|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi koraci!
9.11.2008 8:16:44   
mamyca
Bravo za male hodaliceuser posted image user posted image .
Moj hoda sa mnom pomalo,jer hoce samo na noge,nece da sjedi nikako.user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prvi koraci!
9.11.2008 11:56:30   
jasmina_mm
cestitke i do mene za male hodalice, moj bebac samo sto nije prohodao ali izgleda da mu je jos uvijek draze puzanje od hodanjauser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prvi koraci!
1.5.2009 19:12:39   
haidy
Moja maca je danas napravila prve samostalne korakeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam veoma uzbudjena, sva se tresem od dragosti, ali i od straha.

to se desilo ovako, drzala je se za krevet i ja sam je zvala da dodje da je poljubim, kontala ona ce dopuzati, kad se ona pusti i predje sama pet koraka do mene. od tad non stop se pusta da hoda.
bas sam happyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prvi koraci!
1.5.2009 19:16:52   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sve čestitke  haidy !!!
bravo za malu djevojčicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prvi koraci!
1.5.2009 19:54:11   
haidy
hvalauser posted image

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prvi koraci!
1.5.2009 22:16:21   
juni
Cestitke na prvim koracima user posted image
Ja sam uzbudjena kad vidim Emila kako stoji na koljenima a tek kad prohoda user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prvi koraci!
1.5.2009 22:33:57   
new mama
Cestitke malenoj na prvim koracimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,e ko ce je sad sticiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prvi koraci!
5.5.2009 19:51:15   
Anoniman
Bilo je tu nekioh koracica, 2,3,5,ali sad sam veliki decko i pravo hodam. Hahahah ponosna mama, kako se fali.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prvi koraci!
5.5.2009 21:07:43   
lejlaze
i od nas cestitke djecici user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prvi koraci!
5.5.2009 22:01:12   
Aminad
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prvi koraci!
6.5.2009 11:28:20   
mamina princeza
ooo ocestitamo Davudu ... svaka cast 

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prvi koraci!
6.5.2009 11:31:34   
new mama
Cestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prvi koraci!
6.5.2009 11:42:14   
lely
user posted image user posted image user posted image -za Davuda,cestitamooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prvi koraci!
6.5.2009 11:43:13   
mišur
Luka se prvi put pustio sam i napravio par koraka sa 10 mjeseci i 9 dana...
Ja sam bila u šoku i van sebe od sreće...
Pošto sam trebala brzo na posao, samo sam se bojala da ja neću biti ta koja će prva vidjeti njegove korake..
Sad već hoda kao veliki, naučio je i unazad i da pomalo trči...
Ali zato mi nemamo mira ni sekunde...user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prvi koraci!
6.5.2009 11:51:36   
remzy
user posted image user posted image user posted image bravo za Davuda!!!user posted image user posted image user posted image
                 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prvi koraci!
6.5.2009 11:52:33   
remzy
user posted image user posted image user posted image bravo i za malenog Luku!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prvi koraci!
6.5.2009 13:44:46   
Suzana
Bravo za Davuda. user posted image

IZVORNA PORUKA: mišur

Luka se prvi put pustio sam i napravio par koraka sa 10 mjeseci i 9 dana...
Ja sam bila u šoku i van sebe od sreće...
Pošto sam trebala brzo na posao, samo sam se bojala da ja neću biti ta koja će prva vidjeti njegove korake..
Sad već hoda kao veliki, naučio je i unazad i da pomalo trči...
Ali zato mi nemamo mira ni sekunde...user posted image


Jao Mišur... Mene je ovoga strah također......... Dečki su u fazi prohodavanja, a mene nema od 9-17 h...
Tete su mi super, ali se nadam da ćemo MM i ja prvi vidjeti njihove korake, aBd.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prvi koraci!
6.5.2009 13:50:16   
mišur
Ja sam negdje pročitala da bebe načine prve korake baš u prisustvu majki ili očeva, jer se u njihovom prisustvu osjećaju najsigurnijim, pa se tako odvaže na prve samostalne korake...
Ja sam se tješila ovim, ali eto Luka je prohodao prije nego što sam se vratila na posao..
Nadam se da će tvoji momci sačekati svoju mamu ili tatu da dođu sa poslauser posted image

Sad će i njima godina dana...Kako proleti...Sjećam se kad sam čitala tvoje postove kad si bila trudna...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prvi koraci!
6.5.2009 13:54:28   
Suzana
Nadam se i ja da će biti tako...
Sa nama i jesu slobodniji, tete im ne daju pola stvari, a mi im ne damo da idu samo u hodnik gdje su cipele! user posted image

Baš tako draga Mišur, strašno je kako vrijeme leti... Godina je proletila kao dlanom o dlan.
I ja znam otići na one naše postove i ponovo ih, sa sjetom, čitati. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prvi koraci!
4.6.2009 0:12:14   
Ivona
Uh,pa dugo nam niko nije prohodao user posted image ,ali zato Selena jeste jucer na svoj rodjendan user posted image user posted image user posted image
Bilo je to porodicno slavlje(nas 15-tak) u nasem malom toplom stancicu.Dijete je blistalo od srece...,tako se obradovala i gostima i poklonima da je to bilo za nepovjerovati user posted image Eh,pa da mi je neko rekao da se dijete od godinu dana zna folirati...user posted image Svima je htjela pokazati sta ona sve zna uraditi kada je na svojoj teritoriji.Bila je u centru paznje i jednostavno je pocela samostalno hodati user posted image
Dok su joj svi aplaudirali,ona se samo smijala i
hodala user posted image
Vec duze vrijeme je hodala uz namjestaj,ali nikada se nije pustila do jucer.

Ne mogu vam ni opisati to uzbudjenje-sto zbog samog rodjendana,sto zbog ovog iznenadjenja user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prvi koraci!
4.6.2009 10:36:18   
mamina princeza
Cestitam mojoj dragoj Seleni i ovdje:)))
Joj mogu zamislit kako je to bilo slatko:)



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prvi koraci!
4.6.2009 12:03:57   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Ivona

Uh,pa dugo nam niko nije prohodao user posted image ,ali zato Selena jeste jucer na svoj rodjendan user posted image user posted image user posted image
Bilo je to porodicno slavlje(nas 15-tak) u nasem malom toplom stancicu.Dijete je blistalo od srece...,tako se obradovala i gostima i poklonima da je to bilo za nepovjerovati user posted image Eh,pa da mi je neko rekao da se dijete od godinu dana zna folirati...user posted image Svima je htjela pokazati sta ona sve zna uraditi kada je na svojoj teritoriji.Bila je u centru paznje i jednostavno je pocela samostalno hodati user posted image
Dok su joj svi aplaudirali,ona se samo smijala i
hodala user posted image
Vec duze vrijeme je hodala uz namjestaj,ali nikada se nije pustila do jucer.

Ne mogu vam ni opisati to uzbudjenje-sto zbog samog rodjendana,sto zbog ovog iznenadjenja user posted image

Cestitke maloj guzi.....!!!!!...Mogu misliti osjecaja....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prvi koraci!
4.6.2009 12:06:58   
manuela RR
Kako je ona posebna,pa to je jedan porodični historijski momenat,zna i ona kad će prohodatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je ona uvježbavala prije,a premijeru napravila na svoj rođendan pred svojom publikomuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Selenauser posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prvi koraci!
5.6.2009 13:21:42   
haidy
Cestitamo Seleniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prvi koraci!
5.6.2009 16:14:38   
Suzana
Čestitke svim bebicama na prvim koracima!

I ja da se pohvalim da je Edi prohodao! Kao i Selena, prve korake je napravio na njihov rođendan 27.05. user posted image
Sada hoda po stanu, sladak je i smiješan.
Mak još nije. Naime, ne mogu vam opisati koliko je stabilniji od Edija, ali oprezan (da ne kažem kukavica hihi), ne smije da se pusti, čim mu izvučeš prst iz ruke on lagano čučne i nastavi puzati. Heheh, ma ne žuri mu se. Neka se pusti kad mu bude ćejf! user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *