|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi koraci!
5.6.2009 17:00:38   
Visnja RR
moja lijenguza ima 14 mjeseci i nece sama da hoda...
uz krevet da... i za ruku da se vodi hoce.. ali sama nema sanse

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Prvi koraci!
5.6.2009 17:03:22   
enna
E moja Visnja ove aprilske bebe prave ljencuge heheheh.Ni moja Ena nece da hoda uz stvari ok par koraka i za rukicu kada se vodi ali sama nema sanseuser posted image ,ma necu ni da je forsiram prohodat ce (i ja i muz prohodali sa 15 mjeseci)!!!user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Prvi koraci!
5.6.2009 17:04:55   
Ilhana RR
joj ja vidjoh visnja pisala ovde reko sigurno mala prohodala pa se obradova hehe... haj moracemo mi malu ljepoticu da malo podrzimo kad budemo dole da pocne da hoda ako Bog da... Lamija starija od nje hoda vec odavno hehe...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Prvi koraci!
5.6.2009 22:16:32   
Okarica
Čestitke za Edija i Selenu!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Prvi koraci!
5.6.2009 22:54:13   
dinaa
Visnja nije Asjica ljenguzica nego je oprezna,vidjeces kad prohoda nema padova kako ce se znati cuvati.user posted image

Cestitke bebama koje su prohodaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Prvi koraci!
6.6.2009 0:02:38   
Ivona
Hvalaaa user posted image Aida,jesi li vidjela kako pici?user posted image ostavila sam video na FB user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Prvi koraci!
6.6.2009 0:05:01   
lely
I ja cestitam svim bebama na njihovim prvim koracimauser posted image user posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Prvi koraci!
6.6.2009 0:07:17   
Romali
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

moja lijenguza ima 14 mjeseci i nece sama da hoda...
uz krevet da... i za ruku da se vodi hoce.. ali sama nema sanse


Pozdrav od lijenog druga Omara user posted image

Dobro kaže enna, skoro nijedna aprilska beba ne hoda sama ( hoda Bakir user posted image ), ali kad propiče, ima da mame smršaju i budu k'o bombe user posted image


Čestitke hodačima, čuvajte se i samo brzo- neka mame trče za vama user posted image


< Poruku je uredio Romali -- 6.6.2009 0:08:06 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Prvi koraci!
6.6.2009 0:07:46   
lejlašh
Čestitke Ediju i Seleni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Prvi koraci!
6.6.2009 0:10:21   
adannn
Čestitke malim bebama,da im koraci budu sigurni i čvrsti.Mame su tu da ih bodreuser posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Prvi koraci!
7.6.2009 23:22:02   
ziki
Cestitke Seleni i Edijuuser posted image user posted image user posted image  bravo za male drugare. Tarik je prohodao nedelju dana prije rodjendana, prvo se pustao po 3-4 koracica pa brzo na guzu a onda je krnuo po 11 -12 i od tad je krenulo jurisanje. Sad vec ne trcimo za njim, samo kad krene ka terasi koju sam otvara ( vrata su odskrinuta ali je smjer otvaranja suprotan od strane sa koje prilazi, medjutim to ga ne ometa)i izlazi.  

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Prvi koraci!
9.6.2009 12:39:21   
Suzana
Hvala Ziki, pusa za druga Tarika, je li još doji svaka 2 h? user posted image

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Prvi koraci!
9.6.2009 13:39:26   
ziki
user posted image user posted image  dobra si Suzana, šta je zapamtila.user posted image  Od 8 do 4 ne doji alo zato kad dođem kući i dalje na 2 sata doji. Sad je već veliki momak koji fol priča i šou je sa njim, prije 2-3 dana je prstićem pokazivao na bradavice i govorio pepa, pepauser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Prvi koraci!
9.6.2009 13:58:19   
haidy
Cestitke svim bebamauser posted image user posted image user posted image user posted image
joj i moja hoce na terasu, jos na pragu ima neki limeni siljasti dio, pa se isprepadah s njom i izlascima. danas se dosunjala do vrata od terase i kad je vidjela da sam krenula za njom pocne da bjezi na terasu, ja sam kontala na glavu ce pasti, ali nekako se zaustavila hB. sad joj je glavni fol da kao bjezi od mene i da je ja jurim.


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Prvi koraci!
22.6.2009 3:38:42   
Dinka 79
Izvinite znam da to nije tema al imam jedno pitanje ,sa koliko mjeseci smijemo bebu uzeti za rukice i tatati? Ja imam zaista problem,nemogu da se izborim da mi bebicu tataju tako,mislim da je još prerano.Moj bebać je hvala Bogu čvrsta i fino stoji na nogicama al još se nije počela ni uspravljati sama a imam osjećaj da je forsiraju.Iako sam odlčila da se zaista slijedeći put pobunim pod svaku cjenu interesujeme vaše mišljenje da imam i taj argument za odbranu,hvala vam unaprijed
pozzzz


_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Prvi koraci!
22.6.2009 7:16:29   
Anushka
dinka 79, uglavnom nije do argumenata nego do postovanja tebe: morat ces se izboriti sa mm da je vasa zadnja kad je rijec o vasem djetetu i da drugima ne sluzi kao igracka, a posto se bebe razlicito razvijaju onda je bezze reci npr tek od 6 ili 10 mjeseci najcesce ce ti reci da ga nikako ne tatate jer je to oblik forsiranja razvoja. Ja sam svog nosala oko kreveta dok je on kao hodao sa nepunih 6 mjeseci jer se dizao na noge sam i pokusavao koracati. Poslije mu je zanimljivije bilo da sjedi,a onda je dobio i hodalicu i sad se sam dize u kreveticu i skace, a poteze se i uz namjestaj, do sada neuspjesno. I ne pokazuje zelju za tatanjem, uglavnom stoji i odrzava ravnotezu i pocne skakati. Prije nego sto beba sama ne ustane i ne ostane stajati bar pola minute do minutu nemoj jer to znaci da jos ne moze drzati svoju tezinu. A radije ga stavi u hodalicu da moze sam tatati i sjediti kad se umori iako i ovo mnogi ne preporucuju.

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Prvi koraci!
22.6.2009 10:17:12   
Dinka 79
Upravu si,evo čitavo jutro baš razmišljam o tome i krivo mi što nisam zauzela jaći stav,al hvala Bogu to mogu promjeniti što i namjeravam,hvala ti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Prvi koraci!
22.6.2009 10:21:23   
Dinka 79
  kad je rijec o vasem djetetu i da drugima ne sluzi kao igracka,


nekad mi se čini da se pojedini ljudi baš ponašaju ovako


< Poruku je uredio Dinka 79 -- 22.6.2009 10:22:59 >


_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Prvi koraci!
22.6.2009 20:29:07   
Visnja RR
Konacno smo se pustili i pravimo sami po nekoliko koracica user posted image

i vec je jednom tresnula i oplakala user posted image

eee sad ide ono sto mi svi kazu : "pricekaj kad prohoda neces imati mira ni sekunde"user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Prvi koraci!
24.6.2009 20:04:23   
MELLI
Moram da se pohvalim,Haris je, prije deset minuta, napravio svoje prve samostalne korake
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Prvi koraci!
24.6.2009 20:08:03   
veeseelaa
user posted image  moje čestitke, a koliko je malenom?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Prvi koraci!
24.6.2009 20:33:29   
MELLI
Sutra prvi rođendanuser posted image

evo uspjeli smo i snimiti prve koračiće

http://www.facebook.com/home.php?ref=home

user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Prvi koraci!
24.6.2009 21:01:23   
enna
MELLI user posted image user posted image user posted image  cestitke na prvim koracima,moja ljencuga nece jos hheheh uz stvari d i za rukicu al sama ne!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Prvi koraci!
24.6.2009 21:06:16   
MELLI
HVALA
Ma i ovaj moj je, unazad tri mjeseca, tako hodao uz namještaj, zid... za ruku ,ali danas se samo pustio user posted image

ovaj link je čini mi se bolji,nešto sam zeznula goreuser posted image

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/video/video.php?v=1095021656069


< Poruku je uredio MELLI -- 24.6.2009 21:09:22 >

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Prvi koraci!
24.6.2009 21:14:40   
juni
Cestitke od Emila i mene na prvim koracima user posted image Sigurno je divan osjecaj za roditelje user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *