|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  139 140 141 [142] 143   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna sam!!!
10.8.2012 12:46:19   
lepetetka
Sonja draga, jako mi je žao, nemam riječi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 3526
   RE: Trudna sam!!!
10.8.2012 12:53:38   
felix
sonja, zao mi je user posted image user posted image budi jaka .user posted image

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 3527
   RE: Trudna sam!!!
25.8.2012 15:09:43   
LoveYou
Pozz, prvi put pišem.. Žao mi je zbog Sonje, čitala sam neke komentare..
Ovako, ima jedno pitanje.. Možda ste vi ovdje iskusnije od mene. Ja imam 23 god i nisam nikad dosad bila u drugom stanju, a voljela bih.
S momkom sam 6 ipo god, pa smo počeli kao radit na tome..user posted image Ugl, prošli mjesec smo prvi put imali odnose u kojima je on svr...u mene navodno za vrijeme mojih plodnih dana, ali pošto su u mene neredovite menstruacije i većinom kasne, tjedan, do dva.. nisam ni sigurna jesu mi tad bili plodni. i ništa, nisam zatrudnila. on se odma zabrinuo a ja kažem kako nevjerujem da ima razloga za brigu jer ne zatrudnjuje se tek tako.. sad ,ovaj posljednji mjesec opet smo to ponavljali, svr...je u mene odmah nakon sto mi je zavrsila menga 6. dan , znači da nas je zakačio i koji plodni dan, pretpostavljam :) 23. sam treala dobiti al nisam još, to me ne čudi jer kao sto sam rekla uvijek mi kasni. šta vi mislite kolike su sanse da zatrudnim? ja bih bas voljela user posted image

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 3528
   RE: Trudna sam!!!
25.8.2012 15:16:59   
felix
LoveYou sacekaj još 3 dana , pa radi test tako ceš znati nemozeš znati drugacije niti mi mozemo 100% potvrditi trudna il ne.

sretno.
I da reci tm.da se ne brine , tek pokušavate zatrudniti nemoze svakome upaliti od prve bice abd . ja kad sam htjela user posted image tj MI ja nisam pratila te nikake pl ne pl dane vec sam se svaki puta ne cuvala naravno pa , šta bude.

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu LoveYou)
Neposredna veza do poruke: 3529
   RE: Trudna sam!!!
25.8.2012 15:20:11   
reallove
Eh joj felix,ja pozurila,mislim ti,rekoh da cestitamuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 3530
   RE: Trudna sam!!!
25.8.2012 15:27:25   
Dz3ni

IZVORNA PORUKA: LoveYou

Pozz, prvi put pišem.. Žao mi je zbog Sonje, čitala sam neke komentare..
Ovako, ima jedno pitanje.. Možda ste vi ovdje iskusnije od mene. Ja imam 23 god i nisam nikad dosad bila u drugom stanju, a voljela bih.
S momkom sam 6 ipo god, pa smo počeli kao radit na tome..user posted image Ugl, prošli mjesec smo prvi put imali odnose u kojima je on svr...u mene navodno za vrijeme mojih plodnih dana, ali pošto su u mene neredovite menstruacije i većinom kasne, tjedan, do dva.. nisam ni sigurna jesu mi tad bili plodni. i ništa, nisam zatrudnila. on se odma zabrinuo a ja kažem kako nevjerujem da ima razloga za brigu jer ne zatrudnjuje se tek tako.. sad ,ovaj posljednji mjesec opet smo to ponavljali, svr...je u mene odmah nakon sto mi je zavrsila menga 6. dan , znači da nas je zakačio i koji plodni dan, pretpostavljam :) 23. sam treala dobiti al nisam još, to me ne čudi jer kao sto sam rekla uvijek mi kasni. šta vi mislite kolike su sanse da zatrudnim? ja bih bas voljela user posted image


Ma samo opušteno po tom pitanju, ne opterećuj se hoćeš li ili nećeš ostati trudna, samo sex bez zaštite i ne računaj plodne dane uopšte jer kod svake žene je različito. To je bar moj recept, a i ove višegodišnje trdilice što su uspjele ostati trudne kažu da su uspjele tek kad su se opustile...
A brate i mlada si, ne znam što se sekiraš. Samo polako user posted image

(odgovor članu LoveYou)
Neposredna veza do poruke: 3531
   RE: Trudna sam!!!
25.8.2012 15:59:13   
LoveYou
znam da ne možete vi potvrdit jesam li trudna ili ne, nego samo pitam šta mislite kolke su šanse i to.
a ne sekiram se user posted image nego bi to voljela, a sad šta bude..

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 3532
   RE: Trudna sam!!!
25.8.2012 16:31:00   
felix

IZVORNA PORUKA: reallove

Eh joj felix,ja pozurila,mislim ti,rekoh da cestitamuser posted image

nidje ja ne zurim nece voz nidje pobjec ajd bjezi tam ajde ti prva otovir kolouser posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 3533
   RE: Trudna sam!!!
25.8.2012 16:34:34   
reallove

IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: reallove

Eh joj felix,ja pozurila,mislim ti,rekoh da cestitamuser posted image

nidje ja ne zurim nece voz nidje pobjec ajd bjezi tam ajde ti prva otovir kolouser posted image

user posted image user posted image

suti,meni jucer muka,gubim se,vrti mi se u glavi,kontam,gotovo,trudna,uradim test,ono negativan,kad sam vidjela da je negativan nesto mi bi zaouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 3534
   RE: Trudna sam!!!
25.8.2012 16:36:45   
felix

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: reallove

Eh joj felix,ja pozurila,mislim ti,rekoh da cestitamuser posted image

nidje ja ne zurim nece voz nidje pobjec ajd bjezi tam ajde ti prva otovir kolouser posted image

user posted image user posted image

suti,meni jucer muka,gubim se,vrti mi se u glavi,kontam,gotovo,trudna,uradim test,ono negativan,kad sam vidjela da je negativan nesto mi bi zaouser posted image

ohhh znam taj osjecajuser posted image i dati je i ne datijeuser posted image e nemre obadvoje
ajde šuti bice kad bude, nije nikad kasnouser posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 3535
   RE: Trudna sam!!!
25.8.2012 16:39:22   
reallove
Bit ce aBd,a glavni je bio mm,tuzan on,mislio da ce test biti pozitivanuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 3536
   RE: Trudna sam!!!
28.8.2012 16:20:20   
sabinos
kod mene jutros test pokazao plus! a nisam spremna cini mi se.bilo je neplanirano i naravno "prirodno cuvanje"...nit mi drago nit mi zao,nekako sam sama sebi nedefinisana...

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 3537
   RE: Trudna sam!!!
28.8.2012 16:21:17   
Lady26
Da li da cestitamo user posted image
Ja hocu, zelim ti laganu i urednu trudnocu i jos laksi porod aBd user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 3538
   RE: Trudna sam!!!
28.8.2012 16:21:17   
Galicia
Cestitam sabinos. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 3539
   RE: Trudna sam!!!
28.8.2012 16:23:45   
sabinos
cestitati nego sta...ja ako Bog da namjeravam da iznesem do krajauser posted image samo sam iznenadjena

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3540
   RE: Trudna sam!!!
28.8.2012 16:24:56   
Visnja RR
cestitke ...user posted image
ja pomislih i lady26 user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 3541
   RE: Trudna sam!!!
28.8.2012 16:25:10   
Lady26

IZVORNA PORUKA: sabinos

cestitati nego sta...ja ako Bog da namjeravam da iznesem do krajauser posted image samo sam iznenadjena

To je onaj pocetni sok, proci ce sigurna sam....vec zamisljam sebe user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 3542
   RE: Trudna sam!!!
28.8.2012 16:26:07   
Lady26
Moja Sabinos slute i meni user posted image user posted image user posted image
Ako me kakva pcelica/osa oprasi kao cvijet user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 3543
   RE: Trudna sam!!!
28.8.2012 16:28:06   
sabinos
ajde lady da idemo u isti krug.evo i ovaj nam je prvi bio u par mjeseci(tamo nekad 2009)vakat je bona

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 3544
   RE: Trudna sam!!!
28.8.2012 16:28:08   
Bihter
Cestitam Sabinosuser posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 3545
   RE: Trudna sam!!!
28.8.2012 16:37:14   
sunce27
Iskrene cestitke sabinos user posted image user posted image

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 3546
   RE: Trudna sam!!!
28.8.2012 16:58:01   
srećicaa
Čestitam Sabinos i želim ti sve najbolje. user posted image user posted image

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 3547
   RE: Trudna sam!!!
28.8.2012 17:07:00   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sabinos

kod mene jutros test pokazao plus! a nisam spremna cini mi se.bilo je neplanirano i naravno "prirodno cuvanje"...nit mi drago nit mi zao,nekako sam sama sebi nedefinisana...

isto sam se osjecala, odmah me spucala panikauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 3548
   [Obrisana poruka]
28.8.2012 17:21:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 3549
   RE: Trudna sam!!!
28.8.2012 18:29:46   
Emica_sa
Sabinos sve najboljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  139 140 141 [142] 143   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  139 140 141 [142] 143   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *