|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi koraci!
16.9.2009 21:57:33   
Anoniman
bravo za sve hodalice!
moja mala ružica je tačno sedam dana nakon prvog rođendana počela sama da se pušta i hoda! Mislila sam da neće još jer je jako oprezna, ali nas je iznenadila! Hvala Bogu! Da bude što manje padova i da im svi putevi budu posuti cvijećem.user posted image

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Prvi koraci!
17.9.2009 0:18:58   
remzy
user posted image user posted image user posted image bravo za nase bebice i njihove prve korakeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Prvi koraci!
20.9.2009 21:02:14   
manuela RR
Emir je danas prohodao!!!

Od prije desetak dana počeo je da korača,napravi dva-tri koraka i padne,a danas se pustio i bez problema pređe čitavu kuću bez padanja.

Tako sam sretnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Prvi koraci!
21.9.2009 9:54:35   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image za Emira....Čestitamo i ovdje, gledala sam video presladak je. Ja i muž smo se ismijali, još malo pa će i naš, već hoda uz namještajuser posted image

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Prvi koraci!
21.9.2009 9:57:48   
juni
Cestitamo  na prvim koracima, i ja sam bila uzbudjena kad sam vidila Emilove prve korake malo prije prvog rodjendana. user posted image za male hodalice. Sad ga vise ne mogu zvati mamin puzavac user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Prvi koraci!
21.9.2009 22:12:04   
Junior
MASALA SAD TRCKARA...NISAM VIDJELA BEBU DA BRZE PUZE OD EMILA...user posted image I BOLJE PLESE NARAVNO!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Prvi koraci!
24.9.2009 13:47:26   
teta berta
Evo da se malo i mi pohvalimo, prije dva dana smo pravo prohodali, znamo pasti i na guzu ali znamo i citavu kucu prohodatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Prvi koraci!
27.9.2009 20:43:27   
lejlaze
Daris je danas napravio prve korake user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Prvi koraci!
27.9.2009 20:45:10   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: lejlaze

Daris je danas napravio prve korake user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma cestitam draga! Ljubni ga u guzu jednom!

user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Prvi koraci!
27.9.2009 20:47:22   
lely
Cestitam svim bebarama na prvim koracima user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Prvi koraci!
13.10.2009 16:11:23   
bebbe RR
Ema hoda! Lijepo i čvrsto i spusti se na guzu, pa nastavi četvoronoške kada ne može više. I svidja joj se sto joj mi pljescemo, tako da cim napravi nekoliko koraka, zaustavi se, raskezi od uha do uha i plješće "bravo bravo" sama sebi:) Imamo 10,5 mjeseci.
Pusa svim drugaricama bebama i njihovim mamama!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Prvi koraci!
13.10.2009 16:13:22   
Lalana
Bravo za sve bebice.user posted image
Masallahuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Prvi koraci!
27.10.2009 11:18:19   
Anushka
Alen je jutros napravio svoja prva 3 samostalna koracica od stolice prema meni, i ponovio je to jos nekoliko puta do vrata, zida isl! nisu neke dionice, ali fino koordinirano napravi 3-4 koraka i uhvati se za sta je naumio! a prije 3 dana smo proslavili prvi rodjendan!
user posted image user posted image user posted image  za sve bebice koje su napravile svoje prve  korake, za nas male a za njih veelike!

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Prvi koraci!
27.10.2009 11:21:55   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image za Alena! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Prvi koraci!
27.10.2009 11:49:16   
Skvo RR
Cestitke za Alena...user posted image user posted image user posted image

Mi jos cekamo....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Prvi koraci!
27.10.2009 11:56:11   
nita

IZVORNA PORUKA: Anushka

Alen je jutros napravio svoja prva 3 samostalna koracica

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Prvi koraci!
28.10.2009 9:26:12   
Daja_sa
user posted image user posted image za sve bebe hodaliceuser posted image user posted image
Mozemo se i mi ovdje prijaviti...vec nekih 15 dana Sarah napravi par koraka sama...i dusa draga kad skonta da nema oslonca...da se odaljila od necega za sto se drzala odmah sjedne na guzu i nastavi sa puzanjemuser posted image user posted image
Nekad se zna desiti da uzme nesto u rukice i ja je zovnem da dodje meni da mi da...ona lijepo krene..."tetura" se kao mala patkicauser posted image

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Prvi koraci!
6.11.2009 23:02:09   
Okarica
Mi još uvijek samo pužemo i hodamo uz namještaj. Očito još nismo dovoljno stabilni za prve korake. Oni kaiševi mi stoje u ladici, u slučaju da zatreba.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Prvi koraci!
6.11.2009 23:25:55   
mamma mumi
Moj Tarik je prve korake nacinio 25.10, a sada hoda ko pacic, bas je smijesan, a i sam sebi je smijesan, pa kada predje preko sobe sam sebi pljesc. ma ljubi ga mama.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Prvi koraci!
6.11.2009 23:56:34   
Okarica
Bravo za Tarika user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Prvi koraci!
6.11.2009 23:59:24   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Moj Tarik je prve korake nacinio 25.10, a sada hoda ko pacic, bas je smijesan, a i sam sebi je smijesan, pa kada predje preko sobe sam sebi pljesc. ma ljubi ga mama.


user posted image user posted image Mogu misliti kako je sjadak kad sebi pljesce. user posted image
Bjavo za Tarika! user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Prvi koraci!
17.11.2009 17:31:53   
Okarica
Konačno da i mi prijavimo naše prve samostalne korake user posted image . Prohodala sa 14,5 mjeseci user posted image . Sad bi samo da hoda, a ja sam tako umornaaaa. Pozdrav svim malim šetačima.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Prvi koraci!
17.11.2009 18:05:01   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image Bravo za djevojcicu sa prekrasnim imenom!

A mama neka nabavi nekih vitamina za sportase, pa neka se dopinguje. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Prvi koraci!
17.11.2009 18:08:08   
veeseelaa
pitanje za mame iskusnih hodača/hodačicauser posted image
kada beba sama bez pridržavanja počne da stoji po 10-15 sekundi i lagano se sama spusti na pod, znači li da smo blizu prohodavanja?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Prvi koraci!
17.11.2009 23:51:26   
malaaaa
ahmed vec mogu da kazem da hoda pravo ali mi je kao jos uvijek pomalo nestabilan nekada se zna ljuljuskat kad hoda a nekada pici pravo vecinom kad se naspava tad hoda fino a kad je vec umoran tada ide par koraka pa se spusti polahko na guzu ili padne jadnik ali nesmeta kad ima pempas pa i ne osjetiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *