|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Udarci u glavu...
11.8.2009 21:41:20   
dinciii
Uh drage moje malo prije kad nisam crkla..user posted image user posted image user posted image ..Ja otisla nesto do kuhinje a mala ostala sa mm na krevetu,on haman nije primjetio da sam izasla na sekund i zaspi i mala pravo na glavu sa kreveta...Malo je zaplakala ja joj dala malo vode i oblogu stavila na glavu...I smirila se...Onda sam se jedno sat i po igrala s njom,jer sam negdje cula da kad dijete padne ne das mu prvih 2 sata da spava....I evo sad je zaspala....Dali da idem ujutro doktoru il ne???

Mislim normalno se ponasa,igrala se poslije smijala...


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Udarci u glavu...
11.8.2009 21:48:23   
mamma mumi
Dinchii nemoj se sikirati i moja Tarik je 2x pao sa kreveta, a oboje smo bili tu, dodouse spavali, jer on spava samnom na bracnom i ako je sve zagradjeno jastucima okolo on je uspio pasti na glavu. Znam kako se osjecas, drhtala sam ko prut. Djeca su otoprnija na udarce, a ako je dobra, vesela nema potrebe da ides ljekaru, jedino kad djete povraca, pospano i sl.

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Udarci u glavu...
11.8.2009 21:51:31   
Amrino
dinciii- nema potrebe da je vodis doktoru (ukoliko se ne ponasa drugacije, ako nije povratila...i sl.).
Kad se to desi prvi put- preeestasno je...Trudi se da je sto vise na podu...i da nije na krevetu ili mjestu odakle bi pala....mada ce tih padova vjerovatno biti jos...Kod svakog ih ima.user posted image
Inace- kada su udarci u pitanju- odmah to mjesto namazi puterom da ne iskoci cvoruga ili modrica.
Male bebe su kao od gume...I da- odmah je od sutra pocni uciti kako da sidje sa kreveta...Oni to jako brzo savladaju- i poslije toga nece padati. Fino je na krevet pa na stomacic i lagano joj objasnjavas kako da se okrene i spusti nogice. Prvo joj ti pomazes pa je pohvalis...Vidjet ces kako to brzo ide.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Udarci u glavu...
11.8.2009 21:52:09   
dinciii
hvala ti draga....Ma raspolozena je bila poslije kad se smirila...nije puno ni plakala...al cu je pratit sad malo....

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Udarci u glavu...
11.8.2009 21:54:06   
dinciii
Povratila je al ona kad place inace malo vise povrati odmah..Al nije puno...Valjda nije nista!!!Od sutra je odmah ucim hvala na savjetu!!!

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Udarci u glavu...
11.8.2009 22:15:31   
žana o8
Dincii ja sam svoju baš tako kako Amrino kaže naučila da silazi sa kreveta i sad sam rahat, a do tada je vrlo često padala ma koliko sam je čuvala ona se iskoprca i upadne. Ja sam je naučila tako što sam joj desetak puta pokazala kako sići,tj.legla ja potrbuške i spuštala noge do poda i onda se uspravim i kažem opalaa, a onda nju namjestim isto tako. Bebe nevjerovatno brzo uče. Sretnouser posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Udarci u glavu...
11.8.2009 22:20:18   
abh
Koliko mjeseci su imale vase bebe kad ste ih ucile da sidju sa kreveta?

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Udarci u glavu...
11.8.2009 22:24:52   
žana o8
Žana je naučila sa 8 mjeseci , jer je tad puzala i stalno mi slijetala sa kreveta, pa sam je morala naučiti.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Udarci u glavu...
11.8.2009 22:37:59   
dinciii
pa eto moja ce sutra napuniti 8 mjeseci i od sutra cu tako raditi...Stvarno je brza ne moze je covjek ni uhvatit...

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Udarci u glavu...
12.8.2009 10:48:46   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Amrino RR


I da- odmah je od sutra pocni uciti kako da sidje sa kreveta...Oni to jako brzo savladaju- i poslije toga nece padati.



Samo se nadajte. Moja Hana je sa manje od godinu naučila kako sići sa sečije, kauča kreveta......a sa dvije godine je sa kreveta drito zakoračila u prazno. Pala tik do radijatora.
Moj savjet: dijete uvijek na oku.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Udarci u glavu...
12.8.2009 12:52:39   
mamina princeza
moja je naucila malo prije rodjendana al i sad se nekad zaleti i malo nedostaje da padne na glavu



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Udarci u glavu...
12.8.2009 21:36:06   
dana3
IZVORNA PORUKA: abh

Koliko mjeseci su imale vase bebe kad ste ih ucile da sidju sa kreveta?



nisam ga ja naucila nego on sam,jos ima krastu na nosu.nije pao vec lijepo skocio sa krevetauser posted image user posted image .
ima 9,5 mjeseci

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Udarci u glavu...
13.8.2009 22:06:27   
dinaa
Moja djevojcica je veceras pala i slomila zubic gornju jedinicuuser posted image user posted image  potrcala je i okliznula se pala i udarila se od komodu,Ne pamtim kad sam se isplakala kao veceras tako mi je zao dusica moja,"skrsila"sam i laminat i ko ga izmisli.


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Udarci u glavu...
13.8.2009 22:13:48   
mila81
E bas mi je zao, nemoj se sekirat, znam kako ti je i moj poceo hodat pa samo gledam kako ce klepiti o laminat, a sta ce se, koliko god ih cuvali meni se cini ono jos gore. Ljubni dusicu i cuvaj te seuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Udarci u glavu...
13.8.2009 22:16:05   
dinaa
Hvala ti mila,a bas sam se nasekirala,i zao mi je.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Udarci u glavu...
13.8.2009 22:57:34   
dinciii
Joj draga mogu mislit kako si se osjecala....I ja odmah pocnem plakat i drhtim...
Nadam se da se vec malo bolje osjeca princeza!


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Udarci u glavu...
17.8.2009 16:22:02   
neki
Dincii,Dinaa,kako su bebice?Nadam se da su dobrouser posted image
Mi smo prije sat vremena imali pad sa naseg bracnog krevetauser posted image user posted image user posted image MM bio sa Saidom u sobi,ja cujem nesto tup,znala sam sta je...Dusha moja,plakao je,ali je sad hB dobrouser posted image A vise je Sead plakao,bilo mu zao bratauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Udarci u glavu...
25.8.2009 12:10:27   
dana3
moram prijaviti 1000 udaraca u glavu kako je sin poceo da puza i da se dize uz sve moguce po sobi.Dva puta je pao sa kreveta,zadnji put toliko d aje usnu zagrizao dojnju sa unutrasnje strane.Glava je u modricama i najgore sto se nicemu ne nauci iz tih padova.Uvijek ponavlja jedne te iste greske.Juce smo razmontirali sto iz dnevnog boravka tako kad gosti dodju neka kafu drze u rukama ,briga meuser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Udarci u glavu...
25.8.2009 12:23:51   
Suzana
Uf..
Bračni krevet nam ima baš oštre ivice i jutros je Mak raspalio posred čela. Namazala sam mu puterom user posted image i mislim da će biti OK.
A nedavno mi je i Edi imao sličnu povredu, joooj, ali je bilo puno gore, na nosić je pao, nosić odmah poplavio i otekao... Uh kad se sjetim, dobro je prošlo kako je ne daj Bože moglo biti..
A sav mi je namještaj oštrih linija...



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Udarci u glavu...
25.8.2009 13:11:30   
Nedi
Kad čujem da se neka beba udarila prevrne mi se u stomaku.U našem dnevnom boravku ne postoji oštra ivica...i opet nam se Nedi udario u sećiju koja je urađena po mjeri i stranice su obložene i presvučene. A udario se nama na očima i to tres ispod oka a ni dan danas nismo skontali kako je moguće da se tako udario  jer je mekano....pisala sam već o ovome.
Pusa za sve čvorugice da što prije prođu


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Udarci u glavu...
25.8.2009 13:15:43   
Skvo RR
Meni je Uma na moru pala sa kreveta na plocice, i udarila se u glavu. Sve je bilo hvala Bogu dobro, a cini mi se da sam u tom trenutku umrla, da i pitam se jesam li normalna jos me grize savjest. Ma sta grize, pojede...Nikako da to prevazidjem!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Udarci u glavu...
25.8.2009 13:17:06   
neki
Skvo,meni je Sead pao sa kauca(9-10mj.),ja samo sto sam zakoracila da zatvorim balkonska vrata,TRESuser posted image user posted image user posted image Nikada to sebi necu oprostitiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Udarci u glavu...
25.8.2009 13:29:36   
bebano
Joj zene drage sve vas razumijem i tako se plasim tih padova / udaraca u glavu. Nama je sinčić par dana nakon 1 rodjendana pa s bracnog kreveta. Ali ja nisam bila u sobi pa ne znam ni kako je pao ni gdje se udario ni kako je to izgledalo, jer kada sam cula ono "tup" pa plac samo sam uletila u sobu, a MM blijed ko krpa, ga je vec drzao u naručju. Uglavnom hB sve se dobro zavrsilo ali se bas plasim toga. I znam sada kada je prohodao, a jos nije 100% stabilan da ce toga biti user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Udarci u glavu...
25.8.2009 14:12:40   
Ivona

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Amrino RR


I da- odmah je od sutra pocni uciti kako da sidje sa kreveta...Oni to jako brzo savladaju- i poslije toga nece padati.



Samo se nadajte. Moja Hana je sa manje od godinu naučila kako sići sa sečije, kauča kreveta......a sa dvije godine je sa kreveta drito zakoračila u prazno. Pala tik do radijatora.
Moj savjet: dijete uvijek na oku.



Ista stvar!Sa 9 mjeseci je naucila sici sama sa kauca,ali ja sam ipak uvijek pored nje kada silazi...,jer se desavalo da se poslije 500 normalnih silazaka,samo baci u praznouser posted image
Stalno sam uz nju,stan je maksimalno prilagodjen...,ali se opet desava da ne stignem reagovati i da se udari user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Udarci u glavu...
25.8.2009 14:20:00   
mamina princeza
i mi danas dobismo jos jednu malu cvorugicu na celu .... ne znam ni kako ...opalila je od ugaonu garnituru koja uopste nije ni tvrda al se bas udarila. i to cim se probudila....
nije toliko strasno da je vodim dr ...al opet glup osjecaj, bas se uvijek brinem  pratim je i sve ....



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *