|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevetic... ?
6.1.2013 15:03:18   
I love youu
Da vas pitam jeste li vi obracale paznju pri kupovini na razdaljinu letvica na kreveticu?Ja trebam sad nekad da kupim krevetic,i do sada nisam obracala paznju na to.Svidio mi se jedan u pofalicima sto ima,ali sam onda vidjela da on nije ispravan jer je razdaljina izmedju letvica veca od 6,5cm,sto nije ok.Pa me zanima je li to stvarno puno,jer me strah da se beba slucajno ne zaglavi.Inace nemam iskustva sa kreveticima,jer sam trudnica po prvi put.Znam da cu staviti na pocetku ogradicu od posteljine,ali ce se ona kasnije skinuti kako djete bude raslo.Plz ako neko ima iskustva nek mi kaze.

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Krevetic... ?
6.1.2013 15:08:29   
Lady26
Jos nisam cula da je neko mjerio razmak izmedju letvica na kreveticu i da ima po tom pitanju "neispravan" krevetic....
Kupis koji ti se svidja, svakako ces koristiti ogradicu....
Sretno...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Krevetic... ?
6.1.2013 15:10:21   
felix

IZVORNA PORUKA: Lady26

Jos nisam cula da je neko mjerio razmak izmedju letvica na kreveticu i da ima po tom pitanju "neispravan" krevetic....
Kupis koji ti se svidja, svakako ces koristiti ogradicu....
Sretno...
heheh potpisujem te user posted image


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Krevetic... ?
6.1.2013 15:15:26   
sirnica
Ja nisam mjerila razmak, ali naravno da sam gledala da ne bude puno lufta, jer se sjećam da je moj rođak uspio provući glavu kroz balkonsku ogradu, jedva smo ga izglaviliuser posted image

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Krevetic... ?
6.1.2013 15:24:02   
Lady26
Ma naravno da nece niko kupiti krevet sa ogromnim razmakom (a ne vjerujem da ima takvih, ipak su kreveti za bebe), to se vidi odokativno....svakako mala beba bude pri vrhu + ogradica...tek kad malo naraste spusta se na nizi nivo...kako beba raste razmak medju letvicama se "smanjuje" naspram nje...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Krevetic... ?
6.1.2013 15:25:18   
MicoTico
zašto bi bio upitan razmak od 6.5 cmuser posted image
Moja M. je spavala u krevetiću u kojem sam ja spavala kad sam bila beba. Razmak nisam mjerila, ali sobzirom da je to onaj starinski, vjerovatno je i veći od 6,5 cm. Nikad nijedan dio tijela nije zaglavila na njemu.
T. je spavao u putnom krevetiću čim je napunio 3 mjeseca jer se baš vrtio i udarao od drvene letvice. O izdržljivosti istog govori činjenica da u njemu spava 2.5 godine i nema šta ne radi od njega, a on ko nov.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Krevetic... ?
6.1.2013 15:27:16   
Lady26
Zasto bi neko mjerio razmak? user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Krevetic... ?
6.1.2013 15:31:22   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Lady26

Zasto bi neko mjerio razmak? user posted image

Ma to se i pitam! Koja beba ( a pogotovo tek rođena) može provući glavu između letvica na krevetiću?user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Krevetic... ?
6.1.2013 15:33:25   
amrych

IZVORNA PORUKA: sirnica

Ja nisam mjerila razmak, ali naravno da sam gledala da ne bude puno lufta, jer se sjećam da je moj rođak uspio provući glavu kroz balkonsku ogradu, jedva smo ga izglaviliuser posted image



Ovo sam i ja uradila hahahahahaha

_____________________________

Prvi put znam šta je sreca, osjecam je, vidim, mirišem. Cio svijet i cijela vasiona, nas troje. Nikog drugog osim nas nema.

Duša duše moje 22.01.2013.

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Krevetic... ?
6.1.2013 15:54:28   
I love youu
Ma ja nisam ni gledala te razmake samo da mi se svidja,al eto to procitah pa me uhvati strah,al znaci ipak kupujem taj pa valjda se ne zaglavi,user posted image

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: Krevetic... ?
6.1.2013 16:22:48   
animagical
nema potrebe ni kasnije da skidas ogradicu, jer ublazava udarce kad se beba vrti po noci..ovo mislim na veliku bebu...ali bebi je tada glava tolika da nema zive sanse da se zaglaviuser posted image a u prvih pola godina vrh bebine gimnastike je prevrtanje na stomak i nazad, ne vjerujem da ce se igdje zaglavljivatiuser posted image

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Krevetic... ?
6.1.2013 23:03:31   
R&T@
Obratite paznju na post od IceRose

http://www.ringeraja.ba/forum/friske-vijesti-/m_1108259/mpage_26/tm.htm#1528190

Mislim da niko ne zeli kupiti krevetic koji je povucen iz prodaje zbog nesigurnosti...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Krevetic... ?
7.1.2013 12:44:18   
I love youu

IZVORNA PORUKA: tajra

Obratite paznju na post od IceRose

http://www.ringeraja.ba/forum/friske-vijesti-/m_1108259/mpage_26/tm.htm#1528190

Mislim da niko ne zeli kupiti krevetic koji je povucen iz prodaje zbog nesigurnosti...


E to je taj post na kojem sam ja vidjela krevetic koji sam htjela kupiti. To mi je i podstaklo razmisljanje o tom razmaku letvica,zato sam i htjela da pitam ovdje da vidim jel vi obracate paznju na to. Jesu li ovi krevetici povuceni sa trzista ili?

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: Krevetic... ?
7.1.2013 14:32:21   
salmy
Desavalo se da zaglavi nogicu...ali kad je bio veci...ali vala beba sa 2-3 mj..nema sanse

Kod nas je bas bio veliki razmak(nikad nisam mjerila)ali ni opterecavala se sa tim...uvijek je imao zastitnu ogradu i divota....A tako male bebe sigurno nikada nisu same kad spavaju....

Malo mi je prica bezveze...
Ovako je vecinom izgledao

http://slkm.at/5398910


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Krevetic... ?
29.1.2013 11:03:22   
sukibajro
Ja sam se bila odlucila za drveni krevetac sa onim sipkicama, ali sada kada citam ove postove o tome kako se beba moze da zaglavi, sada sam u dilemi dali kupovati takav krevetic.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Krevetic... ?
30.1.2013 15:23:41   
sanjaa
Ma samo je bitno koje su dimenzije između šipki, da se bebici glava ne zaglavi.

(odgovor članu sukibajro)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: Krevetic... ?
1.2.2013 18:06:56   
Medi_87
ma nema sanse da će se zaglaviti glavica pa nije promjera ni 9,10 a ni 12 mm glava djeteta svakako treba opbrtaiti pozornost da ne budu ni siroke sipke, ali treba gledati da je krevetić stabilan, da nema nekih kerefeka po sebi kao sto ima ovaj sto je označen kao nesiguran sto ima ove krugove koji mogu ispasti pa ne d'o Bog djetetu na glavu, uostalom večina nas stavlaj ogradice koje će ublaziti udarce ako je beba nemirna mi i dan danas imamo s jedne stranice ogradicu

(odgovor članu sanjaa)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Krevetic... ?
10.2.2013 19:03:15   
Lavica28
Ako je neko u fazi kupovine krevetića, info da je u Adaxu na Pofalićima sniženje svih krevetića i komodica 40%, jer  se sele u Altu. I ostale stvari su im snižene oko 20-30%, ali ova ponuda krevetića je super! Meni su njihovi definitivno najljepši u gradu.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Krevetic... ?
10.2.2013 19:13:03   
I love youu
Koliko su im krevetici snizeni? Ja sam htjela kod njih kupiti oko nove godine, iisto im bilo snizenje, medjutim sta su oni uradili, povecali pocetne cijene I onda na to je bilo 30% tako da sam se bila naljutila na njih.

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Krevetic... ?
10.2.2013 20:11:51   
draguljče
Zato smo mi kupili Graco Pack & Play i prezadovoljna sam. Koristila za oba djeteta, i nikad nikakvih problema nije bilo. Sinoć smo ga spakovali user posted image , baš mi neobično. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Krevetic... ?
30.3.2013 11:33:21   
cipi
ja sam i prosli put i sad gledala da kupim drveni i da su one sipkice blize, da nisu puno razmaknute ili ovakve kao sto je ovdje slucaj:

user posted image
(ovaj mi se cini najnesigurnijim kreveticem na svijetu)
iako bude ogradica skroz okolo i nije se niko koga znam tako zaglavio mene opet strah user posted image
tog starog krevetica vec odavno nemamo pa smo sad na piku kupili jedan predivan, sa madracem nas kostao 100 KM
izgleda ovako:

user posted image


(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Krevetic... ?
8.4.2013 0:54:26   
Azura
ja dobila na poklon vikend krevetac kupljen u Fis-u.Kako kazu poklonjenom konju u zube se negleda,da mi oci ne para ono"made in china"ja se zabrinula,neznam sta da radim nisam ga jos iz kutije ni izvadila da vidim kakav je.Cula sam da su se nek krevetici,kolica i jos neke stvari za bebe navodno povlace iz prodavnica,u sto ja toliko i ne vjerujem,kod nas je sve uporeno.Uzela sam ime krevetca i model koji je jedini kineski na ovoj listi,da sutra provjerim.Dali iko zna jeli ovo potpuna lista ili ima jos sto testiraju,tj.ako ovaj moj krevetac nije taj zabiljezeni,mogu li se nadati da je "safe" za moju bebicu,a ako nije pokusat cu da ga vratim i donaplatim za drveni.Nadam se da cu uspjeti jer nemam racuna.

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Krevetic... ?
8.4.2013 17:04:14   
Medi_87
Ako nemas racuna cisto sumnjamuser posted image

(odgovor članu Azura)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Krevetic... ?
9.4.2013 10:05:18   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Azura

ja dobila na poklon vikend krevetac kupljen u Fis-u.Kako kazu poklonjenom konju u zube se negleda,da mi oci ne para ono"made in china"ja se zabrinula,neznam sta da radim nisam ga jos iz kutije ni izvadila da vidim kakav je.Cula sam da su se nek krevetici,kolica i jos neke stvari za bebe navodno povlace iz prodavnica,u sto ja toliko i ne vjerujem,kod nas je sve uporeno.Uzela sam ime krevetca i model koji je jedini kineski na ovoj listi,da sutra provjerim.Dali iko zna jeli ovo potpuna lista ili ima jos sto testiraju,tj.ako ovaj moj krevetac nije taj zabiljezeni,mogu li se nadati da je "safe" za moju bebicu,a ako nije pokusat cu da ga vratim i donaplatim za drveni.Nadam se da cu uspjeti jer nemam racuna.

provjeri u agenciji za nadzor nad trzistem, oni imaju listu nesigurnih kolica, krevetica i druge opreme za bebe.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Azura)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: Krevetic... ?
9.4.2013 12:35:07   
vjestica
kakav je madrac najbolji
danas onako geldam , čisto da vidim šta ima i kolike su cijene, kad mi žena najbraja mardac ovako, madrac onako memory pjena, sa žicom, bez žica user posted image user posted image
koaj je razlika i koliko je bitno?
kakav izabrati?

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *