|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proslave rođendana u igraonicama
10.4.2011 10:36:51   
shejla

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ok, al u mom slučaju bi sve bilo duplo... dupla torta, odnosno onda bi ispala trodupla... jedna za vrtić jedna za stariju raju, jedna za igraonicu iiiii
ko bi to sve nakupovao...
ko Ivkova slava user posted image


kod nas su isto bile dvije torte- jedna za roditelje malo manja iz desserta a druga za igraonu veca elmini u djecijem foluuser posted image


mi smo narucili veliku pravougaonu kod Elme i bila nam je taman za djecu i za slavlje kuci. Eh, sad, ako imas puno odraslih onda jeste bezze dva puta praviti veliki party... Ali ja kuci zovem samo moje i mm roditelje, tako da nam je takvo druzenje, barem jednom mjesecno, nista posebno se ne moram spremati za rodjendan...

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: proslave rođendana u igraonicama
10.4.2011 10:45:02   
acudesa
Jeste skuplja varijanta u igraonici, ali vrijedi...meni najviše radi stresa, jesr sam perfekcionista i organizacija proslave kod kuće bi me smorila sasvim

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: proslave rođendana u igraonicama
10.4.2011 10:57:36   
teacher75
IZVORNA PORUKA: shejla


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ok, al u mom slučaju bi sve bilo duplo... dupla torta, odnosno onda bi ispala trodupla... jedna za vrtić jedna za stariju raju, jedna za igraonicu iiiii
ko bi to sve nakupovao...
ko Ivkova slava user posted image


kod nas su isto bile dvije torte- jedna za roditelje malo manja iz desserta a druga za igraonu veca elmini u djecijem foluuser posted image


mi smo narucili veliku pravougaonu kod Elme i bila nam je taman za djecu i za slavlje kuci. Eh, sad, ako imas puno odraslih onda jeste bezze dva puta praviti veliki party... Ali ja kuci zovem samo moje i mm roditelje, tako da nam je takvo druzenje, barem jednom mjesecno, nista posebno se ne moram spremati za rodjendan...

mi nismo htjeli da u igraonu nosimo nacetu tortu, jer je prvi dan bilo kod kuce pa onda u igraoni. i kod nas su kuci dosli samo roditelji i tetke, dajzda i dajdzinca- sveukupno mozda 7-8 ljudi. a bojim se da ipak ta pravougaona torta ne bi ni bila dovoljna jer se skoro sva pojela u igraoni (bilo je s djecom mozda 35 osoba)-ostala samo 2 komada. a kasnije su nam je kuci doslo jos par prijatelja naknadno samo na tortu, tako da je ona 1.torta iz desserta taman dobro doslauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: proslave rođendana u igraonicama
10.4.2011 10:59:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: acudesa

Jeste skuplja varijanta u igraonici, ali vrijedi...meni najviše radi stresa, jesr sam perfekcionista i organizacija proslave kod kuće bi me smorila sasvim

i s ovim se slazem. meni je prevelik stres bio i ova najuza familija od 7-8 osoba, a kamoli da sam morala i ove ostale ugostiti (sve da je i bilo mjesta u stanu)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: proslave rođendana u igraonicama
10.4.2011 14:53:28   
shejla
ja sam se, ustvari odlucila za igraonicu (iako je preskupa), zbog igracaka i zabave za djecu. Imam u kuci prostora, mogla bih ugostiti sviju...rasporediti na - spratu djeca, dole pusaona i jedaona za odrasle... Ima prostora za djecu da skacu, ali nema igracaka, mislim nema dovoljno za 15 djece raznih uzrasta... tako da bi ovi veci, vjerovatno, sjeli za kompjuter, ovi manji pred TV...i na kraju bi bilo bezze. Ovako se fino svi izigraju user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: proslave rođendana u igraonicama
10.4.2011 16:15:12   
Anoniman
i mi cemo aBd-a drugi rodjendan slaviti u igraonici,vec sam  odlucila, prvi smo slavili kod kuce i rekla sam nikad vise, 3 dana nisam sebi dosla..

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: proslave rođendana u igraonicama
11.4.2011 7:37:40   
Mala Selma
mi smo rezervisali rodjendan u Bambiju na Grbavici user posted image .Juce smo sve obisli i ova je prevagnula, prije svega sto ima bastu napolju pa roditelji mogu sjesti i popiti kafu, a i pusitiuser posted image user posted image . MM nije bas odusevljen, njemu se svidja Škafa jer je nova i prostrana, ali meni je bezveze jer nije zatvorenog tipa i sto se mora proci zroz odeljenje prehrane, tekstila pa da dodjes do igraoneuser posted image .Eto, nadam se da ce biti sve ok i da ce A. i drugari uzivatiuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: proslave rođendana u igraonicama
4.5.2011 15:16:53   
zagy
Mi smo svoj 2. rođendan proslavili u Tvornici radosti i baš nam je bilo super. Prostor i usluga super, djevojke koje rade baš su fine i ljubazne, igraju se sa djecom čitavo vrijeme, djeca oduševljena zekama, uglavnom user posted image  Topla preporuka ako razmišljate o igraonici za rođendan.  

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: proslave rođendana u igraonicama
8.6.2011 23:20:26   
vjestica
curi se bliži 1. rođendan i planirali smo u igraoni za male i velike odjednom tj dolaze djece, a dolaze i odrasli sa djecom i bez djece, da ne odvajam i da nemam frke i stresa u kući
treba mi par savjeta i odogvora - znam da je skup sport, ali koliko je para i šta sve spada u to?
jel svugdje rođendan u igraoni podrazumjeva 2 sata i razlaz?
koju mi igraonu preporučujete?
šta oni obezbjede,a šta mi donosimo?
koliko unaprijed se treba rezervisati igraona?
jeli bitan broj djece i odraslih?




< Poruku je uredio vjestica -- 8.6.2011 23:22:00 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.6.2011 10:08:21   
taurus
vještice jeste skup sport, ali su mnogo skuplji tvoji živci koje ćeš potrošiti na organizaciju u kući
ja sam sve rođendane svog R slavila u kući, ali sam prošle godine rekla da neću više
trebalo mi je 2 dana da stan vratim u prvobitno stanje
međutim kod mene je problem jer imam veliki broj i odraslih koji nam dolaze, stariji su i nemaju male djece, pa mi je uvijek bilo glupo da njih vodim u igraonicu
zbog toga smo rođendane slavili po 2 dana, jedana za starije a drugi za našu raju sa malom djecom
to me svaki put baš izmori
i dalje sam u dilemi kao ćemo slaviti rođendane, jer opet ne znam šta ću sa ovim starijima
ako njih zovem kući, ponovo imam dvodnevnu proslavu

ti ako možeš sve sastaviti to ti je najbolje
a što se tiče igraonica, imaš ovdje iskustva žena, možeš uzeti svoju tortu i donijeti, a za ostalu hranu ne znam
moraš direktno kontaktirati igraonicu i pitati
cijena je oko 250 km u većini igraonica

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.6.2011 11:52:38   
vjestica
ma naravno kad su moji živci u pitanju, nije ništa toliko skupo user posted image
zvaću igraonice, ali dajte mi makar preporuku koja je bolja


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.6.2011 12:01:16   
ivanak
iskreno ja ne bi u igraoni slavila. pa kud nije ljepše nego kući svojoj.
pa šta ako dva dana radiš.. pa radiš za svoje djete.... neka se malo i pomoći za to veselje.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.6.2011 12:01:55   
Leena
Vjestice, tvornica radosti je super, bila sam na nekoliko rođendana... A meni fino izgleda igraona u Alti, bila sam tamo nekim drugim povodom, ali je lijep prostor i osoblje jako ljubazno.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.6.2011 12:04:06   
Leena
Mi smo slavili kuci, najvise zbog odraslih.. I nama je bilo lijepo, jest da je bas zahmetli. A, opet, ono bi idealno bilo sa djecom u igraonu, pa sa odraslima kuci, ali to bi bas bio dupli trosak...

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.6.2011 12:10:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

curi se bliži 1. rođendan i planirali smo u igraoni za male i velike odjednom tj dolaze djece, a dolaze i odrasli sa djecom i bez djece, da ne odvajam i da nemam frke i stresa u kući
treba mi par savjeta i odogvora - znam da je skup sport, ali koliko je para i šta sve spada u to?
jel svugdje rođendan u igraoni podrazumjeva 2 sata i razlaz?
koju mi igraonu preporučujete?
šta oni obezbjede,a šta mi donosimo?
koliko unaprijed se treba rezervisati igraona?
jeli bitan broj djece i odraslih?



evo ti odgovora za igraonu bambi...a mislim da je svugdje tako

za 15 klinaca

300 km ti je igraona zatvorenog tipa
200 ili 250 otvorenog...tj.mogu ulaziti i druga djeca s roditeljima

oni ti daju tortu  iz azre, cd s fotografijama, pice i grickalice za klince i igracka za slavljenika...one animiraju djecu...roditelji mogu vani da sjede...dobiju i oni tortu...e nesto se ne mogu sjetiti je li i za roditelje jedno pice gratis ili ne

svako dodatno dijete se placa...cini mi se da proslava traje 2 sata...sve dodatno se placa

iskreno...ja bih prije "zakupila" neki restoran...tj. rezervisala stolove...negdje gdje je basta...gdje klinci mogu trckarati...oni ce se sami zabaviti, a i vi cete se nauzivati...sad je lijepo vrijeme...steta da sjedite u smrdljivim igraonama...a skupo je za ono sta nude...aimasigurno restorana kojiimaju i zezancija za djecu

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.6.2011 21:46:27   
škorpija
iskreno ja ne razumijem zašto se na dječije rođendane uopšte zovu odrasliuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.6.2011 21:54:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

iskreno ja ne razumijem zašto se na dječije rođendane uopšte zovu odrasliuser posted image

starija rodbina i prijatelji vole da vide dijete i da mu cestitaju i poklone nesto,a roditelji da ih pocaste....

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.6.2011 21:56:41   
teacher75
meni je igraona crtic bila super jer je donji dio kao kafana pa sam mogla zovnuti i odrasle bez djece a gore je klasicna igraona. bila sam donijela svoju tortu i mezu, zadovoljna sam kako je proslo, mada nisam mogla posvetiti paznju ovim odraslim bez djece jer sam uglavnom bila gore s user posted image , al jednim udarcem sam ubila dvije muhe i nisam morala posebno da s njima proslavljam

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.6.2011 21:59:35   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: vjestica

curi se bliži 1. rođendan i planirali smo u igraoni za male i velike odjednom tj dolaze djece, a dolaze i odrasli sa djecom i bez djece, da ne odvajam i da nemam frke i stresa u kući
treba mi par savjeta i odogvora - znam da je skup sport, ali koliko je para i šta sve spada u to?
jel svugdje rođendan u igraoni podrazumjeva 2 sata i razlaz?
koju mi igraonu preporučujete?
šta oni obezbjede,a šta mi donosimo?
koliko unaprijed se treba rezervisati igraona?
jeli bitan broj djece i odraslih?



evo ti odgovora za igraonu bambi...a mislim da je svugdje tako

za 15 klinaca

300 km ti je igraona zatvorenog tipa
200 ili 250 otvorenog...tj.mogu ulaziti i druga djeca s roditeljima

oni ti daju tortu  iz azre, cd s fotografijama, pice i grickalice za klince i igracka za slavljenika...one animiraju djecu...roditelji mogu vani da sjede...dobiju i oni tortu...e nesto se ne mogu sjetiti je li i za roditelje jedno pice gratis ili ne

svako dodatno dijete se placa...cini mi se da proslava traje 2 sata...sve dodatno se placa

iskreno...ja bih prije "zakupila" neki restoran...tj. rezervisala stolove...negdje gdje je basta...gdje klinci mogu trckarati...oni ce se sami zabaviti, a i vi cete se nauzivati...sad je lijepo vrijeme...steta da sjedite u smrdljivim igraonama...a skupo je za ono sta nude...aimasigurno restorana kojiimaju i zezancija za djecu




Mi u Bambiju slavili 1. februara, 15 djece 250 KM, pica, grickalice, sokovi za djecu, za roditelje ništa ako šta želiš treba donijeti, mislim na sokove i ostalo, tortra naravno DA.
Meni su odbili 30 KM jer sam uzela tortu od Elme, a oni uzimaju iz jadranke one torte birvaktile, kje nisu sa likovima i slično. Svako dodatno dijete 10 KM se plača, proslava traje 2 sata i samo smo mi u igraoni.

Imaš dosta igraona u gradu, sada zaista ima dosta ponude, a i cijene su različite, hvala Bogu, ima od 14 pa do 500 KM.

Ovo sa restoranom je najbolja varijanta ako vas ima puno, a pogotovo jer je ljeto

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: proslave rođendana u igraonicama
17.8.2011 11:30:58   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: aloa

Cao,

Sinu će mi uskoro tri godine, pa me zanima zna li neko koja igraonica organizuje jeftinije varijante proslave rodjendana. Curici sam slavila u junu u Bambiju 250 KM, pa roditelji koji su sjedili ispred svako da nešto popije 100 KM, a morala je i u vrtiću proslaviti (torta, sokovi itd. 50 KM). Mislim 400 KM sve skupa, sad došli sa godišnjeg, trenutno sam kokuz. A izbjegla bi slavljenje u stanu jer nam je stan mali, svi se samo graju, nikom ne bude lijepo a ja se polomim.
Čula sam da je u Škafi bila neka akcija (100 KM 8 djece), ali to je prošlo. E tako nešto bi mi pasalo.

Pa ako neko ima informaciju o nekim malim igraonama, gdje bi varijanta proslave mogla biti jeftinija, molim da napiše.





IZVORNA PORUKA: veeseelaa

razumijem te u potpusnosti, rodjendan izadje ko prosječna neto plata u FBiH
neznam kakve su cijene po igraonicama jer ja isto ne prakticiram, svakako ima zabavu u vrtiću, koja je i mene izašla poprilično, mislim oko 150-200 KM, 4-5 džampo pica, torta, grickalice, kapice, baloni, sokovi i sl
naveče sjednemo sa užom porodicom kući i to mi je još jedna torta, helem ne volim se baš puuunooo rasipati jer ko zna šta život nosi i da li ću biti u mogućnosti svake godine isto organizirati
I ovo je dosta, iznad standarda



IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ja mislim da je Škafa i dalje najpovoljnija.



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: proslave rođendana u igraonicama
17.8.2011 15:33:30   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: dadada


iskreno...ja bih prije "zakupila" neki restoran...tj. rezervisala stolove...negdje gdje je basta...gdje klinci mogu trckarati...oni ce se sami zabaviti, a i vi cete se nauzivati...sad je lijepo vrijeme...steta da sjedite u smrdljivim igraonama...a skupo je za ono sta nude...aimasigurno restorana kojiimaju i zezancija za djecu



Vako bih i ja da sam rodila u ljeto user posted image , ma napravila bih roštilj u bšti, ne bi me bilo briga. Al kad me zapala zimska i jesenja djeca.
Mi smo skontali da nam je naisplatnija igraona u BBI-u s tim da nije za malu raju ispod 3 godine user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: proslave rođendana u igraonicama
17.8.2011 15:47:26   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


Mi smo skontali da nam je naisplatnija igraona u BBI-u s tim da nije za malu raju ispod 3 godine user posted image



Jeste...
Platis 250 KM i dobijes poklon od 50 KM...
U tu cijenu je uracunat i animator...




_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: proslave rođendana u igraonicama
18.8.2011 15:18:41   
HAHA
Ovo za igraonicu Bongo u škafi i dalje vrijedi,8 djece 100 KM,a za 140 KM može i 25.Mi u nedjelju slavimo aBd 5-ti tamo,prošli vikend rezervisali.Super je što ispred ima sto veliki i stolice,tu roditelji mogu sjediti i možeš donijeti šta god želiš,također mogu mame s malom djecom unutra.Prošli smo slavili u one2play,prezadovoljni smo stvarno,ali on odabrao ovu sada,a nama povoljnija cijena.

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.9.2011 20:39:06   
teacher75
i nama se blizi rodjendan i zadeverali se pravo u koju cemo igraonu, mm je protiv igraona u shoping centrima, ne svidja mu se to, mada je meni igraona u alti super a i bambi u importanu mi se vise svidja nego na grbavici. tvonica snova u gradu je lijepa al mi se ne svidja dio za roditelje jer je nekako izolovan od djece i stepenice su opasne za malu djecu a vecina djece koja ce biti na rodjendanu su oko 2 godine, pa je potreban nadzor. prosli rodjendan smo slavili u crticu i bili smo zadovoljni i prostorom i prihvatiljivom cijenom al voljeli bismo da promjenimo mjesto, da ne bude isti rodjendan na slikamauser posted image ostaje carobni svijet i bambi na grbavici. carobni svijet mi je ljepsi jer je nekako svjetliji i veseliji- bambi na grbavici mi je nekako mracan i nema mi rodjendansku atmosferu ali je prihvatljivija cijena. zanima me da li je u carobnom svijetu dozvoljeno donijeti pice za roditelje (kao u bambiju)i mozete li mi preporuciti jos neku igraonu u novom sarajevu po mogucnosti a da nije u shoping centru i da je cijena prihvatljiva

< Poruku je uredio teacher75 -- 12.9.2011 20:48:29 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.9.2011 20:50:47   
teacher75
jel neko slavio rodjendan u igraoni djeciji grad na putu prema merkatoru i koja je cijene, sta je sve ukljuceno (ne radi im web stranica)?

< Poruku je uredio teacher75 -- 12.9.2011 20:51:04 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *