|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 18:22:47   
ja_naiva
Elhamdulillah, hvala Svevisnjem... najbolja vijest danas, a bilo ih je jos vrrrrlo dobrih. zelim ti bezbrizan ostatak trudnoce i lahak porod i svu ostalu ljepotu da zaboravis ove stresne dane..

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 18:33:10   
enna
Ehhh i ja nisam mogla procitati ovaj post bez suza ali naravno onih radosnica sada uzivaj u tim divnim trenucima sa svojom malom princezicom i neka udara jos jace nedostajat ce ti kada "izleti" heheheh pusa vam i sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 19:27:11   
Anoniman
Dušice moje....zaista vam od srca želim svu sreću i radost majčinstva!!!
Cijela ova priča treba samo da nas pouči da ne vjerujemo slijepo doktorima i da uvijek tražimo drugo, treće... pa i deseto mišljenje... i naravno da doktorima ništa ne govorimo o "mišljenjima" drugih doktora.

Ne znam šta da radim što se tiče dr. Jadranke... sve i ako promijenim doktora, valja mi nju opet sresti (rekla sam već da je moja trudnoća i inače rizična zbog moždanog udara koji sam imala prije pet i po godina)... a ako budem ležala na Patologiji neminovno je da ću je sresti (već sam ležala na Patologiji početkom oktobra jer sam morala uraditi neke pretrage vezane za moj moždani udar, a pred kraj trudnoće me čeka ista tura pretraga!!!).
Možda da odem u Opću, ali šta ako me oni upute na GAK upravo zbog rizične trudnoće?!  Pojma nemam šta da radim...  Zato sam i mislila pretrpjeti još ovih desetak sedmica do kraja trudnoće i ne moram je više nikad gledati... a sve, što mi u međuvremenu kaže, uzeti sa rezervom i furati svoj fazon! 
Ne znam... vidjet ću još... baš me zanima šta će ona sutra reći!

< Poruku je uredio pingpong -- 3.12.2008 19:33:01 >

(odgovor članu enna)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 19:59:15   
nikita
ČESTITAM I ZELIM TI ŠTO LAKŠI POROD!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 20:25:13   
treselle
draga pingpong redovno sam pratila tvoje postove i s nestrpljenjem očekivala tvoj novi pregled. Sad plačem od dragosti
Želim ti svuuuuuuuuuuu sreću ovog svijeta. Presretna sam zbog tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mein Sonnenschein

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 20:40:45   
almai
Hvala Svevisnjem sto ti je sve ok sa bebom.user posted image user posted image user posted image
U dubini duse sam se nadala i vjerovala da je sve ok,samim tim kako si oposivala pokrete bebe i udarce bila sam 90% sigurna da je bebica sasvim normalna.
Uzivaj u ostatku trudnoce i veseli se svakom novom danuuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu treselle)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 20:51:39   
Romali
Draga, pingpong, ne trebam ti ni govoriti kako mi je drago. Pa svakom normalnom čovjeku bi se na tvoju priču naježila svaka dlaka na glavi.
Samo budi strpljiva, vidiš da se isplati. Nekako izdrži tu dr.do kraja trudnoće, to ti je ionako manja briga.
Čuvaj se i javi nam kako se situacija razvija.



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 21:01:13   
azra
Draga pingpong tako mi je bilo teško kad sam čitala tvoju priču,a sad sam presrećna zbog tebe i tvoje princeze. I ja sam imala loše iskustvo sa dr. Jadrankom naime u 37 sedmici mi je otišla plodna voda doktor me poslao hitno na carski međutim dr. Jadranka nije dozvolila. Posle 5 dana otišla doktorica na put a mene pod hitno na sto. Kad su bebu izvadili bila skroz suha da je ostala još sat nebi preživila. Drago mi je da je tvoja noćna mora završena čuvaj se

_____________________________

mala princeza 12.06.2008
mali princ 11.02.2011

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
4.12.2008 21:17:48   
nensy
hvala dragom A    što je ispunio naše željeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu azra)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
7.12.2008 10:33:46   
almai
Draga PIngpong,
Jesili isla ponovo kod dr. Jadranke i sta ti je rekla?


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
7.12.2008 12:57:38   
tajjra
draga nasa pingpong zasto nam se ne javljas mi mislimo na tebe i molim te cim nades vremena pisi nam

pusa i cuvaj se jer ima ljudi koji su uz tebe i koji te vole

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
7.12.2008 13:21:06   
Adana
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Hvala dragom Bogu ...eto toliko sam sretna zbog tebe draga da sam se rasplakala od srece...user posted image
samo jedna sugestija... zasto uopste da ides i dalje kod Jadranke?
ma ja bih joj kosu sad pocupala... nema veze sto je pred kraj trudnoce ali zasto ne promjenis dr. ?



Mila, tako mi je drago zbog tebe, muza i bebare!!!!! HB!!!!

A zasto se ne bi raspitala da li pretrage koje moras uraditi mozes uraditi u Vojnoj bolnici?

Sretno!!!


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
7.12.2008 14:02:26   
laracroft
Ostala sam bez rijeci.Toooliko mi je drago sto se sve hB dobro zavrsilo,ali nikako ne mogu da se pomirim da ce takvi "doktori"i dalje raditi svoj posao i da ce setati bolnicama,bas kao da se nista nije ni desilo.Ja bih ovakvim sarlatanima oduzimala dozvole za rad i novcano ih kaznjavala za pretrpljeni stres.Ovo je necuveno i ne bi smjelo ostati kao prica sa jednog foruma.O ovome treba da se pozabave i mediji,a i ministarstva.Sram da ih budeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
10.12.2008 11:47:15   
Bosanka
super.hvala bogu dragom,hvala Allahu da je ok sve.ma znala sam ja,imala sam osjecaj takav.cuvaj nam se.javi nam se.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
12.12.2008 20:50:53   
Anoniman
Cijeli dan pokusavam da vam se javim, ali imam nekih problema sa kompjuterom pa mi se svaki post izbrise. 
Uglavnom, bila sam na GAK-u 7 dana zbog manjka plodne vode pa me zato nije bilo na forumu.
U četvrtak 4.12. sam prvo otisla kod jos jednog dr., Sefkije Spahovica.  Nije primijetio nista lose sa mojom bebom (nisam mu ni govorila za Jadrankinu dijagnozu).  Poslije toga sam isla kod Jadranke, i rekla mi je da je stanje isto, da nema primjena, tj. da se voda u bebinoj glavi nije vise nakupljala.  Uglavnom, da skratim pricu: ovih sedam dana sam pomahnitala od neizvjesnosti, narocito zbog toga sto me na klinici uhvatio i vikend i Bajram.  Jadranku sam vidjela tek u srijedu.  Danas me konacno pregledala na UZ i objasnila da tekucina koja se trenutno nalazi u bebinoj glavi nije tolika da bi mogla ostetiti njen mozak.  Ima je oko 8 mm, a do 10 mm je tolerantno.  (To mi je objasnio i dr. Sanjin Dekovic tokom svoje dezure...BTW, odusevljena sam njegovom paznjom i brigom za svaku pacijenticu bez obzira da li joj vodi trudnocu ili ne)  Jadranka mi je rekla i da je jucer porodila zenu kojoj je primijetila istu stvar kod bebice, i bebica se rodila ziva i zdrava i bez ikakvih poremecaja.  Ispricala sam joj kako sam bila zabrinuta sve ovo vrijeme jer joj onda nisam znala ni postaviti neko odredeno pitanje zbog soka koji me zadesio.  Rekla je da nemam razloga za brigu, ona jeste mozda digla preveliku paniku oko toga ali je bila duzna da mi saopsti sve sto se tice stanja moje bebe.  Uglavnom, nemam razloga za brigu i rekla je da idem kuci i da uzivam u trudnoci.
Plodne vode nemam koliko bi trebalo ali stanje nije alarmantno.  Trebam samo piti dosta vode i prirodnih sokova.
Izvinite sto sam stura i kratka.....ali pozeljela sam svoju kucicu i svog muza, pa odoh da se odmaram i konacno naspavam.
Ljubim sve vas koje ste bile uz mene sve ovo vrijeme.  Eto, ipak se pokazalo da nada i vjera cine cuda...i svakako, treba traziti misljenje drugog doktora sta god da je u pitanju!

(odgovor članu Bosanka)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
12.12.2008 21:12:09   
enna
Hvala Bogu da je sve ok sada konacno malo uzivaj i odmaraj i polako se pripremaj za dolazak tog malog andela pusa i odmaraj!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
12.12.2008 21:17:46   
Amrino
Hvala dragom Allahu da je sve uredu! Zelim ti sve najbolje, da se maksimalno opustis i uzivas u ovim zadnjim danima trudnoce. Zapamti da ce biti onako kako je sudjeno i doktori nemaju veze s tim. Zelim ti lahak porod a bebici tooooplu dobrodoslicu na ovaj svijet. Svi je nestrpljivo cekamo!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
12.12.2008 22:38:53   
Crvena
Hvala dragom Bogu da je sve ok. Od srca ti zelim da ostatak trudnoce uzivas.

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
13.12.2008 19:28:57   
almai
Zaista smo bile zabrinute za tebe ali eto hB sve je ok.
Nemoj se sikirati ono najgore je iza tebe. Uzivaj u ostatku trudnoceuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
16.12.2008 23:50:45   
Visnja RR
Divna vjest user posted image
Sada draga uzivaj u svakom trenutku do one najvece srece koja te ocekuje kad tvoja bebica bude u tvojim rukama...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
17.12.2008 0:41:05   
batterfly
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Divna vjest user posted image
Sada draga uzivaj u svakom trenutku do one najvece srece koja te ocekuje kad tvoja bebica bude u tvojim rukama...



BRAVO JEDNO VEEELIKOOO ZA TEBE I TVOJU BEBICU!!!
UZIVAJTE!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
17.12.2008 9:31:44   
tweety
Super!!!!Zelim ti puno srece dalje.Uzivaj u trudnoci...

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
23.12.2008 22:50:06   
sreca
uh, draga moja znam kako ti je!!!!!!
I mene su prepadali od pocetka trudnoce....te pukao vodenjak sa 16 sedmica, te beba nepravilnog oblika te bebina glava kasni kao mala i to sve do kraja da bi se bebach rodio normalan i to sa normalnom velicinom glave 36 cm :) i eto ga hvala bogu zdrav i ziiv i puni ako Bog da za koji dan godinu.
Pokusaj da se opustis , znam da je tesko ali da se meni vratit samo bih uzivala u svojoj trudnoci i otisla svega 1-2 na kontrolu špa sta bude....

Zelim da sve ok pprodje....

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
26.12.2008 13:26:13   
sreca
pingpong ima li te, jesi bila opet doci? Javi se

(odgovor članu sreca)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
27.12.2008 9:08:10   
Anoniman
Tu sam, tu sam..........
Sreća, da ti pravo kažem, želim se malo i odmoriti od doktora.  Trebala bih na redovnu kontrolu oko Nove godine (možda odem sedmicu poslije).  Ja se izvrsno osjećam i ZAISTA uživam u trudnoći i pokretima moje male user posted image .
Drago mi je za tvog bebača.....da su doktorske dijegnoze bile pogrešne.  Ma, ne može niko znati šta se zbiva u stomaku... samo Onaj gore!!!
I kao što i sama kažeš... kad sve ovo s hairom prođe... slijedeći put što manje kod doktora!
Prije trudnoće su me toliko plašili zbog mog moždanog udara i mogućeg visokog pritiska... da me je bilo prosto strah da mislim o trudnoći... a eto, moj pritisak kao u bebice... nikad nikakvih komplikacija.  Ma doktori samo isprepadaju... oni se uče na nama.  Džaba im sva škola!!!

(odgovor članu sreca)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *