|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 20:20:44   
Emina*
Visnja, vjerovatno ti je kasno, ali ja cu u Fis tek oko 15-og, pa mogu pogledati da vidim jel to to, ako hoces... 

Bebacha, ajd slikaj Visnji taj krevetic pa stavi sliku ovdje na forum,
posto ona nije jos kupila svoj pa da ne daje tolike pare...


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 21:02:13   
bebacha
rado bi ti ja poslala sliku samo mi reci kako se ubacuje slika

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 21:48:29   
Emina*
Probaj samo, ako ti je slika vec na kompjuteru, otvori ovaj prozor, otidji tamo gdje ti se slika vec nalazi i kopiraj je ( klikni desnim dijelom misa na sliku) i pritisni copy, eh sad dodjes ponovo do ovog prozora, kliknes misem bilo gdje u prozoru ( opet desnom) i odes na paste...
Probaj, trebalo bi da moze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 21:50:26   
Visnja RR
evo preko ovog linka ubaci fotku... http://www.imageshack.us/
ili ako ti je lakse mozes meni poslati na mail (visnja_sa@yahoo.com) pa cu ja ubaciti... mada sam moj krevetic ubacila lako a onu fotku sa  svedskim pelenama nesto zapelo :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 22:25:19   
bebacha
[URL=http://img215.imageshack.us/my.php?image=krevetic1uu8.jpg][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4077/krevetic1uu8.th.jpg[/IMG][/URL]

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 22:26:26   
bebacha
[img=http://img215.imageshack.us/img215/4077/krevetic1uu8.th.jpg]

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 22:36:05   
laracroft
Hmmm meni ovaj Visnjin iskrena da budem izgleda mnoooogo kvalitetniji.user posted image user posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 22:40:32   
bebacha
slike su poslate na visnja_sa@yahoo.com 

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 22:41:51   
bebacha
pa to mozes skontat i po cijeni ali nije vala ni ovaj loseg kvaliteta.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 23:21:40   
stella
bebacha taj sam vidjela u ambijenti na barama i zamalo da uzmem.al mi je jedan klasicni drveni bijeli poremetio planoveuser posted image .pa smo uzeli odvojeno krevetic i latice sa kadicom i dijelom za presvlacenje.tj dobili smo na poklon da izaberemo.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 23:25:02   
stella
sada razmisljamo za dnevnu sobu da uzmemo ili igraonu ili platneni krevetic posto je sada zagradzujemo jastucima na trosjedu kada je u dnevnoj al nece moci jos dugo a kad spava uvijek je u kreveticu.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 23:55:26   
Visnja RR
Hvala bebacha... konacno se neko dosjetio da podzoni dobar dizajn... i zista cjena je odlicna...
Sto se "mog" krevetica tice on se meni savrseno uklapa u moju spavacu sobu gdje ima bracni lezaj i most iznad u istoj boji: drvo tresnja i vrata boje vanilije...
Hvala!user posted image

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 11:00:52   
bebacha
ja sam se potrudila da ti ga pokazem jer je meni licno puno dati 850 KM za krevetic.meni ovaj moj nije nimalo los i kad nas u fisu se dosta prodaje vjerovatno i zbog toga sto se ladice odvajaju pa bude obicni krevet.ali ti opet odluci.ali vjeruj mi da kvalitet nije nimalo los

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 12:35:43   
Blue rose RR
Ehej stella, moj ti je savjet da ipak izabereš igraonu za svoju bebu, iz razloga što je može koristiti bogami duuuugo.

Mojoj kikici evo u zdravlje su 2 godine, igraonu sam ostavila kod mame,jer je to super mjesto gdje dijete može odspavati svoju dnevnu turu ,a uza igru se ubila, staviš je u igraonu, ubacaš igračke, i ti si rahat...

samo moraš na pod iste postaviti nešto mekše...spužva, jorgan i sl...

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 12:36:43   
makana
ako mi dozvolite komentar onako sa strane gledajući
krevetić kojeg je bebacha zapikala je sa sigurnosne strane puno bolji, višnjin jeste ljepši ali je madrac baš odignut i ako se ona djevojčica što sjedi na njemu podigne ogradica joj dođe do koljena, tako se bar meni čini
na ovom drugom kojeg se može prefarbati u bilo koju boju pa da bude veseliji madrac je nisko što znači da će bebać moći da bude u njemu i kada prohoda pa se počne dizati i stajati uz ogradicu i neće moći ispasti, pasti preko ogradice i sl

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 12:52:56   
bebacha
visina ograde naseg krevetica je 50cm.mislim da djete nemoze iskociti iz njega a on se pravi samo sa ovim narandzastim ladicama ali mogu se prefarbati.nisam jos napisala sa u fisu postoji komplet soba sa ovim kreveticem,ima jos ormar,neke police i neznam sta jos i sve se kupuje posebno

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 12:55:28   
stella
 
maryam amina  hvala na savjetu.koje je marke tvoja igraona.juce sam nesto gledala u turbo limacu al nema bas veliki izbor.user posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 13:04:55   
stella
@bebacha-vidjela sam ima presladak ormaric i police al mi se i narandzasta boja svidza jer je dobra i zauser posted image i za user posted image  al posto sam znala da je user posted image user posted image  nekako mi je bila ljepsa bijela.jedina mana na kreveticu iz ambijente je bila sto ima mali dio za presvlacenje a bilo mi je vazno da se duze koristim sa tim dijelom.kad budemo opremali djeciju sobu odvojeno onda cemo uzimati sve u kompletu.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 13:36:51   
Blue rose RR
Stvarno ne znam koja je marka, ali sam ja svoju kupila u Robot-u u Rajlovcu i prije dvije godine je koštala 140 km.
Ali imaš veću i manju,meni se nekako u razlici od 50-60 km, učinila dugotrajnija ova veća...

i nisam se pokajala...

A gledala sam prije nekoliko dana i ista takva igraonica je bila izložena u Robotu...pa put pod noge...

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 13:42:10   
Visnja RR
sad ja da malo branim svoj krevetic user posted image  ...visina ogradice je 60 cm .. a kod mog imaju dva nivoa za madrac ...mada vjerovatno ima i bebachin dva nivoa jer se danas svi krevetici prave u dva ili tri nivoa... a moj krevet nije istovjetan kao krevet sa onom curicom...naizgled jeste ali nije user posted image ... nesto je duzi i visi...

a vjeruj mi bebacha da bi i meni bilo puno da dajem iz svog dzepa ...nego muzeva firma za bebu daje 1850 km  ... tako da mi to pokriva kolica i krevet i jos par sitnica (pa zato sam to i birala bez razmisljanja o novcu)...
a kako je krevetic u istim bojama ali i u kvalitetu obrade kao most u mojoj spavacoj sobi uklapa mi se u viziju djecije sobe koja ce biti kad nas dvosobni stan zamjenimo za malo veci... pa u djeciju sobu most i krevetic a u moju ide americki plakar i bla bla (smorih ja vas... a nisam ja rasipna nego samo vrtim po glavi neke buduce varijante user posted image  )... pusa

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 13:42:47   
stella
hvala jos jednom user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 13:46:00   
makana
heheheh
bidite kako nešto akd se izvuče iz konteksta ima sasvim drugačiji smisao
bravo višnja, sad su mi potpuno jasni tvoji potezi
tvoja user posted image  će imati super sobu
i još da dodam - ja dobre ti firme u muža, svaka im čast user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 13:49:12   
bebacha
hehe.pa kad vec nedajes iz svog dzepa onda mozes biti i rasipnik.ja sam samo htjela pomoci.a jedini nedostatak ovog krevetica je sto ima samo jedan nivo.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 13:50:03   
hanabanana
Kreveticu su prekrasni, oba.

Jedino što moram reći je da će ti krevetići zadovoljavati potrebe djece do 3 godine, i to ne radi svoje dužine nego širine.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Krevetic... ?
5.2.2008 13:56:02   
Visnja RR
pa ako ne bude "bucka"  user posted image  sirina od 75 cm bi ipak trebala biti mnogo duze od 3 g

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *