|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevetic... ?
2.9.2013 20:01:24   
LILLO
Waoooo kako su vas pukli po usima za cijenu...ooooo pa to je uzasss..nisu normalni..900 km...materijal za ovaj krevetic je kostao 275 km..znam jer ova firma kupuje mat od firme u kojoj radim...pa ti sad skontaj marzu i ruke...sada posluju pod nazivom zim komerc...
A odmah cu vam reci da u fisu za 300km mozete kupiti isti i bolji krevetic sa punooo dodataka...materijal -drvo je istog kvaliteta...zato se nemojte zene, cure zalijetati i dzaba bacati pare...bolje te pare ostavite za neka kvalitetna i skupa kolica ili autosjedalicu...user posted image user posted image

< Poruku je uredio LILLO -- 2.9.2013 20:02:15 >


_____________________________

Beba je nešto što u sebi možeš nositi devet mjeseci, na svojim rukama tri godine a u srcu do smrti......

22.04.2014..21:41..rodilo se mamino sunce..moj Arijan
27.11.2015..očekujemo seku ili bracu abd

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 926
   RE: Krevetic... ?
2.9.2013 20:14:16   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: LILLO

Waoooo kako su vas pukli po usima za cijenu...ooooo pa to je uzasss..nisu normalni..900 km...materijal za ovaj krevetic je kostao 275 km..znam jer ova firma kupuje mat od firme u kojoj radim...pa ti sad skontaj marzu i ruke...sada posluju pod nazivom zim komerc...
A odmah cu vam reci da u fisu za 300km mozete kupiti isti i bolji krevetic sa punooo dodataka...materijal -drvo je istog kvaliteta...zato se nemojte zene, cure zalijetati i dzaba bacati pare...bolje te pare ostavite za neka kvalitetna i skupa kolica ili autosjedalicu...user posted image user posted image


Intelios sad Zim komerc????
ima li neki njihov link??
trebam kompletnu djeciju sobu...a kako vec imamo krevet dobro bi doslo da pogledam

btw

taj u fissu je "žklj" kvalitet u odnosu na ovaj.... vidjela oba

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 927
   RE: Krevetic... ?
2.9.2013 20:25:24   
Visnja RR
Ustvari nije bila radnja intelios nego isto nešto na I na Dobrinji pa se preselili na Ch.Vilu...bem ti mozak... je moglo biti Interijer?!!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 928
   RE: Krevetic... ?
2.9.2013 22:19:42   
shpagica
InterioDesign, zatvorili su salon u Dobrini, ali stolarija i dalje radi na Kovačima.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 929
   RE: Krevetic... ?
7.10.2013 15:43:55   
veeseelaa
i gdje da idme tražiti krevetac?

svidja mi se nešto ovako

http://www.cilek.com/en/baby_rooms/baby_dream/extendable_baby_bed

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 930
   RE: Krevetic... ?
7.10.2013 15:56:01   
shej
ako naletis negdje na ovakav ili nesto slicno, javi user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 931
   RE: Krevetic... ?
7.10.2013 18:42:39   
Rio_de_Janeiro

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i gdje da idme tražiti krevetac?

svidja mi se nešto ovako

http://www.cilek.com/en/baby_rooms/baby_dream/extendable_baby_bed


Cilek BBI, oko 650€ user posted image
I ja sam tražila takav, ali mi je preskup user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 932
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 12:56:27   
veeseelaa
znači nema nigdje user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Rio_de_Janeiro)
Neposredna veza do poruke: 933
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 12:58:55   
Hanady RR
zar nema na ovaj fol kreveta u onoj radnji a socijalnom....pored Mone...sad ne mogu imena da se sjetimuser posted image
jesu i oni skuplji ali sa ja sa ovim ladicama kupila na poklon dok su bili u skenderiji za nekih 300 KM...
i slika mede nekoga je bila sa strane

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 934
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:01:47   
veeseelaa
zar nema na ovaj fol kreveta u onoj radnji a socijalnom....pored Mone...sad ne mogu imena da se sjetimuser posted image


juče išla, nema

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 935
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:02:28   
mayra
Ja upadam na ovu temu ko padobranac. Nije da reklamiram MM, ali sam mu neku noc pokazivala ovaj krevetac i cijenu koju su oni stavili. Ako hocete moze vam on otprilike veceras reci cijenu koliko bi bio da se napravi po mjeri?

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 936
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:03:54   
veeseelaa
ovakav isti?

pored cijene možel i vremenski period potreban za napraviti isti ?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 937
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:06:00   
mayra

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ovakav isti?

pored cijene možel i vremenski period potreban za napraviti isti ?

Pa ti bi birala boju kakvu hoces :)
A kad kuhinju napravi i montira za 3 dana onda za krevetac ne treba puno :)

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 938
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:18:25   
veeseelaa
:))) ajde javi.... kiss

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 939
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:22:13   
salmy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

znači nema nigdje user posted image

Jesi gledala na piku? imaju simpa skoro novih krevetica na taj fazon...U sustini Cilek je obicna spera koja je izlijepljena detaljima...Kupis obicni i sama sredis naljepnice

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 940
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:25:34   
salmy
http://www.pik.ba/artikal/8898569/djeciji-krevetic/

Nesto na ovaj fol...pogledaj ima simpa krevetica

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 941
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:27:28   
mayra

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

:))) ajde javi.... kiss

Javim ti veceras sve. user posted image

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 942
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:28:46   
mayra

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

znači nema nigdje user posted image

Jesi gledala na piku? imaju simpa skoro novih krevetica na taj fazon...U sustini Cilek je obicna spera koja je izlijepljena detaljima...Kupis obicni i sama sredis naljepnice

E ovo se slazem, obicna najjeftinija bijela iverica, i to od 16mm, na nju nalijepe naljepnica i ruckice ukrasne i prodaju za nenormalne cijene.cccc

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 943
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:29:25   
scarlett
Ovaj link je čini mi se bebacha davno postavila na ovoj temi http://imageshack.us/photo/my-images/215/krevetic1uu8.jpg/

Mi imamo ovakav, moja kuma i rodica i sve su zadovoljne s njim. Pošto je malcu sada preko 4 godine skinuli smo ovaj dio kao komodica da bi mu bilo šire, dušek svakako ide do kraja kreveta, a dužina mu je 160 cm.

Znalo se ponekada desiti, da i ja prespavam u njemu user posted image sa svojih skoro 80 kilica. Do sada mu ništa nije bilo. Mi smo zadovoljni, kupili u FISu, ne sjećam se cijene, čini mi se da je bilo nešto oko 400 KM ili čak i manje.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 944
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:30:35   
scarlett
veeseelaa, mislim da oblikom podsjeća na taj što se tebi dopada, nije baš tako lijep, ali je jeftiniji, mi smo zadovoljni kvalitetom, ali je i puno ljepši u prirodi nego na slici.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 945
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:31:20   
animagical
vesela, ima radnja prije kiseljaka...tradeli...mi smo tamo kupili krevetic, i bio je nekih skoro 200km jeftiniji nego isti takav u radnji na socijalnom ili opet isti takav u amku na mojmilu...

evo i link...ima simpa bijelih krevetica sa odgovarajucim komodicama
http://tradelli-tekstil.com/index.php?option=com_content&view=article&id=121&Itemid=133

< Poruku je uredio animagical -- 9.10.2013 13:34:37 >

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 946
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:32:30   
salmy

IZVORNA PORUKA: mayra


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

znači nema nigdje user posted image

Jesi gledala na piku? imaju simpa skoro novih krevetica na taj fazon...U sustini Cilek je obicna spera koja je izlijepljena detaljima...Kupis obicni i sama sredis naljepnice

E ovo se slazem, obicna najjeftinija bijela iverica, i to od 16mm, na nju nalijepe naljepnica i ruckice ukrasne i prodaju za nenormalne cijene.cccc

Mi smo trazili djecaku veliki krevet..u Cileku nisu normalni...obicna iverica/ spera..ukrase ga sa jastucima prekrivacima(od 100 KM) i poludis kad ugledas...Mi narucli u Nobilu od bukve krevet odlican..kupila mi prekrivac super i ispalo extra...Hebo Cilek u Turskoj sve skupa ne vrijedi 100 KM...

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 947
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:51:17   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: animagical

vesela, ima radnja prije kiseljaka...tradeli...mi smo tamo kupili krevetic, i bio je nekih skoro 200km jeftiniji nego isti takav u radnji na socijalnom ili opet isti takav u amku na mojmilu...

evo i link...ima simpa bijelih krevetica sa odgovarajucim komodicama
http://tradelli-tekstil.com/index.php?option=com_content&view=article&id=121&Itemid=133



o baš ti hvala za info
išla sma davno jendom u tradeli
al kako si dovukla krevetac u Sa?? jesil isti uzela rasklopljen il kako???

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 948
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:53:11   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: scarlett

Ovaj link je čini mi se bebacha davno postavila na ovoj temi http://imageshack.us/photo/my-images/215/krevetic1uu8.jpg/

Mi imamo ovakav, moja kuma i rodica i sve su zadovoljne s njim. Pošto je malcu sada preko 4 godine skinuli smo ovaj dio kao komodica da bi mu bilo šire, dušek svakako ide do kraja kreveta, a dužina mu je 160 cm.

Znalo se ponekada desiti, da i ja prespavam u njemu user posted image sa svojih skoro 80 kilica. Do sada mu ništa nije bilo. Mi smo zadovoljni, kupili u FISu, ne sjećam se cijene, čini mi se da je bilo nešto oko 400 KM ili čak i manje.



uh extra je

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 949
   RE: Krevetic... ?
9.10.2013 13:54:13   
animagical

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: animagical

vesela, ima radnja prije kiseljaka...tradeli...mi smo tamo kupili krevetic, i bio je nekih skoro 200km jeftiniji nego isti takav u radnji na socijalnom ili opet isti takav u amku na mojmilu...

evo i link...ima simpa bijelih krevetica sa odgovarajucim komodicama
http://tradelli-tekstil.com/index.php?option=com_content&view=article&id=121&Itemid=133



o baš ti hvala za info
išla sma davno jendom u tradeli
al kako si dovukla krevetac u Sa?? jesil isti uzela rasklopljen il kako???

rasklopljen, ali stane fino u auto, na zadnje sjediste, malo nakosis i eto...lako se to sklapa... kod njih smo kupili i madrac, memory pjena, antialergisjki, za 60 KM...krevetic bio 220 KM... pa ti vidi kolika je razlika u odnosu na isto to u sa...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *