|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
27.12.2008 9:39:15   
žana o8
Ja sam tek sada vidjela ove tvoje postove i želim ti reći da sam sve sva naježila čitajući ih , i obradovala kda sam pročitala da je sve u redu. Želim ti puno sreće kao i sve forumašice i ne obaziri se puno na dr. oni su totalno netaktični , paničari i mrtvo hladno izvale takve gluposti.... Bože sačuvaj. Ti se sad lijepo odmaraj i uživaj još kratko u udarcima svoje djevojčice iznutra , jer će te uskoro ako Bog da stvarno udarati, i vidjećeš tu prelijepu glavicu ( ma kakav hidrocefalus majku imuser posted image . Elem, sad sam i ljuta, ali nema veze , samo ti slušaj svoje srce i hrabro. Misliću na tebe , javi nam kada vas bude višeuser posted image .

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
6.1.2009 15:23:10   
kovrdjava
Joj draga sad sam tek vidjela ovu temu,al na spomen Jadranke Dizdrevic u meni krv vrije...Ja kad sam zatrudnila ona mi je pocela voditi trudnocu tad su meni bile 23 god. i ona otkrije da se u bebe ne razvija normalno glava, da beba ima uvrnuto vodeno stopalo u glavnom crno da crnje nemože biti, i onda ti ona meni predloži da kupim dva gela i da podbacim dok trudnoca ne napreduje.Naravno od te price nije bilo nista ja sam onda otisla kod jos 4 doktora koja su imala slično mišljenje jedino dr Mehmedbašić mi je rekao dok se bebi glava razvija da je sve cisticno stanje da uradim aminocintezu pa ce mo vidjeti sta dalje i hvala Bogu nalazi su dosli super al dr.Dizdarevic nije vjerovala u njih.Ja sam se na moj zahtjev porodila carskim rezom, i beba je bila ok, al jadranka joj uradi nalaze i nađe u bebe citomegalo virus i nije mi dala da dojim bebu.Kad sam izasla iz bolnice tek tad su muke nastale radi njene dijagnoze ja sam morala ici od doktora do doktora da dokazem da mi je djete zdravo i da moze primati ostale vakcine koa normalna djeca.Infektolog je cito Jadrankin nalaz koji ona nije znala procitati jer djete nije nije imalo virusa nego su joj presla moja anti tjela.Pa sam morala ici također na pedijatriju mjesec dana da mi djete zdravo vjezba jer je tkođer dr Dizdarević rekla da je usporena..
Ma katastrofa al na kraju se ispostavilo da je sve bilo s bebom u redu i da se rodila zdrava...

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
7.1.2009 10:29:49   
Anoniman
E, stvarno nevjerovatno!!!  Pojma nemam šta ti doktori rade, gdje li uče škole...  Igrati se tako nečijim životom i zdravljem.  Bože sačuvaj!!!  Bogu hvala, Kovrdjava, da je i sa tvojom bebicom sve u redu!!!user posted image
Vjerujte mi da užasno strepim od svakog novog pregleda jer me strah šta li će "izvaliti" Jadranka.
Znam da ste me mnoge savjetovale drugačije, ali sam ipak odlučila da mi Jadranka vodi ovu trudnoću do kraja, zbog mog zdravlja (rekla sam već da sam imala moždani udar i svi me doktori upućuju njoj zbog rizične trudnoće).  Ja se osjećam dobro (ne računajući nesanicu, oticanje, tj. ono uobičajeno "drugo stanje"user posted image ) a i bebica je živa, nekad se gura, nekad udara... al' ja u svemu tome uživam.
U ponedjeljak idem na kontrolu, nadam se da će sve proći kako treba.

Pozzzz

(odgovor članu kovrdjava)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
9.1.2009 12:55:51   
Rabi
Boze dragi pitam se, pa da li je ta zena uopste normalna?????
Ma Boze sacuvaj!!!! Draga Pingpong, ja bih zbog sebe isla i Mehmedbasicu svakako, uporedo.... I ne slusaj je sta ti prica!!! Vidis da je blesavauser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
9.1.2009 13:27:51   
anitaMO
zene moje vjerujte sebi da ce sve biti u redu.ja vam to od srca zelim.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
13.1.2009 0:37:07   
teta berta
Draga, tek sam vidjela temu. Želim ti samo reci da sam uz tebe i da te razumijem. Moju bebu su kada se rodila poslali na pedijatriju zbog toga što se prilikom c.reza zagrcnula vodice. DR.na pedijatriji nas sve zive isprepadala, između srčanih mana i kojekavih nepravilnosti rekla mojoj svekrvi da beba ima neki sindrom, spomenula je i down. ja premrla na ginekologiji, nisam mira imala, rez me bolio, ustajala, plakala... Na kraju se ispostavilo da je beba hvala Bogu zdrava. Meni je ta dotična doktorica rekla kako ona mojoj svekrvi uopce nije spomenula sindrom(sad ispada svekrva luda). Zvala u bolnicu mene i MM da vidi kao na koga beba lici(idiotski)!!! I mozete vjerovat da smo otpusno pismo cekali mjesec i pol jer nije znala sta da napise. Bebu od tri i pol kile stavila u inkubator, moj ginekolog poludio... I da ne duljim na otpusnom kao dijagnozu navodi hiperbilirubenia fol zutica. I sta bi covjek sada, da ih tuzi, da im daje koverte...... namjeravam otvorit temu pogresne dijagnoze kod beba ako vec ne postoji, jer sam nazalost i sama primjer toga, a tebi svaka cast na hrabrosti i zelim da sto prije zaboravis to sto si dozivjela, a boksacici zelim dobrodoslicu na ovaj svijet...

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.2.2009 18:19:56   
Bosanka
zna li ko sta nam je sa pingpong?????je li se porodila i kako je ????'sta je s njom i bebicom?

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
1.2.2009 20:40:13   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Bosanka

zna li ko sta nam je sa pingpong?????je li se porodila i kako je ????'sta je s njom i bebicom?


Pingpong je bila narucena na carski rez u petak 30.01.
Rekla je da ce se javiti cim mogne.

Nadam se da je sve proslo u najboljem redu i da je sada sa svojom bebicom user posted image

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
11.2.2009 18:06:53   
Bosanka
ljudi,sta nam je s pingpong??zna li iko?bas me zanima kako li je.boze???javite,obradujte me.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
11.2.2009 18:34:35   
mamy Sabina
E,da znaš da i ja često pomislim na nju.
Ima li iko ikavih inf. o nasoj pingpong?


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
11.2.2009 18:42:15   
Bosanka
vjerovali ili ne,ja cesto pomislim sta je s njom,iako uopce zenu ne znam licno,vec ovako na forumu.zelim da nam se javi sa lijepim vijestima.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
14.2.2009 0:56:58   
teta berta
žene drage javite šta nam je sa pingpong, otkako sam čitala njen post svaki dan pomislim kako je ona i bebica, nek javi tko zna...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
14.2.2009 0:59:43   
Crvena
IZVORNA PORUKA: teta berta

žene drage javite šta nam je sa pingpong, otkako sam čitala njen post svaki dan pomislim kako je ona i bebica, nek javi tko zna...




_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
14.2.2009 7:18:33   
mamyca
Nadam se da je sve proslo u najboljem redu,pingpong javi nam se,zabrinuti smo.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
14.2.2009 8:12:57   
Bosanka
kako nema niko s kim je u kontaktu da nam javiiii???????

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
6.3.2009 0:50:35   
my_little_baby
eh..moj Boze dragi..ja vam se tek pridruzih pa malo iscitavam forum....ova zivotna prica me dirnula do suza...nadam se da je sa njim dvjema sve u savrsenom redu...i molim Svevisnjeg da im podari sve ono sto je najbolje...

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
6.3.2009 7:37:33   
aida84
Bas me je prica dirnula...Evo sva sam u suzama...upocetku sam plakala od tuge, poslije od srece...
Bas mi je drago da je sa bebom sve o.k
Ja sam izgubila bebu u 8. mjesecu trudnoce, pa posebno suosjecam...
Sta li je sa pingpong...dosad se trebala poroditi....
Bas me interesuje kako je...


_____________________________

28.09.2009. si nam uljepšala život svojim dolaskom!

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
6.3.2009 7:38:46   
mamy Sabina
Cure ,pingpong se porodila,javila nam se na temi rodila sam,dobila je divnu i zdravu djevojcicuuser posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu aida84)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
8.3.2009 19:29:11   
Mirkica
Pingpong nek ti je sa srecom i neka vas dragi Bog cuva obadvije , zasluzile ste .
veliki pozdrav i puo punooo srece

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
31.3.2009 10:18:27   
Anoniman
Drage cure, oprostite sto vam se ne javih na ovoj temi... otisla sam odmah na temu "Rodila sam".
Da, rodila sam zdravu i predivnu curicu.  Jadranka nikad nije ni priznala svoju gresku, niti je ista rekla... cak me nije ona ni otpustila iz bolnice, ni pregledala ranu (vec onaj doktor Arap)...NISTA!!!
Ma, ko je sisa...
Moja je curica krasna, malo deveramo oko dojenja, ali ona napreduje fino i zaista uzivam u majcinstvu svaki dan.  Cak i prvih mjesec dana, kad sam se po noci budila milion puta da bih je nahranila, i tad sam uzivala i zahvaljivala dragom Bogu sto je ipak sve ispalo dobro!
Hvala vam, drage moje, na podrsci i rijecima koje su me ohrabrile da razmisljam trezveno i slusam svoje srce.  Zaista od srca zelim da niti jedna od vas ne prode kroz sta sam ja prosla niti kroz bilo sta slicno.

< Poruku je uredio pingpong -- 31.3.2009 10:20:12 >

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
31.3.2009 10:23:32   
Crvena
Draga pingpong, hvala dragom Bogu da je sve dobro proslo.
Sada uzivaj u svojoj zdravoj djevojciciuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
31.3.2009 11:24:09   
almai
Po kozna koji put citam tvoju pricu i uvijek se najezim i molim Boga da ni jedna
trudnica ne prode kroz sta si ti prosla.Ipak je velika stvar sto je se sve zavrsilo u najboljem mogucem redu.Mada ostaje jedna velika stvar jos uvijek otvorena,a to je ta dr.J.Dizdarevic kojoj jos niko nije stao u kraj i koja ce i dalje trudnice dovoditi do ludila.
Pitam se zasto???Zasto joj se i dalje omogucava da radi svoj posao u kome se greska NE SMIJE desiti,a njoj se stalno desavajuuser posted image .
-Tebi zelim da imas jos puno,puno tako divnih i slatkih user posted image user posted image I da sto prije se oporavis od traume koju si prezivjelauser posted image .


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 0:58:37   
TUZNA MAMA
Sada sam prvi put na forumu,i citam vase price,i drago mi je  sto se lepo zavrsilo sa pingpong.
Ja sam takodje imala uzasnu pricu koja se na zalost tuzno zavrsila.Trdunoca kao trdnoca bila je super nikad nisam imala nikakav problem niti bilo kakvu infekciju.Termin mi je bio 25 marta,otisla sam sutradan kod mog doktora na uz,gde mi je receno da je beba super,da joj je glavica spustena dole i da cu se za koji dan poroditi.Ja tog dana od jutra nisam osecala pokrete bebe,ali saznanjem posle uz da je beba dobro,nisam brinula.Jos sam i cula da beba pred porodjaj moze  da se umiri od 12 do 24 sata.Da bi ja 27 na svoju inicijativu otisla na ctg,gde mi sestra a ni doktor nisu mogli da nadju otkucaje bebinog srca,tj. bili su veoma usporeni.Hitno su me prebacili u bolnicu,ali dok sam stigla u bolnicu,otkucaja nije vise bilo.Mozete da zamislite taj osecaj kada znate da morate da nosite nekoliko dana mrtvo dete u stomakuuser posted image user posted image user posted image user posted image ..Odmah su me smestili na patologiju,gde su mi omah ukljucili indukciju i ndavali neke silne injekcije i vaginalete da bih se sto pre porodila.A morala sam prirodno da se porodim.Sve do 30-og su me mucili i na kraju odlucili taj   dan da me porode.U salu su me odveli u 12 sati,gde su mi opet ukljucilui indukciju do nekih 16 sata,a usput me je doktor rucno otvarao.Bolovi su bili ne snosljivi.U 16 sata su krenuli da me porode,sam cin poroda trajao je oko 10 min.Najteze mi  je bilo sto sam morala da vidim mog bebca,bilo mi je veoma lose.Cim su me porodili rekli su da je bila pupcana vrpca bila obmotana 3 puta oko vrata i da je zbog toga umrlo.Beba je odmah odneta na obdukciju,ali ne verujem da ce mi reci istinu.Ali sve veze i vezice sam potegla da ih unistim sto cu istrajati u tome.
Samo molim Boga da bude samnom sve u redu i da skupim hrabrosti  da krenem ispiocetkauser posted image .Muz mi je velika porska da nije njega ja bi svisnula od plakanja i od tuge.user posted image


(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 1:07:55   
lely
Prije sega dobro dosla TUZNA MAMA.
Tako mi je zao sto si kroz sve to morala da prodjes i mogu ti reci da si veliki borac.Tvoja prica je zaista tuzna,user posted image user posted image user posted image toliko da nemam rijeci osim da mi je zao.
Nadam se da ces aBd,biti dobro i skupiti snage da sve to prebrodis i krenes ispocetka.
Od srca ti zelim sve najbolje i da vise nikad u zivotu ne budes tako tuzna.
Veliki pozdrav i poljubac od nas za tebe.
I ne zaboravi mi sa ringeraja smo uz tebe i bicemo ti podrska da prevazidjes teske trenutke.

(odgovor članu TUZNA MAMA)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 1:13:13   
Okarica
Draga Tužna mama, želim prvo da ti zaželim dobrodošlicu na ovaj forum!
Tvoja priča me je jako potresla. user posted image  Zaista mi je teško bilo šta da ti kažem osim da mi je jako, jako žao. Ne mogu ni da zamislim kroz šta si sve prošla. user posted image  Mnogo te pozdravljam!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu TUZNA MAMA)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *