujuci dobrim ljudima i vlastitim rado.Naravno da su oni prihvatiliste za "izgubljenje duse" ali postoji procedura ulaska u iste.Svakako mozes nazvati ili otici i informirati.Ja sam novca i novca i stvari poklonila i komuni i majcinom seluuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Trudna, a sama...
18.7.2012 11:15:50   
milenium

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Majcino selo i komuna Cenakolo koja se nalazi u Medjugorju ne finansira vlada Italije, vec dobroi ljudi.Ovi objekti su nastali zahvaljujuci casnoj sestri Elviri.Oni zive i funkcjonisu zahvaljujuci dobrim ljudima i vlastitim rado.Naravno da su oni prihvatiliste za "izgubljenje duse" ali postoji procedura ulaska u iste.Svakako mozes nazvati ili otici i informirati.Ja sam novca i novca i stvari poklonila i komuni i majcinom seluuser posted image


potpisujem.meni je to skoro tik do kuće tako da sam i ja upućena draga elmauser posted image anonimna pošalji na pp sve što te zanimauser posted image

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Trudna, a sama...
18.7.2012 12:28:49   
ElmaB
Ja opet tvrdim da baš nije tako, ali ok ako Vi mislite da jeste, opet ponavljam bitno je da osoba kojoj je neophodna pomoć nađe utočište.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 444
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *