|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 14:15:01   
MELLI
Tako mi je drago zbog tebe.Nekako sam cijelo vrijeme osjećala da će ipak sve biti dobro.Od srca ti želim sve najbolje.
Čekamo te na forumu "RODILI SMO" ,javi nam se brzo sa još lijepih vijesti.

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 14:22:54   
jasmina_mm
draga pingpong citajuci tvoj post sam se sva najezila i nemas pojma koliko mi je drago sto je sve u redu. Hvala Bogu pa je sve zavrsilo kako treba i da je tvoja bebica ziva i zdrava. Zaista sam presretna zbog tebe...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 14:26:02   
Happy
Draga pingpong mene si evo rasplakala... Želim ti zaista sve najbolje, hvala dragom Bogu da je sve tako ispalo......
Ljubim te punouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 14:27:35   
lotos
jojjjjj ja se nisam usudila nista ni napisati.. a stalno sam mislila na to... drago mi je i cestitam ti... Sad se opusti i uzivaj..... ako mozes da te nastavi on voditi...

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 14:30:58   
Visnja RR
Hvala dragom Bogu ...eto toliko sam sretna zbog tebe draga da sam se rasplakala od srece...user posted image
samo jedna sugestija... zasto uopste da ides i dalje kod Jadranke?
ma ja bih joj kosu sad pocupala... nema veze sto je pred kraj trudnoce ali zasto ne promjenis dr. ?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 14:33:06   
batterfly
IZVORNA PORUKA: Aminad

                user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

  
user posted image

        Čestitam na tako lijepim vijestima!!!!!


              user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Predivna vijest!!!!!!

HB kad se sve zavrsi onako kako si se nadala i ocekivala!!
Sve najbolje !!!!

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 14:43:31   
camm
cestitke i od mene i zelim ti sve najboljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 14:44:11   
leli§
ja sam se sva najezila... tek sam i naisla na temu pa bila pocela od pocetka... ali tek kad si javila ovu predivnu vijest meni su suze nekako same krenule...
draga pingpong... ne znam stabih ti savjetovala sa mjenjanjem ljekara sad bas pred sam kraj... mozda bi najbolje opcija bila da te porodi dr. kod kojeg si bila danas...ako je ikako moguce.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 14:44:40   
Koalinka
Ovo su prelijepe vijesti!
Ne mogu ni zamisliti tvoju sreću........svi smo ovdje vjerovali i nadali se......hvala dragom Bogu.....nikad ne odustajati....ići i na kraj svijeta po dodatno mišljenje....
Uživaj! Opusti se sad i polako do kraja.....i budi tu još s nama......na drugim forumima...........
Sretno tebi i slatkici!user posted image

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 14:45:51   
lamka
čestitke idu i od mene i iskrene želje da ostatak trudnoće provedeš bez problema u slatkom iščekivanju svoje male dušeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
iI da zašto da opet ideš kod te doktorice. Ja joj nikad vise ne bih ušla u ordinaciju


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 14:48:55   
tea lana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
cestitam,neopisivo sam sretna zbog tebe i tvoje bebe

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 14:53:38   
dinciii
draga pingpong evo sva sam se najezila kad sam citala tvoj post....nemas pojma koliko se radujem da je bebica zdrava...user posted image to nek nam bude skola da ne vjerujemo uvijek doktorima kako znaju pogresiti....sto se tice te doktorice ja vise ne bi isla kod nje...jer kad bi je ponovo vidjela ja bi je zadavila jer je tako nesto izjavila...to je velika stvar....kako god drago mi je da je bebica uredu...i da cemo uskoro se cuti na ljepsoj temi....pusa za tebe i bebicu 

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 14:54:40   
majki
hvala dragom Bogu, ovo vidim kao nagradu tebi i tvom mužu na snazi i vjeri u Njega. Radujem se s vamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 15:03:25   
bebacha
eh neznam kad sam zadnji put ovako plakala od srece.bas me ovo dirnulo.ali molim te nemoj vise ici toj doktorici.im jos mnogo dobri doktora

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 15:08:33   
HanaBana
SAVRSENOuser posted image user posted image user posted image
Hrabrost i optimizam sve pobjedjujeuser posted image user posted image user posted image
Cestitam - predivnoooooooooooooooo

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 15:28:16   
hana
Draga pingpong,

Rasplakala si i mene. Cesto sam mislila na tebe posljednjih dana. Hvala dragom Bogu da je sve u redu i neka tako bude uvijek.

Puno srece i svako dobro u zivotu tvojoj bebici i vama sa njom.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 15:35:22   
lejlašh
Tako si me usrećila danas user posted image user posted image user posted image
Želim ti ugodan ostatk trudnoće i da nas uskoro obraduješ sa još ljepšim riječima user posted image

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 15:41:26   
mamina princeza
tako si me obradovala....hvala ti dragi Boze na ovome...sad budi najsretnije trudnica i uzivaj .... i da i ja se kao i Visnja zaista pitam zasto ides ko dJAdranke i dalje. Ok da odes sada jos jednom mozda i sama promjeni dijagnozu al u suprotnom ne bih je vise ni pogledala i n slucajno nikom preporucila...

Pusa veeeelika



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 15:53:58   
Happy
Ni ja ne bih išla kod nje... MOžda ako Bog da kada rodiš pa da joj odeš sa bebom, ali ovako više ne bih user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 16:02:50   
salmana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Hvala Bogu dragom, ilostivom samilosnom! Mubarec pravi!

Danas sam otvarala RR samo jer sam znala da je pregled bio zakazan za srijedu i iscekivala sam vijesti. Tako mi je drago zbog vas, zelim ti lijep i ugodan ostatak trudnoce, da sve prodje u najboljem redu na porodu i da sa svojom malom user posted image  uzivate beskrajno!!!


(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 16:59:44   
andji
ing pong i ja ti čestitam,nisam baš bila upućena u slučaj,ali sam danas prostudirala i nadala sam se da će biti sve ok,hvala dragom Bogu da je sve ok sa tvojom djevojčicom,mogu misliti kako ste sretni.Samo naprijed,i uživaj u svojoj trudnoćiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 17:10:12   
lamama
draga pinpong tako sam sretna što je tvoja bebica živa i zdrava, i ja sam stalno navraćala u toku dana na ovu temu, tako sam sretna!!!
ma što se tiče dotične doktorice otiđi sutra kod nje da vidiš šta će ti reći i nemoj više, ma što da te traumira, nije jedina doktorica!

sretno i uživaj u svojoj trudnoći!

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 17:25:54   
suncan_dan
tako mi je dragooooooooooooooo user posted image user posted image user posted image sva se najezi i sve me davi u vratu....tako mi je drago.....prvo sto sam danas pogledala na rr je bila ova tema, jer sam jucer procitala da imas danas kontrolu.......i tako mi je drago, nemogu da objasnim user posted image user posted image user posted image zelim ti sve sve najljepse na ovom svjetu i da bude ako Bog da sve u redu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 17:29:57   
Nunichi
Draga Pingpong,tako si mi uljepsala dan sa ovim prekrasnim vijestima!!!user posted image user posted image
Hvala dragom Bogu!!!  Cuvaj nam se i uzivaj u svom stomacicu,puse za tebe i slatkicu!!! user posted image

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 17:39:26   
ebru
Draga, bas mi je drago da je sve uredu!
Pusauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *