|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna sam!!!
10.11.2008 21:58:26   
Crvena
Cestitam svim trudnicama, od srca vam zelim ugodnih user posted image mjeseci i aBd  slatke male bebache
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Enni)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Trudna sam!!!
11.11.2008 8:23:31   
Malaja
Draga moja Aquarius hvala ti puno kao i svim ostalim ženama user posted image A znaš da sam ja navučena na "Spontani pobačaj" i nema šanse da me nema tamo user posted image
A kao što je i bio dogovor-neko otvara sezonu a ostale žene slijede u stopu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa kada na ovoj temi počnete da se redate user posted image

Moja Enni nisam prestala ali sam od juče smanjila user posted image Nisam karakter  user posted image Morat ću da se natjeram pod obavezno!!!!
Javljaj nam šta se dešava kod tebe. Imaš li kakve simptome da doći user posted image ili neće user posted image   Ako dođe ovaj mjesec, neće doći slijedećiuser posted image user posted image
Svim mojim ženama jedan cmok i jedan


_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Trudna sam!!!
11.11.2008 9:06:48   
Happy
Draga Malaja,
nemaš pojma koliko sam sretna zbog tebe.... Puno sreće ti želim, ali baš puuuunnnnooooo... Da sada ako Bog da bude sve uredu.....
user posted image user posted image user posted image user posted image

Ostalima želim da što prije budu user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Trudna sam!!!
11.11.2008 9:11:51   
Malaja
Happy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Trudna sam!!!
11.11.2008 10:07:05   
valika
čestitke svim trudnicama.................user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Trudna sam!!!
11.11.2008 20:28:59   
Enni
pozzz svima!
Malaja, imam od simptoma već 5 dana bolove kao da žu dobit, temp.36.8, vrtoglavice, blaga mučnina juče i danas.Kads sam prošli put bila user posted image , sve mi je tako bilo.Može, a ne mora značit sada.Vidjet ću u subotu.
Nisam bila u "akciji" kad su mi bili plodni dani, a već sam rekla da ih ovaj mjesec nisam mogla upratit.Ali ne opterećujem se ničim, nebih trebala po planu svome bitiuser posted image , ali ak bude ok, ako ne bit će.
Ti se čuvaj i uživaj! 

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Trudna sam!!!
11.11.2008 20:47:09   
Malaja
IZVORNA PORUKA: Enni

imam od simptoma već 5 dana bolove kao da žu dobit,  vrtoglavice, blaga mučnina

I meni je ovako bilouser posted image  A planirano ili ne-nije ni bitno! Najiskrenije ja bih voljela da jesi user posted image  Obvezno javljaj šta se dešava.
A vala pravo da ti kažem evo čuvam se, izgleda da sam fasovala upalu mokraćnih kanala, pa hodam umotana u šal, kljukam se brusnicom.  Baš mi je sada to sve trebalouser posted image

_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu Enni)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Trudna sam!!!
11.11.2008 20:57:32   
Enni
Žao mi je što si to zaradila, treba se pazit. Ja sam ok, uzimam c vitamin već skoro 4 mjeseca, od spontanog, probaj i ti-BIO -C 500 od dietpharma, piše da je za trudnice.Ja pijem i folacin, popila sam upravo Pregnital, od 60 tableta.Piješ li ti folnu?

Ako mi bude user posted image  ovaj mjesec, ok ,ali smo da mi dr ne kaže-jesam li reko 6 mjeseci?

Ja baš nisam nešto opterećena, baš sam se primirila, što se toga tiče.A i bilo je vrijeme.
Jesi li izvjestila ikoga o trudnoći?
Ja akbd, neću nikog , opet, to je neki moj stav, dok se ne vidi, ne pada mi na pamet nekom govorit.Ako MM bude inzistiro ko prošli put da se njegovim kaže, neka kaže, ali ja se držim svoga stava.
Šta ti misliš? Nisam egoistična, već se bojim pomalo da ne bud eko prošli put, a i idu mi naživce pitanja.

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Trudna sam!!!
11.11.2008 21:11:51   
Malaja
I ja ti pijem od spontanog upravo taj c vitamin i folnu. I još sam uključila i e vitamin, rekla mi doktorica da je to vitamin plodnostiuser posted image  Hajde što ja to uzimam nego sam i MM svaku noć kljukala i c i e vitaminom user posted image  a on kontao od e vit da je riblje ulje user posted image user posted image user posted image
Mi smo rekli samo najbližima. Mojim i njegovim roditeljima i tu se krug zatvara. Zaprijetila sam im nema širenja dalje, upravo iz istog razloga kao i ti. Što manje ljudi zna to bolje. Ako bude sve ok i uđem u 4 aBd onda ćemo možda povećati krug. Mislim da je pametnije tako. Prošli put da smo ja i MM mogli na čelo napisati da sam user posted image  to bismo i uradili-previše ljudi je znalo. I onda kada se sve desilo-svima objašnjavaj kako, zašto... Bolje ovako, nije to egoizam.

_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu Enni)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 13:37:01   
nikita
hey malaja,
kad si mislila ici kod gin-a,moj savjet ti je da ne ides prije 8-9tj,u kojem si sad tjednu?

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 13:49:58   
Malaja

Pa  sada je 5 nedelja od zadnje user posted image Pa sam kontala ne slijedeće sedmice nego one tamo. Znači 7ma nedelja. Nego me brine ova upala mokraćnih puteva na desnoj strani user posted image baš me bolucka. Pijem i jedem brusnicu. Pa kontam ako ne prestane da odem ranije.
Hvala ti nikitauser posted image


_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 13:52:25   
nikita
pa jesi sigurna da je upala,pecka li te dok mokris,ja kad sam imala upalu mene je peklo uzasno...?

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 13:56:31   
Malaja
Ne pecka me. Samo me boli i malo udara u ledja user posted image I malo češće idem u wcuser posted image a to može biti i od drugih stvari user posted image

_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 14:11:04   
nikita
pa ides cesce na wc jer si user posted image i to je dobro,ako te do ponedjeljka bude bolilo a ne budes htijela kod gin-a odnesi urin na analizu pa vidi jel upala.mislim da je prerano da ides u 5 tj kod gina,a i u 6tj jer se tad jos ne mogu cuti otkucaji samo cete bezveze supati i reci ti da si trudna a to i sama znas.
nemoj da puno ljudi zna i sama znas kako je.ja a
B da drugu trudnocu necu govorit nikome.

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 14:16:45   
Malaja

Da znaš da sam tako i razmišljala. Ako ne prestane odnijet ću urin na analizu. A neću vjerovatno ići gin do 7me. A što se tiče priče-znaju samo naši najbliži. Kada kažem najbliži to su roditelji. Zabranila sam dalje širenje priče. Ne daj mi Bože da moram opet prolaziti kroz sve one priče user posted image
Hvala ti nikita na savjetima user posted image
Želim ti da i ti ubrzo budeš user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 14:22:08   
nikita
ma nema na cemu,sretna sam jer si trudna jer smo prosle kroz isto...tako da se razumjemo,samo se ti cuvaj i pij cajeve.

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 14:26:32   
Malaja
nikita user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 15:17:06   
Sanja86
user posted image da da jooj ja ne znam ni odkud na ovoj stranici...ustvari ovako ja sam jurtos uradila test i trudna sam jako sam zbunjena cjeli dan na poslu sam na netu trazim nesto zanimljivo pa sam nasla i vas........i da voljela bi da mi neko odgovori na pitanje dali ce mi skodit sto sam pusac i do danas dok nisam saznala da sam trudna ja sam pusila cigarete i pila kavu ....dali mi to moze stvorit probleme koliko je pusenje stetno...ps.nista ne znam o trudnoci to je nesto novo za mene......pozdrav svimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 15:23:22   
Zoe
Dobrodošla Sanja86 i čestitam ti od srcauser posted image user posted image user posted image
Za pušenje ne znam..nisam pušač, ali sigurno će ti neko odgovoriti, jer su ovdje svi raja i spremni da pomognu user posted image user posted image .
Vidjećeš da na ovom forumu ima dosta zanimljivih tema vezanih za trudnoću, pa možda i pronađeš odgovore za ono što te zanima user posted image user posted image .

Još jednom, dobrodošla user posted image

(odgovor članu Sanja86)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 15:29:47   
Malaja
Dobro došla Sanja86. Čestitke nauser posted image Želim ti ugodnu i školsku user posted image  kao i sebi user posted image
Što se tiče pušenja i sam sam ti pušač i rekli su mi da odma prestanem. Ali isto tako kažu da ako je ukoliko se prestane jaka nervoza i to može štetiti user posted image  Onda se preporučuje što manj cigareta na dan. U suštini najbolje bi bilo nikako.
Što se tiče kafe nemam pojma ali je ja već ne mogu. Baš mi se gadi.
Nadam se da sam bar malo pomogla.
Pozz

< Poruku je uredio Malaja -- 12.11.2008 15:30:07 >


_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu Sanja86)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 16:09:26   
nikita
dobro dosla sanja,
pokusaj smanjit cigarete u pocetku a onda nemoj nikako,ne mora znacit da ce nesto biti bebi al ipak nije dobro.Sto se tice kave,mozes je piti al vjerujem da ce ti se zgaditi i postat ti jaka pa pređi na nes ili capuccino.

Jos jednom dobro dosla,ovdje ima mnogo mama,trudnica i onih koji to zele postati ,sto ti god nije jasno pitaj, sigurno ces dobiti odgovor.
Cuvaj se iuser posted image


(odgovor članu Sanja86)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 16:27:27   
batterfly
Cestitke svim trudnicama!!!Od srca vam zelim ugodnu trudnocu,da sve bude kako treba i da te "slatke muke" drugog stanja,pamtite kao najljepse!!!
Sretno!!!
 
Svim trudilicama i borkama zelim da sto prije ugledju svoje plusice i da nas sto prije obraduju lijepom vijesti!!
Sretno!!!

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 18:53:37   
lida
Mlaja  SUPER user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sudija je PRESRETAN vadim metar odmah

SEZONA OTVORENA cure navalite
Cestitam ti i zelim ti zdravihuser posted image mjeseci,uzivaj draga i pazi se

JOJ KAKO SAM SRETNAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sve nase trudilice dobro povuci za nos


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 20:14:52   
Enni
Dobra večer svima.
Malaja, ja sam ti danas u bedu nekakvom, na poslu mi je grozno, špijuni nekakvi oko mene, sad sam ležala sat vremena, popila apaurin oko 6. Jako sam nervozna i plačljiva.Temperatura mi 37, bolovi u stomaku ko da ću dobit, gusti bijeli iscjedak, bole i svrbe grudi. Povraća mi se .Tako da sam vjerojatnouser posted image , u subotu trebam dobit, test ću radit u petak.

Što se tiče odlaska kod dr., bolje je što prije, zato jer je meni dr reko da kad drugi put budem trudna što prije doći i piti dabroston, da se plod očuva, jer poslje pobačaja smo rizična skupina.

Ne mora značit da je točno, ali mi je tako reko. A i logično mi je . Ja najradije ne bih nikako išla kod dr., ali ću odmah otić ako mi test bude pozitivan.
Samo me zbunjiva jedna stvar, kako sam (ako sam) mogla ostat trudna, kad smo se pazili u plodne dane.

Sanja 86, dobro došla, što se tiče pušenja, neće ti niko reć,: ne šteti, samo puši. Po svim studijama , to je najveći rizik za plod. Ja sam pušila dok sam trudna bila, i pobacila, pa su me proganjale misli da je od toga.

A i sad sam možda, pa sam danas zapalila 2.Tako svaki dan 2-3. Nervozna sam od sebe, zato to radim.

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 20:17:35   
Enni
lida, pripremi taj metar i za mene!user posted image

(odgovor članu Enni)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *