|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
7.3.2013 20:22:05   
mala_sa
Kolacicu zao mi je zbog tvog braka user posted image , ali vidi se da si skupila snagu, i uvidjela da si sebi i svome djetetu najpreca na svijetu.
Zelim ti svu srecu svijeta, i da uspijes u svemu sto si zamislila user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
7.3.2013 22:08:03   
kolacic
ja ne zelim da mene ovdje iko zali. i moj brak. moj brak je rusevina i tu nema sta da se zali.

zelim da se radujete jer sam nasla smisao u sebi i vjeru u sebe.

istina je da sam lutala u mislima kroz ovaj forum, ali svi vi htjeli ne htjeli priznati, isto radite u svojim glavama samo to javno ne objavljujete.

volim sto sam iskrena i sto sam svoje emocije i osjecanja govorila zenama na ovaj forum bez rezerve, smatram da je to vrlina i pomagala vjerujem mnogima koje su prolazile kroz ove, ili slicne situacije.

ono sto sada znam i sto jedino zivi u meni jeste: zavirite duboko u sebe i vidite ko ste zapravo vi, sta zelite od sebe i od zivota koji imate i koje su prave vrijednosti po vama u zivotu.

mene je vodila ljubav ali prema pogresnom covjeku. sad kad se ta ljubav u meni rusi i gusi, jasno vidim mnoge stvari.

necu da me zali ovdje niko, zelim da me vidi user posted image
nevjerovanto cvjetam u sebi i to je moja sreca.
ostalo me nije briga.
sve dok imam ovu snagu, nista mi drugo ne treba...to ce mi otvoriti put kojim dalje da idem...

http://www.youtube.com/watch?v=lqlorU4hKo8


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
7.3.2013 22:30:31   
Galicia
ono sto sada znam i sto jedino zivi u meni jeste: zavirite duboko u sebe i vidite ko ste zapravo vi, sta zelite od sebe i od zivota koji imate i koje su prave vrijednosti po vama u zivotu.



Koliko ti je godina?

Jesil bila ti TI kad si se zalijetala da se udas za njega?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
7.3.2013 22:55:03   
kolacic
e to sam bila zaista ja, ja, i sad sam takva ja, a to u vezi nije bio on. ono sto je on sad u braku nije slika ni ponasanje ni odnos ko u vezi. i to nema veze s godina nit iscim jednostavno je tako. imam dovoljno godina, u to nemoj sumnjati.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
8.3.2013 8:54:41   
SailorMoon
Nemoj te zenu napadati. Jeste promjenila svoje misljenje ali to neznaci da nezna sta hoe.
Kolacic je nasjela na jednog prostog prevaranta koji se pokazivo u najljepsem svjetlu dok je nije ozenio.

Tvoja prica me podsjeca na film Enough sa Jennifer Lopez.
U filmu joj je muz savrsen, idealan u vezi. Ali cim se uda nastaje pakao....

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
8.3.2013 9:02:47   
veeseelaa
ma ja ba, raznih budala
veza je jedno a brak drugo, kod mnogih
sve med i mlijeko a može se desiti da ljudi u braku ufursate jer misle da druga strana nema kud a ni nazad
osobito kad se djeca dobiju, masu primjera je oko nas

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
8.3.2013 12:13:40   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Nemoj te zenu napadati. Jeste promjenila svoje misljenje ali to neznaci da nezna sta hoe.
Kolacic je nasjela na jednog prostog prevaranta koji se pokazivo u najljepsem svjetlu dok je nije ozenio.

Tvoja prica me podsjeca na film Enough sa Jennifer Lopez.
U filmu joj je muz savrsen, idealan u vezi. Ali cim se uda nastaje pakao....



bas tako

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
8.3.2013 18:57:19   
rerica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ja ba, raznih budala
veza je jedno a brak drugo, kod mnogih
sve med i mlijeko a može se desiti da ljudi u braku ufursate jer misle da druga strana nema kud a ni nazad
osobito kad se djeca dobiju, masu primjera je oko nas


slazem se u potpunosti sa tobom veselaa
masa primjera,a svi satro happy....



< Poruku je uredio rerica -- 8.3.2013 18:58:40 >


_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
10.3.2013 23:00:02   
kolacic
ah drage moje, poenta zivota jeste bas da covjek bude sretan iznutra.

sve sto radim, sve sto osjecam, sve sto zivim u sebi, sve ga cini slabijim i nesigurnijim..

zene drage evo scenarija: osmi mart, donosi veliki buket crvenih ruza, i najnoviji model stikli koje ni sanjala nisam da bi mogao ikad mi on sam izabrati i kupiti, to su koraci njegovi koji podsjecaju bas na nasu vezu...zeli da me izvede na veceru da napravi korak neki, samo razgovor nista vise. ja isti dan isla na frizuru i uradila drasticnu promjenu u izgledu ali i u sebi, smijesno ga gledam jer nista mi to vise SADA ne znaci ali pristajem da odem na veceru.
Oblacim najbolje komade odjece, visoke stikle, i make up koji izaziva paznju bar njega koji je navikao da sam zapustena, pismo torbu i sako koji stoji sto godina u ormaru, pogledam se ovlas u ogledalo i osjetim snagu u sebi.
Vecera u ekskluzivnom restoranu, konobari, meni, guzva i metez u kojem sam se nalazila, su doprinijeli da se osjecam jos jacom..taj izlazak mi je pomogao jos vise, da nisam ni pogledala covjeka preko puta sebe user posted image
ali kad je progovorio, i kad me je pogledao u oci, vidjela sam jasno sta mu je u glavi: bila sam ona stara ja, zena koja mu je zarobila srce.
on je kroz razgovor nadovezao da je primijetio promjene na meni, i da mu se to svidja, da mu treba takva zena, ali da generalno nisam ok, i sve je navodio moje mane, nabrajao, pustila sam mu na volju da prica sta god zeli, vise me nista nije diralo, jer mi vise svojim rijecima NIJE MOGAO NISTA.

e drage moje dame, covjek koji je samnom totalno je poludio u sebi. a to je vec njegov problem, mislim da mu se mice sigurno tlo na kojem je bio, a on to zapamtite, ne voli, ne voli promjene, ne voli da se boji i da ga taj strah tjera da se mijenja, ali ja zelim da vidim sta ce se desiti jos, nista on meni vise ne moze, moja snaga je velika, i ne moze je vise nista poljuljati, cak taj izlazak ju je ucvrstio jos vise, nevjerovatnu snagu crpim u sebi.

a ona karta za koju se on vuce, je brak, i dijete i svjestan je da nije mi nimalo lako meni tek tako otici. tu noc vidjela sam trzavice u njemu, ali se tjesio da ipak nisam slobodna, da me moze zaustaviti, ne dati razvod, ucijeniti djetetom, a to zaista moze, ima stan, auto i posao, ja nista. user posted image

ali bez obzira, sad imam svoju snagu i ljubav prema sebi, koja ga vec rusi i mijenja bez bilo kakve moje inicijative, moje promjene ga izbacuju iz cipela, i ja svaki dan cekam sta ce se sljedece desiti u njemu, jednostavno, uzivam u ovim danima, dok ne dobijem osnovu da napustim sve i odem.

Pri samom kraju veceri, jedna prijateljica nenadano nas susrece, uljudno se pozdravlja i upucuje mi kompliment a on se postidio ko malo dijete, uvukao u kaput u kojem je bio i samo gleda izgubljeno: " Prelijepa si, toliko si se proljepsala, blistas sva, vidim da si sretna zena, imas divnu zenu"


http://www.youtube.com/watch?v=GTTxxXG4C5k

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
11.3.2013 0:05:15   
Galicia
Kolacic, kakve odluke/pomake pravis?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
11.3.2013 8:04:25   
Anoniman
Draga, Kolacic, pratim tvoju pricu ispocetka i ne mogu se cudomnacuditi kako si imala problem godinama i dodjes na rr izneses svoj problem i sama dodjes tobe za 15-20 dana...Kako? Zasto ti je toliko dugo trebalo, a opet s druge strane, kako si najedanput promijenila misljenje? Meni to nije jasno nikako?

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
11.3.2013 8:08:05   
Hanady RR
I ja čitam...
u trenutku pomislim da je on tebe kolačiću dobro uanzadio da si malo pukla...
a onda čitam i kontam kako si snažna jer godine iza tebe u vjednjivanju čistoga frižidera su bile prava tortura...

Kako god, sretno....

ako ništa, napati ga malouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
11.3.2013 9:03:53   
chuci
meni uopšte nije jasna poenta ovoga sada. jel mučenje njega? jel dokazivanje sebe? zašto, kome?
sasvim nepotrebno

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
11.3.2013 10:24:29   
jasmin
Meni ovo sve liči na......ne znam ni ja.

U svakom slučaju,očito je bilo do tebe kolacic.
Možda nisi ni bila svjesna koliko je njemu značilo da si dotjerana,ne samo zbog njega,zbog sebe najviše...kad žena ima samopouzdanje,znaće i kako zakamuflirati nedovoljno uglađen frižider.
Iskreno...ova tvoja priča je toliko ispreplitana radnjama i problemima,vjeruj da više ni sama ne znam šta je bio problem,šta je problem,šta rješenje.
Puno sreće ti želim.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
11.3.2013 10:25:19   
jasmin
Meni ovo sve liči na......ne znam ni ja.

U svakom slučaju,očito je bilo do tebe kolacic.
Možda nisi ni bila svjesna koliko je njemu značilo da si dotjerana,ne samo zbog njega,zbog sebe najviše...kad žena ima samopouzdanje,znaće i kako zakamuflirati nedovoljno uglađen frižider.
Iskreno...ova tvoja priča je toliko ispreplitana radnjama i problemima,vjeruj da više ni sama ne znam šta je bio problem,šta je problem,šta rješenje.
Puno sreće ti želim.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
11.3.2013 10:26:02   
jasmin
Meni ovo sve liči na......ne znam ni ja.

U svakom slučaju,očito je bilo do tebe kolacic.
Možda nisi ni bila svjesna koliko je njemu značilo da si dotjerana,ne samo zbog njega,zbog sebe najviše...kad žena ima samopouzdanje,znaće i kako zakamuflirati nedovoljno uglađen frižider.
Iskreno...ova tvoja priča je toliko ispreplitana radnjama i problemima,vjeruj da više ni sama ne znam šta je bio problem,šta je problem,šta rješenje.
Puno sreće ti želim.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
11.3.2013 10:26:39   
jasmin
Meni ovo sve liči na......ne znam ni ja.

U svakom slučaju,očito je bilo do tebe kolacic.
Možda nisi ni bila svjesna koliko je njemu značilo da si dotjerana,ne samo zbog njega,zbog sebe najviše...kad žena ima samopouzdanje,znaće i kako zakamuflirati nedovoljno uglađen frižider.
Iskreno...ova tvoja priča je toliko ispreplitana radnjama i problemima,vjeruj da više ni sama ne znam šta je bio problem,šta je problem,šta rješenje.
Puno sreće ti želim.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
11.3.2013 10:27:59   
kolacic
Ja sam vrlo jasno rekla kako se ja osjecam. I to je meni sad najvaznije. Istina, uzivam u momentima u kojim vidim da se on pece na raznju, ali to su vjerujte na rijec, sitnice sta je on sve uradio meni u zivotu, tako da s te strane, ne vidim potrebe za nekom osudom ili nerazumjevanjem. Sasvim je razumljivo da zena koja je bila srusena i poljuljana u samu sebe, da sad kad stekne snagu sve lakse gleda i prebrodi.
Ja nemam osnovu da napustim njega sad, i on to savrseno zna, i za to se hvata ko davljenik za slamku, ali svejedno, imam ono sto nisam imala ranije: samu sebe, svoju ljubav prema sebi. I sad, posto niko od nas ne moze donijeti bilo kakvu prognozu u buducnosti, moze samo izabrati ono sto mu Bog nudi, opcije koje ima, ja za sebe mogu reci da duboko u sebi cu napustiti tog pacenika i bolesnika, samo dok steknem za to uslove i realnu mogucnost. Dakle, posao, sigurnost finansijsku pa onda mozemo tek pricati o odlukama konkretnim.

A do tad: http://www.youtube.com/watch?v=63OG7aOYYV8 user posted image


< Poruku je uredio kolacic -- 11.3.2013 10:30:30 >

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
11.3.2013 10:29:19   
jasmin
Molim moderatore da obrišu viška objave,jer je meni svaki put pisalo da je error,a ovdje očito objavljivan sadržaj user posted image .
Šta me briga,rastu bodovi user posted image .


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
11.3.2013 10:41:18   
kolacic

IZVORNA PORUKA: kolacic


a sad sazrijevanje moje da taj covjek nema sebe, nego da je rijec roditelja vaznija od moje, i oni od mene same, i da je pred njima obrisao pod sa mnom



evo konkretan razlog kojim je spao mi povez sa ociju i vidjela ga kako je jadan, tu noc je bio samo dijete koje se krije iza mamine suknje, osoba koja nema sebe, nit ce kad imati, od tada ja sam srusila svu sliku koju sam dotad imala, on ju je srusio, rijeci nisam progovorila, ali to nije bilo vazno vise, jer moje rijeci nikad nisu dopirale do njega, samo mamine user posted image
vrlo jednostavno, odbacila sam ga ko krpu s kojom je pred svojim roditeljima obrisao sa mnom pod.

i sta je tu nejasno? user posted image

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
12.3.2013 18:55:35   
riba78
koliko se sječam na početku teme si tvrdila da ga voliš i da si spremna sve učiti za njega i da spasiš brak .
E sada mi sve konfuzno ,odbacuješ ga kao krpu ,pa gdje nestade ljubav user posted image user posted image user posted image user posted image

meni ništa nije jasno user posted image

< Poruku je uredio riba78 -- 12.3.2013 18:57:14 >


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
12.3.2013 20:20:31   
Anoniman
meni je cudno kako je zena za par dana promijenila tako misljenje.

(odgovor članu riba78)
  Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
13.3.2013 23:34:39   
kana
Ne kontam, sta je ovdje pitanje, odnosno bit price? Pomozite mi da nadjem opravdanje da ga ostavim ili Pomozite mi da spasim brak?? ILi..sta?

< Poruku je uredio kana -- 13.3.2013 23:35:17 >


_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
26.3.2013 0:54:11   
kolacic
ah, drage...

nema me vec neko vrijeme...

opravdanje nikakvo za svoje ponasanje ne trazim, mada vidim da vam i nije jasno gdje ode ljubav.
ljubav nije ni postojala samo ruzicaste naocale koje sam metla na oci i nosala nekoliko godina braka, ni on mi ih nije mogao skinuti nego pojavljivanje njegovih roditelja i njegova pojava, i scena u kojoj svi oni nasrnuli na mene, i bubnuli me u glavu, da mi naocale spadnu user posted image

mislim da bi time stvari bile barem malko jasnije.

dalje, ono sto se desava nit je dobro nit lose, ja idalje vjerujem u sebe idalje nedam da se poljuljam medjutim naravno da on ima konce o kojim sam vec govorila i koji su mu glavni aduti (posao stan sigurnost znaci razlog da bude mocniji od mene) ali to ne znaci da me to moze poljuljati, naprotiv, cini me jacom. nekako dani se nizu a svaki dan mi pokazuje koliko sam mu ja nebitna, onu noc za osmi mart jesam ali u skuci u kojoj zivimo idalje me tretira ko svoju sluskinju, naravno ja svoje idem, nije ovo nimalo lijepo, ja nemam osnova da odem, on zna to, ja samo cekam da probam naci neki posao ili nesto da se stvari posloze i onda da ga napustim zajdeno s djetetom.

jednostavno nema meni srece u kuci u kojoj molim za zagrljaj i poljubac, u kojoj je glavno pitanje dobijanje novca a dusa i srce se smatraju nebitnim stvarima za brak. za vezu eto mogu, za brak su nevazni, ljubav ne grije kad je hladno i nema parauser posted image

svjesna sam da ja tu nista niti trebam niti mogu promijeniti. to je stav, nije osjecanje, to je stav nazalost, emocije tu ne postoje vise.

i onda, kad sve saberem, eto, zasta se onda boriti ??? user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
26.3.2013 9:38:54   
Crnkica
kolikovidim tebi se i ide a i neide od njega,tješiš se ovdje s nama da si našla snagu,a u biti još si slaba.
moraš raščistiti sa sobom šta želiš od života,svakodnevno natezanje sa njim ili sloboda,ali ti znaš.


< Poruku je uredio dzejla2012 -- 26.3.2013 9:39:34 >

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *