|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
28.4.2008 9:56:00   
mamina princeza
Eto ovavila seam veliki posao - kupila kolica.

Rozi,nemojse ljutiti al malo te kopiram - naime, kupila sam Peg Perego Uno.
Krenula sam po Veneziu al na otocije nije vise bilo, mogli su naruciti iz Mostara alona smedja a meni ta nikako ne odgovaraju . I tako me gospodja u radnji uvjeri da kupim PegPerego Uno - imalisu ona zelena ja sam razmisljala koju bi onda boju al mm zapeo za zelenuvidi kakoje super vidi kako je super pa se i meni onda pocela pravo svidjati.
Mama je malo skuplje prosla nego sto bi sa Veneziom  al  nadam se da se isplati - uradnji kazu da su ovi tockici punoudobniji za bebu pa cemo vidjeti.
Kupili smo isti dan i krevetac  i madrac ( to je od svekrve) i doslonam juce. Tako da sad imamo ove krupne stvari - ostalo jos da se ja pobrinem za autosjedalicu.

Rozi kakva je ta tvoja i koliko kosta - interesuje me imali neka preporuka za neku solidnijua da nije bas previse para- naravno da je sigurna. Bilomi je stvarno previse dati320-akKM za autosjedjelicu u kompletu sa ovim kolicima.

I rozi usput samo da konstatujem da smo blizusa terminima , a ja kontam ti ces sad nekad odmah:)




(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Koja kolica su dobra?
28.4.2008 10:18:26   
bebano
Lejlaginica user posted image  za kolica. I ja sam htjela ta Peg Perego Venezia teget, ali eto ocito da ih nema. Ni meni se ne svidjaju ona smedja. Nego, ako si u prilici slikati ta svoja zelena sto si kupila da vidim kakva su, pa mozda i ja te uzmem user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Koja kolica su dobra?
28.4.2008 10:59:29   
mamina princeza
Ma slaba sam ti sa tim slikanjem jer ne znam prebaciti sliku na kompjuter al imas ista takva na stranici peg perego ista su
Ako uspijem uslikat cu i ja svoja -

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Koja kolica su dobra?
28.4.2008 12:46:48   
bebano
OK super ne moras se muciti, naci cu na njihovoj stranici. Pozdrav

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Koja kolica su dobra?
28.4.2008 17:21:20   
rozi
Evo i mene user posted image user posted image user posted image . Super, Lejlaginice, drago mi je sto si kupila kolica, sigurna sam da ce nam biti super user posted image user posted image user posted image .
I meni su lijepa ta zelena  i da nije bilo crvenih i ja bih uzela njih. 
E sto se tice autosjedalice ja sam uzela Neonato Monza, od 0 do 18 kg. Evo pogledaj:
user posted image

user posted image

Imas i link ispod:

http://www.neonato.it/schedaprodotto.asp?id_catEcomm=2&id_prodotto=117

Ima ispod polugu za spustanje u polulezeci polozaj( pravilan nagib od 45 do 60 stepeni)  , koji je obavezan za novorodjence, ukljucujuci i postavljanje obrnuto smjeru voznje. Kada beba ima 10 kg okrene se u smjeru voznje i moze se koristiti do 18 kg, znaci odprilike do 3 godine. 

Mozda je ona oblika ''jaje'' pravilnija za bebu, al ne znam, i ova je prosla testiranja i zadovoljava taj uzrast, a s obzirom da cu se poroditi na ljeto , stvarno ne mislim koristiti auto, pa mi bezveze kupovati dvije autosjedalice u tako kratkom periodu.     
E umalo nisam glavno zaboravila, ja sam ovu platila 200 km u Tuzli, a u Sarajevu sam istu vidjela u  onoj radnji sto mi je Visnja rekla u trznom centru Wisa na spratu, zaboravila sam kako se radnja zove. Tamo je oko 220.

Hehehe, dobra si, ma kakvi , imam ja jos 2 mjeseca, samo sam se htjela rijesiti kolica, nisam se smirila dok ih nisam kupila, a tesko bi mi bilo putovati za Sarajevo u 9. mjesecu. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Koja kolica su dobra?
28.4.2008 17:32:52   
Anoniman
rozi znas kako cu odsad da te zovem...
EXPERT ZA KOLICA I AS user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozi)
  Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Koja kolica su dobra?
28.4.2008 17:36:45   
rozi
Hehehe, sto  me nasmija. Sta cu kad nisam imala preceg posla, pa samo citala, ove godine nisam radila, muz ''na  terenu ''da se tako izrazim, tj. ne radi ovdje, ja sama u stanu po citav dan, ni brige ni pameti, hehe.
Dino , meni nece da prikaze slike sto sam ubacila , samo prazan prostor.  Vidite li ih vi?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Koja kolica su dobra?
28.4.2008 17:40:42   
Anoniman
ne vidim ni ja mila... probaj preko neke druge stranice da ih uploadujes...
imageshack je naj bolja

(odgovor članu rozi)
  Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Koja kolica su dobra?
28.4.2008 17:52:04   
rozi
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Koja kolica su dobra?
28.4.2008 17:57:45   
rozi
Ubacila sam jednu, samo ovo je u uspravnom polozaju (slike sam vec imala na racunaru) ;
Evo jos jedna :

user posted image

Hvala, Dino, do sada mi nije islo sa shackom, al evo sad hoce,. Super. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Koja kolica su dobra?
28.4.2008 18:24:29   
bezelye
Rozi sjedalica ti je super user posted image
Evo jedna mala informacija koja vam moze pomoci za Cam i Neonato. Uvoznik i distributer za BiH je firma VIGROS iz Visokog. Njihova je i ona prodavnica u Wisi ali vjerovatno s obzirom na lokaciju (glavni grad) cijene su malo vise. Najpovoljnije i najsigurnije vam je da odete direktno u Visoko, sigurno cete dobiti najtacnije informacije ukoliko se mora cekati "da roba stigne". Jer u ostalim prodavnicama vas mogu folirati "narucili smo, pa dok dodje". Naravno da prvo zele da prodaju ono sto im je vec u radnji. Prodavnicu VIGROS lako cete naci, nova narandjasta zgrada pored stare robne kuce Vema. Nema sansi da profulate jer je na glavnoj ulici. Nadam se da ce ovo bar nekome biti od koristi.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Koja kolica su dobra?
29.4.2008 10:15:43   
mamina princeza
E hvala draga na informacijama.
Autosjedalica izgleda super. Otici cui ja da malo pogledam. I ja samtako kao tirazmisljala rozi,kad beba ako Bog da krene izlaziti napolje onda ce biti najvece ljeto pa tako sve prvih mjeseci tako i nadam se da cu tada najvise setati s njom pa ponekad u auto. I stvarno bi mi bilo glupo kupovati onu skroz malu, a slabo se razumijem u as pa ni ne znam bas da se i od ovih mogudobiti ta. Kolica sam prostudirala al as sam tek pocela.


(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Koja kolica su dobra?
29.4.2008 21:58:53   
rozi
Hvala Bezelye, nadam se da ce se pokazati dobrom. U autu je stabilna, super se fiksira, nema cimanja.
Lejlaginice , samo trazi grupu 0-1, od  0 do 18 kg. Mislim da Peg perego nema takve. Meni su najpovoljnije bile Cam (ili Neonato ), tu su oko 200 km  Imas i Gracovu iz te grupe, al ona je duplo skuplja, u T. limacu ja 420 km, pogkledaj na linku kako izgleda:
http://www.mothercare.com/gp/product/B000VDM2K2
Od ostalih marki nisam gledala, al pretpostavljam da su skuplje od 200 km. 
Nadam se da ces naci po svom ukusu user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Koja kolica su dobra?
8.5.2008 15:59:24   
lejlaze
molim mame iskusne za pomoc, moze prijedlog. posto mi je termin 16.09. znaci do kraja oktobra necu moci nikakva kolica korstiti, sta za period novembar - februar. isplatili se dati 400 KM za kolica, a mozda ih provozati 10 puta?
Danas sam srela dvije kolegice koje imaju djecicu 8 mjeseci djetetu i kod druge 2,5 godina i kazu mi  da mi je bolje kupiti ona kolica za poslije 6 mjeseci, jer su laksa. user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Koja kolica su dobra?
9.5.2008 15:49:45   
Visnja RR
danas je bila prva setnja u CAM-ovim kolicima :)

user posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Koja kolica su dobra?
9.5.2008 16:48:34   
SelmaK
Visnja,
Kao prvo kolica jako lijepo izgledaju, pa bih te zeljela pitati malo vise o ovim kolicima, kao prvo kakav im je kvalitet, jesu li to kolica 3u1, gdje si ih kupila i koliko su kostala ? Ja sam u 30. sedmici trudnoce i mislila sam polako poceti da kupujem ove osnovne stvari. Mislim da cu birati izmedju 3 opcije CAM, Peg Perego ili Chicco?

SelmaK

_____________________________

Aladin zivot mamin, 26.07.08.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Koja kolica su dobra?
9.5.2008 17:35:58   
Adana
Visnja,
Kao prvo kolica jako lijepo izgledaju, pa bih te zeljela pitati malo vise o ovim kolicima, kao prvo kakav im je kvalitet, jesu li to kolica 3u1, gdje si ih kupila i koliko su kostala ? Ja sam u 30. sedmici trudnoce i mislila sam polako poceti da kupujem ove osnovne stvari.


I JA ISTO PITAMuser posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Koja kolica su dobra?
9.5.2008 18:43:10   
SelmaK
Visnja,
nasla sam tvoje prijasnje postove, tako da imam vecinu info. na pitanja koja sam ti prethodno postavila, samo mi molim te odgovori kako tebe sluze do sada i da li je ova nosiljka/korpa funkcionalna, tj. da li je iskoristljiva. Da li je mozes koristiti u autu umjesto AS?

SelmaK

_____________________________

Aladin zivot mamin, 26.07.08.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Koja kolica su dobra?
9.5.2008 22:14:12   
Visnja RR
Danas sam prvi put bila u setnji i mogu reci da se s kolicima jako dobro manipulise...tockovi su odlicni...
Nosliljka je meni korisna jer cu cijelo ljeto u njoj vozati bebu... obzirom da ce beba morati lezati, a ona ima cvrsto i ravno dno koje se moze u par nivoa nakositi...
Kada si kuci moze sluziti kao besika jer ima dvije polugice koje kad se podese nosiljka se moze ljuljuskati...
Sve u svemu zadovoljna sam...
O tim kolicima sam pisala na prvoj ili drugoj stranici ove teme... ali im je cjena sada za 100 km veca

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Koja kolica su dobra?
12.5.2008 14:58:26   
*sunce*
hello, ja sam sa mužićem tamo nekad na kraju februara odlučila šetajući po merkatoru da pogledam kolica u chicu i turbo limachu...prvo u chicu je bilo oko 7-8 kolica dva modela samo i to jedan oko 950km drugi oko 1100km jer su imala i neki dodatni fiksator za sjedalicu, to nam je bilo poskupo iako su mi se stvarno dopala, onda u turbo limachu cijene nešto malo jeftinije ali ona kolica što su se meni opet svidjela poskupa oko 700-800 user posted image  nakon par dana bili u fis-bingu i vidim graco kolica i sjedalica nema torbe cijena 670 pih to je do tad bilo najpovoljnije što sam vidjela a što mi je zapelo za oko, eh odem za 8 mart na put u Pulu i  rođaka koji je došao po nas u hotel da nas vodi kući na ručak svojima ja fino zamolim da mi stane u merkator njihov da promuham začas user posted image  pošto sam prethodno vidjela reklamu da su im kolica graco na sniženju na akciji user posted image  i nađem ih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  isto kao i ova u Tuzli samo ni ova nisu imala torbu i koštala su 999,99 kuna ili vam 133 eura. i ja kupim e sad pošto neznam postaviti sliku ovdje da vam kažem čini mi se da su ista kao što je cvrle uzela samo kod mene je boja smeđa a unutra one dodatne spužvice i podlogice neke su crvene to me malo dvoumilo jer nisam znala spol nit ga još znam user posted image  al nije to crveno puno primjetno user posted image  eto sad kolica stoje kući i aBd čekaju user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Koja kolica su dobra?
24.5.2008 11:00:47   
lu
IZVORNA PORUKA: Visnja

Hvala Eminice... evo kalendar je upravo pokazao da i ja ulazim u 29-u sedmicu... ali ja imam onu malkice rizicnu trudnocu... pa sam krenula da polako nabavljam sve,  bez srkleta... a i da me bebana ne bi preduhitrila... 



da vam se javi jos jedan CAM clan user posted image . prezadovoljna sam izborom, ja sam za svog lava uzela CAM Comby Family, košara je prostrana i maksilmalno je koristimo obzirom da mi se i vozi samo u njoj. lagana su za voznju, kosara se jednostavno skida i stavlja, a kisobran kolica i dio za sjedenje je takodje odlican. meni se posebno svidja sto su dupli tockovi i jaka je konstrukcija.  saznala sam za CAM predstavnistvo u Tuzli, narucila po zelji i kolica su mi stigla za dva mjeseca, platila sam ih 950 km. sve njihove auto sjedalice imaju oznaku E44/03 sto je znak da je AS prosla sva testiranja.

http://www.media-commerce.com.hr/admin/upload/pic/ac_family_561.jpg 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Koja kolica su dobra?
24.5.2008 11:32:05   
lu
IZVORNA PORUKA: rozi

Djana, jesi li rezervisala sama kolica ili komlet 2 u 1 , 3 u1. Koliko kostaju?
Iskreno, ja sam jednom usla u Chicco i sokirala sam se cijenama (kolica sama  su oko 900 ) , a takodjer gospodja koja radi je bla strasno hladna i neusluzna, tako da vise nisam ni ulazila, ako zna mozda imaju i neke akcije.
Ja sam se 99 % odlucila za Cam (ili Neonato),ali sve dok ne kupim raspitujem se  , nista me ne kosta.
Pzdravuser posted image user posted image user posted image


isti slucaj je bio i sa mnom, iznimno su neusluzni i nespremni da ti objasne bilo sto, kao da nisu svjesni konkurencije. kada sam bila u Sarajevu, situacija je drugacije, gospodje znaju svoj posao. trazila sam kremu za zastitu od sunca (Chicco u Tuzli), a djevojka mi je krajnje hladno rekla da oni to nemaju a mozda imaju u Sarajevu kao da je Sarajevo preko puta... da Bog sacuva. ne bih sada kupila ni dudu u Tuzli da ne govorim nesto vise.

< Poruku je uredio lu -- 24.5.2008 11:34:57 >

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Koja kolica su dobra?
24.5.2008 11:39:02   
lu
IZVORNA PORUKA: rozi

Danas sam malo cunjala po Tuzli i naisla na radnju sa CAM-ovim kolicima na Slatini. Kolica su me odusevila, a zena koja radi je super, ljubazna i stvarno se razumije u svoj posao.  Sama  kolica su odprilike oko 450  km, ona bolja, a ima i jeftinijih, sto znaci da nije nesto ekstra skuplje od Graco (npr model vivo je 412 km).
Sad sam u dilemi, da li da uzmem ona kao kod Visnje, znaci 3 u 1 ili kolica i autosjedalicu posebno.   S obzirom da bi se trebala poroditi pocetkom jula ona kosara mi nece trebati sto se tice hladnoce, ali me interesuje da li se novorodjence  smije staviti direktno u kolica 0-36 mjeseci , bez kosare ili autosjedalice u njima. Ako smije onda bi uzela zasebno kolica, a imaju autosjedalicu 0-18 kg, koja do 10 kg ide obrnuto od smjera voznje, a poslije  se okrene i traje do 18 kg.  user posted image user posted image user posted image


sve pohvale za CAM predstavnistvo u Tuzli, ja sam dosla sa popisom i izasli su mi u susret tu sam uzela i kolica i krevetac i kadicu, u biti sve sto mi je bilo potrebno. rozi, nadam se da si se odlucila i zelim ti da uzivas u svakom trenutku user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Koja kolica su dobra?
24.5.2008 12:04:25   
lu
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: rozi

Danas sam malo cunjala po Tuzli i naisla na radnju sa CAM-ovim kolicima na Slatini. Kolica su me odusevila, a zena koja radi je super, ljubazna i stvarno se razumije u svoj posao.  Sama  kolica su odprilike oko 450  km, ona bolja, a ima i jeftinijih, sto znaci da nije nesto ekstra skuplje od Graco (npr model vivo je 412 km).
Sad sam u dilemi, da li da uzmem ona kao kod Visnje, znaci 3 u 1 ili kolica i autosjedalicu posebno.   S obzirom da bi se trebala poroditi pocetkom jula ona kosara mi nece trebati sto se tice hladnoce, ali me interesuje da li se novorodjence  smije staviti direktno u kolica 0-36 mjeseci , bez kosare ili autosjedalice u njima. Ako smije onda bi uzela zasebno kolica, a imaju autosjedalicu 0-18 kg, koja do 10 kg ide obrnuto od smjera voznje, a poslije  se okrene i traje do 18 kg.  user posted image user posted image user posted image


sve pohvale za CAM predstavnistvo u Tuzli, ja sam dosla sa popisom i izasli su mi u susret tu sam uzela i kolica i krevetac i kadicu, u biti sve sto mi je bilo potrebno. rozi, procitala sam da si se na koncu odlucila za Peg Perego i sigurna sam da ce ispuniti sva tvoja ocekivanja. talijani znaju svoj posao user posted image

(odgovor članu lu)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Koja kolica su dobra?
24.5.2008 15:51:12   
lejlaze
zadnjih 10 dana sam po stotinu puta usla u sve radnje koje imaju kolica.
ova su mi zapala za oko. cijena je prihvatljiva i nisu teska.
user posted image

(odgovor članu lu)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *