|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jelovnik za trudnice
19.8.2014 15:20:15   
Almasa_T
Nije valjda da se ova tema ugasila. Meni bi zaista bilo korisno cuti od ostalih mama i trudnica sta je vama pomoglo. Ja imam strasne mucnine i jako tesko mi je zadnjih dana jesti stvari koje sam prije jela. Moguce je da je to samo neka prolazna faza nadam se :)

Danasnji dorucak: pahuljice fitness nekako njih sam uvijek voljela jer imaju dodatak susenog voca i obavezno uz to popijem solju cijedjenog soka od naradnze.
Rucak: Supica od brokulica i krompirusa koja je bas lijepo sjela na zeludac.
Veceru čekam ... :)

< Poruku je uredio Visnja RR -- 29.8.2014 12:09:58 >

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Jelovnik za trudnice
5.9.2014 13:49:21   
Almasa_T
Zadnja dva dana sam kao luda. Samo mi se jede lubenica i sladoled. Inače volim to da jedem, ali ovih dana je to presmiješno. Ima li ko od vas da dijeli isto iskustvo sa mnom?user posted image


(odgovor članu Almasa_T)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Jelovnik za trudnice
5.9.2014 13:51:08   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Almasa_T

Zadnja dva dana sam kao luda. Samo mi se jede lubenica i sladoled. Inače volim to da jedem, ali ovih dana je to presmiješno. Ima li ko od vas da dijeli isto iskustvo sa mnom?user posted image



Kad sam s M bila trudna, kisela pavlaka mi se luđački jela, a sa T sam obožavala onaj rebrasti čips umakati u jogurtuser posted image
Sladoled mi se vazda jede, bila trudna ili neuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Almasa_T)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Jelovnik za trudnice
8.9.2014 17:46:22   
Almasa_T
Meni se nesto grickalice i ne jedu. Ali zato piletinu ni na TV-u ne mogu da smislim. Odmah mucnine user posted image . Ovo sa hranom jel to ima ikakve veze sa time sto ce dijete voljeti da jede kasnije? Meni je prva beba pa me svasta zanima user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Jelovnik za trudnice
5.11.2015 8:55:19   
Visnja RR
I dok pravite svoj jelovnik pročitajte jos jednom šta da a šta ne

http://www.ringeraja.ba/clanak/zdrava-ishrana-u-trudnoci_998.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Almasa_T)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Jelovnik za trudnice
27.2.2016 18:20:27   
Angelica
Pitanje je šta je sad zdravo
Kupim jabuku svrbi me poslije jezik, grlo i uši od nje, nek nam je Bog na pomoći šta mi jedemo ko fol zdravo

Meso ne jedem, jer ne podnosim miris prženja niti kuhanja

Ja miješam malo haluge malo tijestauser posted image

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Jelovnik za tudnice
2.3.2016 17:32:08   
Enisa1989
Ja sam jutros popala žitarice za doručak i onda kasnije sam napravila voćnu salaticu od mandarine, kivije i jabuke.
Ručala sam kuhani kupus sa teletinom user posted image

Poslije ću vjerovatno pojest jabuku i popit jogurt user posted image

ps: ja sam hljeb skroz izbacila iz svoje ishrane već 10 dana jer sam uvrstila u svoj doručak itarice

< Poruku je uredio Enisa1989 -- 2.3.2016 17:34:49 >


_____________________________

19.06.2016.

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Jelovnik za tudnice
4.4.2017 14:47:17   
boki11
Sezona je šparoga pa je šteta ne iskoristiti tako zdravu namirnicu. Mnogi preporučuju šparoge kao zdravu namirnicu za trudnice, posebno zbog velikog udjela željeza i folne kiseline. Bacite oko na LINK pa krenite u berbu. Ako vam se ne da, pošaljite muževe :)

(odgovor članu Enisa1989)
Neposredna veza do poruke: 133
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *