|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevetic... ?
10.7.2012 14:28:14   
hapymum
Ima na mojmilu hipermarket AMKOKOMERC I tu ima sve za bebe,ja sam tu kupila bjeli drveni kretac 107 km,perdobar i anatomski madrac 68,kupila u pennyu 4 mala tockica stavila i super.ovdje ima veliki izbor krevetaca i pravo su povoljni

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Krevetic... ?
17.7.2012 12:02:31   
ajla86
cure dal je iko vidio u sarajevu ovakav krevetic ili slican
http://www.dotea.ba/cam/putni_krevetci/dailyplus_113072.jpg
i ako neko iam iskustva sa ovim kreveticima da podjeli iskustvo samnom....
dal su stabilni,kakav je kvalitet i te neke osnovne stavri me zanimaju??


(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Krevetic... ?
17.7.2012 13:41:02   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: ajla86

cure dal je iko vidio u sarajevu ovakav krevetic ili slican
http://www.dotea.ba/cam/putni_krevetci/dailyplus_113072.jpg
i ako neko iam iskustva sa ovim kreveticima da podjeli iskustvo samnom....
dal su stabilni,kakav je kvalitet i te neke osnovne stavri me zanimaju??




U BBI Baby Centru u prizemlju drže CAMove stvari (koliko me sjećanje služi)...Možda da odeš to tamo i provjeriš kako uživo izgledaju (a nazovi ih prije, pa vidi da li imaju taj krevetac - broj imaš na webu)...
A ovaj krevetac mi ima jedna prijateljica i čini mi se OK...Znam samo da je širi od našeg krevetića (kod nas je GRACO) :)))

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Krevetic... ?
17.7.2012 16:27:08   
ajla86
hvala superbeba..
znaci i ti imas ovaj putni...kakvi su jesul stabilni kazu da su klimavi i nestabilni da nebude kaskaderskih padova

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Krevetic... ?
17.7.2012 16:34:54   
Hanady RR
ja sma nekada davno svoje iskutvo s akrevteićem napisala...
ja sma u putnom sličnom ovome odgojila dvoje djece...
sad došli s amora na koje smo ga mlađoj nosili i nismo ga rasklopili...prešla u svoj veliki krevet...
uglavnom do juna 2006 do prije desetak dana u njemu je spavalao dijete...ko nov je ne pomjeren i nama stabilan...
nismo imale padova, zaglavljivanja, problema bilo kakvih...iz nobila madrac i baš ga danas gledam grehota da porpadne u garaži ...nigdje se nije oštetio niti udubio na mjestu spavalja...
smao da dodam ja sma jedna od onih ''nemajki'' koje nedaju djetetu u bračni krevet...user posted image
svoj su maksimalno iskoristileuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Krevetic... ?
17.7.2012 16:38:36   
Super Beba
Ja imam GRACO Pack and Play i zadovoljna sam s njim...Mi smo i htjeli da imamo putni, jer ljeti duže idemo na more, pa nam dobro dođe...Jedina mana im je održavanje, jer platno se ne može skinuti i oprati u mašini...dok kod drvenih se faktički samo prebriše fino prašina..
Što se tiče krevetića, i drveni i putni bi trebali da ispunjavaju određene standarde...malo proguglaj po netu vezano za sigurnost ovih krevetaca, vjerujem da ćeš naći informacije koje ti mogu biti korisne pri kupovini...


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Krevetic... ?
17.7.2012 16:39:25   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sma nekada davno svoje iskutvo s akrevteićem napisala...
ja sma u putnom sličnom ovome odgojila dvoje djece...
sad došli s amora na koje smo ga mlađoj nosili i nismo ga rasklopili...prešla u svoj veliki krevet...
uglavnom do juna 2006 do prije desetak dana u njemu je spavalao dijete...ko nov je ne pomjeren i nama stabilan...
nismo imale padova, zaglavljivanja, problema bilo kakvih...iz nobila madrac i baš ga danas gledam grehota da porpadne u garaži ...nigdje se nije oštetio niti udubio na mjestu spavalja...
smao da dodam ja sma jedna od onih ''nemajki'' koje nedaju djetetu u bračni krevet...user posted image
svoj su maksimalno iskoristileuser posted image


Evo jos jedne user posted image

I ja nekda davno napisah vezano za krevetice, sada samo ukratko. Drveni iako je bio ljepsi, prodali, u putnom dijete 3,5 godine spavalo, Eno spakovan, kao nov, za drugo dijete aBg.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Krevetic... ?
18.7.2012 10:25:30   
ajla86
hvala cure drage ...

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Krevetic... ?
30.8.2012 18:23:58   
almondray
Ajla86 , dali si kupila krevetac?
Ovaj camov ima u Tz u Merkatoru , košta oko 260 km .Meni izgleda super , ali bi voljela da vidim kako uživo izgleda i ovakav Gracov :
http://www.gracobaby.com/Products/Pages/ProductDetails.aspx?ProductID=1812885
Ima li ko sličan ? I gdje bi mogla pogledati Gracove proizvode?


_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Krevetic... ?
30.8.2012 18:54:12   
mo girl
meni je ovaj krevetac extra http://www.youtube.com/watch?v=WBgeVot9HM0
vidjela sam ga u prenatalu al sam zaboravila pogledati cjenu iako pretpostavljam da je preskup al je stvarno isplativ ide od rodjenja pa do 10god samo ga prilagodjavas uzrastu.
ja ovaj gracov nisam nigdje nasla a onaj cam sam gledala u dotei al mi nesto nije kao na slikama kao da je neka starija verzija

< Poruku je uredio mo girl -- 30.8.2012 18:55:32 >

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Krevetic... ?
30.8.2012 21:53:10   
almondray
Ja ne bih ništa drveno za početak , ali nije loš taj tvoj....
Ovaj camov ima samo u drugim bojama i to je to , u dotei je jeftiniji za oko 30-tak km..
Nadam se da će se neko javiti da je vidio ovakav gracov , jer mi je favorit (virtuelni).

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Krevetic... ?
31.8.2012 10:41:46   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: almondray

Ajla86 , dali si kupila krevetac?
Ovaj camov ima u Tz u Merkatoru , košta oko 260 km .Meni izgleda super , ali bi voljela da vidim kako uživo izgleda i ovakav Gracov :
http://www.gracobaby.com/Products/Pages/ProductDetails.aspx?ProductID=1812885
Ima li ko sličan ? I gdje bi mogla pogledati Gracove proizvode?



Ja imam ovaj graco(nemam istu AS) znacii super je,ima ovaj drugi nivo za malu bebu gdje sad spava,ima vibracija koja ga blago "treska" i naravno dio za presvlacenje.mi koristimo samo "madrac/strunjacu" koja nam je dosla uz krevetac jer je ok.ima dva tockica tako da samo podignete jedan kraj i vozite krevetic u npr. neku drugu prostoriju.kad spakujete krevetic dobijete ko pola kofera na tockice pogodan gdje god da putujete.uslikat cu kasnije ako zelis ?!

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: Krevetic... ?
31.8.2012 11:22:14   
almondray

IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: almondray

Ajla86 , dali si kupila krevetac?
Ovaj camov ima u Tz u Merkatoru , košta oko 260 km .Meni izgleda super , ali bi voljela da vidim kako uživo izgleda i ovakav Gracov :
http://www.gracobaby.com/Products/Pages/ProductDetails.aspx?ProductID=1812885
Ima li ko sličan ? I gdje bi mogla pogledati Gracove proizvode?



Ja imam ovaj graco(nemam istu AS) znacii super je,ima ovaj drugi nivo za malu bebu gdje sad spava,ima vibracija koja ga blago "treska" i naravno dio za presvlacenje.mi koristimo samo "madrac/strunjacu" koja nam je dosla uz krevetac jer je ok.ima dva tockica tako da samo podignete jedan kraj i vozite krevetic u npr. neku drugu prostoriju.kad spakujete krevetic dobijete ko pola kofera na tockice pogodan gdje god da putujete.uslikat cu kasnije ako zelis ?!

Ako ti nije teško voljela bi da vidim kako kod tebe izgleda...samo mi nemoj reći da si kupila negdje vani ...nadam se da ima negdje u BiH.
A ova korpica nije AS , nego služi za ljuljanje , a ne mora biti isti u potpunosti bar nešto slično da nađem.Drago mi je da čujem pozitivne komm za nj user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Krevetic... ?
31.8.2012 17:03:49   
hatepsut
Ovo je nas krevetic,samo je kod nas sa strane ovaj dugmic za vibraciju.Inace ovaj je kupljen u Katru,pa sam ja kupila od jedne nase forumasice.a isti sam vidjela u kidy oz kod nas u Zenici,oni zastupaju bimaco pa pogledaj u bimacu.(ja sam prazni ispod iskoristila da spremim korpu user posted image )

evo sa podlogom za presvlacenje

http://imageshack.us/photo/my-images/62/picture423h.jpg/

i bez iste

http://imageshack.us/photo/my-images/507/picture419q.jpg/

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Krevetic... ?
31.8.2012 18:02:21   
almondray
hatepsut , super je ,hvala puno na slikama!!!
Nadam se da ću i ja naći .Bimaco ima puno gracovih stvarčica ali nijedan krevetac nisam našla , na njihovoj stranici..

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: Krevetic... ?
11.12.2012 15:58:15   
I love youu
Moze li pomoc oko izbora krevetica?Jel trebaju dole da imaju letvice ili ono ravno?Uzet cu da se jedna strana spusta.Kakvi su madraci u Nobilu, nisam isla da vidim? Ili se mogu kupiti oni sto se prodaju po prodavnicama, koji kostaju oko 80KM.
Sto se tice ogradice za krevetic, jel bespotrebno kupiti da ima ogradica sa svih strana krevetica?Kontam da je zimi stavljam sa svih strana a ljeti da skinem da bebi nije vruce.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: Krevetic... ?
11.12.2012 17:01:18   
Jeca_Perec

IZVORNA PORUKA: I love youu
Kakvi su madraci u Nobilu, nisam isla da vidim? Ili se mogu kupiti oni sto se prodaju po prodavnicama, koji kostaju oko 80KM.

znam, da si pisala da ides u Tradelii, pa ti je usput da pogledas ... imaju madrac za djeciji krevetic antialergijski, ima navlaku sa federom, koja moze da se skida i opere.. kosta 60 KM... ja i moje dvije prijateljice koje cekamo bebu smo taj kupile ;)
http://www.senso-visco.ba/p_djeciji_3d.html

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Krevetic... ?
11.12.2012 19:05:09   
I love youu
Jest isla sam jednom dole, ali nisam obracala paznju na madrac tada. Jel prenizak ili mi se cini? Jel standardna dimenzija krevetica 60x120, da se ne zeznem pa da mi madrac bude veci od krevetica ili obrnuto?
IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: I love youu
Kakvi su madraci u Nobilu, nisam isla da vidim? Ili se mogu kupiti oni sto se prodaju po prodavnicama, koji kostaju oko 80KM.

znam, da si pisala da ides u Tradelii, pa ti je usput da pogledas ... imaju madrac za djeciji krevetic antialergijski, ima navlaku sa federom, koja moze da se skida i opere.. kosta 60 KM... ja i moje dvije prijateljice koje cekamo bebu smo taj kupile ;)
http://www.senso-visco.ba/p_djeciji_3d.html


(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Krevetic... ?
11.12.2012 19:15:03   
Medi_87
I love you sto se tice krevetica bolje je da ima podnice i da ima vise nivoa za ogradicu, i da standardne mjere su 120*60
U Nobilu su madraci super kvalitetni

< Poruku je uredio Medi_87 -- 11.12.2012 19:16:11 >

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Krevetic... ?
11.12.2012 19:18:02   
animagical

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: I love youu
Kakvi su madraci u Nobilu, nisam isla da vidim? Ili se mogu kupiti oni sto se prodaju po prodavnicama, koji kostaju oko 80KM.

znam, da si pisala da ides u Tradelii, pa ti je usput da pogledas ... imaju madrac za djeciji krevetic antialergijski, ima navlaku sa federom, koja moze da se skida i opere.. kosta 60 KM... ja i moje dvije prijateljice koje cekamo bebu smo taj kupile ;)
http://www.senso-visco.ba/p_djeciji_3d.html

i ja imam ovam madrac, odlican je...udobnije mi je na njemu spavati,kad se uvalim u njegov krevetic, nego na svom madracuuser posted image

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: Krevetic... ?
24.12.2012 16:07:41   
sanjaa
Meni su nekako uvijek bili ljepsi ovi drveni krevetici. Neki dan sam vidjela da u VFu u Sarajevu ima neka radnja, al samo u prolazu. Zna li iko koja je to radnja i kakav izbor imaju

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Krevetic... ?
24.12.2012 16:13:03   
ninuska
Zove se Adax i imaju super izbor. Meni se sve svidjauser posted image . Medjutim, za moj ukus je pre,preskupa

(odgovor članu sanjaa)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: Krevetic... ?
24.12.2012 16:15:27   
I love youu
Istina je da je preskupo,ali obrati paznju da varaju na cijenama. Sada im je snizenje 30%, krevetic je bio 270KM, ja kad sam dosla da ga kupim on je bio oko 290KM,a sta su ustvari uradili prvobitnu cijenu su povecali pa na to 30% snizeno.Ja sam bas ljuta na tu prodavnicu.Prave nas budalom.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: Krevetic... ?
31.12.2012 12:18:19   
sanjaa

IZVORNA PORUKA: I love youu

Istina je da je preskupo,ali obrati paznju da varaju na cijenama. Sada im je snizenje 30%, krevetic je bio 270KM, ja kad sam dosla da ga kupim on je bio oko 290KM,a sta su ustvari uradili prvobitnu cijenu su povecali pa na to 30% snizeno.Ja sam bas ljuta na tu prodavnicu.Prave nas budalom.


Ovo nije slucaj samo u ovoj prodavnici, to je izgleda postalo standardno. Jesi li im prigovorila za to?

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: Krevetic... ?
31.12.2012 12:26:24   
I love youu
Haha, samo sam se nasmijala i rekla prodavacici sta je ovo kod vas poskupljenje a ne snizenje. Ona se usutila,nije nista progovorila, a ja izasla iz prodavnice.

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *