|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 22:57:57   
tehna
tema divna jer ja pokusavam godinama da se udebljam ali me nekim cudom te kile zaobilaze u sirokom krugu,nisam ters pa da mogu da mi kazu eh od huje se nemoze udebljati jednostavnolijena sam sto se hrane tice jednostavno mi mrsko da jedem i jedem samo kad sam gladna prije sam pusila pa kazu cigare nedaju da se udebljam evo sad ne pusim pa sam isto oliva cini mi se da mi nema djecijih kolica vjetar bi me otpuhao drito u rijeku a zaista bih voljela da se udebljam ali jednostavno neide pa neide kad bi imao nacin da od svojih prijateljica pokupim koju kilu e onda bi sigurno sve bile zadovoljne
user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
12.3.2013 0:31:56   
m.i.n.a.
i ja bih da se udebljam....ali bih neki provjeren nacin..a da nije jedi u 12 navece,jer nit mogu nit mogu poslije spavat

(odgovor članu tehna)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
12.3.2013 8:19:15   
canim
Drage zene koliko ste visoke i koliko kila imate pa se zalite na kilazu user posted image jeste stvarno toliko mrsave, ako jeste, de nam detaljno opisite sta jedete dnevno i koliko vode/tecnosti pijete, nama na drugoj temi ce biti korisno user posted image a mi cemo vam objasniti kako se mi i od vode debljamo user posted image

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
12.3.2013 10:01:52   
tehna
evo ja sam visoka 163cm a teska jedva 49kg znaci mrsava da mrsavija cini mi se nemogu biti a sto se tice hrane jedem ono domacinski sta skuham ali u jako malim kolicinama jednostavno mi se ne da da jedem a cula sam za to cim vodu popijem zalijepi mi se eh kad bi se meni tako voda lijepila e onda bih imala liniju extra a ovako kile me zaobilaze user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
12.3.2013 11:23:16   
henna ze
ja sam visoka 175 cm..i imam sada trenutno 62 kg..ja bih rado još najmanje 3 kg...mada sada mi je zaista super..ali cijeli svoj život sam imala 55 kg...
čak sam ina porod otišla sa 62 kg..

jedem 2 puta dnevno..na poslu obično neki težak doručak..npr..jutros piletina, gljive i neki sos u pizza lepini...
ručak..tj večera je u 17 ili 18..večeras kasnije jer mi predavanja traju do 18..kasnije ne večeram..slatkiše rijetko jedem...samo u pms-u...
al eto nekako sam se uspjela udebljati...doduše naveče popijem šolju domaćeg kravljeg mlijeka sa plazma keksom....

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu tehna)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
12.3.2013 11:24:11   
henna ze
ja sam jednom imala 49 kg..na 175 cm...znači mršavije može biti..užas

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
13.3.2013 9:22:17   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: AnLu


IZVORNA PORUKA: Daliyah92


IZVORNA PORUKA: AnLu

Ma ja jedem bas nezdravu i kaloricnu hranu, bas ono od cega se deblja zato sto to volim, a i zelim koji kg gore, ali dzaba. Moguce da ima i genetike, a i tersaluk mi neda da se kilogrami ljepe sigurnouser posted image


Ja mislim da je u ovom problem. Mm isto treba nabaciti koju kilu i citala sam po netu kako. Uglavnom vazno je ne jesti previse nezdravu hranu, nego zdravu a kaloricnu. Isto kazu svako vece pojesti 2-3 sendvica sa kikiriki puterom, a svaki dan unijeti 500 kalorija vise nego inace, i trebalo bi se dobijati 500gr sedmicno. Mm je poceo ovako i ima pomaka user posted image



A sta smatras zdravim, a kaloricnim? mislim ne jedem samo nezdravu hranu, ali nisam tip light varianti hrane nikako, milion puta sam pomislila ne dao Bog da moram na djetu ja bih crkla jeduci onaj zelenis bez hljebauser posted image


http://www.jutarnji.hr/jelovnik-za-dobijanje-kilograma--kako-se-udebljati--kalorijski-unos/1051810/

Ima ovdje primjer jelovnika, mislim da se tako moze lijepo udebljati a na zdrav nacin.

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
12.9.2013 10:33:24   
Mamica24
Konačnooooo user posted image user posted image tema za mene...

visoka 63 teška 54 kg .. košćice tanke... ja ko žgoljo..

posle poroda bila super imala 57 kg ma divota i evo istopiše se kad sam prestala dojiti user posted image user posted image ja sam

kontala da ću se još zdebljati ono nigdje ništa...

Jel imaju neki multivitaminski preparati da se uz ishranu uzimaju.. ja ne mogu onaj polibevit mi je tako odvratan samo mi se povraća od njeg

i nadraži mi stomak a apetita nigdje user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mamica24 -- 12.9.2013 10:34:59 >


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
12.9.2013 11:30:44   
Crnkica
Nisam znala da postoji ova tema,doduše nisam ni tražila jer sve same žene sa problemom kako smršati..user posted image
Prije trudnoće imala 67 kg i bilo mi taman spram moje visine od 175 cm,pred porod imala 80...međutim,kako dojim već dugo,uticajem poremećaja štitne,i još štošta pala sam na 60 kg,što meni i nije baš dovoljno jer sam baš mršavica....

Baš jedem puno i kalorično,međutim neprima se kako očekujem....prijavljujem se u klub mršavica..user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 13:06:09   
prskalica
da se uclanim u klub mrsavih user posted image 162 visoka teska jedva 50 kg.ali i to je pomak obzirom da sam prije godinu dana imala 33 user posted image user posted image user posted image zivi kostur.nikako da naguram na mojih idealnih 55 user posted image

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 13:06:52   
prskalica
ispravka nije 33 nego 44 user posted image

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 14:05:26   
amra_sa
E da i ovu temu vidim user posted image
Ako kome treba rado bih dala (da mogu) ... user posted image



_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 14:12:39   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: amra_sa

E da i ovu temu vidim user posted image
Ako kome treba rado bih dala (da mogu) ... user posted image



neki dan ugledam ovu temu, da je otvorim nema je, rekoh ucinilo mi se, sad vidim da je stavrno ima, e pa sretno vam debljanje user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 14:13:44   
prskalica

IZVORNA PORUKA: amra_sa

E da i ovu temu vidim user posted image
Ako kome treba rado bih dala (da mogu) ... user posted image



ne znas ti koje su to muke,sta god da obuces stoji ko na ofingeru user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 14:22:11   
amra_sa
Jest a meni je muka što mi sve stoji ko slonu ... Šalim se, meni je najbitnije zdravlje, mršav - debeo, manje više ...
Bilo bi meni drago da sam mršavija, ali šta je tu je, nisam opterećena, možda malo user posted image
Idem sa ove temeuser posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 14:26:22   
canim
A gdje je tabela ( nije pecat) user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 14:32:05   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: prskalica

ispravka nije 33 nego 44 user posted image


Vjeruj da sam se prepala kad sam procitala user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 14:34:26   
jasmin

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Jest a meni je muka što mi sve stoji ko slonu ... Šalim se, meni je najbitnije zdravlje, mršav - debeo, manje više ...
Bilo bi meni drago da sam mršavija, ali šta je tu je, nisam opterećena, možda malo user posted image
Idem sa ove temeuser posted image

Neka nas,mi smo ovdje starosjedioci user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 14:46:31   
Full Moon
Dan!
Spadoh, nazalost, na magicnih 50user posted image , ni gram gore, ali radim na tomeuser posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 14:50:30   
prskalica

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Dan!
Spadoh, nazalost, na magicnih 50user posted image , ni gram gore, ali radim na tomeuser posted image

koliko si visoka?

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 14:52:17   
Full Moon
168

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 14:53:12   
prskalica

IZVORNA PORUKA: Full Moon

168

ja sam 162 i imam 50 kg.ja bih jos makar 5

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 15:43:55   
Full Moon
prskalice, 5 je idealno i meni, ali znas sta, mislim da dok ne krenem vjezbati nije vrijedno truda ni trpanje hrane u sebe, nego ono aktivnost i dodatne kalorije ce dati super rezultatuser posted image

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 15:57:10   
Crnkica
Meni bi trebalo jedno 10-tak kila još,pa me počnu tješit ma hajde nisi mršava,a ja ko stalak za infuzijuuser posted image

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
14.9.2013 17:22:28   
Mamica24
Meni je nagore kad me mama vidi i kaze "dijete drago obolices" jos ako joj uz to kazem da me nesto boli tipa ruke ili laktovi nju fraz zvizne.. A ja ovakva ciiiiiijeli zivot... Malo me trudnoca ugojila al se i to istopilo :-) ja garantujem da mi ne da moja Huja :-)

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vakcina Dtp?!
bejbibi

Zanima me je li koja bebica primila vakcinu Dtp proizvodjaca Torlak? Jesu li sve vakcine u nasoj drzavi tog proizvodjaca ili svaka vakcina koju beba primi je drugog proizvodjaca? Molim iskustva...

da (59%)

ne (41%)


Broj svih glasova: 73

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *