|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
25.11.2008 19:26:08   
tajjra
cuvaj nam se mila nasa i bice to sve ok Ako Bog da ne mora da znaci da ce biti tragican kraj
ja se iskreno nadam da ce to biti sve ok i mi ti to sve zelimo tako da se cuvaj i pazi jer ti treba snage sad da to sve izdrzis a MI SMO UZ TEBE sve cekaliceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
25.11.2008 21:10:44   
budućamama
Draga pingpong,
iskreno mi je žao zbog situacije u kojoj si se našla. I jabih, kao i ostale forumašice, tražila još stručnih mišljenja prije nego se predam.
Ja bih ti iskreno preporučila prof. Godinjaka, koji je i inače pravi stručnjak na ginekologiji. Sjećam se da sam jednom kod njega u ordinaciji upoznala djevojku kooj su isto tako savjetovali da uradi abortus jer se beba ne može normalno razvijati zbog ciste koju je ona imala, ali joj je Godinjak rekao da ćeja, ako treba, i operisati i izvaditi cistu, te da ima velike šanse da spasi bebu i iznese trudnoću do kraja.
Treba potražiti drugo mišljenje i u potpunosti te podržavam.
Ako želiš poslaću ti na pp broj njegove privatne ordinacije.
Sretno!

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
26.11.2008 9:00:19   
Malaja
Draga pinpong
Slažem se sa ostalim ženama da treba da čuješ više mišljenja prije nego što se odlučiš za bilo šta. Ne bih da zvučim grubo ali treba se nadati najboljem a očekivati najgore.. Jer ako ne očekuješ pogodite mnogo više nego ako očekuješ, a nadu nikako ne treba gubiti, ni pod koju cijenu! Znaš kako kažu-nada zadnja umire..
Ja tebi i TM od srca želim sve najbolje i da sve na kraju bude ok!!


_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
26.11.2008 19:37:34   
nensy
draga ping pong moj savjet ti je da potražiš dr.Divanovića on ti je pravi stručnjak a netreba ti ni neka preporuka za razliku od Mehmedbašića koji će ti nastojati izvući što više love a dobit ćeš jako malo informacija. Dr.Divanović ke jedan jako temeljit doktor koji će te znati i uputiti gdje bude trebalo. Uglavnom kome god da se javiš savjetujem ti da ne govoriš razlog zbog kojeg si izabrala baš tog doktora. Sačekaj da čuješ što imaju za reći pa tek onda naglasi da dr.smatraju da beba ima poteškoća. Ako se ipak odlučiš za Divanovića  evo ti br. tel.033-663-935   mob.061-188-644 i meni je ovaj br. dala gospodja koja je bila 10 god u braku i nije imala djece a sada ima sina sad će mu 2 god Abd.

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
27.11.2008 7:30:11   
aldi
Zaista mi je žao, nemam riječi... user posted image user posted image user posted image  Šta god da se desi budi hrabra, a ja ti želim da je ipak sve uredu...

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
27.11.2008 9:16:52   
hana
Draga pingpong svi smo uz tebe i nadamo se najboljem ishodu.

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
27.11.2008 9:36:37   
Happy
IZVORNA PORUKA: nensy

draga ping pong moj savjet ti je da potražiš dr.Divanovića on ti je pravi stručnjak a netreba ti ni neka preporuka za razliku od Mehmedbašića koji će ti nastojati izvući što više love a dobit ćeš jako malo informacija. Dr.Divanović ke jedan jako temeljit doktor koji će te znati i uputiti gdje bude trebalo. Uglavnom kome god da se javiš savjetujem ti da ne govoriš razlog zbog kojeg si izabrala baš tog doktora. Sačekaj da čuješ što imaju za reći pa tek onda naglasi da dr.smatraju da beba ima poteškoća. Ako se ipak odlučiš za Divanovića  evo ti br. tel.033-663-935   mob.061-188-644 i meni je ovaj br. dala gospodja koja je bila 10 god u braku i nije imala djece a sada ima sina sad će mu 2 god Abd.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 18:11:28   
Anoniman
Pozdrav drage moje, samo da vam javim da u srijedu idem kod dr. Divanovića na 4D.
Jedva cekam da vidim svoju slatkicu!!!
U proteklih nekoliko dana naslušala sam se groznih i nevjerovatnih priča vezanih za dr. Jadranku Dizdarević, a kap koja je prelila čašu bila je informacija koju sam sasvim slučajno dobila od babice koja radi na Koševu da je Jadranka poznata po izjavljivanju "bombastičnih" vijesti tipa: "dijete će biti retardirano", dijete će biti ovakvo ili onakvo i "daj Bože da ovo na dobro izađe"!!!
Iako je druga dr. potvrdila dijagnozu djeteta moram imati na umu da je ona već znala šta mi je Jadranka rekla (MM je zakazao pregled kod druge dr. bez mog znanja i ispričao joj sve).  Kod Divanovića idem jer sam o njemu čula samo najbolje i neću mu ništa pričati o svemu ovome....pa da vidimo šta će on reći!!!
Iako sam još prošle sedmice strepila od ponovnog pregleda sada se radujem njemu jer duboko u sebi vjerujem da je moja bebica zdrava i čitava, a sudeći po udarcima, i veoma snažna.
Eto, čim dođem od Divanovića javljam se!
Budite uz mene i moju slatkicu!!!

(odgovor članu Happy)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 18:15:06   
MELLI
Baš sam danas mislila o tebi.Drago mi je da si optimistična.Uz tebe smo naravno,držim ti fige i želim puuuuuuuuuuuuno,puno sreće.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 18:21:09   
mukica
Puno srece na pregledu i javi nam se  SRETNO


_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 18:25:10   
Aminad
pingpong, nadam se i molim Boga da se sa pregleda vratiš sretna, i da sve to što ti se dešava bude samo jedna veeeelika greška
Uz tebe smo sve!

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 18:37:16   
Nunichi
Puno sreće pingpong,drzimo fige tebi i tvojoj slatkici!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 18:46:28   
tea lana
puno srece sutra i naravno drzim ti fige.user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 19:04:37   
nensy
drago mi je da si se odlučila za njega čovjek će ti posvetiti maximalno vrijeme SVI SMO UZ TEBE i da nam se AbD vratiš sa najboljim vjestima .                        S R E T N O!!user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 19:24:43   
mamina princeza
i ja sam cula za jadranku da na lupit dijagnozu
sve naj naj ti zelim


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 19:41:53   
Visnja RR
draga pingpong svaki dan pomislim na tebe... neka dragi Bog da da je tvoja beba dobro... pusa

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 20:09:52   
emy
draga pingpong
zelim svu srecu ovoga svijeta tebi i tvojoj maloj bebici
iskreno se nadam da ce sve proci u redu
budite hrabre

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 20:34:48   
mamy Sabina
Draga moja,molim dragog Boga da sve bude u najboljem redu!
Mislim na tebe!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 20:49:16   
Romali
Draga, pingpong, želim ti da 4D pokaže da je s bebom sve u najboljem redu.
A ako ipak nije, šta god da odlučite, želim vam  da imate puno snage i prebrodite teške trenutke

< Poruku je uredio Romali -- 1.12.2008 21:03:01 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 20:58:37   
tajjra
pingpong zelim ti puno srece cuvaj nam se i bice to aBd
svakako da smo uz tebe i da mislimo na tebe
pusa pa nam se javljaj sa novim informacijama

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 20:59:21   
dinciii
DRaga pingpong zelim ti puno srece u srijedu da ti doktor kaze sve najbolje i da je bebica zdrava....ako bog da....uglavnom tu smo za tebe....user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 21:17:01   
Okarica
Želim ti puno sreće na pregledu i molim Boga da sve bude ok sa bebicom. Puno te pozdravljam!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 23:09:46   
jasmina_mm
draga pingpong zaista ti od srca zelim sve najbolje i da bude sve u redu i bice aBd. Puno pozdrava i znaj da smo uz tebe...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 23:22:23   
almai
Od sveg srca ti zelim i iskreno se nadam da ce uz Boziju pomoc sve biti uredu sa tvojom princezom.Cuvam ti palceve i saljem puno toplih zagrljajauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.12.2008 23:29:32   
nikita
zelim ti mnogo srece na pregledu...tvoja bebica ce biti zdrava,sigurna sam da je to pogresna dijagnoza ,samo u to vjeruj!!!!!!!

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *