|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:33:23   
Nedi

IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: salmy

Smeta mi sto uvijek kasni,cak je zakasnio na nase vjencanjeuser posted image

vidi ovo sam zaboravila, a ja ko da sat imam u glaviuser posted image


Sto ronda kad ja kasnimuser posted image

Ono kad me ceka pred zgradom u autu 15 minutauser posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:34:14   
hatepsut
I meni dosta sitnica smeta,ali sam naucila da zivim s tim.
Zlo mi kad carape baci u kadu,user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:35:15   
simba00
Haha, super tema user posted image

To za čišćenje sudopera razumijem u potpunosti, eh sad smo nabavili mašinu za suđe i on to slaže uredno i fino, međutim kad one tanjire i šerpe iščetka u sudoperu, nikad ga poslije ne očisti. Sve on fino to sredili i poradi, ali to ne očisti, eto to je nevjerovatno isto kod većine muškaraca. user posted image user posted image

- što čarape nikad u korpu ne stavi nego uvijek po podu
- što me drži za ruku pet minuta kad legnemo spavati i onda se prebaci na bok i pusti mi ruku
- što mu je uvijek mrsko da me odvede kod mame i da idemo u goste koje on smatra dosadnima
- što su dlake nakon brijanja UVIJEK po wc-u, džaba što on to kao počisti
- što ne voli mlijeko i bilo šta egzotično da jede
- što ne voli kuhati
- što misli da je bezveze kuhati kompleksan obrok kad se može kupiti pita ili ćevapi, onda se neće ništa isprljati i ne moram kukati kako ne čisti user posted image
- što kad dođe vikend, nikud mu se ne ide, samo bi pio kafu za kafom, čitao novine, gledao TV i surfao

Ne hrče, to je veeeeliki plus koji ublažava sve ovo ostalo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:36:55   
Dida79
1001 i jedna stvar ali eto nabrojat cu samo neke user posted image

Spavanje covjek bi mogao prespavati 24 sata
Litarsko ispijanje kafe i pusenje cigara bez da mu ikad padne na pamet da istrese pepelnicu a otvoranje vrata da izadje onaj dim sto se moze nozem rezati je nemoguca misija
Hrkanje toliko da se krevet trese zbog toga sve cesce i cesce spavam u dnevnoj sobi
Gledanje tv e i uvijek neke vanzemaljce nadje covjek je opcinjen njima user posted image
Kad bi ga se sad pitalo dali mi imamo korpu za prljavi ves on bi rekao da nemamo jer je nikad upotrjebio nije user posted image NAjblize sto joj je prisao jeste da svoj prljavi ves spusti na poklopac od iste user posted image
Enormno trosenje toalet papira a jos nikad nije izbacio karton od istog
Gasovi majke mi nekad mislim da ce mu se guzica zapaliti user posted image
ZA sitne popravke u kuci trebas da ga molis 100 god dvije uticnice koja sam kupila prija 6 mjeseci jos uvijek jadne cekaju da budu postavljane

Ma ima toga jos samo mi se ne da pisati user posted image Ali bez obzira na sve ne bih ga dala za brdo karamela user posted image user posted image

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:38:49   
Dida79
što kad dođe vikend, nikud mu se ne ide, samo bi pio kafu za kafom, čitao novine, gledao TV i surfao


TAcno mi doddje zlo kad se priblizava nedelja user posted image

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:44:27   
muaaa
Sto kad treba usisati kucu nikada ne vidi to sto treba usisavati...po njemu je uvjek sve cisto

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:45:08   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Dida79

što kad dođe vikend, nikud mu se ne ide, samo bi pio kafu za kafom, čitao novine, gledao TV i surfao


TAcno mi doddje zlo kad se priblizava nedelja user posted image


hahahahha a moj cim dodej vikend bi isao u setnju molim lijepio u sumu ili negdje kroz livade po 3 sata sa djecom i normalno ja user posted image user posted image user posted image user posted image ajj sto bi dida rekla smrkne mi se user posted image user posted image user posted image i obavezno svaki vikend mi idemo u stenju maratonsku sa djecom , iako ja idem u toku sedmici a on sjedi po cio dan u birou i jedva ceka da seta ajjj

I da dodam FUDBALLLLLLL jojj j amislim da nema onih sto igraju ekepie ni jedne da je moj muz ne gleda samo ako je kuci a kad je BUndesliga onda zurimo gdje god da smo da gledamo :((((((((

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:50:21   
henna ze
dobar je on inače..stvarno...

noge mu smrde ko tri tvora...i valjda kako 8 sati radi u patikama..i takve tvorove mi uspije ubaciti u korpu za veš..juče nije..a ja se odem kupati...

hebo hitlera..nije mu ni trebo gas..ja umalo ne preminuh...

kad opere sudje...sve skrka ko ni sebi ni svom..pa nešto uzmeš..sve ostalo se sruši..na vješalici u kupatilu mu se preselila sva garderoba...od majica..hlaca..gaca...pidjama...to samo uzmem i krhnem mu u krilo da slozi..za par sati opet isto...al hajd

što stalno gleda rezultate kladionice...

što jedan kanal gleda 3 sekunde...i stalno samo prebacuje..pa ništa čestito ne vidiš...


što kad krene u prodavnicu 10 puta moram reći šta da kupi..i svaki put...pola zaboravi..pa iode po tri puta za 6 stvari...




_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:52:24   
simba00

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Dida79

što kad dođe vikend, nikud mu se ne ide, samo bi pio kafu za kafom, čitao novine, gledao TV i surfao


TAcno mi doddje zlo kad se priblizava nedelja user posted image


hahahahha a moj cim dodej vikend bi isao u setnju molim lijepio u sumu ili negdje kroz livade po 3 sata sa djecom i normalno ja user posted image user posted image user posted image user posted image ajj sto bi dida rekla smrkne mi se user posted image user posted image user posted image i obavezno svaki vikend mi idemo u stenju maratonsku sa djecom , iako ja idem u toku sedmici a on sjedi po cio dan u birou i jedva ceka da seta ajjj

I da dodam FUDBALLLLLLL jojj j amislim da nema onih sto igraju ekepie ni jedne da je moj muz ne gleda samo ako je kuci a kad je BUndesliga onda zurimo gdje god da smo da gledamo :((((((((


Auuuu kako sam FUDBAL mogla zaboraviti. Kad krene utakmica, ma ne trepće, sve stane i ne zanima ga apsolutno NIŠTA. I uvijek nabraja ako je vikendom neki fudbal a mi moramo negdje ići... Pokajem se što idem igdje. Sad imamo malu bebu pa ne gleda toliko često, ne stiže od nje user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:53:12   
dady
Smeta mi nedelja,sve mu mrsko!user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:57:14   
Hanady RR
a dvije glavne sam zaboravila...

1. vikendom ode van kuće, oko, kuće, garaža i obavezno nestane u vidu magle...
kod rođaka nekog il komšije a mobitel naravno ne ponose...ja stavim doručak i zovem ispred varta ko kakav lujka ...
uvela sam mu novo pravilo...mi sjedemo pojedeno i sve raspremim...pa nek pravi sebiuser posted image

2. samo dvije stavri je obvezan ponijeti iz kuće...godinama nosim djecu, sve za djecu, torbu, jakne, vekere, kuhano, spremljeno...i hajd ja se uštelila...on smao treba ponijeti svoj mobitel i ključeve od auta...oabevzno jedno zaboravi, al obaveznouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:58:53   
EEDITH
IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: djoisa

mm muz je savrsen user posted image

ne baca carape po coskovima
nije nervozan za volanom
ne hrce (bar ga ja ne cujem)
iza njega kupatilo je uredno
kuha
pere sudje i posusi sudoper

mana mu je sto ne pegla user posted image

Ja napisah da nam date recept za "savrsene muzeke"user posted image


otvoriš odmah novu temu- moj savršeni muž user posted image user posted image


< Poruku je uredio eldinky -- 11.3.2013 10:04:09 >


_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 10:11:54   
tekja

IZVORNA PORUKA: palachinken
Ima nevjerovatan patloški odnos prema ofucanim majicama i trenerkama i ne da ništa baciti.


O da, a ja praktikujem pravila feng shui-ja i bacam sve redom sto nije koristeno u skorije vrijeme. Nas najcesci razlog prepiranja.
- Carape PORED korpe za ves, jer mu mama nije dala da ubacuje sa ostalim vesom i nikako da mu tu glupost izbijem iz glaveuser posted image
- Skrtost, vazda moram da mu objasnjavam razloge zasto se nekom kupuju pokloni kad se ide u posjetu, njemu to nikako nije jasnouser posted image . Na kraju, ja kupim, on ostane zbunjenuser posted image
- Hoce uraditi sve, al' doslovno sve po kuci, al' mu moram napomenuti, ako ne napomenem da djetetu da dorucak, on ni neceuser posted image user posted image user posted image . Nekad stvarno pomislim da fali neka daska u glaviuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 10:16:45   
R&T@
Voljela bih da vise prica, manje jede, manje radi, vise zaradi...

Ali tad bi bio ja, pa neka ga ipak takvog kakav je...user posted image

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 10:19:37   
sabinos
ima nekh sitnica ali se ne mogu trenutno sjetiti ALI najgore mi je sto nista,ali nista ne moze sam uraditi.ako nesto popravlja moram da stojim pored njega ko policajac i da dodajem nesto sto i sam moze dohvatiti,sto me vazda pita gdje su klijesta i slicne njegove stvari(o kojima uopste ne zelim da vodim racuna),napr.on usisava ali meni obavezno trazi da usisivac vratim na mjestouser posted image
a ja kad nesto radim onda radim sama i ne volim da mi smeta.

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 10:20:14   
mama_e
-što od kućnih poslova radi samo ono što on hoće......kao da mene neko pita dal mi se neke stvari rade ili ne ....


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 10:21:39   
emi7908
A lijepi tema Bože dragi user posted image

Ehhhh imatu stvarčica ali najviše me smeta što nije ni malo romantičan pa da ono kao u filmu učini neku lijepu gestu za mene ... ali hajde na to sam se navikla.
Čarape ne ostavlja po stanu,uredno u korpu za veš idu ali zato me ubi hrkanjem. Tako bi voljela samo jednu noć bez hrkanja, mislim da bi mi se snovi ostavarili...user posted image

Ostalo sve ok, hoće skuhati, malo i pospremiti (ali to je rijetkost).. dok se ne sjetim još nečeg toliko za sad user posted image

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 10:21:58   
rose 87
prvo sto je previse panican kad se radi o user posted image (zivio bi kod dr.)
u zivotu je opet previse optimistican nista ga ne brine a finansije pogotovo,ja uvijek nesto planiram njemu je sve u zadnji cas ali eto nadopunjujemo se valjdauser posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 10:22:02   
draguljče
Kako vrijeme prolazi spisak se produžava. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu mama_e)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 10:24:15   
rose 87

IZVORNA PORUKA: Dida79

što kad dođe vikend, nikud mu se ne ide, samo bi pio kafu za kafom, čitao novine, gledao TV i surfao


TAcno mi doddje zlo kad se priblizava nedelja user posted image


neznam kako ovo zaboravi user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 10:25:07   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Voljela bih da vise prica, manje jede, manje radi, vise zaradi...

Ali tad bi bio ja, pa neka ga ipak takvog kakav je...user posted image
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 10:26:22   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: draguljče

Kako vrijeme prolazi spisak se produžava. user posted image


meni s eopet spisak smanjujeuser posted image

valjda se il naviknem il me ubjedi da to tako treba...il konačno poravnim...šta ćuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 10:26:47   
sabinos

IZVORNA PORUKA: draguljče

Kako vrijeme prolazi spisak se produžava. user posted image

user posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 10:30:21   
ziki

IZVORNA PORUKA: tekja


IZVORNA PORUKA: palachinken
Ima nevjerovatan patloški odnos prema ofucanim majicama i trenerkama i ne da ništa baciti.


O da, a ja praktikujem pravila feng shui-ja i bacam sve redom sto nije koristeno u skorije vrijeme. Nas najcesci razlog prepiranja.


i ja bacam, da se pita bili bi zatrpani ofucanom odjecomuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 10:31:13   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: draguljče

Kako vrijeme prolazi spisak se produžava. user posted image


meni s eopet spisak smanjujeuser posted image

valjda se il naviknem il me ubjedi da to tako treba...il konačno poravnim...šta ćuuser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *