|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:54:40   
Hanady RR
pa ja sam nekako skontala da se govori o modnom promašaju na način da je nešto moderno kao takvo ozdvojeno a nama se ne dopada i smatramo da nije trebalo biti svrstano u dobre stavri mode....user posted image


recimo...moderne su platforme ogromne od komlet šljokica po mogućnosti zlatnih...user posted image
ja ne znam šta bih sa njima radila nikakouser posted image user posted image

moderni su kombinezoni do tila u bojama voća...ja kad vidim djevojku u takvom pa još ona boja kajsije...ja bih sjela i plakala koliko me mezi pogled na to...al hit je...nema štauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:59:14   
Bihter
http://img267.imageshack.us/img267/8708/jelisavetakaradordevici.jpg na ovo sam mislilauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 0:08:18   
MicoTico
e ovo se zove: magična kombinacija čarape+sandale
http://www.google.ba/imgres?hl=bs&client=firefox-a&hs=v0f&sa=X&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=np&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=17ov9rZEgD7PNM:&imgrefurl=http://wannabemagazine.com/ono-sto-niste-smeli-sada-smete/&imgurl=http://wannabemagazine.com/wp-content/uploads/2012/08/slika-1110.jpg&w=600&h=397&ei=cSlFUKLgOM3jtQbOwYHACA&zoom=1&iact=hc&vpx=559&vpy=146&dur=1858&hovh=183&hovw=276&tx=152&ty=148&sig=111119332507260742542&page=3&tbnh=120&tbnw=166&start=29&ndsp=19&ved=1t:429,r:3,s:29,i:173&biw=1024&bih=438

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 0:17:20   
Bihter
user posted image user posted image Stvarno slatko izgledaju ove carapice na platformkeuser posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 1:04:52   
Galicia
Modni promasaj #1: Plasticne/gumene/providne bretele na tubiranoj majici. Ono da joj sise ne spadnu do koljena. Skoro sam vidjela mladu, haljina bez rukava i bez bretela, ali shljaste one grudnjakove prozirne bretele. Rani me.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 10:06:02   
bellla

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Bijele cizme sa crnim,plasticnim djonom i stiklama. Kraj svijeta!

user posted image user posted image Kraljica!

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 10:18:15   
malenaa
joj kao da cujete sta sa kolegicom pricam hihihihih tracamoooooooooo
kod nas kolegica je zaista cisti modni promasaj, ona nosi rozu sjenu preko citavog kapka i ispod njega ali samo umeljanu .isto tako i drecavo plavu stavi, uz to obavezno neka zuta ili zelena kosulja,suknja je ama bas uvijek tu do koljena u smedjoj ili maslinastoj boji, stikle bez gumica na dnu pa kucka kad hoda...(znas da ide ona) uz to sve ima crnu kosu, neisfeniranu pa je ko metla i brkove koje uzgaja vidi se godinama :)))) dragi moji nju kad bi covjek sklapao nebi je mogao sklopiti... nije mi jasno,mlada,radi u racunovodstvu, ali kako se ne pogleda u ogledalo. na to sve kad je vidis zacini recenicom : ¨ nisu nam uplatili oni... u njiha izgleda ne radi email , zovi hin i provjeri :)))) ¨


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 10:20:25   
belladona
Opet moda, hmmm

To je danas veoma značajno pitanje za opstanak čovječanstva, blago nama samo o modi razmišljamo nemamo drugog posla, divno.
Modnog promašaja nema, svako nosi ono u čemu se najbolje osjeća.
Ja sebi ne mogu dozoviliti da mi tuđa mišljenja kroje haljine i određuju šta je in, a in je moje samopouzdanje.



(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 10:34:09   
veeseelaa
Modnog promašaja nema, svako nosi ono u čemu se najbolje osjeća.
Ja sebi ne mogu dozoviliti da mi tuđa mišljenja kroje haljine i određuju šta je in, a in je moje samopouzdanje.


baš tako
uvijek mi je smiješno kad neko sebi daje za pravo da se smatra insanom od stila user posted image
i onda bi on nekom pričao o istom user posted image user posted image generalno il neko dobro izgleda u nečem il ne, i to je to
a i ..... sve to kad si nidje veze
samopouzdanje to je stil!!!!!


< Poruku je uredio Visnja RR -- 4.9.2012 10:36:18 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu belladona)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 10:35:01   
henna ze
ti imaš dva posta..i oba samo kritike..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu belladona)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 10:35:33   
veeseelaa
ona kritikuje il kaže kako je debilno kritizirati nekog??? 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 10:40:58   
MAMA MA
Meni je modni promasaj-pudera tona na +35,ili sminka komplet(sve sto je imala u neseru)a kosa prljava sjaji se od masnoće pa je jos zalize u rep(kao ne vidi se da je prljava kad je u repu)user posted image ..ili jaka sminka preko loseg tena pa mjesto da zamaskira nedostatke samo ih ucini jos vidljivijim....takođe one neke jakne od skaja-bajagi nakav rock stiluser posted image ...ili krpena ljetna torba i kozna jakna-ovo sam vidjela prosle godine,zanesvjestalo mi seuser posted image ....a sinoc sam vidjela curu tirkiz plave heklane čizme-tirkiz helanke,tirkiz majica,tirkiz raif,tirkiz nausnice, sve u jednom tonu-malo mi je bila preplava,podsjeti me na strumfauser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 10:47:36   
hatepsut
Po meni modni promasaj je sve sto je sad kao in,iskreno skoro pa nista nebi obukla.a u svakodnevnici,nema modnih promasaja,pa cak i te tete sto sljaste to je njihov stil i ako se meni ne dopada nije moje da sudim,mozda se nekom ne dopada ono sto ja nosim.sjecam se jedne gospodje koje je uvijek plela sebi one sitne pletenice da ima uvijenu kosu,pa su je mnoge kolegice ismijavale ali ako se njoj dopada i ona to nosi zasto bi zenu ismijavala user posted image
Barem imaju svoj stil i po necemu su prepoznatljive ma koliko to nekom bilo smjesno i za razliku od mnogih koje se smiju istim.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 10:58:45   
veeseelaa
Meni je modni promasaj-pudera tona na +35


i ja sam ovo primjetila kod nekih ženica al kontam mora da imaju problematično lice


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 10:59:20   
veeseelaa
Barem imaju svoj stil i po necemu su prepoznatljive ma koliko to nekom bilo smjesno i za razliku od mnogih koje se smiju istim.


e baš tako user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 10:59:45   
AMELIC
malenaa ta tvoja kolegica nije modni promašaj nego je zapuštenauser posted image
Mene hvata jeza od takvih osoba, jer kad ti je kosa uredna, šminka umjerena i čista odjeća djeluješ pristojno šta god da nosiš na sebi...S malo truda možeš biti insan!

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 11:06:10   
MAMA MA
Nemojte brkati dva nespojiva pojma stil i moda....to je nesto sto nema veze jedno s drugim....za ljude sa stilom imam samo najdublji respekt i nikad nisu bili predmet mog čudnog pogleda ili ismijavanja....Stil mi je drugi naziv za licni pecat,moj stav..a naziv trenutne teme je "modni promasaj"-dakle ima veze sa modom...pa to i komentarisemo....osobe koje naprave modni promasaj obicno stila ocima nisu vidjele a nose ono sto i vecina samo na cudan nacin spojeno...ja ne smatram modnim promasajem kad starije zene obuku nesto nigdje veze(milion je tu faktora,pa nema svako para ko Amela Radanuser posted image )al kad vidim ove "pokusaje privlacenja paznje"curica od 17 godina,tacno mi bude muka....evo bas neku noc u Vilsonovom prodje djevojka(ima oko 15 godina)sa jedno 100 kila...na njoj je crna majica bez ledja,grudnjak pritegnut izbacio gute sala po ledjima,bijeli je minjak(neznam kako je nasla onu velicinu)noge normalno za tu kilazu strava izgledaju,kosa ko metla oblajhana izgorena,dole su one sandale spagerice pa kako ih je pritegla sve gute po listovima iskocile user posted image ,al u ruci je cigara i mobitel..vjerujte nema ko se nije okrenuo za njom...ljudi su imali zaprepastene izraze lica...meni je trebalo dva dana da se od soka oporavim....eto sto joj je to trebalo....pa tome se i treba smijat...

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 11:21:03   
MAMA MA
i moram dodati kaiš sa ogromnom sjajnom kopčom na kojoj je cirkonima ugravirano SEX....user posted image user posted image user posted image ili HOT user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 11:29:22   
bellla
mamama
upravo to je tema,a ovo da je moda bitna za opstanak covjecanstva,ma nije,user posted image
Modni promasaj nema nikakve veze sa licnim stilom.,svakome se moze dogoditi promasaj pa nam se ibrete/ibretimo.,o tome pricamo.
Dalje,slazem se da se o ukusima ne raspravlja,kao ni o necijem nacinu ophodjenja,odgoju,familijarnim odnosima,i puno ozbiljnijim temama na forumu,pa se bez problema raspravlja,a eto ovako laHgana tema je neukusna.Svasta.
Opustenouser posted image


i moram dodati kaiš sa ogromnom sjajnom kopčom na kojoj je cirkonima ugravirano SEX....user posted image user posted image user posted image ili HOT user posted image


user posted image user posted image

< Poruku je uredio bellla -- 4.9.2012 11:30:45 >


_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 11:34:16   
Alma_27
po meni je totalni modni pormasaj kad se ne nosis u skladu sa svojim godinama. mozes izgledati privlacno pa i sexy u svakom zivotnom dobu ali ne moras furati da ti je 20 kad imas 45 posebno ako nemas stas za takav outfit.

ne volim ni kada ljudi oblace odjecu manju za dva broja.ako mozes zakopcati te farmerke, ne znaci da ti dobro stoje. mladim curama bih i oprostila jer njima rijetkosta moze lose pristajati ali starijim ne ne.

isto tako ne volim kada se ljudi ne znaju obuci u skladu s prilikom pa non.-stop hodaju tip top kao za vecernji izlazak (ukljucujuci i takvu sminku) iuli, jos gore, kad se za neciju svadbu obuku kao da su na pijacu posli (a mogu si priustiti nesto elegantno. svako ima barem jednostavnu crnu haljinu)


toliko od mene. bit ce jos user posted image

< Poruku je uredio Alma_27 -- 4.9.2012 11:36:02 >

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 11:47:10   
ziki

IZVORNA PORUKA: Alma_27

po meni je totalni modni pormasaj kad se ne nosis u skladu sa svojim godinama. mozes izgledati privlacno pa i sexy u svakom zivotnom dobu ali ne moras furati da ti je 20 kad imas 45 posebno ako nemas stas za takav outfit.

ne volim ni kada ljudi oblace odjecu manju za dva broja.ako mozes zakopcati te farmerke, ne znaci da ti dobro stoje. mladim curama bih i oprostila jer njima rijetkosta moze lose pristajati ali starijim ne ne.

isto tako ne volim kada se ljudi ne znaju obuci u skladu s prilikom pa non.-stop hodaju tip top kao za vecernji izlazak (ukljucujuci i takvu sminku) iuli, jos gore, kad se za neciju svadbu obuku kao da su na pijacu posli (a mogu si priustiti nesto elegantno. svako ima barem jednostavnu crnu haljinu)


toliko od mene. bit ce jos user posted image

potpis.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 11:58:11   
balasgirl
promašaj: neusklađena garderoba sa vremenskim prilikama (ne mislim kad te pljusak uhvati u sandalama, već kad je vani - 20, a na njoj majica do pupka, pa još i jakna raskopčana ili kožne čizme na +40); kad sve što ima "isturi" na izvol'te; sintetika (za svaki komad garderobe); bijela obuća; brkovi (i kod muškarcai kod žene user posted image ); rascvjetali vrhovi kose; debeli pramenovi; neusklađena garderoba sa godinama (curice se sve više i više oblače kao pjevaljke od 35-40 godina, a one od 45 nabacuju kožnje miniće i poveći dekolte), ma ima toga još...

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 12:09:01   
sheri

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Hmmm...mislim da uvijek mogu progledati kroz prste, jer se o ukusima ne raspravlja, ali vulgarno nešto, pogotovo na mladjoj generaciji, koja je skrenula, nikad mi neće biti jasno!

-"Ukusno skrojenim i vešto upotrebljenim naborima svoje haljine žena je osvojila više muških srdaca nego svojom razgolićenošću i svojim slobodnim ponašanjem. To često zaboravljaju i žene same i njihovi krojači." I.Andrić
a sto se tice muskaraca, i trenerke i cipela, kod nas u Ze su najjaci oni sa tim trenerkama, i utrpanim dzemperom u istu user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 12:14:03   
veeseelaa
a I.Andrić zavodnik, sve zna

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 12:18:27   
sheri
znao covjek znanje user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *