|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe i homeopatija
1.2.2009 22:08:30   
boogy woogy
IZVORNA PORUKA: emma.L
A možda da promijenimo homeopatuuser posted image


Mozdauser posted image Sta si koristila za grceve? Koju potenciju?

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bebe i homeopatija
4.2.2009 14:10:46   
jupajdi
Boogy woogy, gdje je ta apoteka u Hrasnom? Možeš li napisati adresu.

Nama je Arijana, homeopat rekla da postoji klinička ( vjerovatno ta apoteka i pripada toj homeopatiji ) i klasična ( kojom s ona bavi, a koja traži uzrok problema i daje te bobice ) homeopatija.
Ona kaže da nema ništa protiv kliničke, ali i ona kao i medicinski lijekovi samo trenutno bol, upalu ugase ali se to opet vraća, baš kao i kod medicinskih lijekova.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bebe i homeopatija
5.2.2009 23:46:23   
emma.L
Ne znam, a kad smo zvali homeopatu da kažemo kakva je situacija, rekao je da je vjerojatno prejaka ili prevelika ili kako se već kaže potencija :-(. Onda smo našli sirup koji je super pomogao i odustali. Moram priznati, radi mene, jer mi se srce slamalo koliko je plakala i mučila se i nisam je htjela više mrcvariti. Ali ćemo pokušati kad dođe do zubića.
I da, mislim da ovaj radi sa tim u Hrasnom, kojeg masa ljudi hvali.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bebe i homeopatija
7.2.2009 12:48:21   
boogy woogy
Apoteka u Hrasnom:

"HomeoHerb"
Dzamijska 7
Sarajevo

tel: 061 270 176
Homoeopata i vlasnik: Suad Sendelj

Da, kao sto Jupajdi rece, postoje razne potencije (jacine) lijekova i od njih zavisi kako i na koji naci ce djelovati lijek. Nize potencije rjesavaju akutne boljke a vece idu dublje pa cak rjesavaju i psiholoske probleme. Naravno, zato je izuzetno vazno se konsultovati sa homeopatom.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bebe i homeopatija
7.2.2009 12:50:57   
boogy woogy
Jupajdi, ova apoteka ne pripada "klinickoj" homeo. U toj apoteci mozes dobiti savjet certificiranog homeopata koji se bavi klasicnom homeopatijom. On ima lijekove svih potencija ali takodjer ima i biljke cajeve i druge pripravke. U razgovoru sa covjekom pronalazi se upravo uzrok bolesti a ne tretiraju se samo simptomi.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bebe i homeopatija
7.7.2010 17:52:11   
mamma mumi
Da li neko u sarajevu zna provjerenog homeopatu da mi preporuči?Hvala

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bebe i homeopatija
4.1.2011 23:25:55   
salmy
Zanima me sljedece,obzirom da user posted image vec od petka ima frku sa prolivom povracanjem.....ba bla..vec pisala na temi proliv(i dobila odgovor)user posted image
danas je hvala Bogu odlican,nema proliv jede i bolji je,ali veceras skontah da su mu nikle 4.Pa izgleda da je to i bio problem!
Dobili smo od prijateljice tablete OSANIT homeopatske,njenoj user posted image nisu bile potrebne pa je meni proslijedila! Eh sad da li da ih pocnem davati ili ne? frka me iskreno hvata jer neznam smijem li ih ukljuciti! na njima pise da su namjenjene protiv bolova nicanja zubica,fakat mi frka nisam nikada koristila homeopatske lijekove.Ako neka hamunica zna konkretan odgovor bila bih jako zahvalna user posted image
ps.user posted image bas bas.....bas muce zubiciuser posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bebe i homeopatija
4.1.2011 23:29:25   
myb@by
Salmy ispade da te pratim user posted image user posted image user posted image , ali usla na rr i prvi tvoj post. Ja ne bih davala te tablete. Koliko sam se susretala sa homeopatijom, znam da bebu prvo homeopata mora pregledati pa onda dsati terapiju.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bebe i homeopatija
4.1.2011 23:31:57   
Hanady RR
salmy...
ja sam kontaktirala homeopatu jer sam željela da farah liječim tom metodom ....
žena mi rekla kada da joj dođem i s akojim nalazima...
Ono što sam iz razgovora sa njom sa szanala ai iz razggovora sa svojom kolgicom koja u švicarskoj djecu liječi homeopatijom...svaki lijek koji se da namjenjen je upravo tom oragnizmu. što znači ako njenoj djei pomažu češoći od mente da ne dođe do brohitisa to ne znači da mojoj farah isto će pomoći....

U skladu sa ovim nebih ja daval lijek ni homeopatski namjenjen drugome.

Tvoja briga oko porljeva bila je velika, to sam čitala...
ali zubići često dovode do toga...svaki zum je moja mlađa ispartila rijeđom i češćom stolicom...
Ako želiš da koristiš homeopastke lijekove obrati s ehomeopati pa nađi lijek savršen za organizam tvoga bebača.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bebe i homeopatija
4.1.2011 23:36:51   
salmy
Ipak cu se zahvaliti i ljubazno ga vratiti prijateljici! i mene je malo cudilo kako ona to meni dade kao da je andoluser posted image   Nista onda od homeopatije,i ja sam slicno razmisljala pa rekoh da pitam i Vas.
U svakom slucaju hvala na brzinskom odgovoruuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bebe i homeopatija
6.1.2011 19:21:09   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

salmy...
ja sam kontaktirala homeopatu jer sam željela da farah liječim tom metodom ....
žena mi rekla kada da joj dođem i s akojim nalazima...
Ono što sam iz razgovora sa njom sa szanala ai iz razggovora sa svojom kolgicom koja u švicarskoj djecu liječi homeopatijom...svaki lijek koji se da namjenjen je upravo tom oragnizmu. što znači ako njenoj djei pomažu češoći od mente da ne dođe do brohitisa to ne znači da mojoj farah isto će pomoći....

U skladu sa ovim nebih ja daval lijek ni homeopatski namjenjen drugome.

Tvoja briga oko porljeva bila je velika, to sam čitala...
ali zubići često dovode do toga...svaki zum je moja mlađa ispartila rijeđom i češćom stolicom...
Ako želiš da koristiš homeopastke lijekove obrati s ehomeopati pa nađi lijek savršen za organizam tvoga bebača.user posted image


Doktor mog malog lijeci isto i na ovaj nacin normalno ali mu moras naglasiti da zelis nesto homeopatises  nama nista nije zatrebalo Bogu hvala ali ja bas nebih rekla da je svaki lijek namjenjen svakom organizmu bas se s tim ne bih slozila jer mozes otici normalno u apoteku i traziti nesto kao ja npr. za upalu mokracnih kanala otisla i trazila nesto homeopatises odakle ona zna kakv je moj organizam dadne sto ima usput ja podrzavam ovaj nacin lijecenja user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bebe i homeopatija
6.1.2011 19:35:54   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: salmy

Zanima me sljedece,obzirom da user posted image vec od petka ima frku sa prolivom povracanjem.....ba bla..vec pisala na temi proliv(i dobila odgovor)user posted image
danas je hvala Bogu odlican,nema proliv jede i bolji je,ali veceras skontah da su mu nikle 4.Pa izgleda da je to i bio problem!
Dobili smo od prijateljice tablete OSANIT homeopatske,njenoj user posted image nisu bile potrebne pa je meni proslijedila! Eh sad da li da ih pocnem davati ili ne? frka me iskreno hvata jer neznam smijem li ih ukljuciti! na njima pise da su namjenjene protiv bolova nicanja zubica,fakat mi frka nisam nikada koristila homeopatske lijekove.Ako neka hamunica zna konkretan odgovor bila bih jako zahvalna user posted image
ps.user posted image bas bas.....bas muce zubiciuser posted image

Osanit®
(Globuli), zuckerfrei
Komplexmittel
bez dodatka secera , komplexno sredstvo
Zusammensetzung:/sastoji se od
Magnesium phosphoricum C6, Calcium carbonicum "Hahnemanni" C8, Ferrum phosphoricum C8, Chamomilla D6, Calcium phosphoricum D12 Indikationen:/upotrebljave se
kod mucenja sa zubicima kod dojencadi i male djece, bolova kod zuba
Zahnungsbeschwerden bei Säuglingen und Kleinkindern, krampfartige Schmerzen beim Zahnen Weitere Informationen: pomaze da umanji rast zuba kod beba i male djece , koristi se kada beba ima crvene desne i natecene tj. ono meso 
OSANIT® hilft die Zahnungsbeschwerden bei Säuglingen und Kleinkindern zu lindern. Znaci bez problema mozes uzeti svome dijetu i dati


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Bebe i homeopatija
6.1.2011 19:43:47   
sara.at
Slazem se Sa mirkicom user posted image
Homeopatski lijekovi imaju za odrasla i za bebe i prave se Po odredjnoj mjesavini u apoteci nego proizvodnja isto kao Aspirin,tako im dolaze narudzbe u apoteku...
Hanady dozovljavam sebi pravo da kazem da taj tvoj Dr nije bas dovoljno upucen u metodu homeopatskog lijecenja i lijekova jer on Sam buckuris nemoze praviti Pa da moze reci e sad ovo je za tvoju bebu/djete, vec ih dobijes upakovano u kutiju kao i tablete,caj,cepici i sl...
Ovdje postoje takve apoteke i lijecenje pacjenata je na osnovu nalaza a ne osobeuser posted image
Ja osobno sve lijekova StO Imam su homeopatski od cepica za nervozitet,bolove i Grceve kod bebi, kuglice za umirenje kod Rasta zuba, za neredovitu stolicu cepice, cajeve za mene od prehlade,mokrace i sl znaci homeopatka Sam apotekauser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Bebe i homeopatija
6.1.2011 19:49:36   
Anoniman
mislim da ne govorite o istom...i kod nas imas biljne apoteke...dakle lijekove bez hemije...a homeopatija (barem kod nas) podrazumjeva anamnezu bolesti pa se po tome onda daje lijek

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Bebe i homeopatija
6.1.2011 19:54:27   
Hanady RR
saro previše si sebi slobode uzela...ja sam razgovaral sa vrhunskim stručnjakom i ipak je ona za to školovana.

ono što sam ja rekla odgovarajući na post naše salmy je istinitno.
naime smejšno je da mi kolegica da lijek za dijete a da prije toga ne razgovaram sa stručnjakom dali svome djetetu taj lijek smijem dati.user posted image
Klegica nije dala ni svome djetetu apponudila je tuđem koje ima porljev i virus od petka...evo mirkica prevela...dali je na porljev ovaj lijek dobra to nismo iz prevoda saznali zar ne?

mi možda jesmo malo zaostali u osnosu na vas koje ste imali sreću završiti u napredinijm zemljama ali i kod nas postoje homeopati kao i različite homeopastke apoteke.
klinička  i klasična. Klinička je apoteka ta o kojoj vi pričate ali pravi homeopta kod koga s elijepo najavi i fino plati da sa tobom razgovara io da te prgleda i ne podržava kliničke apoteke jer u tim apotekama dobiješ lijek za trenutno rješavanje boli, gašenja upla a ista se opte vraća...što se nama svima deševa i nakon klasične medicine i liječenja u Domu zdravlja.

Svaki homeopata kojem se obratiš zaozbiljo da s eželiš liječiti ovom metodom uputiti će te na klasičnu homeopatsku apoteku gdje se uz pomoć homeopate traži uzrok porblema i daju bobice odnosno tabletice za taj organizam.


ja sam svakako kao i ozbiljana homeopatica sa kojom sam kontaktirala  odlučila se da to bude  klasična primjena ove metode gdje će mome djetetu dati ono najbolje za nju čime ću djetetu pomoći da nemamo brohitis svako 3 mjeseca nego da ga izliječimo zauvijek. Svaki drugi vid unosa lijekova je samo trenutno gušenje brohitisa što sam imala i sa klasičnom medicinom.user posted image

i da dodam ...ja sam i unaprijed napisla da mi je homeopata rekla da dođem sa nalzima i kojimuser posted image a koji su potrebni za adekvatno tretiranje brohitisa moje bebeuser posted image homeopatskom terapijom


< Poruku je uredio Hanady RR -- 6.1.2011 19:57:24 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Bebe i homeopatija
6.1.2011 20:00:55   
sara.at
Da,da strucnjakuser posted image
Cuj pokusala Sam ti pomoci jer u porodici Imam rodjaku koja ima homeopatski apoteku i 25god se bavi Sa Tim, Al eto ovdje je alternativna Medicine uznapredovala bas mi zao StO i Dole nije jer inace nebih odavde Slala homeopatske lijekova za Koje Dole nikad culi nisu,tj kad Zine Kö Tele i kaze "a otkud vam ovo ja ovo nisam nikad vidio" a radi u takvoj apoteci

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Bebe i homeopatija
6.1.2011 20:08:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sara.at

Da,da strucnjak
Cuj pokusala Sam ti pomoci jer u porodici Imam rodjaku koja ima homeopatski apoteku i 25god se bavi Sa Tim, Al eto ovdje je alternativna Medicine uznapredovala bas mi zao StO i Dole nije jer inace nebih odavde Slala homeopatske lijekova za Koje Dole nikad culi nisu,tj kad Zine Kö Tele i kaze "a otkud vam ovo ja ovo nisam nikad vidio" a radi u takvoj apoteci

Bilo kakva vrsta uvrede neće pomoći ni meni ni tebi...
biljna apoteka je jedno a homeopatska primjena lijekova drugo.user posted image

ja lijekova na biljnoj bazi mogu naći gdje hoći...ali mkoliko će nam pomoći i za koje vrijeme to ne znam. homeopata to zna kada primjeni terapiju.

To što mi nismo vidjeli neke lijekove ne znači da kod nas ne postoje vrsni stručnjaci...
ja vjerujem u one koji ovdje žive i djeluju jer ja sam tu...moje je da se se edkujem što stalno i radim u ovome domenu.
Moje je da se raspitam a raspitala sam se, preporuku dobila od zaista iskusne mame i hvala joj na tome.user posted image

na slijepo nisma išla....
ipak je to moje dijeteuser posted image

tvoja rođaka ima biljnu apoteku....
i to je Ok, klinička homeopatska apoteka  u redu.
Ali ja sma se odlučila sa klasičnu homeopatiju...sa razlogom.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Bebe i homeopatija
6.1.2011 20:23:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sara.at

Da,da strucnjak
Cuj pokusala Sam ti pomoci jer u porodici Imam rodjaku koja ima homeopatski apoteku i 25god se bavi Sa Tim, Al eto ovdje je alternativna Medicine uznapredovala bas mi zao StO i Dole nije jer inace nebih odavde Slala homeopatske lijekova za Koje Dole nikad culi nisu,tj kad Zine Kö Tele i kaze "a otkud vam ovo ja ovo nisam nikad vidio" a radi u takvoj apoteci

Bilo kakva vrsta uvrede neće pomoći ni meni ni tebi...
biljna apoteka je jedno a homeopatska primjena lijekova drugo.user posted image

ja lijekova na biljnoj bazi mogu naći gdje hoći...ali mkoliko će nam pomoći i za koje vrijeme to ne znam. homeopata to zna kada primjeni terapiju.

To što mi nismo vidjeli neke lijekove ne znači da kod nas ne postoje vrsni stručnjaci...
ja vjerujem u one koji ovdje žive i djeluju jer ja sam tu...moje je da se se edkujem što stalno i radim u ovome domenu.
Moje je da se raspitam a raspitala sam se, preporuku dobila od zaista iskusne mame i hvala joj na tome.user posted image

na slijepo nisma išla....
ipak je to moje dijeteuser posted image

tvoja rođaka ima biljnu apoteku....
i to je Ok, klinička homeopatska apoteka  u redu.
Ali ja sma se odlučila sa klasičnu homeopatiju...sa razlogom.user posted image

Hanady, Sara je govorila o homeopatskoj apoteci, a ne biljnoj. One se razlikuju. I kod nas ima homeopatskih apoteka. Znam da ima negdje i na Grbavici. Znam da se trebala otvarati i u Bugojnu...

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Bebe i homeopatija
6.1.2011 20:28:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sara.at

Da,da strucnjak
Cuj pokusala Sam ti pomoci jer u porodici Imam rodjaku koja ima homeopatski apoteku i 25god se bavi Sa Tim, Al eto ovdje je alternativna Medicine uznapredovala bas mi zao StO i Dole nije jer inace nebih odavde Slala homeopatske lijekova za Koje Dole nikad culi nisu,tj kad Zine Kö Tele i kaze "a otkud vam ovo ja ovo nisam nikad vidio" a radi u takvoj apoteci

Bilo kakva vrsta uvrede neće pomoći ni meni ni tebi...
biljna apoteka je jedno a homeopatska primjena lijekova drugo.user posted image

ja lijekova na biljnoj bazi mogu naći gdje hoći...ali mkoliko će nam pomoći i za koje vrijeme to ne znam. homeopata to zna kada primjeni terapiju.

To što mi nismo vidjeli neke lijekove ne znači da kod nas ne postoje vrsni stručnjaci...
ja vjerujem u one koji ovdje žive i djeluju jer ja sam tu...moje je da se se edkujem što stalno i radim u ovome domenu.
Moje je da se raspitam a raspitala sam se, preporuku dobila od zaista iskusne mame i hvala joj na tome.user posted image

na slijepo nisma išla....
ipak je to moje dijeteuser posted image

tvoja rođaka ima biljnu apoteku....
i to je Ok, klinička homeopatska apoteka  u redu.
Ali ja sma se odlučila sa klasičnu homeopatiju...sa razlogom.user posted image

Hanady, Sara je govorila o homeopatskoj apoteci, a ne biljnoj. One se razlikuju. I kod nas ima homeopatskih apoteka. Znam da ima negdje i na Grbavici. Znam da se trebala otvarati i u Bugojnu...

ma ja mislim da sara govori o biljnim apotekama koje oznacavaju kao homeopatskim a zapravo to nisu...jer homeopata pravi svakom drugaciji lijek nakon sto se upozna s bolesnikom i citavom istorijom...dok su u biljnim apotekama preparati bez hemije

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Bebe i homeopatija
6.1.2011 20:32:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sara.at

Da,da strucnjak
Cuj pokusala Sam ti pomoci jer u porodici Imam rodjaku koja ima homeopatski apoteku i 25god se bavi Sa Tim, Al eto ovdje je alternativna Medicine uznapredovala bas mi zao StO i Dole nije jer inace nebih odavde Slala homeopatske lijekova za Koje Dole nikad culi nisu,tj kad Zine Kö Tele i kaze "a otkud vam ovo ja ovo nisam nikad vidio" a radi u takvoj apoteci

Bilo kakva vrsta uvrede neće pomoći ni meni ni tebi...
biljna apoteka je jedno a homeopatska primjena lijekova drugo.user posted image

ja lijekova na biljnoj bazi mogu naći gdje hoći...ali mkoliko će nam pomoći i za koje vrijeme to ne znam. homeopata to zna kada primjeni terapiju.

To što mi nismo vidjeli neke lijekove ne znači da kod nas ne postoje vrsni stručnjaci...
ja vjerujem u one koji ovdje žive i djeluju jer ja sam tu...moje je da se se edkujem što stalno i radim u ovome domenu.
Moje je da se raspitam a raspitala sam se, preporuku dobila od zaista iskusne mame i hvala joj na tome.user posted image

na slijepo nisma išla....
ipak je to moje dijeteuser posted image

tvoja rođaka ima biljnu apoteku....
i to je Ok, klinička homeopatska apoteka  u redu.
Ali ja sma se odlučila sa klasičnu homeopatiju...sa razlogom.user posted image

Hanady, Sara je govorila o homeopatskoj apoteci, a ne biljnoj. One se razlikuju. I kod nas ima homeopatskih apoteka. Znam da ima negdje i na Grbavici. Znam da se trebala otvarati i u Bugojnu...

ma ja mislim da sara govori o biljnim apotekama koje oznacavaju kao homeopatskim a zapravo to nisu...jer homeopata pravi svakom drugaciji lijek nakon sto se upozna s bolesnikom i citavom istorijom...dok su u biljnim apotekama preparati bez hemije

Moja zaova i svekrva se lijece vec 4 godine kod Arijane, homeopatice...A svekrvina sestra je isto tako, ali u Berlinu. Upucena sam prilicno...Sve se i ja kanim da se prebacim na takav vid lijecenja.... Fakat ima homeopatska apoteka...Blizu one dzamije...zapravo to je vise Hrasno.Moja svkrva kad dodje u Sa, odmah popije granulicu od zaove, jer imaju iste. Tako da ipk lijekovi su koliko toliko univerzalni, samo se bolje pristupa problemu. Ide se na uzrok,, on se lijeci, a ne posljedica kao u klasicnoj medicini.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Bebe i homeopatija
6.1.2011 21:27:32   
salmy
I mene je malo zbunilo sto je hermeticki zatvorena,i ima uputstvo kao i svaki obicni lijek.
I jos pise: Ukoliko ljekar nije drugacije propisao davati djeci u periodu nicanja zubica 8 kuglica na jezikuser posted image svakih pola sata.Ukoliko su bolovi JAKI davati svakih 15 minuser posted image
joj sad se zadeverah a nisam znala da ima apoteka kod nas! da ipak njih pitam za savjet?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Bebe i homeopatija
7.1.2011 11:07:26   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Da li neko u sarajevu zna provjerenog homeopatu da mi preporuči?Hvala


i mene ovo zanima, ako ne moze javno moze li na PP?
obzirom na uzasne bolove noge i problema sa srcem da vidim ima li nade jer nasi "obicni doktori" kazu nije mi nistauser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Bebe i homeopatija
7.1.2011 11:09:42   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: HanaBana

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Da li neko u sarajevu zna provjerenog homeopatu da mi preporuči?Hvala


i mene ovo zanima, ako ne moze javno moze li na PP?
obzirom na uzasne bolove noge i problema sa srcem da vidim ima li nade jer nasi "obicni doktori" kazu nije mi nistauser posted image

poslat ću ti PPuser posted image
ja imama homeopatu kontakt vrlo ljubaznu koja je inače i ljekar i homeopata.....
ja sam dobila preporuku od jedne naše forumašice vrlo pouzdane osobeuser posted image
i razgovor sam obavila sa homeopatom...prezadovoljna sam koliko informacija i pomoći mi je pružila user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Bebe i homeopatija
10.1.2011 23:24:22   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: HanaBana

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Da li neko u sarajevu zna provjerenog homeopatu da mi preporuči?Hvala


i mene ovo zanima, ako ne moze javno moze li na PP?
obzirom na uzasne bolove noge i problema sa srcem da vidim ima li nade jer nasi "obicni doktori" kazu nije mi nistauser posted image

poslat ću ti PPuser posted image
ja imama homeopatu kontakt vrlo ljubaznu koja je inače i ljekar i homeopata.....
ja sam dobila preporuku od jedne naše forumašice vrlo pouzdane osobeuser posted image
i razgovor sam obavila sa homeopatom...prezadovoljna sam koliko informacija i pomoći mi je pružila user posted image




Hanady, mislim da imamo istog homeopatu. ja sam prezadovoljna. u trudnoći me spasila a i kada sam 5. dan od poroda dobila upalu Bartolinijeve žlijezde. Bebi sam davala homeopatsku terapiju kada je imala grčeve i super se pokazala. I moja sestra djecu uglavnom tretira homeopatski.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Bebe i homeopatija
10.1.2011 23:29:03   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: HanaBana

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Da li neko u sarajevu zna provjerenog homeopatu da mi preporuči?Hvala


i mene ovo zanima, ako ne moze javno moze li na PP?
obzirom na uzasne bolove noge i problema sa srcem da vidim ima li nade jer nasi "obicni doktori" kazu nije mi nistauser posted image

poslat ću ti PPuser posted image
ja imama homeopatu kontakt vrlo ljubaznu koja je inače i ljekar i homeopata.....
ja sam dobila preporuku od jedne naše forumašice vrlo pouzdane osobeuser posted image
i razgovor sam obavila sa homeopatom...prezadovoljna sam koliko informacija i pomoći mi je pružila user posted image




Hanady, mislim da imamo istog homeopatu. ja sam prezadovoljna. u trudnoći me spasila a i kada sam 5. dan od poroda dobila upalu Bartolinijeve žlijezde. Bebi sam davala homeopatsku terapiju kada je imala grčeve i super se pokazala. I moja sestra djecu uglavnom tretira homeopatski.

user posted image
ja nažalost dio sa grečvima nisma prošla sa njomuser posted image nisam bila dovoljno inforimisana nisma ni smatrala da biti trebam, sda imama drugaji stav i mišljenjeuser posted image
No za uspoznavanje i dalji nastavak života uz ovu metodu kasno nijeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *