|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi koraci!
12.4.2011 9:30:41   
veeseelaa
Lana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Prvi koraci!
12.4.2011 9:31:03   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Dina_1405

eh pa da se i mi ovdije pohvalimo! user posted image user posted image user posted image
Bebac je prohodao,sa 10 mjeseci! Ljubi ga mama njegova...

Cestitke i ostalim princevima i princezama za prve korake...


Čestitam od srca prve korake mališanu!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Prvi koraci!
14.4.2011 0:01:48   
lost
Danas je moja M u par navrata napravila po 3-4 koraka samostalno ali je nestabilna i padne.... Ja sam se baš šokirala kad sam je vidjela jer inače samo hoda uz namještaj i puže. Izgleda da će nam ubrzo trebati cipelice za hodanjeeeeee user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Prvi koraci!
14.4.2011 0:08:07   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lost)
  Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Prvi koraci!
14.4.2011 0:12:38   
Malenaoduvijek
nabavite cipelice za prohodavanje hitno
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Prvi koraci!
2.5.2011 0:15:33   
lost
Moja M je zvanično prohodala prije par dana user posted image user posted image user posted image
Cipelice još nisam kupila pa moram to što prije obaviti, imamo nekih patikica i sandalica ali prave cipelice za prohodavanje ne.

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Prvi koraci!
30.5.2011 19:04:52   
MicoTico
Evo, da i ja prijavim nasu prvu setnju!
Do sad je malac hodao uz zid ili namjestaj i koji korak izmedju fotelja, ali danas...mi po njega u vrtic, a on lijepo doseta do nas, i to nekako cvrsto, stabilno.
I ne prestaje danas da trci!
Ljubi ga majka!!!


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Prvi koraci!
30.5.2011 19:06:38   
Skvo RR
uziva...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...neka ga....cestitke mami.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Prvi koraci!
10.6.2011 22:21:01   
samedi
I ja prijavljujem moju N. user posted image user posted image user posted image Zvanično je prohodala 6.6.2011.,sa 13 mjeseci user posted image user posted image user posted image i od tada ne staje user posted image A svim znatiželjnicima koji su mi išli na živce stalnim pitanjima "Jel prohodala" poručujem da me sad puste na miru i da ne postavljaju pitanja kad će progovoriti,kad će se odvići od cuce i td,i tsl.user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sljedeći koji mi postavi takvo pitanje će završiti ovako user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Prvi koraci!
11.6.2011 20:40:04   
MicoTico
Čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Prvi koraci!
11.6.2011 21:13:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: samedi

I ja prijavljujem moju N. user posted image user posted image user posted image Zvanično je prohodala 6.6.2011.,sa 13 mjeseci user posted image user posted image user posted image i od tada ne staje user posted image A svim znatiželjnicima koji su mi išli na živce stalnim pitanjima "Jel prohodala" poručujem da me sad puste na miru i da ne postavljaju pitanja kad će progovoriti,kad će se odvići od cuce i td,i tsl.user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sljedeći koji mi postavi takvo pitanje će završiti ovako user posted image
user posted image user posted image moradoh se nasmijat tako je i kod nas bilo sl.
I mi smo sa 13 est mjes prohodali Cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma pusti price uvjek,bile i uvjek ce ih biti ........


(odgovor članu samedi)
  Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Prvi koraci!
12.9.2011 10:44:00   
selebriti
IZVORNA PORUKA: samedi

I ja prijavljujem moju N. user posted image user posted image user posted image Zvanično je prohodala 6.6.2011.,sa 13 mjeseci user posted image user posted image user posted image i od tada ne staje user posted image A svim znatiželjnicima koji su mi išli na živce stalnim pitanjima "Jel prohodala" poručujem da me sad puste na miru i da ne postavljaju pitanja kad će progovoriti,kad će se odvići od cuce i td,i tsl.user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sljedeći koji mi postavi takvo pitanje će završiti ovako user posted image


Baš me nasmija user posted image



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Prvi koraci!
15.9.2011 8:57:02   
selebriti
Imam pitanje,

Moja djevojčica za koji dan puni godinu dana, .. još nije prohodala, ali sama ustaje, .. hoda uz namještaj, skače dok se čuva, ma baš je čvrsta i stabilna, sama stoji dugo, bez da se čuva, ali ne pravi korake.... Ne stavljamo je u hodalicu nikako, .. a za ručice je slabo vodamo jer jednostavno ne pravi koračiće samo zabacuje nožice i imam osjećaj da je mučimo. E sad, ne znam da li trebamo insistirati na tom vodanju za ručice, .. ili je trebamo pustiti da ona to sama? user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Prvi koraci!
15.9.2011 9:04:52   
Malenaoduvijek
selebriti

iskreno po meni nema ludje stvari nego kada vidim roditelje da vode dijete za rucice i to ih podignu iznad glave bebine i onda beba na prsticima pokusava da odrzava ravnotezu.user posted image
ne trebas je forsirati, ako ona ne trazi da je vodite ona ce polako uz namjestaj i kada bude spremna pustice se sama.

dijete kada je spremno krene samo, to sto su se prije bebe vodile za rucice u ubjedjenju da ce brze prohodati je ...a ako je vec vodis onda joj rucice stavi ravno ispred  a ne iznad glave .



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Prvi koraci!
15.9.2011 9:58:17   
selebriti
Razmisljala sam o onim kajšićima, pa ne znam sad, ... vidjećemo...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Prvi koraci!
15.9.2011 10:10:13   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: selebriti

Imam pitanje,

Moja djevojčica za koji dan puni godinu dana, .. još nije prohodala, ali sama ustaje, .. hoda uz namještaj, skače dok se čuva, ma baš je čvrsta i stabilna, sama stoji dugo, bez da se čuva, ali ne pravi korake.... Ne stavljamo je u hodalicu nikako, .. a za ručice je slabo vodamo jer jednostavno ne pravi koračiće samo zabacuje nožice i imam osjećaj da je mučimo. E sad, ne znam da li trebamo insistirati na tom vodanju za ručice, .. ili je trebamo pustiti da ona to sama? user posted image


NE!

Jednogodišnje dijete koje se samostalno ustaje uz namještaj i hoda je super, u skladu sa uzrastom i nema potrebe da forsirate bilo šta. Vjeruj da će se tad prije odvažiti da sama krene nego da je vi "gurate".


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Prvi koraci!
15.9.2011 10:29:01   
selebriti
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: selebriti

Imam pitanje,

Moja djevojčica za koji dan puni godinu dana, .. još nije prohodala, ali sama ustaje, .. hoda uz namještaj, skače dok se čuva, ma baš je čvrsta i stabilna, sama stoji dugo, bez da se čuva, ali ne pravi korake.... Ne stavljamo je u hodalicu nikako, .. a za ručice je slabo vodamo jer jednostavno ne pravi koračiće samo zabacuje nožice i imam osjećaj da je mučimo. E sad, ne znam da li trebamo insistirati na tom vodanju za ručice, .. ili je trebamo pustiti da ona to sama? user posted image


NE!

Jednogodišnje dijete koje se samostalno ustaje uz namještaj i hoda je super, u skladu sa uzrastom i nema potrebe da forsirate bilo šta. Vjeruj da će se tad prije odvažiti da sama krene nego da je vi "gurate".



Ma, mene brine činjenica da ona većinu vremena provede u kolicima, ... voli, ne buni se, .... a uglavnom smo vani... user posted image  I onda smo krenuli za ručice, kad ona ko da "u rupe upada"...user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Prvi koraci!
15.9.2011 10:37:53   
pumababy

IZVORNA PORUKA: selebriti

Imam pitanje,

Moja djevojčica za koji dan puni godinu dana, .. još nije prohodala, ali sama ustaje, .. hoda uz namještaj, skače dok se čuva, ma baš je čvrsta i stabilna, sama stoji dugo, bez da se čuva, ali ne pravi korake.... Ne stavljamo je u hodalicu nikako, .. a za ručice je slabo vodamo jer jednostavno ne pravi koračiće samo zabacuje nožice i imam osjećaj da je mučimo. E sad, ne znam da li trebamo insistirati na tom vodanju za ručice, .. ili je trebamo pustiti da ona to sama? user posted image



Selebriti,bas citam tvoj post i kao da slusam o svojo curici..Moja curica takodje se ponasa tako ,napunila je 13 meseci..ustaje,seta uz namestaj ali kad hoce nesto dalje samo se spusti ;) nece nikako za rucicu otima se i otpuzi..Da dodam da je bas nekako uplasena,strasljiva i bas se cuva,jos nikada se nije udarila;)
Ja je ne forsiram sinoc je napravila jedan mali koracic skroz mali:) i kad je skontala da seta odmah se spustila..

_____________________________

10.08.2010.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Prvi koraci!
15.9.2011 10:48:49   
selebriti
IZVORNA PORUKA: pumababy


IZVORNA PORUKA: selebriti

Imam pitanje,

Moja djevojčica za koji dan puni godinu dana, .. još nije prohodala, ali sama ustaje, .. hoda uz namještaj, skače dok se čuva, ma baš je čvrsta i stabilna, sama stoji dugo, bez da se čuva, ali ne pravi korake.... Ne stavljamo je u hodalicu nikako, .. a za ručice je slabo vodamo jer jednostavno ne pravi koračiće samo zabacuje nožice i imam osjećaj da je mučimo. E sad, ne znam da li trebamo insistirati na tom vodanju za ručice, .. ili je trebamo pustiti da ona to sama? user posted image



Selebriti,bas citam tvoj post i kao da slusam o svojo curici..Moja curica takodje se ponasa tako ,napunila je 13 meseci..ustaje,seta uz namestaj ali kad hoce nesto dalje samo se spusti ;) nece nikako za rucicu otima se i otpuzi..Da dodam da je bas nekako uplasena,strasljiva i bas se cuva,jos nikada se nije udarila;)
Ja je ne forsiram sinoc je napravila jedan mali koracic skroz mali:) i kad je skontala da seta odmah se spustila..


I moja nekako baš pazi, znala se udariti, ali nista strasno, ... tačno vidi kada bi od nešto trebala "spucati", ... pa pripazi, hehehe, ...
Vani je pustim da puže, na asfaltu, travi, ... penje se uz svoja kolica user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pumababy)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Prvi koraci!
15.9.2011 14:31:42   
Malenaoduvijek
sve je to super, samo ti nju pusti.ako se spusta tako znaci da jos nije spremna i ne treba je forsirati,a onda gdje hoce da dodje dodje puzeci.

sve su to normalne faze koje svaka beba prolazi.user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Prvi koraci!
15.9.2011 14:55:18   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: selebriti

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: selebriti

Imam pitanje,

Moja djevojčica za koji dan puni godinu dana, .. još nije prohodala, ali sama ustaje, .. hoda uz namještaj, skače dok se čuva, ma baš je čvrsta i stabilna, sama stoji dugo, bez da se čuva, ali ne pravi korake.... Ne stavljamo je u hodalicu nikako, .. a za ručice je slabo vodamo jer jednostavno ne pravi koračiće samo zabacuje nožice i imam osjećaj da je mučimo. E sad, ne znam da li trebamo insistirati na tom vodanju za ručice, .. ili je trebamo pustiti da ona to sama? user posted image


NE!

Jednogodišnje dijete koje se samostalno ustaje uz namještaj i hoda je super, u skladu sa uzrastom i nema potrebe da forsirate bilo šta. Vjeruj da će se tad prije odvažiti da sama krene nego da je vi "gurate".



Ma, mene brine činjenica da ona većinu vremena provede u kolicima, ... voli, ne buni se, .... a uglavnom smo vani... user posted image  I onda smo krenuli za ručice, kad ona ko da "u rupe upada"...user posted image


Vi kad negdje sjednete izvadite je iz kolica i pustite uz namještaj u kojem sjedite, uz klupu u parku npr.. Ma rano je to sve još, nema veze što je dosta u kolicima, sve će to doć na svoje.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Prvi koraci!
15.9.2011 15:27:01   
selebriti
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: selebriti

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: selebriti

Imam pitanje,

Moja djevojčica za koji dan puni godinu dana, .. još nije prohodala, ali sama ustaje, .. hoda uz namještaj, skače dok se čuva, ma baš je čvrsta i stabilna, sama stoji dugo, bez da se čuva, ali ne pravi korake.... Ne stavljamo je u hodalicu nikako, .. a za ručice je slabo vodamo jer jednostavno ne pravi koračiće samo zabacuje nožice i imam osjećaj da je mučimo. E sad, ne znam da li trebamo insistirati na tom vodanju za ručice, .. ili je trebamo pustiti da ona to sama? user posted image


NE!

Jednogodišnje dijete koje se samostalno ustaje uz namještaj i hoda je super, u skladu sa uzrastom i nema potrebe da forsirate bilo šta. Vjeruj da će se tad prije odvažiti da sama krene nego da je vi "gurate".



Ma, mene brine činjenica da ona većinu vremena provede u kolicima, ... voli, ne buni se, .... a uglavnom smo vani... user posted image  I onda smo krenuli za ručice, kad ona ko da "u rupe upada"...user posted image


Vi kad negdje sjednete izvadite je iz kolica i pustite uz namještaj u kojem sjedite, uz klupu u parku npr.. Ma rano je to sve još, nema veze što je dosta u kolicima, sve će to doć na svoje.



Tako i radimo, .. već neko vrijeme, ... ona baš uživa... uglavnom se skoncentriše na svoja kolica i uz njih je (ako ne puže između stolovauser posted image user posted image user posted image ).

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Prvi koraci!
31.10.2011 22:00:48   
selebriti
Zaboravih prijavit user posted image

Moja E. je zvanično zakoračala samostalno nekoliko dana nakon prvog rođendana, znači sa 12mjeseci i kusur dana,....
Trebalo joj je 20ak dana da se "ustabili". Sa 13mj mogu zvanično reći da hoda.



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Prvi koraci!
11.9.2012 19:45:36   
Skvo RR
user posted image zvanicno emirko je prohodao pravo...user posted image user posted image ..mama sretna....user posted image user posted image , a najvise sto sam bila tuuuuu...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Prvi koraci!
11.9.2012 19:46:17   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image
četitamo i da bude što manje padovauser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *