|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cijene cuvanja djece
27.8.2012 23:58:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

u sarajevu bi to koštalominimalno 300 do 350 km, ovih 50 se dodaje ako teta čuva djete u stanun roditelja i ako mora koristiti gradski prijevoz, znači dodao se kao za kartu, ne znam gdje ti živiš
IZVORNA PORUKA: bebana65

Imam samo jedno pitanje.
Treba da cuvam jednu bebu od 9 mjeseci 7-8 sati, nemam pojma koliku da kazem cijenu.
Citajuci ove tekstove i cijene koje navodite prosto ne mogu da vjerujem kako su cijene razlicite.Nije mi jasno da su cijene u npr. Zenici jedne a u Sarajevu druge, kao da je cuvanje djece u Sarajevu razlicito od cuvanja u Gorazdu.



ma 300 nema sanse, ja sam placala 300 za 5-6 sati, doduse teta je dolazila nama

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Cijene cuvanja djece
28.8.2012 0:00:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sam 9 do 9,5 sati čuvanja , plaćala 400 KM

ma da, ali ih dosta trazi 400 plus kupon ili 450km za puno radno vrijeme (oko 9 sati)ako dolaze kod djeteta kuci

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Cijene cuvanja djece
28.8.2012 8:25:28   
leona81
ako nekome treba mladja djevojka, iskusna u cuvanju djece u vrticu, nek se javi na pp:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Cijene cuvanja djece
28.8.2012 10:28:11   
emi7908
ako nekome treba mladja djevojka, iskusna u cuvanju djece u vrticu, nek se javi na pp:)

Leona da li ova djevojka želi isključivo da radi puno radno vrijeme ili je mogu kontaktirati po potrebi? Da li je tebi čuvala malenu, mislim poznaješ li je lično ?user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Cijene cuvanja djece
28.8.2012 10:30:19   
leona81

IZVORNA PORUKA: emi7908

ako nekome treba mladja djevojka, iskusna u cuvanju djece u vrticu, nek se javi na pp:)

Leona da li ova djevojka želi isključivo da radi puno radno vrijeme ili je mogu kontaktirati po potrebi? Da li je tebi čuvala malenu, mislim poznaješ li je lično ?user posted image


poznajem je licno i divna je, inace zaista ne bih napisala, to je jedina osoba s kojom ostavljam M pored moje mame i svekrve...ona je cuvala M u vrticu nekih 8 mj i sad je zovemo po potrebi, detalje pisem na pp

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Cijene cuvanja djece
28.8.2012 23:19:32   
enno
Jeste u Sarajevu je skuplje jer standart je drugaciji , ne kao u drugim gradovima. Ja placam 350 km ,8 sati, od pon-petka.Cura dolazi u moj stan i ne radi nista po kuci. Iskljucivo cuvanje bebu. A ranije sam imala tetu cuvalicu, jako sam zadovoljna s njom mashaAllah ,i zao mi je sto je otisla. I trazila sam ponovo i nasla sam. Mislila da ce biti frka posto beba ne zna ovu novu ali dobro je nju primila. :) Ona je vec navikla na novu dadilju.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Cijene cuvanja djece
13.9.2012 19:34:56   
Aida R
Drage moje, ja imam jednu tetu koja mi trenutno cuva dijete puno radno vrijeme i DIVNA JE! Medjutim mi sada zelimo upisati djevojcicu u vrtic jer ona ne vidja nikoga osim mene, muza i tetu koja je cuva a vec je velika i treba joj drustvo, nane i dede su u drugoj drzavi, mi nismo odavde a svi nasi prijatelji mnogo rade i jednostavno joj trebaju druga djeca, a tako nam se tesko rastati od ove tete jer je divna. Moje najtoplije preporuke za nju. Ja je znam dugo vremena i nikada nisam imala nikakvih problema s njom. Ukoliko neko trazi zenu za cuvanje moje najtoplije preporuke, neka mi se javi u pp.

(odgovor članu enno)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Cijene cuvanja djece
13.9.2012 20:02:41   
Monaa
Je li ok 250 KM za 4 sata dnevno? Bebica je mala 4 mjeseca ima, ne treba nista po kuci raditi i moze jesti i piti koliko hoce. Svi mi govore da je to ipak puno ali ja nemam srca manje da dam, sta je 250 KM. user posted image

(odgovor članu Aida R)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Cijene cuvanja djece
13.9.2012 21:10:57   
Aida R
Pa ako nadjete nekoga ko vrijedi te pare onda nemojte zaliti. Mi smo imali drugu tetu jedan mjesec i kada se vratila ova nasa bili smo joj spremni dati 500 kada smo se uvjerili kakvo je olaksanje kada bez brige za dijete odes na posao.

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Cijene cuvanja djece
13.9.2012 21:51:09   
škorpija
mona nije puno, akos e uzme u obzri da teti treba vremena da dođe na posao vrati se kući, a ida tete nisu prijavljene, nije tp puno

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Aida R)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Cijene cuvanja djece
16.9.2012 18:03:09   
enno
mona..nije to puno.250 km za malu bebu koja j zahtjevna paznja. Sretno.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Cijene cuvanja djece
16.9.2012 18:27:03   
rerica
mona nije puno,jer je ipak mala beba,u obzir da zeni treba doci i otici,taman..

sretno


_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu enno)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Cijene cuvanja djece
26.9.2012 23:53:10   
enno
Pozdrav svima,
preporucujem jednu djevojku da bude dadilja. Ona jos cuva moju bebu ali uskoro vjerovatno n treba nam vise ta usluga jer dolazi druga osoba da nju zamjeni. Razlog nije zato sto nisam zadovoljna s njom, ja sam prezadovoljna s ovom curom. Zaista. Mlada je, obrazovana, ima iskustvu s bebama od 2 mjeseca na dalje. Moja bebica nju voli :) Pravi joj kasice, sok itd.

Ako nekom potrebna teta cuvalica, javi mi. Mozda i strancima..jer ova cura odlicno govori engleski. Ona jos radi kod mene sada od 9 sati do 17 sati. Lp.

(odgovor članu medaaaa)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Cijene cuvanja djece
9.10.2012 20:48:56   
sarajka81
Drage mame,

meni treba teta za cuvanje bebe od 6 mjeseci ali sa cudnim radnim vremenom. Radi smjena koje suprug i ja radimo, teta nam je potrebna po jedan puni dan sedmicno, i jedan dan na pola radnog vremena. To ustvari bude 5-6 punih dana (7:30 do 16:30) i 5 polu dana (7:30 do 11:00). To nikada nisu isti dani u sedmici nego je svake sedmice drugacije jer suprug radi na principu 12h, 24h odamra, pa 12h radi i onda 48h odmara.
Ako imate koga za preporuciti javite :)

(odgovor članu enno)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Cijene cuvanja djece
17.10.2012 21:59:10   
Skvo RR
Reklama na RR portalu je moguca samo uz finansijski dogovor sa administratorom portala Visnja RR.
LP

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu sarajka81)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Cijene cuvanja djece
25.10.2012 9:13:17   
lana32
Da i ja prenesem svoja iskustva oko plaćanja. Prije nekoliko mjeseci sam angažovala agenciju Savršen krug ,našli su mi dadilju ,cijena je bila 500 km , nisam plaćala prevoz,ali su mi naglasili da je isključivo to za čuvanje djeteta bez dodatnih poslova. Dadilja je bila ok ,dijete je bilo zadovoljno . Nakon 5 mjeseci ,dadilja je dobila posao u državnom obdaništu ,iznenada nam je otkazala ,agencija mi nije mogla naci odgovarajuću zamjenu ,pa sam sama dala oglase preko interneta ,u oglasu sam postavila jasno svoje zahtjeve ,i dobila sam jako mnogo ponuda. Na kraju sam se odlučila za studenticu ,ima iskustva, zadovoljni smo i ja i beba,sve lijepo funkcioniše,ona je tražila 300 km ,ja joj uz 300 km plaćam i 50 km prevoza. Moram naglasiti da djevojka ,kad beba spava ,uradi po kući koliko može,uglavnom opere suđe,pospremi njenu sobu ,stvari ,očisti kupatilo ,opere njene igračke i ostale njene stvari i slično.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Cijene cuvanja djece
13.1.2013 15:37:53   
luna77
mi trebamo djevojku 3 sata dnevno svaki drugi dan u Mostaru smo.kako se kreću cijene čuvanja djece po satu jel neko zna

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Cijene cuvanja djece
15.1.2013 11:18:06   
pauza
pozdrav
evo da i na ovoj temi zamolim, ako neko ima preporuku za tetu cuvalicu plus pomoc u kuci neka mi se javi please.

hvala

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Cijene cuvanja djece
15.1.2013 12:19:12   
rerica

IZVORNA PORUKA: pauza

pozdrav
evo da i na ovoj temi zamolim, ako neko ima preporuku za tetu cuvalicu plus pomoc u kuci neka mi se javi please.

hvala


imas pp

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Cijene cuvanja djece
19.1.2013 14:42:51   
taze_mlada
ja samo unaprijed da se javim... trebace mi teta na proljece, kad bebi bude nekih 10-11 mj... ali za max400 km.. ako znate da bi neko tada mogao javite ;)

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Cijene cuvanja djece
19.1.2013 14:47:43   
ucitelj
javlja se teta cuvalica na podrucju ljubuskog koga zanima nek se javi u pp ljep pozdrav

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Cijene cuvanja djece
30.1.2013 14:57:03   
medaaaa
Ja vam imam jednu preporuku gospodja je cuvala dvoje djece jedno od 1god a drugo 3 god.ako ste zainteresovani javite se da li se nalazite u sarajevu


(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Cijene cuvanja djece
21.2.2013 16:22:04   
zixy
Zdravo. Imam 22 godine. Zivim na Alipasinu. Zavrsila sam medicinsku skolu. Zainteresovana sam za cuvanje djece manjeg ili veceg uzrasta. Imam iskustva, cuvala sam bebu staru 12 mjeseci pa sve do njegove trece godine. Razlog je bio taj da je krenuo u vrtic.

(odgovor članu medaaaa)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Cijene cuvanja djece
26.3.2013 14:05:03   
bebaci
taze_mlada, ja bih ti preporucila tetu koja je mog sina cuvala 2 god, Razlog prekida je upis u vrtic a i porodila sam se . Za te dvije godine nikada nismo posjetili doktora osim vakcina , nikada se nije izasulo po guzi i ona djetetu pravi svaki dan rucak, svaki dan izvodila ga je napolje. teta Sida zivi na alipasinom, ako ti odgovara javi mi da provjerim da li je slobodna.


pozz

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Cijene cuvanja djece
11.4.2013 9:22:36   
merima_s
Koliko biste vi platile tetu za čuvanje dvoje djece? Sinu je 2 godine a kćerki 6 i nju bi trebalo voditi ili dovoditi iz škole (u jednom pravcu ćemo je uvijek voditi ja ili mm, zavisno od smjene).

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu bebaci)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *