|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Otisak rukice i nogice :
10.5.2010 1:50:42   
nasa princezica
user posted image ipak sto je ostalo kad smo obojili ispalo je extra,ali u svakom slucaju radimo ponovo jer ovi na tankoj podlozi su plitki tek kad se oboje vide se.

_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu nasa princezica)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Otisak rukice i nogice :
10.5.2010 7:31:23   
mala86
ja sam ovo vidjela prvi put i odusevilo me!bas sam sinoc spominjala muzu da moramo to napravit

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu nasa princezica)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Otisak rukice i nogice :
20.5.2010 12:53:19   
anidla
user posted image

jedva nekako smo uspjeli, nema Noa snaga koliko je mama htjela user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Otisak rukice i nogice :
20.5.2010 13:21:13   
acudesa
Danas sam pročitala da je ova tehnika oslikavanja veoma važna za razvoj dječijeg samopouzdanja i upoznavanja sebe (za djecu od 2 godine i više)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Otisak rukice i nogice :
20.5.2010 13:27:50   
anidla
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Danas sam pročitala da je ova tehnika oslikavanja veoma važna za razvoj dječijeg samopouzdanja i upoznavanja sebe (za djecu od 2 godine i više)


ma moze i od 6 mjeseci user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Otisak rukice i nogice :
20.5.2010 13:34:54   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: anidla

user posted image

jedva nekako smo uspjeli, nema Noa snaga koliko je mama htjela user posted image


ovo je extra..gdje si nabavila ovaj veliki ram?

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Otisak rukice i nogice :
20.5.2010 13:39:07   
anidla
Hvala HanaBana....inace sve okvire za slike kao i dekoracije za stan uzimam u Magmi Home user posted image

ovo sam uradila sa okvirom za slike jer na taj nacin se otisci nece prasiti i ako puknu ne moze im nista biti...jos samo da mm izbusi rupe na zidu user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Otisak rukice i nogice :
5.12.2010 19:49:35   
Anoniman
Ja sam nedavno kupila paket dodje gips, ramovi od malo tvrdjeg kartona, boje, smirgl papir, ljepilo, evo veceras pravimo otiske rukica i nogica, pa cemo i dekorisati malo ramove....uradit cu sebi , mamitati i naravno tetki, mali pokloni za Bozic, kad sve bude gotovo postavim fotke naseg remek djela

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Otisak rukice i nogice :
5.12.2010 21:17:17   
mala86
joj mi dobili u nagradnoj igri od pampersa,okvir za sliku,sa druge strane ide otisak rukice ili nogice-a mi nikad napravit,jednostavno zaboravimo user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Otisak rukice i nogice :
5.12.2010 21:29:19   
Anoniman
Joj napatila sam se, ko niko, dok umjesim tjesto za donji otisak, pa  gips za gornji, pa dok se osusi , pa smirglanje, elem nogice su super ispale dok su rukice katastrofa, ne znam kako ali gips pun mjehurica, mada sam sve isto radilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Otisak rukice i nogice :
5.12.2010 21:40:01   
frenkoza
fenomenalan efekat za poklon.... mi smo uradili nanama za 8. mart.... malo je reci da su se odusevile....bas onako za cijei zivot... prvi poklon od bebacha za osobe koje ih iskreno vole

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Otisak rukice i nogice :
5.12.2010 21:43:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

fenomenalan efekat za poklon.... mi smo uradili nanama za 8. mart.... malo je reci da su se odusevile....bas onako za cijei zivot... prvi poklon od bebacha za osobe koje ih iskreno vole


Bas tako

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Otisak rukice i nogice :
5.12.2010 21:46:26   
Adana
Da sada ne iscitavam temu, mozete li mi reci koja je masa dobra? Znaci da nije pretvrda, da je elasticna, i da se fino osusi?
I kako pravite otisak, na komadu mase onako razvaljanom, u nekom poklopcu, ili?
Nikako da se nakanim da ovo odradim... user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Otisak rukice i nogice :
5.12.2010 21:58:54   
Anoniman
Ja kupila sve potrebno u paketu , gips, boje raamovi, ljepilo itd, sam ja napravim donji kalup od brasna , vode, soli i ulja,,,,Na donji kalup ide otisak nogice i rukice koji je u kalupu oblika kocke velicine rama..eE onda napravim gips kji je u tecnom stanju i potrebno mu je oko pola sata da se osusi i sipam ga u  kalup od tijesta, kad je suho operem gips tj tjesto sa gipsa ...
Ovdje otisak nije udubljen vec ispupcen, ram na kraju mozes ukrasiti bojama, kamencicima skljkama itd

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Otisak rukice i nogice :
5.12.2010 22:21:53   
frenkoza

IZVORNA PORUKA: frenkoza

user posted image

evo nasih otisaka, napravili smo dva ovakva i poklonili ih nanama za 8. mart

1. ovaj glinamol je mekan i fin, kupili u merkatoru
2. stavili smo ga u ovu zdjelu od folije za pecenje, u slucaju da se zalijepi da mozemo razvaliti zdjelu....
3. pokvasili nogice i rukice i otisnuli... cackalicom napisali "dragoj nani, Abdulah" i probusili rupu da se moze provuci kanapica... ostavili da se osusi...
4. kad se osusilio, temperama obojili... i kad se boja osusila isprskali lakom za kosu, da dobije fini sjaj




evo da se ne ponavljam user posted image postpuak ukratko.... najteze je ustvari uzeti otisak.... mi smo radili kad je bebi imao 4 mjeseca i bas smo se namucili... narocito rukicu...


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Otisak rukice i nogice :
12.2.2011 18:04:36   
taurus
ima li negdje u SA da se kupi ovaj komplet (okvir+glinamol) za pravljenje otiska
i ne znam je li mi prerano da napravim
znam da rukicu nećemo moći ali bih voljela napraviti otisak ovako malog stopala

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Otisak rukice i nogice :
12.2.2011 19:40:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taurus

ima li negdje u SA da se kupi ovaj komplet (okvir+glinamol) za pravljenje otiska
i ne znam je li mi prerano da napravim
znam da rukicu nećemo moći ali bih voljela napraviti otisak ovako malog stopala

ja nisam uspjela...moram sad probati kad je veci...dok je bio tako mali nije naravno imao "tezinu" da ostane fini otisak, pa sam mu ga ja temperama uzela...kupila fino platno za par markica u merkatoru i tempere ...pa raznih boja na bijelom platnu...dobro je ispalo...dvije je zabrljaouser posted image ...tri su bas super ispale

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Otisak rukice i nogice :
12.2.2011 20:31:56   
taurus
dadada smijem li bojiti stopala temperamauser posted image user posted image user posted image
ipak je user posted image   stara 15 dana
čime bih još mogla obojiti nogicu i napraviti otisak
a ovo u glinamolu sam kontala da napravim kad spava i tako da ja pritisnem stopalo
može li tako, ne znamuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Otisak rukice i nogice :
12.2.2011 23:03:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taurus

dadada smijem li bojiti stopala temperamauser posted image user posted image user posted image
ipak je user posted image   stara 15 dana
čime bih još mogla obojiti nogicu i napraviti otisak
a ovo u glinamolu sam kontala da napravim kad spava i tako da ja pritisnem stopalo
može li tako, ne znamuser posted image user posted image user posted image


tempera nije otrovna...a mozes i vodenu boju...nije ni ona...ja sam A. uzela kad je imao mozda mjesec dana...ti probaj s glinamolom...meni nije islo...jednostavno, nisam mogla dovoljno pritisnuti

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Otisak rukice i nogice :
12.2.2011 23:04:39   
teacher75
meni je tako zao sto ovo nikad ne uradismouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Otisak rukice i nogice :
12.2.2011 23:06:16   
myb@by

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je tako zao sto ovo nikad ne uradismouser posted image user posted image user posted image

I meni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Otisak rukice i nogice :
12.2.2011 23:12:44   
mamine oci
user posted image

ova nasa je od gipsa ali bi voljeli probat i od gline ovo je pravljeno kad je zvrk imao dvije godine tako da vam nije ni sad kasno za vas koje mislite da ste zakasnile:)


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Otisak rukice i nogice :
12.2.2011 23:14:16   
mamine oci
user posted image

i jedna za nanu i dedu:)


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Otisak rukice i nogice :
12.2.2011 23:23:02   
de_de
Mamine oci otisci su super:)))) Mi smo ih radili svaka 3 mjeseca, do 1 rodjendana. Taurus imas u trznim centrima (kod nas je bilo u Bingu) jestiva masa za modeliranje. Meksa je od plastelina pa ti nece biti tesko utisnuti nogicu, a nije ni toksicna, bas je namijenjena za djecu , da ju oblikuju. Kada se napravi odgovarajuci oblik ostavi se na zraku 24 sata da se osusi (tako pise na pakovanju).
Ja sam pokusala napraviti otisak kenine ruke u njoj, ali je premeka, pa mi ju je svaki put zgnijecio.
Ja sam takodje, kada je keno bio bas mali pravila otisak po Ilhaninom receptu sa brasnom i gipsom (ima na nekoj od prethodnih strana) i super mi je.


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Otisak rukice i nogice :
12.2.2011 23:31:40   
mamine oci
de_de hvala puno posto je moj F.zvrk jedva smo usijeli al eto imam uspomenu:)
mlao OT de_de nema te dugo;)


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *