|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
7.4.2013 17:49:50   
melin

IZVORNA PORUKA: Ramona11


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Joj ja se razmisljam jos uvijek, bas izmedju ovih chicco living i graco evo! Cijenom su tu negdje, jedino sto su ova chicco teska 10kg, a ova graco 7kg; pa ne bih opet da se zeznem sa tezinom kolica user posted image


Meni ta tezina kolica nikada nije igrala ulogu. Zivimo u kuci pa ih samo izguram van, a i kod svojih kad idem oni zive na 1. spratu. Bilo lagana ili teska meni to sve isto user posted image
Sad ne znam kakva je situacija kod tebe. Koliko bi ih morala nositi, vuci...?

i ja isto nisam obracala paznju na tezinu,zivimo na prvom spratu i nikad nisam nesto osjetila da sam se natovarilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 2151
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2013 16:21:00   
Artemida84
Drage moje, da li netko ima kolica Jane, jeste li zadovoljni? Gledala sam u Adaxu i cine se dobra samo sto oni imaju 2 modela izlozena. Da li je netko mozda u Mostaru gledao? Unaprijed hvala svima. Bas sam zbunjena koja odabrati, Cam mi je do sada bio favorit ali sto vise gledam vise sam neodlucna....user posted image user posted image

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 2152
   RE: Koja kolica su dobra?
22.4.2013 19:34:41   
Bebaconi
gdje se u Sarajevu mogu kupiti Peg Perego kolica?

(odgovor članu Artemida84)
Neposredna veza do poruke: 2153
   RE: Koja kolica su dobra?
22.4.2013 21:33:35   
Ramona11

IZVORNA PORUKA: Bebaconi

gdje se u Sarajevu mogu kupiti Peg Perego kolica?


Trzni centar Merkur na Otoci. Radnja se zove Malisa, 1 sprat uz pokretne stepenice, radnja s desne strane user posted image

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu Bebaconi)
Neposredna veza do poruke: 2154
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2013 14:07:13   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Artemida84

Drage moje, da li netko ima kolica Jane, jeste li zadovoljni? Gledala sam u Adaxu i cine se dobra samo sto oni imaju 2 modela izlozena. Da li je netko mozda u Mostaru gledao? Unaprijed hvala svima. Bas sam zbunjena koja odabrati, Cam mi je do sada bio favorit ali sto vise gledam vise sam neodlucna....user posted image user posted image


Nama su danas stigla Jane Slalom R, i jako su dobra user posted image . Ne znam sta te konkretno zanima, i sta trazis, uglavnom ako imas kakvih pitanja u vezi ovih, slobodno pitaj user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Artemida84)
Neposredna veza do poruke: 2155
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2013 19:05:49   
Ramona11
Stigla nam danas Cam Flip kolica, novi model i bas smo zadovoljni.
Kolica su prelagana user posted image

Evo ova

http://www.babycentar.ba/online-shop/product/view/14/1931

U Dotea-i iz Mostara 214 KM. Imaju i kod nas u BBI centru oko 240 KM.

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2156
   RE: Koja kolica su dobra?
24.4.2013 19:18:09   
canim

IZVORNA PORUKA: Bebaconi

gdje se u Sarajevu mogu kupiti Peg Perego kolica?

Mozes i preko neta www.pegperego.ba to je ista firma od malise, jer su oni zastupnici za BiH a imas istu radnju i u alti.

(odgovor članu Bebaconi)
Neposredna veza do poruke: 2157
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2013 9:11:50   
IceRose

IZVORNA PORUKA: Ramona11

Stigla nam danas Cam Flip kolica, novi model i bas smo zadovoljni.
Kolica su prelagana user posted image

Evo ova

http://www.babycentar.ba/online-shop/product/view/14/1931

U Dotea-i iz Mostara 214 KM. Imaju i kod nas u BBI centru oko 240 KM.



jel imaju i nulti polozaj ? il su za bebu od 3mj pa nadalje?

_____________________________

Haris 01.05.2013.

"Kad ljubav govori, razum ćuti." - Baruch Spinoza

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 2158
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2013 9:16:02   
bebaa

IZVORNA PORUKA: IceRose


IZVORNA PORUKA: Ramona11

Stigla nam danas Cam Flip kolica, novi model i bas smo zadovoljni.
Kolica su prelagana user posted image

Evo ova

http://www.babycentar.ba/online-shop/product/view/14/1931

U Dotea-i iz Mostara 214 KM. Imaju i kod nas u BBI centru oko 240 KM.



jel imaju i nulti polozaj ? il su za bebu od 3mj pa nadalje?

hej ženo pa gdej si ti...jesi se porodila...može li se čestitati...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu IceRose)
Neposredna veza do poruke: 2159
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2013 9:49:57   
IceRose
bebaa, ma jos sam 2 u1 user posted image user posted image user posted image ja sve navijam da to bude majsko dijete,pa vidjet cemo...
a nema me plaho nigdje, ne stizem od skitanja...user posted image

_____________________________

Haris 01.05.2013.

"Kad ljubav govori, razum ćuti." - Baruch Spinoza

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 2160
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2013 9:51:52   
bebaa

IZVORNA PORUKA: IceRose

bebaa, ma jos sam 2 u1 user posted image user posted image user posted image ja sve navijam da to bude majsko dijete,pa vidjet cemo...
a nema me plaho nigdje, ne stizem od skitanja...user posted image

deee bona koju asoc. ubaci da znam da si živa...samo polako biće koje bude a i ja lično volim maj pa eto neka ti bude...sretno...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu IceRose)
Neposredna veza do poruke: 2161
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2013 10:43:24   
IceRose
evo idem tamo iz istih stopa user posted image user posted image
nego kako bebac slusa ? :D

_____________________________

Haris 01.05.2013.

"Kad ljubav govori, razum ćuti." - Baruch Spinoza

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 2162
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2013 18:47:35   
Ramona11

IZVORNA PORUKA: IceRose


IZVORNA PORUKA: Ramona11

Stigla nam danas Cam Flip kolica, novi model i bas smo zadovoljni.
Kolica su prelagana user posted image

Evo ova

http://www.babycentar.ba/online-shop/product/view/14/1931

U Dotea-i iz Mostara 214 KM. Imaju i kod nas u BBI centru oko 240 KM.



jel imaju i nulti polozaj ? il su za bebu od 3mj pa nadalje?


Imaju lezeci polozaj. Pise da su od 0-36 mj.

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu IceRose)
Neposredna veza do poruke: 2163
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2013 20:01:48   
Bebaconi
enjoy


Da li kod Chicco Enjoy trio sistema autosjedalica mora biti okrenuta prema naslonjaču? Nije li to nezgodno kod vožnje na zadnjem sjedištu?

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 2164
   RE: Koja kolica su dobra?
26.4.2013 20:25:34   
Arminaa

IZVORNA PORUKA: Ramona11


IZVORNA PORUKA: IceRose


IZVORNA PORUKA: Ramona11

Stigla nam danas Cam Flip kolica, novi model i bas smo zadovoljni.
Kolica su prelagana user posted image

Evo ova

http://www.babycentar.ba/online-shop/product/view/14/1931

U Dotea-i iz Mostara 214 KM. Imaju i kod nas u BBI centru oko 240 KM.



jel imaju i nulti polozaj ? il su za bebu od 3mj pa nadalje?


Imaju lezeci polozaj. Pise da su od 0-36 mj.


Ja nisam sigurna da ova kolica imaju nulti polozaj. Moja kolegica ih je prekjuce uzela i bas smo danas setali, njoj su rekli da su od 6 mjeseci, njena beba ima 8. Ona je uzela ova bez-krem boje u BBI centru, lagana su, imaju oko 5 kila i super za upravljanje.

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 2165
   RE: Koja kolica su dobra?
28.4.2013 22:20:05   
Dalia_88
http://www.pik.ba/artikal/6312753/djecija-kolica/

Evo drage moje ja trazim nesto kao kisobran kolica za svoju bebu pa slucajno nadjo ova kolica. Bas mi super izgledaju a nisu ni skupa (kakve su inace cijene). Izgledaju ocuvana, skoro kao nova.
Mozda se nekom svide..

E sad zna li neko kako se zovu ova Cam-ova kolica (link ispod)
Zanima me tacan naziv ovog modela da bi provjerila cijenu novih..

http://www.pik.ba/artikal/4734506/djecija-kolica-cam/

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 2166
   RE: Koja kolica su dobra?
28.4.2013 22:26:29   
Arminaa
Ova kolica lice na model CAM FLIP, evo link: http://www.babycentar.ba/online-shop/product/view/14/1931 , cijena novih kolica u radnji je 240 KM. U postu iznad tvog smo pricali o CAM kolicima model FLIP, meni ova sto si ti postavila izgledaju identicno, samo sto ne vidim da na naslonjacu pise FLIP vodoravno, mozda je starija serija.

< Poruku je uredio Arminaa -- 28.4.2013 22:28:56 >

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 2167
   RE: Koja kolica su dobra?
28.4.2013 22:51:56   
Dalia_88
I meni su dosta slicna ovim Flip kolicima a vidim da ste pricale o njima zato pitam.
Nema nigdje da su potpuno ista kao ova pa sam i ja predpostavila da je stari model..
Kontam bolje mi je uzeti ova polovna nego neka nova od 100 - 150. Koja god sam vidjela imaju plasticne tockove, to mi se nikako ne svidja..

Ova sa prvog linka crvena od 300 su mi prelijepa ali vec imamo zimska kolica koja su teska i velika pa mi je muka od njih ( a nemamo lift u zgradi). U auto ih moram u dijelovima stavljati user posted image
Stvarno treba puno detalja gledati kad se kolica kupuju.

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 2168
   RE: Koja kolica su dobra?
29.4.2013 9:29:07   
canim
Cam flip ima 6,4 kg i na njihovoj stranici pise da je za uzrast od 0-36 mj.

http://www.camspa.it/en/prodotti/a-passeggio/prodotto/?product_id=125

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 2169
   RE: Koja kolica su dobra?
29.4.2013 10:00:16   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Bebaconi

enjoy


Da li kod Chicco Enjoy trio sistema autosjedalica mora biti okrenuta prema naslonjaču? Nije li to nezgodno kod vožnje na zadnjem sjedištu?


Bebaconi možeš li pojasniti ovo pitanje. Da li se ono odnosi na postavljanje autosjedalice na kolica ili u automobilu?

Jer sve autosjedalice, bez obzira na proizvođača, namjenjene djeci od 0 do cca 1 godine života (tačnije od 0-13kg težine) se u automobilu montiraju tako da je dijete okrenuto leđima prema smjeru vožnje, tj da gleda u naslonjač sjedišta. One se tako montiraju zbog sigurnosti djeteta ne zavisno od sjedišta na koje se montiraju. I najsigurnije je da su montirane na zadnjem sjedištu.

Montaža 0-13kg sjedalica na suvozačevo sjedište je dozvoljena samo i strogo samo uz isključene ili nepostojeće prednje zračne jastuke, jer eventualno otvaranje zračnog jastuka dok je beba u sjedalici na suvozačevom sjedištu u 90% slučajeva uzrokuju smrtne posljedice. Večinom se preporučuje da se izbjegava stavljati sjedalicu na suvozačevo mjesto.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Bebaconi)
Neposredna veza do poruke: 2170
   RE: Koja kolica su dobra?
29.4.2013 21:51:30   
Dalia_88
Mi uvijek okrecemo as da gleda u naslonjac ali je vec malo nezgodno jer je porasla pa mora prilicno saviti nogice.
Lejla zanima me da li je po zakonu (u BiH) dozvoljeno da beba bude na mjestu suvozaca. Ja sam je skoro morala staviti jer je strasno plakala (iskljucen je zracni jastuk uvijek) a inace je nazad stavim samo mi nezgodno kad se same vozimo ne vidim je nikako. Nekad se zakaslje, zaplace i sl. pa moram stati da vidim sta joj je.

Armina upravu si bila ono jesu FLIP kolica, danas su nam stigla. Uopste se ne primijeti da su polovna. Slabo skroz su koristena. Bili smo u setnji vec i odlicna su. Nemaju potpuno nulti polozaj ali je skroz blago podignuto, mislim da sa nekom dekicom bi novorodjencetu bilo udobno.

Ice rose ovaj cojek sto smo mi od njega kupili ima jos 1 narandzasta (ima blizance), muz kaze da je i kod njih extra boja. U sarajevu se nalazi pa mozes otici da pogledas (imas link gore). Dobijes uz njih suncobran i navlaku za kisu.
Ja sam odusevljena kolicima, jedva cekam da idem sutra u setnju user posted image


_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 2171
   RE: Koja kolica su dobra?
30.4.2013 9:58:38   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Dalia_88

Mi uvijek okrecemo as da gleda u naslonjac ali je vec malo nezgodno jer je porasla pa mora prilicno saviti nogice.
Lejla zanima me da li je po zakonu (u BiH) dozvoljeno da beba bude na mjestu suvozaca. Ja sam je skoro morala staviti jer je strasno plakala (iskljucen je zracni jastuk uvijek) a inace je nazad stavim samo mi nezgodno kad se same vozimo ne vidim je nikako. Nekad se zakaslje, zaplace i sl. pa moram stati da vidim sta joj je.



Koju sjedalicu imate?

Dijete se okreće suprotno od smjera vožnje sve dok se ne može samo (uz pomoć nepokretnih predmeta) podići na noge. To što su nogice savijene u takvom položaju ne predstavlja ništa loše, i normalno je kako dijete postaje veće. Čak je i korisno zbog razvoja kukova.

Sjedalica 0-13kg, popularno jaje se zakonski može montirati na suvozačko mjesto uz isključene zračne jastuke. Isključivo samo ova sjedalica.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 2172
   RE: Koja kolica su dobra?
30.4.2013 10:28:31   
Dalia_88
Imamo sjedalicu Chipolino

user posted image

Znaci ako me zaustavi policija ja cu reci da su mi zene sa foruma rekle da smijem tu montirati user posted image
Hvala Lejla user posted image

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 2173
   RE: Koja kolica su dobra?
30.4.2013 15:06:26   
MajdaT
Zdravo buduci roditelji,

Ukoliko se spremate za soping za bebece stvari i opremu evo prilike da kupite kolica. Prodajem Chicco Multiway kolica detaljnije mozete pogledati klikom na link:

http://www.pik.ba/artikal/6603739/djecija-kolica-chicco-multiway-stroller/

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 2174
   RE: Koja kolica su dobra?
4.5.2013 20:48:30   
aidana
Je li ima neko mozda NIDO kisobran kolica? Na netu nema apsolutno nista o tim kolicima sto mi je malo cudno.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *