|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 20:26:39   
mamyca
Draga Sanja,prije svega da ti cestitam na dobrodoslici i na trudnociuser posted image user posted image .

Sto se tice pusenja cigara i kafe u trudnoci znas i sama da ne valja niti se preporucuje.Ja sam u trudnoci i pusila i pila kafu i sve je bilo ok,s tim da nisam puno,mozda 5 cigara na dan,i ujutru 2 soljice kafe.Znam da nisam trebala nikako pusiti ali jbg jesam,iskreno ti savjetujem da ako mozes da prestanes,a ako ne onda makar smanji.Kafa nije stetna ako se ne pije u velikim kolicinama.Najbolje ti je da o tome porazgovaras sa svojim ginekologom.Samo se opusti i uzivaj,sretno.


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Enni)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Trudna sam!!!
12.11.2008 20:30:09   
enna
Sanja 86 prvo da ti pozelim dobrodoslicu i naravno iskrene cestitke na trudnoci sada uzivaj opusti se i ne misli na ruzne stvari.Sto se tice pusenje ja sam pusila i kada sam saznala da sam trudns ostavila sam cigare i dan danas nisam zapalila niti planiram ovako se ljepse osjecam nemam onu gorcinu u grlu kada ustanem ujutro a kafu sam pila cijelu trudnocu nije mi smetala cak mi je godio miris kafe.Ovdje kao sto vidis ima jakooooo mnogo lijepih savjeta a i osoba pa zato ako ti sta traba pitaj procitaj trazi savjet tu su svi da ti pomognu!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Enni)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Trudna sam!!!
13.11.2008 8:22:55   
Malaja
Hvala ti lida od srca. Ja već mislila odustala nam šefica od takmičenja user posted image
A sve sam već naše trudilice povukla za nos user posted image
Draga moja Enni i ja mislim da imaš sve simptome user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tako mi je drago, ali neću unaprijed da se radujem. Što se tiče dabrostona, ja sam ga prošli put pila i opet se desilo što se desilo. Samo što nisam prokrvarila već je user posted image prestalo da kuca. Čak mi je doktor rekao da mi ga uopšte ne bi ni davao jer navodno bolje prije nego kasnije. Ali kao i što smo navikli svaki doktor ima svoje mišljenje. I naravno sva se razlikuju. Pa ti budi pametan...
A što se tebe tiče nemoj da budeš u bedu i neraspoložena posebno ako si user posted image . Znaš da user posted image ne vole kad im je mami neraspoloženauser posted image Tu smo za tebe!

Pusa tebi, lidi i ostalim ženicama!



_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Trudna sam!!!
13.11.2008 15:00:33   
nina2008
cao svima evo da se ja prijavim i na ovaj forum, trudna sam mislim 6 tjedana, nisam još kod doktora bila,idem sutra...dobro bi mi dosli bilo kakvi savjeti jer mi je ovo sve novo ( sta smijem , sta ne smijem, sta mi je pozeljno)...uzela sam piti folnu kiselinu, a cigare su mi se zgadile pa sam odmah i prestala pusiti...pusa svima

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Trudna sam!!!
13.11.2008 19:52:48   
lida
Ma kakvo odustajanje  sefica na vas misli svaki dan,
samo pocela sam raditi a kad dodjem s posla malo se poigram sa svojim pacicima i nemam vise toliko vremena za RR
Vec sam na poslu pocela ici kolegicama na zivce jer stalno spominjem RR

Eni ne brini metar je spreman i za tebe i za puno puno trudilica koje ce ubrzo bitiuser posted image


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Trudna sam!!!
14.11.2008 13:24:19   
dina_89
zdravo ja sam nova clanica prvo da cestitam svim trudicama a i kod mene je user posted image  user posted image

jedav cekamuser posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Enni)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Trudna sam!!!
14.11.2008 13:34:39   
marinči
pa dina čestitam želim ti ugodnuuser posted image  i zdravuuser posted image

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Trudna sam!!!
14.11.2008 13:35:12   
nesanica
Dina 89 dobro nam dosla i zelim ti da uzivas u ostatku trudnoceuser posted image

SRetno!!!!

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Trudna sam!!!
14.11.2008 13:54:22   
Blue rose RR
Trudnicama, mnogo sreće i naravno zdravlja da u miru i sreći donesu na svijet svoje male bebice.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Trudna sam!!!
14.11.2008 14:11:16   
batterfly
Svim novim trudnicama zelim puno srece i user posted image mjeseci uzivanja u "drugom" stanju,da sve prodje kako treba i da na svijet donesu zive i zdrave bebice..
Sretno!!!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Trudna sam!!!
14.11.2008 14:11:24   
nina2008
dina cestitam, i zelim ti ugodnih 9 mjeseci , da sve prodje u najboljem redu

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Trudna sam!!!
14.11.2008 14:25:59   
Zoe
IZVORNA PORUKA: mishka

Svim novim trudnicama zelim puno srece i user posted image mjeseci uzivanja u "drugom" stanju,da sve prodje kako treba i da na svijet donesu zive i zdrave bebice..
Sretno!!!


mishka je to divno rekla, a ja se pridružujem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Trudna sam!!!
14.11.2008 20:21:28   
mamyca
Mojoj dragoj Mari iskrene cestitke na trudnoci.user posted image user posted image user posted image user posted image Zelim ti ugodnu i laganu trudnocu.user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Trudna sam!!!
15.11.2008 7:13:38   
nesanica
Draga Mare, cestitam na user posted image  te da ti prodje sto ugodnije i da na svijet aBd doneses zivo i zdravo bebceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Trudna sam!!!
15.11.2008 8:32:08   
Dragička
evo da vam i ovdje javim naša forumašica Mara je trudna  želim joj najljepšihuser posted image  mjeseci

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Trudna sam!!!
15.11.2008 8:34:42   
mnn
ČESTITAM SVIM TRUDNICAMA!user posted image user posted image POZDRAV OD JEDNE TRUDNICE user posted image KOJA JE U 4MJESECU! A SVIM TRUDILICAMA ŠALJEM MALO ČAROLIJE DA ŠTO PRIJE DOBIJU SVOJE PLUSIČE.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Trudna sam!!!
15.11.2008 13:55:08   
megi
evo da se prijavi jos jedna sa user posted image
trenutno i sretna i zbunjenauser posted image user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Trudna sam!!!
15.11.2008 14:02:50   
marinči
čestitam megi i želim ti ugodnihuser posted image trudnoće i zdravuuser posted image

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Trudna sam!!!
15.11.2008 14:34:24   
Malaja
IZVORNA PORUKA: marinči

čestitam megi i želim ti ugodnihuser posted image trudnoće i zdravuuser posted image

Potpisujem user posted image user posted image user posted image user posted image
Nadam se da će nas user posted image biti još punooo punoo više!!!

_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu marinči)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Trudna sam!!!
15.11.2008 15:08:06   
Apotekarka
da se i ja prijavim jos je rana trudnoca 4 ili 5 tjedan ali eto nadam se da ce sve biti ok...

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Trudna sam!!!
15.11.2008 16:41:49   
Malaja
Česitam i želim sve najbolje. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Trudna sam!!!
15.11.2008 16:44:39   
treselle
evo da vam i ovdje javim naša forumašica Mara je trudna želim joj najljepših mjeseci


Draga Maro cestitam ti od user posted image  

_____________________________

Mein Sonnenschein

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Trudna sam!!!
15.11.2008 20:23:19   
nikita
cestitam svim trudnicama od srca user posted image user posted image user posted image
pazite se prehlada

(odgovor članu treselle)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Trudna sam!!!
15.11.2008 20:46:31   
Romali
Ma baš sam sretna zbog naše Mareuser posted image , to Mare user posted image user posted image user posted image
Trebala si i prije doći na kafu s nama, ali beba kad god došla, dobro je došla.
Čuvaj se i pazi, a onu haljinu proslijedi ovamouser posted image user posted image user posted image , sad ti je preuskauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Trudna sam!!!
15.11.2008 20:50:41   
mamyca

IZVORNA PORUKA: Romali

Čuvaj se i pazi, a onu haljinu proslijedi ovamouser posted image user posted image user posted image , sad ti je preuskauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nemoj tako bonauser posted image user posted image ,moze je jos jedan mjesec nositi i onda nek je proslijedi.user posted image user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *