|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pedijatar
10.6.2013 14:38:55   
saninica
MOJ SIN TREBA SLEDECE SEDMICE NA VAKCINU......IMA 4 GODINE.DALI NEKO ZNA IMA LI REAKCIJE NA TU VAKCINU

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: pedijatar
26.7.2013 17:46:32   
Marija13
Ima li neko br tel za DZ Kumrovec, na 653-878 se niko ne javlja cijeli dan!?

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu saninica)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: pedijatar
26.9.2013 13:19:37   
Tessy
Kako se preziva dr Sefika koja radi na Podhrastovima?

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: pedijatar
26.9.2013 14:18:58   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: Tessy

Kako se preziva dr Sefika koja radi na Podhrastovima?

Dr Sefika Delic-Hasanbegovic

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Tessy)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: pedijatar
28.9.2013 22:47:46   
nanika
Doktor kojeg spominjete a koji radi u dz Kumrovec je dr. Lutvo Sporisevic. Kazu jako dobar doktor a i ja sam se uvjerila. Moj A je uzasno kasljao a posto on ima problema sa opstrukcijama ja sam ga odmah odvela. Doktor ga je pregledao od glave do pete. Karton pregledao od rodjenja. Preslusao pluca i dao nam samo sirup za iskasljavanje. Djetetu bilo bolje nakon dva dana. Neko drugi bi mu sigurno na prvu propisao antibiotik.

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: pedijatar
24.12.2013 11:02:56   
M kao Mama
Ima li neko iskustva sa dr. Špritovićem, ili bolje rečeno voljela bih da mi bebaču pregleda još neko budući da smo upravo izašli iz opstrukcije,

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: pedijatar
31.1.2014 16:46:00   
semira01
molim vas da mi neko preporuci dobrog pedijatra u velikoj sam dilemiuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: pedijatar
31.1.2014 21:49:33   
berni
I nama bi trebao fin pedijatar jer ovi po domovima zdravlja, a pogotovo u bolnici su kriza...
Odveli smo bebu na kontrolu zbog zutice a docekala nas je prehladjena doktorica koja se iskihala pa dijete pregledalauser posted image i sad moja beba ima zapusen nos i mi ne spavamo 3 noci.

_____________________________

10.5.2013 dvije crtice
20.6.2013 srculence kuca
16.1. 2014. stigla sultanija Ismihan

(odgovor članu semira01)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: pedijatar
13.3.2014 21:23:52   
Lalopa
Dali je neko isao u privatnu pedijatrijsku ordinaciju Sunce koja se nalazi u Velesicima ? Zanimaju me iskustva i kakva je doktorica ?

(odgovor članu berni)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: pedijatar
13.3.2014 22:05:08   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: Lalopa

Dali je neko isao u privatnu pedijatrijsku ordinaciju Sunce koja se nalazi u Velesicima ? Zanimaju me iskustva i kakva je doktorica ?

ne znam jeli mislis na suncokret i dr evelinu.divna dr,po meni jako strucna.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lalopa)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: pedijatar
15.3.2014 19:36:35   
nanika

IZVORNA PORUKA: Malenaoduvijek


IZVORNA PORUKA: Lalopa

Dali je neko isao u privatnu pedijatrijsku ordinaciju Sunce koja se nalazi u Velesicima ? Zanimaju me iskustva i kakva je doktorica ?

ne znam jeli mislis na suncokret i dr evelinu.divna dr,po meni jako strucna.

I moja sestra je vodila djecu kod nje...kaze da je odlicna.

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: pedijatar
16.3.2014 16:07:36   
salmy

IZVORNA PORUKA: nanika

Doktor kojeg spominjete a koji radi u dz Kumrovec je dr. Lutvo Sporisevic. Kazu jako dobar doktor a i ja sam se uvjerila. Moj A je uzasno kasljao a posto on ima problema sa opstrukcijama ja sam ga odmah odvela. Doktor ga je pregledao od glave do pete. Karton pregledao od rodjenja. Preslusao pluca i dao nam samo sirup za iskasljavanje. Djetetu bilo bolje nakon dva dana. Neko drugi bi mu sigurno na prvu propisao antibiotik.

Samo malo iskusto sa dr Lutvomuser posted image

Dolazimo...dobar dan? on sjedi ispred njega 2 flase vode..mobitel i zuri u to...
kazem ja jesam vas sto prekinula? a vani utakmica guzvara samo takva..on uziva
Ma niste me prekinuli sta ste trebali? velim treba mi papir da je prebolovao pljuske zbog vrtica
on:Jao gospodjo ovo je ludilo..ove zene nisu normalne...Lutvo ce Abd ici odavde u Njemacku...zante sto?' rekoh sto? ovo su sve seljaci smrde uzas jedan..ona meni dovela djete sa turom..koje su to seljanke veli onuser posted image vidite li vi ovo? nece Lutvo djaba ovdje radit odo ja...ne ne...uzas jedan gospodjo...
I tako on prica prica..velim ja pa dobro dajte mi papir? a koji papir veli...sto ste vi dosli gospodjo? Ma onako rekoh da vas vidimuser posted image

Ovo je bilo ljetos kad je mjenao neku dr..u Kumrovcu...ja izasla iz ordinacije i padam od sege

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: pedijatar
17.3.2014 9:25:10   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: Malenaoduvijek


IZVORNA PORUKA: Lalopa

Dali je neko isao u privatnu pedijatrijsku ordinaciju Sunce koja se nalazi u Velesicima ? Zanimaju me iskustva i kakva je doktorica ?

ne znam jeli mislis na suncokret i dr evelinu.divna dr,po meni jako strucna.

Potpis. Moja topla preporuka.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Pedijatar
19.3.2014 23:08:30   
child1
Moja dugogodišnja isksutva s dr Lutvom Sporisevicem su uvijek bila pozitivna. Strucan, detaljno pregleda djecu, par puta objasnjava o cemu se radi. Divim mu se u kakvim uslovima radi i on i kolegice rade. Iznositi ocjene o njemu negativne nije u redu. Nije problem za takvog pedijatra da ode vani raditi. Na stolu mu nikada nisam vidjela flase vode, a bila sam toliko puta na pregledu. Covjek je posvecen poslu. O njegovom radu najbolje govore pacijenti koji ga traze.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Pedijatar
21.3.2014 10:46:44   
grozđe
Dobar dan forumasice....

da li neko zna radi li dr.Lutvo Sporisevic privatno? Mozete li mi molim vas dati broj, adresu?

Hvala.

(odgovor članu child1)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Pedijatar
21.3.2014 11:39:16   
Mrvica_83
Draga ja trazila od nase drugarice Trati pa ako ona javne prije posaljem ti user posted image Ako se javi neka mamica prije - nikom nista user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Pedijatar
22.3.2014 17:25:32   
MajkaTereza
Zenice! Da li neka od vas zna nekog pedijatra koji radi i subotom, ovako kasno? ili dolazi kuci? Mali mi ima temperaturu 39,8 , ja to inace pustim, ali postaje previse. Jucer je iskasljavao slajm, ali ne kaslje puno, samo kao pokusava kasljati.. Ne znam sta cu, Sad spava, a osiguranja nemamo, pa ne mogu u DZ.

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Pedijatar
24.3.2014 9:05:37   
Bella.88
grozdje on i radi jedino privatno,imala sam vizitku ali ne mogu je naci
On ti je na ciglanama,neznam tacnu adresu,malo iznad stanice ima apoteka a on ti je u prizemlju te zgradice.
Dr.Zuhra je preko puya ako znas gde je ona
on je bio dobar kazu,ali Bogami meni sada izgleda da je posenilio,ja sam vodila malog i nisam zadovoljna nikako
Mira Ademovic je jako dobar ped.i Amra Jonuzovic u Starom gradu dolazi i kuci kolikoznam sretno

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Pedijatar
24.3.2014 11:14:58   
MajkaTereza
ima li neko brojeve telefona pediataram nigdje da nadjem... ni Tatjane Simsic..

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Pedijatar
24.3.2014 11:32:45   
disaaa
Majka Tereza mozes ti u dom zdravlja odnijeti dijete ,samo ces platiti jer nemate osiguranje
Lutvo Hodzic ,Jukićeva 2, 033 267 780

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Pedijatar
24.3.2014 11:40:02   
MajkaTereza
ma jok, on ima njevjerovatnije ili virozu ili jaku upalu, zato i trazim da mi neko dodje kuci. Vise nije panika kao prekj3ucer er nema temperature, alinecu da rizikujem, da ga vodim medju bolesne i sl.. kod lutve smo davno bili, on je pravi stofil, nije djetetu bilo nista, a propisao antibiotik, pricao mu o cuni, ma ludjak pravi..Mira mi daleko, najradij bih da mi neko kuci dodje, ili u neku kliniku gdje ima analiza krvi i sl..hvala ti kako god user posted image

(odgovor članu disaaa)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Pedijatar
24.3.2014 11:45:08   
disaaa
Ima neka dr. na Grbavici ,, kod skretanja za Vraca dr. Ademovic,,al iskreno ne znam kakva je,,a Lutvo gore netko prije trazi njegovu adresu pa ja napisah,,jer prolazim tu svaki dan pa znam adresu,,a kao dr.kakav je ne znam,mi idemo u DZ

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Pedijatar
24.3.2014 11:53:27   
canim
Ja mislim da su trazili adresu od dr. Lutve Sporisevic a ne dr.Lutve Hodzica, ovaj prvi radi u DZ i ne znam dali uopste radi privatno a drugi ima privatnu ordinaciju.

(odgovor članu disaaa)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Pedijatar
24.3.2014 12:06:27   
Bella.88

IZVORNA PORUKA: canim

Ja mislim da su trazili adresu od dr. Lutve Sporisevic a ne dr.Lutve Hodzica, ovaj prvi radi u DZ i ne znam dali uopste radi privatno a drugi ima privatnu ordinaciju.

Jaoj ja tek sada videh prezime,ja se izvinjavam
Nisam ni znala za ovog drugog,ja sam mislila na Hodzica

Terezo u kom si delu grada?Ja ti imam jedino od Mire br.mislila sam da imam i od Junuzovicke ali nemamuser posted image
kako je maleni?

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Pedijatar
24.3.2014 12:10:29   
disaaa
O i ja tek sad skontah da je drugi dr. Lutvo upitanju a ne Hodzic. Oprostite

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *